Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

==============================================  „Religia, tak samo jak alkohol, powinna być tylko dla ludzi mądrych”

Marcin Malik

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Najnowsze komentarze
Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
Polityka prawdy

Wojna Izraela z całym światem; część I – 'Atak Hamasu na Izrael’

Napisał: Marcin Malik

Wojna Izraela z całym światem; część I  – 'Atak Hamasu na Izrael’

 

Ludzie na całym świecie wiedzą że to Izrael okupuje Palestynę a nie odwrotnie. Ja byłem w Palestynie, w obozach uchodźców palestyńskich, rozmawiałem z Palestyńczykami i widziałem narzędzia syjonistycznego terroru. Przemierzyłem 50 krajów, jak chyba mało kto, lecz jeszcze nigdy nie widziałem tyle nienawiści, podejrzliwości i pogardy do drugiego człowieka co w Izraelu. Palestyńczycy natomiast chcieli mi opowiedzieć historię okupacji swojego kraju natomiast ich nienawiść do Żydów była tak ogromna że łatwo było ją wyczuć. Żydzi i muzułmanie nienawidzą się do takiego stopnia że wszelkie umowy pokojowe to zwykła iluzja będąca jedynie tymczasowym zawieszeniem broni przed kolejną wojną. Uważam że te dwie toksyczne cywilizacje powinny jak najszybciej upuścić Europę. Żydzi i muzułmanie walczą ze sobą w Azji Zachodniej ale współpracują w Europie aby wspólnie zniszczyć Europejczyków!

Treść tego artykułu oparłem na moich własnych poglądach oraz na historii nie napisanej przez Żydów. Nie jestem Żydem ani Syjonistą i nie jestem też muzułmaninem. Poprzez krytykowanie Żydów nie udzielam automatycznego poparcia muzułmanom ani odwrotnie. Do napisania tego artykułu sprowokowała mnie kolejna wojna pomiędzy Izraelem i Hamasem która wybuchła 7/10/23.

Stała Misja Obserwacyjna Państwa Palestyna przy Organizacji Narodów Zjednoczonych:

Nigdy nie chodziło o zgodę Izraela na rozwiązanie dwupaństwowe, ale o zgodę Palestyńczyków.

Artykuł 2 Palestyńskiej Karty Narodowej wyraźnie stwierdza: Palestyna wraz z granicami jakie miała w czasie mandatu brytyjskiego jest niepodzielną jednostką terytorialną”.

Ponadto artykuły 19 i 20 odrzucają wszelkie decyzje międzynarodowe począwszy od Deklaracji Balfoura:

„Artykuł 19: Podział Palestyny w 1947 r. i utworzenie państwa Izrael są całkowicie nielegalne niezależnie od upływu czasu ponieważ były sprzeczne z wolą narodu palestyńskiego i jego naturalnym prawem w ich ojczyźnie, oraz były niezgodne z zasadami zawartymi w Karcie Narodów Zjednoczonych, w szczególności z prawem do samostanowienia.

„Artykuł 20: Deklaracja Balfoura, Mandat Palestyny i wszystko co zostało na nich oparte, uznaje się za nieważne. Twierdzenia o historycznych lub religijnych powiązaniach Żydów z Palestyną są niezgodne z faktami historycznymi i koncepcją tego, co stanowi państwowość. Judaizm, będąc religią, nie jest niezależną narodowością. Żydzi nie stanowią też jednego narodu o własnej tożsamości; są obywatelami państw do których należą.”

Atak Hamasu na Izrael

7 października 2023 roku Hamas zaatakował Izrael, zaczynając swój podbój od morderstw na uczestnikach muzycznego festiwalu, głównie na Żydach. Bojownicy Hamasu dostali się na tereny Izraela gdzie zabili żydowskich cywilów i zgwałcili żydowskie kobiety. Media na Zachodzie są własnością Żydów dlatego nie należy wierzyć w ich wersje. Jedne z nich mówią o 700 zabitych Żydach a inne o 1400. Wierzę jednak że Hamas rzeczywiście zabił tyle Żydów ile był w stanie i wierzę że Hamas to gang gwałcicieli. W tej kwestii nawet nie trzeba pytać Żydów o zdanie gdyż widzimy na jaką skalę muzułmanie gwałcą kobiety w Europie nawet bez Hamasu!

(Brzydzę się tylko podwójnymi standardami lewicy w Europie, której przekaz to: „muzułmanie gwałcą Żydówki w Izraelu – widzimy i potępiamy; lecz gdy muzułmanie gwałcą białe kobiety i dzieci w Europie – nie widzimy i oskarżamy białych o rasizm i mowę nienawiści w imię zniewolenia białych.”)

Moshe Dayan Izrael Palestyna

'Antysemickie teorie konspiracyjne’ rosną wprost proporcjonalnie do tego ile Żydzi mają krwi na rękach.

Nawet bez syjonistycznej propagandy, której oszustwo jest taktyką wojenną jestem też w stanie uwierzyć że Hamas używa swoich własnych ludzi, w tym dzieci jako żywych tarcz. Często w moich publikacjach wypowiadam się w pozytywny sposób o Iranie lecz niech piękno tego kraju, dobrzy ludzie i bogata sztuka nie powodują u nas amnezji. Podczas wojny iracko-irańskiej Ajatollah Chomeini poświęcił około 95tys irańskich dzieci aby te czyściły pola minowe dla irańskiego wojska i czołgów. Tą sama taktykę stosowało ISIS, Saddam Hussein, Al Qaeda oraz wyznawcy Allaha w Somalii, Mali i innych afrykańskich rajach. Czy Hamas rzeczywiście więc używa palestyńskich dzieci jako żywych tarcz? Nie wiem; ja tego nie widziałem ale jestem w stanie w to uwierzyć nawet bez czytania propagandy Izraela.

Z drugiej strony Izrael już nie pierwszy raz jest oskarżany o zbrodnie przeciwko ludzkości i to nie tylko przez swoich wrogów, jak Iran. Hindustan Times zacytowało amerykańską stację telewizyjną CNN według której od wybuchu wojny 7/10/23 do 26/11/23 reżim syjonistyczny w Izraelu zabił w Gazie 15tys Palestyńczyków, w tym 6tys palestyńskich dzieci. Tą samą wersję potwierdziło też ONZ, The Economist, The New York Times i Al Jazeera. Jednak gdy te same informacje podaje Iran, Hezbollah czy Hamas to najpierw zachodnie media określiły je jako 'wojnę informacyjną’.

Nie dziwi mnie jednak fakt że wrogowie wewnętrzni Anglików – BBC, zostali oskarżeni przez obce media o podwójne standardy. BBC zalewa informacjami na temat zbrodni Rosji na Ukrainie i zrównuje z ziemią działania Putina, lecz w tym samym czasie usprawiedliwia zbrodnie Izraela w Palestynie na korzyść Syjonistów. Słowa takie jak 'masakra’ i 'okrucieństwo’ są używane przez BBC tylko w odniesieniu do Hamasu. Ośmiu dziennikarzy BBC napisało więc obszerny list do Al Jazeera w Katarze w którym przyznali się do błędu. (Żródło: Hindustan Times).

Zamach terrorystyczno-wyzwoleńczy Hamasu był dla Izraela jak dar z nieba, i być może był nawet zaplanowany przez Izrael. Strefa Gazy oraz Hamas od dziesięcioleci powodowały u Syjonistów bezsenne noce, także dla mnie jest to oczywiste że syjonistyczny reżim był się w stanie posunąć do absolutnie wszystkiego aby pozbyć się problemu Gazy raz na zawsze. Wszyscy Palestyńczycy ze Strefy Gazy, czyli ponad 2 mln ludzi może być przecież uznanych przez Syjonistów za członków Hamasu i z tego powodu mogą zostać zmuszeni do przeniesienia się na Półwysep Synaj lub do Egiptu.

Ilan Pappe, izraelski historyk, nazywa Izrael osadniczym państwem kolonialnym, które dokonuje czystek etnicznych na narodzie palestyńskim. Żydzi na całym świecie sprzeciwiają się Izraelowi, a jednak jeśli ktoś krytykuje izraelski faszystowski rząd, który nie reprezentuje narodu żydowskiego, jest antysemitą.

 

https://www.books-express.ro/the-ethnic-cleansing-of-palestine/p/shbjf1,9781851685554

W ten sposób Palestyńczycy mają za zadanie zrobić miejsce dla 'narodu wybranego’, czyli dla 'tego lepszego, tego równiejszego, tego którego interes jest prioryretem’. Aby 'pomóc’ Palestyńczykom w opuszczeniu Palestyny, Izrael odłączył dostawy wody, prądu, lekarstw i paliwa oraz zrównuje Strefę Gazy z ziemią. W kwestii zbombardowanego szpitala Al-Ahli w strefie Gazy, Hamas i Izrael oskarżają się nawzajem. Faktem jest jednak że Strefa Gazy nie nadaje się do zamieszkania.

Izrael i Palestyna. Największe więzienie na świecie. Historia okupowanej Palestyny.

Największe więzienie na świecie. Historia okupowanej Palestyny.

"Czystka etniczna w Palestynie".

„Czystka etniczna w Palestynie”.

Hamas walczył już z Izraelem wiele razy i za każdym razem dostawał lanie. Jednak za każdym razem Hamas był w stanie przeorganizować się i z pomocą Iranu i własnych starań, po jakimś czasie stawał się jeszcze silniejszy. Tym razem jednak Izrael oprócz regularnej armii zwołał aż 300tys rezerwistów i planuje, jak mówi, zniszczyć Hamas raz na zawsze. Ja w to bardzo wątpię. Hamas jest ogromną siłą polityczną i militarną, ma sojuszników i hojnych sponsorów; i ma też podziemne tunele.

Z uwagi na swoje małe terytorium Gaza ma wiele budynków oraz wąskich ulic. Izrael zdaje sobie sprawę że dla żydowskich żółnierzy byłaby to rzeź i że muzułmanie mogliby sparaliżować obronny system rakietowy Izraela tysiącami rakiet. Czasem wydaje mi się że generalnie z muzułmańskimi armiami jest jak z rośliną. Gdy tylko zasadzisz jedną, po krótkim czasie obok wyrastają z niej inne. Tak samo jest z kłamstwami Żydów.

Moim zdaniem życie kilkuset Żydów nie ma dla Syjonistów wielkiego znaczenia. Jeśli chodzi o pierwsze sukcesu Hamasu i zabicie wielu Żydów to jest pewna żydowska doktryna wojenna, według której należy poświęcić kilku swoich dla wyższego dobra. Tak samo było z holocaustem. Polski premier w Wielkiej Brytanii Władysław Sikorski prosił Churchilla aby ten rozkazał RAF zbombardować tory prowadzące do obozów koncentracyjnych, aby uratować Żydów. Jednak agent syjonistyczny Winston Churchill na prośbę przywódcy oragnizacji syjonistycznej w Palestynie nie zrobił tego gdyż Syjoniści chcieli wykorzystać tragedię biednych Żydów do biznes holocaustu.

Naiwne, oszukane, poddane judeo-centrycznej indoktrynacji angielskie prostaki wybrały Churchilla na bohatera. Churchill nie był bohaterem brytyjskim ale bohaterem syjonistycznym a winę za okupację Palestyny oraz ciągłe wojny w tym regionie ponosi właśnie Wielka Brytania i opasły agent syjonistyczny Winston Churchill!

Palestyna. Izraelski żółnierz czuwa.

Palestyna. Izraelski żółnierz czuwa.

Podejrzewam że tak samo było w przypadku ataku Hamasu na Żydów bawiących się na koncercie. Syjoniści ambitnie pracują nad kontynuacją ciągłych zagrożeń i prowokacji przeciwko Palestyńczykom, aby potem dokonać zemsty. Dlatego właśnie atak Hamasu był Syjonistom bardzo potrzebny. Żydzi, którzy od II Wojny Światowej kreują się na 'monopolistów cierpienia’ nie mogą zaaatakować Hamasu jako pierwsi, dlatego potrzebowali pretekstu do ataku i go mieli.

Wersja Syjonistów, choćby niewiadomo jak naiwna ma jednak swój sens. W skrócie jest to: “Hamas napadł na pokojowych Żydów na koncercie dlatego najpierw stanęliśmy w ich obronie a teraz walczymy z tą organizacją terrorystyczną na ich terenie”. Uważam że jest to wspaniałe alibi Syjonistów na ich własne działania terrorystyczne. Poza tym, teraz będzie jeszcze łatwiej Syjonistom kontrolować międzynarodowych Żydów poprzez strach, tym bardziej że kilku Żydów zostało już zamordowanych na świecie.

„Rak syjonistycznego reżimu zostanie wykorzeniony.”

 

 Imam Khomeini

Mossad opowiada że nie wiedzieli o zbliżającym się ataku, że dali się oszukać i że zostali kompletnie zaskoczeni. Ten kto naiwny pewnie im uwierzy. Ja uważam że gdyby podłączyć agentów Mossadu pod wykrywacz kłamstw to mogłoby się okazać że to właśnie Mossad zaplanował atak Hamasu na Izrael … 'dla wyższego dobra’. Jeśli jednak Hamas naprawdę rozpoczął tą wojnę, wątpię czy rzeczywiście pomógł Palestyńczykom.

Jak to się stało że gorzej wyszkoleni i słabiej uzbrojeni arabscy partyzanci myśleli że mogą pokonać lokalne mocarstwo, które jest dobrze wyszkolone, dobrze zorganizowane, ma wsparcie największych potęg militarnych świata i jest lokalnym imperium technologicznym. Jeśli nie było to zaplanowane przez Izrael ale naprawdę przez Hamas, to Hamas musiał to zrobić wyłącznie z desperacji.

Bethlejem, Palestyna. Duch walki wśród Palestyńczyków jest silny ale Izrael jest silniejszy.

Betlejem, Palestyna. Duch walki wśród Palestyńczyków jest silny ale Izrael jest silniejszy.

Tak to już jest że cierpią i giną zawsze najbiedniejsi. Po jednej stronie zginęli biedni Palestyńczycy a po drugiej biedni Żydzi, nie mający nic wspólnego z Syjonizmem i z Hamasem. Bogaci i wpływowi Żydzi którzy być może sfinansowali tą wojnę nadal siedzą w swoich bankach na Wall Street i w City of London, a przywódca Hamasu mieszka w luksusie w Katarze. Jest to powtórka z historii. Gdy Hitler doszedł do władzy bogaci Żydzi wiedzieli co się szykuje i dlatego w odpowiednim czasie uciekli do Stanów Zjednoczonych i do Anglii, a biedni Żydzi uciekli do Związku Radzieckiego. Była jeszcze ta grupa Żydów którą Syjoniści poświęcili – 'dla wyższego dobra’.

„Nasi żołnierze są jedynymi niewinnymi w Gazie. W żadnym wypadku nie powinni być zabijani z powodu fałszywej moralności, która woli chronić cywilów wroga. Jeden włos na głowie izraelskiego żołnierza jest cenniejszy niż cała ludność Gazy, która wybrała Hamas oraz wspiera i zachęca każdego, kto morduje Izraelczyków”.

 

Moshe Feiglin, 2014. Ówczesny wicemarszałek izraelskiego parlamentu (Knesetu) z partii Likud premiera Netanjahu.

Czym jest Strefa Gazy

Strefa Gazy to największe więzienie pod gołym niebem o rozmiarach 41km na 10km. Przed inwazją 7/10/23 populacja Strefy Gazy była około 2.3mln Palestyńczyków. Warunki mieszkaniowe w Strefie Gazy są jednymi z najcięższych na świecie. Z powodu polityki apartheidu i terroryzmu nałożonego przez Izrael, potocznie określanych jako 'sankcje’, w Strefie Gazy zawsze brakowało podstawowych środków do życia. Zawsze brakowało wody, dostaw prądu i paliwa. Nie było nawet odpowiedniej kanalizacji i opieki medycznej.

Obóz uchodźców palestyńskich Aida. Betlejem, Palestyna.

Obóz uchodźców palestyńskich Aida. Betlejem, Palestyna.

„[Palestyńczycy] to zwierzęta, nie ludzie”.

 

Eli Ben-Dahan, 2013 – Ówczesny wiceminister spraw religijnych i obecny wiceminister obrony.

Bezrobocie w Strefie Gazy jest jednym z największych na świecie. Średnio było to 46% lecz wśród młodych jest to nawet 70%. Można z łatwością uznać że 2/3 populacji Strefy Gazy jest bezrobotna a większość nie ma podstawowych warunków do życia. Izrael jest do takiego stopnia straszny dla Palestyńczyków że pomimo że Strefa Gazy leży nad morzem, to Izrael wprowadził ograniczenie rybołóstwa. Przez większość swojego istnienia było to tylko 11km od brzegu gdzie są tylko małe sardynki. Potem Izrael łaskawie zwiekszył zasięg do 27km gdzie można złowić też tuńczyki i makrele. W ostatnich latach Izrael jednak zmieniał zasięg połowów aż 14 razy; jak rozumiem zależnie od zachowania Arabów. Mamy więc tu do czynienia z sytuacją gdzie terytorium nad Morzem Śródziemnym o linii brzegowej 41km nie jest w stanie łowić ryb.

„Oskarżanie Izraela o apartheid nie jest antysemickie, ale opisuje rzeczywistość”. Coraz większa liczba żydowskich naukowców używa terminu apartheid do opisania traktowania Palestyńczyków przez Izrael.

 

Amos Goldberg, czołowy profesor Holokaustu na Uniwersytecie Hebrajskim w Jerozolimie

https://www.aljazeera.com/news/2023/8/27/accusing-israel-of-apartheid-is-not-anti-semitic-holocaust-historian

Około 75% Strefy Gazy jest używane na przemysł rolniczy, jak na przykład na drzewa cytrusowe, warzywa i oliwki. Zależnie od posłuszeństwa Izraeolowi Palestyńczycy mogą eksportować swoje uprawy lub nie. Z desperacji wielu Palestyńczyków przedostawało się do Egiptu w poszukiwaniu pracy lecz Izrael zamknął tą granicę aby było Palestyńczykom gorzej. Potem Izrael zgodził się aby Palestyńczycy z Gazy pracowali w Izraelu gdyż Żydzi potrzebowali tanich płatnych niewolników.

Gaza w zasadzie utrzymywała się dzieki darowiznom z bogatych krajów arabskich, jak np. Katar. Do 2021 roku Gaza otrzymała pomoc humanitarną na około $400mln. Izrael nie zawsze zgadzał się na pomoc humanitarną, a nawet wykorzystywał pomoc humanitarną do oskarżania krajów arabskich że w ten sposób dostarczają one broń Hamasowi. W to akurat wierzę Izraelowi lecz wątpię aby Hamas stał się dominującą siłą polityczną w Gazie gdyby Arabowie żyli tam w dobrobycie na przynamniej 2 lub 3 razy większym terenie.

Mur w Palestynie.

Mur w Palestynie jest drugim największym na świecie po Wielkim Murze Chińskim. Tymczasem Żydzi oskarżają Europejczyków o 'rasizm i ksenofobię’ gdy ci chronią swoich granic. Jest to żydowska hipokryzja  bez granic!

Pomimo że Strefa Gazy jest jednym z najbiedniejszych regionów na świecie, w której brakuje nawet wody i jedzenia to przyrost naturalny jest jednym z najwyższych na świecie. Według Centralnego Biura Statystycznego Palestyny w 2021 roku było to 3.38 dzieci na kobietę. Dlaczego w pomocy humanitarnej z krajów arabskich oraz także w interesie Izraela nie były dostarczane pigułki antykoncepcyjne i prezerwatywy? Byłoby im lżej, ale z jednej strony Palestyńczycy przyzwyczaili się do biedy a z drugiej Hamasowi potrzeba bojowników. Duże rodziny są też głęboko zakorzenione w muzułmańskiej tradycji, i to bez znaczenia czy mają na chleb czy nie.

Raz Segal, izraelski historyk specjalizujący się w badaniach nad Holokaustem nazywa to ludobójstwem Palestyńczyków.

 

https://jewishcurrents.org/a-textbook-case-of-genocide

Oprócz tego w Gazie zdarzają sie liczne konflikty zbrojne, mniejsze i większe wojny, rakiety latające z obydwóch stron oraz polityka głodzenia, zastraszania i wpędzania w nędzę. Izrael zawsze też kontrolował przestrzeń powietrzną Gazy. Czasem też Izrael i Hamas zawierają ze sobą fikcyjne umowy pokojowe, które są szybko zrywane z powodu prowokacji Izraela lub braku cierpliwości Arabów. Smutne to wszystko lecz nie zmiania to faktu że Żydzi byli zdolnymi uczniami w obozach koncentracyjnych!

Świat za Palestyną – Rządy za Izraelem

Wkrótce po tym jak Izrael zaczał zrównywać Palestyńczyków z ziemią, na całym świecie odbyły się marsze dla poparcia wolnej Palestyny oraz przeciwko zbrodniom Izraela. Marsze te odbywały się na wszystkich kontynentach. Pełne pasji i złości rewolucyjne marsze odbyły się w miastach Europy i Ameryki Północnej ale także w Indiach, Brazylii, Argentynie i w Australii. Naturalnie odbyły się też ogromne marsze i modlitwy na ulicach krajów muzułmańskich, co tylko pogłębiło dominację muzułmanów na ulicach europejskich miast. W samym Londynie odbył się marsz na rzecz Palestyny na który przyszło aż pół miliona ludzi. Wielu z tych ludzi było muzułmanami ale nie tylko. Przyszli też Anglicy o różnych poglądach politycznych. Być może nie wszyscy Angllicy są aż tak naiwni na jakich kreują ich zachodnie media i wiedzą co na naprawdę się dzieje. Na twarzach tych wszystkich ludzi widać było zmęczenie żydowskimi prześladowaniami, oraz złość i zmęczenie ciągłymi wojnami na korzyść syjonistycznego Izraela.

Okupacja Palestyny.

Okupacja Palestyny.

Widząc to pomyślałem: chyba dopiero teraz lewicowo-liberalni zdrajcy zdali sobie sprawę jak wielka jest skala islamu w Europie. Dziś wiele europejskich miast zostało przekształconych w muzułmańskie terytoria i po wielu dziesięcioleciach poprawności politycznej wobec muzułmanów, po dekadach rozdawania pieniędzy i otwartych granic widać że niektórym żydowskim kukiełkom w rządach Europy muzułmanie zaczęli się niepodobać. Muzułmanie jednak nie są stadem potulnych europejskich baranów żyjących pod batem 'rasizmu’ i 'białej winy’. Muzułmanów nikt też nie zmusza do rozmnażania się z murzynami, tak jak jest w przypadku Anglii i nikt im nie mówi że są winni. Islam to religia ekspansywna za każdą cenę.

Interesująca jest np. 'Wielka Brytania’, już tylko z samej nazwy, gdyż nie jest ona ani wielka ani nie mieszkają tam Brytyjczycy. Izba Lordów, Rząd Brytyjski, BBC to Żydzi kryjący się za angielskimi nazwiskami którzy wybrali sami siebie i którzy przez dziesięciolecia dokarmiali muzułmanów przeciwko Anglikom; a teraz zbierają tego owoce. Od czasu wojny w Strefie Gazy kukły w Anglii przestały straszyć 'rasizmem i islamofobią’ a zaczęły straszyć 'antysemityzmem’. Nagle też zaczęły pojawiać się artykuły o muzułmańskich terrorystach w Anglii, w Niemczech, Szwecji i we wszystkich innych 'liberalnych rajach’. Ta hipokryzja, ten stopień korupcji i wrogości do Europejczyków w tak zwanych 'krajach demokratycznych’ po prostu mnie obrzydza! Muzułmanie są przynajmniej szczerzy do bólu.

Doktor Gabor Mate, który przeżył Holokaust, twierdzi, że Palestyńczycy byli prześladowani przez ostatnie 75 lat i że Izrael przeprowadza wśród nich czystkę etniczną.

 

https://drgabormate.com/beautiful-dream-israel-become-nightmare/

Jeśli angielska policja od lat 80-tych pozwalała muzułmanom wykorzystać seksualnie, gwałcić i grozić śmiercią angielskim dziewczynkom, to nic dziwnego że muzułmanie czują że mogą wszystko. Marsze pro-palestyńskie pokazały że Anglicy i inni Europejczycy stracili swoje kraje. Godni pożałowania zdrajcy z brytyjskiej policji powiedzieli nawet że: 'nawoływanie do Jihadu jest legalne gdyż ma wiele znaczeń’. Cóż, ja kaurat islam dobrze znam i przemierzyłem więcej krajów muzułmańskich niż muzułmanie. Słowo ’Jihad’ oznacza świętą wojnę przeciwko niewiernym, najpierw poprzez nawracanie ich na islam, a jeśli się nie da to poprzez ich zniewolenie lub wyrżnięcie tych którzy nie chcą się nawrócić. Kobiety niewiernych będą natomiast użyte jako niewolnice seksualne oraz krowy rozpłodowe dla przyszłych żołnierzy Allaha. Takie jest jedyne znaczenie słowa Jihad! Niestety w Anglii nic mnie już nie zdziwi.

Naród który świętuje degenerację w tęczowych strojach i który pozwala aby cały świat wykorzystywał seksualnie ich kobiety i dzieci za ich własne pieniądze; nie może wygrać z czystą etnicznie, wyszkoloną militarnie muzułmańską armią, zjednoczoną w swojej ekspansywnej religii. Anglia ma samoloty bojowe, lotniskowce, czołgi i bomy atomowe – lecz co z tego!? Wojna w Anglii nie będzie wojną technologiczną. To będzie wojna na noże kuchenne, koktajle Mołotowa, kije bejsbolowe i ciężarówki taranujące tłumy lewicowych kretynów głosujących na liberalizm i tolerancję.

Warto tu dodać że angielska policja, media i politycy są wrogami wewnętrznymi Anglików. To co ma miejsce w Anglii, Szwecji, Niemczech oraz w Palestynie nazywa się: czystką etniczną i apartheidem! Róznica polega tylko na tym że w Izraelu Żydzi nie starają się już nawet tuszować swoich zbrodni przeciwko ludzkości, natomiast w Anglii Żydzi tuszują swoje zbrodnie poprzez umiejętną propagandę, uzależnienie od pomocy socjalnej i promocję problemów społecznych.

„Żyd zawsze ma o wiele wyższą duszę niż Goj, nawet jeśli jest homoseksualistą”.

 

Rabin Eli Ben-Dahan, 2013 – Ówczesny wiceminister spraw religijnych, a obecny wiceminister obrony.

Zastanawiam się też ile warte jest życie jednego Żyda w porównaniu z życiem Palestyńczyka czy Anglika? Jaki jest przellicznik? Po ataku Hamasu na Izrael (okupowaną Palestynę) muzułmanie zamordowali kilku Żydów w Europie i USA, oraz napisali na ścianach hasła przeciwko okupacji Palestyny. Potocznie krytyka Żydów nazywana jest 'antysemityzmem’, mimo że Żydzi ukradli to słowo gdyż Arabowie to także naród semicki.

Jak to jest że po morderstwach kilku Żydów Rząd Brytyjski straszy 'antysemityzmem’ i strasznymi karami, lecz gdy 2000 angielskich dziewczyn było gwałconych przez muzułmanów za pozwoleniem angielskiej policji oraz jednej partii pod trzema nazwami: Partia Pracy, Liberalni Demokraci, Konserwatyści – zbrodnie te były tuszowane a angielscy patrioci kończyli w więzieniach. Obrzydliwe!

Kto wygra tą wojnę? Wygrają Żydzi dlatego że większy Izrael (USA, UK i wiele innych) to kolonie żydowskich bankierów uzbrojone w żydowskie tuby propagandowe i marynarkę wojenną USA. Ludzie na świecie wkrótce zmęczą się i świat przyzwyczai się do 'nowej normalności’. Mogą krzyczeć ile chcą. Najwyżej żydowscy bankierzy powiększą nędzę w krajach Zachodu, stale rosnącą liczbę bezdomnych, namiotowe miasta, poprą pełną legalizację narkotyków, zmilitaryzują tęczową degenerację i wprowadzą zasiłki tylko dla wybranych. W krajach Zachodu nie będzie bombardowań dlatego że USA i Europa są niszczone inaczej niż świat Islamu.

Mimo to już teraz muzułmanie wygrali w sposób duchowy dlatego że poprzez swoje marsze byli w stanie wygrać serca ludzi na całym świecie. Przed tą wojną ludzie wiedzieli o okupowanej Palestynie, niektórzy słyszeli o Strefie Gazy i mieli niepochlebne zdanie na temat Izraela. Dla większości sprawa Palestyny była jednak tematem odległym a teraz zaczął nią żyć cały świat. Dzięki temu walka o wolną Palestynę stała się globalna w wymiarze duchowym. Palestyńczycy i inni muzułmanie odnieśli w tym względzie potężne zwycięstwo, którego nie można kupić za pieniądze i zbudować ze stali.

Lobby Izraela

Lobbowanie na rzecz Syjonizmu po obu stronach Atlantyku.

"Pro-izraelskie lobby w Europie"

„Pro-izraelskie lobby w Europie”. Polityka religii i chrześcijańskiego Syjonizmu w Unii Europejskiej.

Ten kto kontroluje system bankowy kontroluje też media i polityczne kukły. Ludzie na całym świecie wiedzą że to Izrael okupuje Palestynę a nie odwrotnie. Ja byłem w Palestynie, w obozach uchodźców palestyńskich, rozmawiałem z Palestyńczykami i widziałem narzędzia syjonistycznego terroru. Rozmawiałem też z Hezbollahem w Libanie o ich walce o wolność. Liban też był okupowany przez Izrael, przez 20 lat. Przemierzyłem 50 krajów, jak chyba mało kto, lecz jeszcze nigdy nie widziałem tyle nienawiści, podejrzliwości i pogardy do drugiego człowieka co w Izraelu. Palestyńczycy natomiast chcieli mi opowiedzieć historię okupacji swojego kraju natomiast ich nienawiść do Żydów była tak ogromna że rozumiałem ją bez słów. Żydzi i muzułmanie nienawidzą się do takiego stopnia że wszelkie umowy pokojowe to zwykła iluzja będąca jedynie tymczasowym zawieszeniem broni pomiędzy tymi dwoma toksycznymi cywilizacjami. Tam kolejna wojna to tylko kwestia czasu.

Bez względu na powyższe Palestyńczycy nie zgadzają się na czystkę etniczną własnego narodu i nie zgadzają się na bycie niewolnikami. Palestyńczycy myślą jak wolni ludzie, mimo że mają żydowskie łańcuchy na rękach i nogach i mieszkają w obozach uchodźców we własnym kraju. Izrael wskazuje Palestyńczykom Jordanię i Egipt lecz Palestyńczycy nie zamierzają spełniać syjonistycznych marzeń. Europejczycy opowiadający się nad masową deportacją muzułmanów z Europy muszą zrozumieć że Palestyna jest odzielną sprawą. Uważam że Europa powinna walczyć z ekspancją islamu w Europie lecz na Bliskim Wschodzie powinniśmy żyć w zgodzie, także po to aby nie spełniać marzeń Syjonistów.

Obecnie jest aż 57 krajów muzułmańskich, z czego w 48 z tych krajów muzułmanie są większością a w pozostałych są liczącą się mniejszością. Na świecie jest 1.9 mld muzułmanów lecz za 20 lat ich liczba wzrośnie do przynajmniej 2.2 mld. Jeśli ten trend nie zostanie powstrzymany to w 2050 roku populacja muzułmanów osiągnie aż 2.8mld (źródło: pewresearch.org) Jest to lawina islamu która jest przerażająca chociażby z powodu swojej ogromnej i stale rosnącej populacji … także w Europie. W jaki sposób islam tak bardzo się rozprzetrzenił? To pewnie dzięki demokracji, tolerancji, feminizmow i liberalizmowi? Och nie – na te wirusy zdechną Europejczycy, nie muzułmanie i nie Żydzi!

Czytaj część II …

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY
1 Komentarz
 1. Odpowiedz

  Jaspis

  14 kwietnia 2024

  Taka nędza i obóz w Palestynie a przyrost wysoki. Dlaczego oni to sobie robią? Problem z antykoncepcją? Po co powoływać w takim piekiełku do życia istotę, aby cierpiała? Bo „dorosłemu” marzy się potomek? A jakie warunki zapewni on temu potomkowi?

ZOSTAW KOMENTARZ

 • Zwierzęta
 • Akta plażowe
 • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
 • Birma (Myanmar)
 • Armenia
 • Tadżykistan