Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Facebook Twitter YouTube Twitter
Facebook Twitter YouTube Twitter
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

TECHNOLOGICZNE WIĘZIENIE ZE SZKLANYMI ŚCIANAMI

Moje konto było wielokrotnie blokowane za publikowanie prawdy i konserwatywnych poglądów.

Facebook jest lewicową fortecą, która prawdę definiuje jako „mowę nienawiści”, a zdrowy rozsądek jako „dyskryminację”. Zdarzyło się nawet, że Facebook usunął wpis papieża emeryta Benedykta XVI, ponieważ był zbyt konserwatywny - czyli nie spełniał „standardów społecznościowych” Facebooka. Innym razem Facebook ocenzurował zdjęcie przedstawiające Świętego Mikołaja klęczącego przed dzieckiem Jezus, określając je jako "agresywany materiał".

Ponadto Facebook regularnie usuwa „polubienia” z prawicowych stron internetowych i obniża je w wynikach wyszukiwania. Facebook teoretycznie „pozwala” na promowanie artykułów krytykujących propagandę homoseksualną i politykę antyimigrancką, ale jednocześnie ich nie promuje, gdyż liczba odwiedzin na takich wpisach jest zamrażana.

Najlepiej znane agencje wywiadowcze na świecie to: CIA, FBI, MI5, MOSSAD, KGB ..... oraz Google i Facebook. Zakładając konto na Facebooku sam zakładasz sobie kartotekę na policji!

Dobrze się zastanów zanim podasz informacje o sobie na tym ważnym skrzydle CIA. Żyjemy w czasach, gdy nie trzeba brutalnie przesłuchiwać „wrogów rewolucji”, skoro istnieje urządzenie, dzięki któremu ludzie chętnie mówią co zrobili, oraz nawet co zrobią. Facebook wie z kim jesteś połączony, a jeśli jesteś naprawdę naiwny to zna też twoją rodzinę i numer rejestracyjny twojego samochodu. Dla tajnych służb Facebook jest spełnieniem marzeń.

Facebook to kopalnia, która wydobywa informacje o tobie zamiast węgla, i zarabia na twojej prywatności. Naprawdę nie ma już prywatności, a technologia staje się coraz bardziej niebezpieczna. Jak potwierdza milczenie w tej sprawie założyciela Facebooka, myślę że nawet jeśli usuniesz swoje konto FB, informacje o tobie pozostaną z nimi na zawsze.

Tym, którzy wątpią w „wolność słowa”, radzę nauczyć się, jak fałszować swój adres IP. Pierwszą zasadą jest to, że adres IP nie podróżuje z użytkownikiem, choć istnieją też inne sposoby. Jeśli ktoś jest „nietolerancyjnym rasistą” i chce napisać na FB, że: Anglicy są biali i tylko biali, że nie chce przekształcić Big Bena na minaret, lub że odbyt został zaprojektowany tylko do celów toaletowych, to lepiej zamieszczać takie komentarze poza swoim adresem, gdyż inaczej, jak czytałem: „dzielni mężczyźni w mundurach policyjnych nie mają problemu ze znalezieniem delikwenta, który promuje ekstremistyczny materiał”. Nawiasem mówiąc, nie jest to komunizm, ale „postępowa demokracja”.

Ponadto Facebook ma uzależniać. Szablon szybko przykuwa uwagę, pozwala ludziom narzekać na sprawy społeczne i polityczne, a ci którzy czują się samotni, mają własne społeczności na FB, co sprawia że nie czują się już tak samotni. Użytkownicy są nagradzani i karani, dlatego starają się zaprezentować jak najlepiej w oczach swoich społeczności. Nieświadomie otwierają drzwi policji, tajnym służbom i zagranicznym konsulatom wydającym wizy. FB i inne portale społecznościowe promują fałszywy, ulepszony obraz własnej rzeczywistości, za który użytkownicy chcą być podziwiani i nagradzani.

Marzenia kontra Rzeczywistość- na platformach społecznościowych.

Nie próbuj promować ulepszonego wizerunku samego siebie w Internecie, ponieważ gonisz nierealny sen, który może stać się strasznym ciosem psychicznym podczas pierwszego brutalnego kontaktu z rzeczywistością.

Zamiast tego radzę ci nuczyć się pracy manualnej, która rozwija myślenie i niezależność - (stolarstwo, budownictwo, hydraulika, zielarstwo), abyśmy nie mieli pokolenia idiotów, których cały świat kończy się na głupich selfie i polubieniach na Facebooku.

Twitter to kolejna marksistowska platforma prowadzona przez marksistowskie śmieci; i dlatego moje konto na Twitterze zostało już zawieszone. Zasadniczo na Twitterze, kościół i biali ludzie mogą być obrażani do woli, ale z drugiej strony krytyka ruchów homoseksualnych i antyliberalne, nieglobalistyczne poglądy prowadzą do zawieszenia konta. Zauważyłem również, że zwłaszcza cytaty z Biblii na Twitterze są jak sól w oku.

Jeśli chodzi o kobiety, radzę im nauczyć się piec ciasta dla swoich mężów, zamiast napinać dupy na Instagramie. Media społecznościowe są również przeznaczone do odseparowania ludzi od prawdziwego społeczeństwa, ponieważ osoby, których uwagę stale przykuwają tablety, smartfony i komputery, nie mają czasu na interakcję z prawdziwymi ludźmi.

"Ludzie pokochają otaczającą ich przemoc, zaczną wielbić technologie, które pozbawią ich wolności myślenia.”
— Aldous Huxley

Wyrzuć smartfona, i używaj tanich tandetnych telefonów bez dostepu do internetu, a razem z nimi używaj tymczasowych kart SIM. Po tygodniu lub dwóch spal je i kontaktuj się przez następną jednorazową tandetę. Będziesz bezpieczniejszy i zachowasz większą prywatność od ciągle podążających za Tobą uczu Wielkiego Brata. Gdyby kilka milionów osób tak zrobiło, smartfony byłyby darmowe, pod warunkiem długich kontraktów i podłączenia pod internet. Przestań marnować życie na naciskaniu guzików na smartfonie, których nawet do końca nie rozumiesz, i które zawładnęły już twoją wolnością. Zamiast tego porozmawiaj z żywym człowiekiem, mniej kontakt z przyrodą, a telefon może być tak prymitywny jak to tylko możliwe. Uważam nawet, że nieużywanie smartfona jest dziś aktem rebelii przeciwko Wielkiemu Bratu, który chce nas coraz bardziej kontrolować poprzez atrakcyjne wizualnie lecz dla większości niezrozumiałe; coraz bardziej zaawansowane aplikacje.

Uzależnienie od telefonu to wg mnie groźna choroba cywilizacyjna

„Wolność słowa” w mediach społecznościowych nie jest wolna, prywatność jest jak złoty pył, i oficjalnie nie jest to ani komunizm, ani cenzura, ale „postępowa demokracja" polegająca na inwiligacji totalnej - poprzez kreowanie przyjemnego i zaawansowanego technicznie obozu koncentracyjnego ze szklanymi ścianami!

"Nie wierz w nic co słyszysz, i tylko w połowę tego co widzisz."
- Edgar Allan Poe

W sekcji 'O autorze' zamieściłem najciekawsze wpisy z mojego konta Facebook.

Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut
Prognoza pogody
Polityka prawdy

Widziane z Wysp; część III

Napisał: Marcin Malik

Zacznij od części pierwszej…

seria wywiadów z Marcinem Malikiem

– – Antoine Ratnik: Szkoci nie chcieli niepodległości. Odrzucili ją w imię brytyjskości. Czym jest brytyjskość?

Marcin Malik: Przede wszystkim nie zgadzam się z tym aby Szkoci nie chcieli niepodległości. Szkoci z utęsknieniem czekali na niepodległość od 800 lat i gdy wreszcie zdołali doprowadzić do referendum – zostali oszukani. Jest na to wiele brutalnych dowodów nagranych przez stacje telewizyjne i opublikowane w internecie. Karty do głosowania były bardzo proste w użyciu gdyż znajdowało się tam tylko jedno pytanie: „Czy chcesz aby Szkocja była niepodległa? TAK lub NIE”. Do liczenia głosów zostali jednak zatrudnieni ludzie, którzy sami wypełniali karty do głosowania wstawiając „NIE”. Inni przekładali głosy na których widniało „TAK” na stoły z „NIE” a na jednym z materiałów filmowych ciężkie kilogramy kart z „TAK” znajdowały się na stole o nazwie „NIE”.

Ludzie w Wielkiej („wielkiej” z samej nazwy) Brytanii myślą, że mają demokrację i wolność podejmowania decyzji lecz referendum w sprawie niepodległości Szkocji było ustawione. Jako Polak doskonale rozumiem Szkotów gdyż Polska także ciągle walczy o niepodległość. Czuję z narodem szkockim wielką wspólnotę uczuć i życzę im aby wyzwolili się z okupowanego przez Syjonistów rządu w Londynie.

Szkoci mają bogate złoża naturalne i jeśliby wyszli z Wielkiej Brytanii jednocześnie pozostając poza unijną wersją Związku Sowieckiego to Szkocja mogłaby być najbogatszym krajem Europy i wspaniałym gniazdem szkockiej kultury o pięknych i dumnych narodowych wartościach. Nie było żadnego sensu aby choć jeden trzeźwy Szkot zagłosował za pozostaniem w Wielkiej Brytanii i to jeszcze w Unii, czyli w dwóch trujących organizmach.

Szkoci nie chcą płacić haraczu angielskim okupantom i nie mają zamiaru płacić podatków na obcą królową…..lecz zostali oszukani. Poza tym wyobraźmy sobie aby choć jeden Szkot śpiewał „Boże zachowaj królową”. To tak jakby Polacy śpiewali: „Boże zachowaj Stalina”.

„Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy”.

 

Józef Stalin

Anglia ewidentnie sfałszowała wybory, jednocześnie po raz kolejny okradając Szkotów z wolności gdyż rząd w Londynie wie, że straciłaby bardzo dużo gdyby Szkocja opuściła Wielką Brytanię:

  • Anglia nie ma wartościowych surowców naturalnych.
  • W Anglii największymi bankami są banki szkockie.

Gdyby Szkocja była wolna, wtedy Anglia, która już teraz ma ogromne długi, po rozdzieleniu byłaby pogrążona w głębokim kryzysie. Być może nawet królowa musiałaby się przeprowadzić na kanadyjską wieś.

Anglia jest tak pogrążona w poprawności politycznej a naród angielski jest do takiego stopnia niszczony nie tylko ekonomicznie ale także i biologicznie, że gdyby Szkocja odzyskała wolność wówczas Anglia zostałaby tylko z bezwartościowymi murzynami, muzułmanami i cyganami oraz z Anglikami którym nie chce się pracować i z ogromnymi długami. Za społeczeństwo multi – „kulturowe” trzeba płacić setki milionów funtów rocznie i bez zysków ze szkockiego gazu i ropy Anglia pogrążyłaby się w chaosie.

Gdyby 11 mln przestępczych elementów z Trzeciego Świata nie dostało zasiłków na czas zostałby wprowadzony stan wojenny. Moim zdaniem Szkocja bez Anglii i Walii byłaby rajem na ziemi natomiast Anglia bez Szkocji zostałaby biedną, murzyńsko-muzułmańską toaletą na przedmieściach Europy. Referendum było zdecydowanie sfałszowane.

malik multi

Czym jest Brytyjskość? Dobre pytanie. Gdyby zadał Pan komuś to pytanie jeszcze w latach 50-tych XX wieku to znalazłoby się wielu, którzy odpowiedzieliby z dumą w głosie. Dziś Brytyjskość jest całym światem i zarazem niczym, a najmniej brytyjskie są właśnie niegdyś brytyjskie miasta. Każdy z kolei Rząd Brytyjski zrobił wszystko co w jego mocy aby zabić Brytyjskość, aby wynarodowić naród brytyjski, aby zniszczyć go biologicznie i sprawić aby każdy Brytyjczyk albo czuł się jak intruz we własnym kraju albo żeby najlepiej opuścił swoją ojczyznę i nigdy nie wrócił.

Dziś „Brytyjskość” to poprawność polityczna, parady zboczeńców, mieszane związki, odchodzenie od chrześcijańskiej moralności i edukacja oparta na zatrzymaniu samodzielnego myślenia w celu wychowania narodu bezmyślnych, bezrobotnych owiec. Brytyjczycy nie znają swojego hymnu, swojej historii i nie chodzą do kościołów. Jeśli słowo „Brytyjczyk” pokrywa każdą rasę, kulturę i religię na świecie to słowo „Brytyjczyk” nie znaczy nic. Dla porównania Francja jest dręczona i okupowana przez muzułmańskich wrogów Francji lecz gdy uczyłem angielskiego francuskie dzieci dostrzegłem że one znają swoją historię a Marsyliankę śpiewają z dumą i śpiewają głośno z rękami na sercach lecz gdy „angielskie” dzieci to zobaczyły to tylko opuściły głowy i zamilkły.

Brytyjskość została zamordowana i wedle moich obserwacji wynika że „Brytyjczykom” jest z tym dobrze choć ciężko jest im przyznać się do własnego upadku. Jeśli nic się nie zmieni to za około 50 lat będziemy mogli porównać Brytanię do Mongolii. Byłem w Mongolii w 2006 roku na 800 lecie założenia kraju przez Czyngis Chana i zobaczyłem że jedyne co Mongołowie dziś mają do duma z historii.

„To Brytyjczycy muszą się bardziej asymilować z muzułmańskim sposobem życia niż na odwrót”.

 

David Cameron – „premier” Wielkiej Brytanii

Dołączyłem powyższy cytat na wypadek gdyby ktoś mi zarzucił, że Brytyjskość nie jest mordowana. Jest bardzo i to na każdym szczeblu życia. Pomimo że Cameron użył poprawnie politycznego terminu „Brytyjscy Azjaci” wiadomo że chodzi o muzułmanów. Wcześniej premier – zdrajca Gordon Brown powiedział, że Brytyjczycy nie istnieją jako rasa i otoczył się syjonistami i wrogami Białej cywilizacji. Były minister spraw zagranicznych Jack Straw dał do zrozumienia, że brytyjska linia krwi nie jest warta aby ją kontynuować a minister spraw wewnętrznych Theresa May powiedziała, że chce aby krytykowanie islamu było traktowane jako akt ekstremistyczny.

Jednak muzułmańskie gangi od dziesięcioleci gwałcą angielskie dzieci i to w takim tempie że niedługo zbrodnia ta stanie się w Anglii nowym sportem narodowym. Politycy jednak nie chcą o tym słyszeć aby nie obrazić muzułmańskich wyborców. Biali, heteroseksualni chrześcijanie są traktowani z największą wrogością przez elity polityczne. Jak można doprowadzić do tego aby w największych miastach w Anglii Biali ludzie byli mniejszością? Jak można doprowadzić do tego aby Białe dzieci były mniejszością w szkołach? Jak można pozwolić aby w Londynie było 1500 meczetów? Jak można pozwolić na politykę Ludobójstwa Białych i Apartheidu wobec Chrześcijan?!

Jeśli Brytyjskość ciągle istnieje to tylko w odległych wsiach, lecz partie marksistowskie zadbały o to aby angielskie dzieci ze wsi miały regularne wycieczki do dużych miast gdyż według nich szkoły na wsiach są zbyt Białe. Mówię zupełnie poważnie. Cały świat to „Brytyjczycy” i wszyscy są „równi”.

Aby nie wyszło tak tragicznie to na koniec chcę dodać, że bardzo mi się podoba tradycyjna brytyjska architektura, brytyjskie parki, czerwone piętrowe autobusy i czerwone budki telefoniczne. Lubię też brytyjskie opowieści historyczne oraz brytyjską literaturę, głównie Dickensa, opowieści o Robin Hoodzie i Sherlocku Holmsie i wiele innych, mimo że większość Brytyjczyków ich na pewno nie zna. Lubię też brytyjskie zamki pięknie wkomponowane w malowniczą wyspiarską przyrodę oraz stada owiec na zielonych wzgórzach.

Lubię też tradycyjne angielskie puby lecz tylko te, które przenoszą gościa w przeszłość i przez to opowiadają historię i pokazują jak pięknym krajem była kiedyś Wielka Brytania. Lubię też brytyjską flagę bo przecież Union Jack jest ładny i bardzo chrześcijański i lubię też brytyjskie godło gdyż jednorożec i lew w koronie przenoszą nas do krainy baśni. Generalnie lubię brytyjskie tradycje i nawet lubię angielski deszcz. Oglądając zdjęcia Londynu czy Birmingham z lat przed wojną i zaraz po wojnie podobały mi się też brytyjskie miasta i ludzie na nich, lecz teraz… upadek i rozpacz. Jest to bardzo przykre.

– – Antoine Ratnik: Zapewniam Pana, że są dziś Polacy, którzy śpiewają: „Boże, zachowaj Stalina”. Z całą odpowiedzialnością za słowo potwierdzam natomiast wszystko to, co dotyczy projektu Wielkiej Wymiany. We Francji będzie tak samo za 10 lat. Za 15 lat czas przyjdzie i na Polskę.

My natomiast za kilka dni opublikujemy następną część naszej rozmowy.
Bóg z nami!

Dziękuję za rozmowę.

Czytaj część czwartą …

 

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ

  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan