Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

==============================================  „Religia, tak samo jak alkohol, powinna być tylko dla ludzi mądrych”

Marcin Malik

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Najnowsze komentarze
Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
Polityka prawdy

Projekt Wielkiej Wymiany

Napisał: Marcin Malik

Projekt Wielkiej Wymiany

 

Nigdy nie słyszałem aby Afryka była zbyt afrykańska, aby Indie były zbyt indyjskie lub aby Chiny był zbyt chińskie, lecz z powodu Projektu Wielkiej Wymiany Europa jest zbyt europejska, i dlatego biała cywilizacja jako jedyna 'potrzebuje’ różnorodności, i jest przez to równomiernie eksterminowana na wszystkich tradycyjnie białych kontynentach. Tylko biali ludzi 'potrzebują’ tolerancji i masowej imigracji, tylko biali muszą czuć się winni, i tylko biali muszą przepraszać. Narracja polityczna i historyczna fałszywie przekonuje że tylko biali popełniali zbrodnie i że tylko biali mieli niewolników; a sama duma z osiągnięć białej cywilizacji jest przyrównywana do 'rasizmu i ksenofobii’. Jeśli nic się nie zmieni, to przyszłymi mieszkańcami Europy będzie euro-azjatycki Negroid o kulturze nicości. 

 

Wstęp do Polityki Prawdy

Oprócz podróży autor Kompas Travel publikuje także artykuły polityczne. Artykuły te stanowią niezależne, wolne medium w których autor w trzeźwy sposób pisze na temat epidemii poprawności politycznej, na temat islamizacji Europy oraz jej okupacji przez elementy wrogie cywilizacji europejskiej. Autor porusza temat szkodliwości liberalizmu, potrzeby pielęgnacji narodowych i kulturowych wartości oraz zachowania czystości rasowej; jako niezbędnego warunku przetrwania naszej białej cywilizacji. W dziale 'Polityka Prawdy’ jest także wiele innych, niezręcznych dla lewicowego reżimu tematów.

Od wielu lat autor przemierza różne zakątki pięknego ale także i tragicznego świata, i dlatego widząc świat z tak szerokiej perspektywy autor czuje się zobowiązany do podzielenia się z państwem 'Polityką Prawdy’, która jest często inna od 'prawdy’ w ogólnie dostępnych mediach.

Izrael jakiego nie znasz.

’Otwarcie ujawnimy swoją tożsamość wśród ras Azji i Afryki. Stwierdzam z pewnością że obecnie rodzi się ostatnie pokolenie białych dzieci a nasza Komisja Kontroli będzie „w interesie pokoju” unicestwiała międzyrasowe napięcia. Zakażemy białym rozmnażania się z białymi i wykorzenimy wszelkie religie aby nasza była górą. Białe kobiety muszą współżyć z przedstawicielami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Wówczas biała rasa wymrze, dlatego że po wymieszaniu się białych z czarnymi będzie to koniec białej rasy, a nasz najgroźniejszy wróg zostanie tylko wspomnieniem. Zaczniemy wówczas 10.000 erę pokoju i dobrobytu, Pakt Judaizmu, i nasza rasa będzie rządziła niepodzielnie nad światem. Nasza wspaniała inteligencja z łatwością umożliwi nam kontrolę nad ciemnymi rasami.’ 

 

Rabin Emmanuel Rabinovich 1952

Pamiętajmy także, że 'polskie’ media nie są polskie. One są tylko polskojęzyczne i są w rękach sowicie opłacanych wrogów Polski, dlatego walka z kulturowym marksizmem jest naszym rasowym obowiązkiem. Jeśli nie podejmiemy tej walki, to w przeciągu następnych 50 lat Europa będzie zamieszkiwana przez wrogie i pozbawione tożsamości kolorowe stado z całego świata – zarządzane przez jasnoskórą żydowską elitę, kryjącą się za fałszywymi nazwiskami. Dziś największym wrogiem krajów Białej Cywilizacji jest nie Rosja czy 'Arabistan’ lecz syjonistyczna Ameryka, dlatego że warunkiem 'przyjacielskiej’ dominacji jest kompletna degradacja europejskiej kultury, rasy, religii i moralnych wartości. Kiedyś obrona europejskich krajów miała swój sens gdyż walczyliśmy o swoją wolność, kulturę, wiarę i tradycyjne obyczaje. Dziś jednak nie byłoby o co walczyć, chyba że za muzułmanów, murzynów, zboczeńców, oraz kukiełkowych liberalnych pseudo-władców.

Polityka Białego Ludobójstwa i oskarżenie o 'rasizm’

Nigdy nie słyszałem aby Afryka była zbyt afrykańska, aby Indie były zbyt indyjskie lub aby Chiny był zbyt chińskie, lecz z powodu polityki Białego Ludobójstwa Europa jest zbyt europejska, i dlatego Biała Cywilizacja jako jedyna 'potrzebuje’ różnorodności i jest przez to równomiernie eksterminowana na wszystkich kontynentach. Polityka Białego Ludobójstwa jest tak zaplanowana aby biali ludzie nie mieli dokąd uciec. W tym celu każda biała enklawa jest natychmiast atakowana przez rządy Europy, Australii i Ameryki Płn; i natychmiast białe enklawy są zalewane przez obce rasy i kultury. Jest to ponadrządowa dyrektywa mająca na celu przeprowadzenie globalnego Projektu Wielkiej Wymiany.

Jednak nie wszyscy biali ludzie są przestraszonymi niewolnikami, i dlatego wobec tych stosowana jest metoda szatańskiego Żyda Leona Trockiego. Gdy Europejczyk ośmiela się spojrzeć na cokolwiek ze swojego punktu widzenia, i stara się chronić siebie lub swoich białych ludzi, wówczas kulturowi marksiści masowo oskarżają białe społeczeństwa o 'rasizm’. Termin ten jest używany TYLKO w stosunku do rodowitych Europejczyków, a jest on używany aby usprawiedliwić niszczenie narodów europejskich, oraz aby osłabić ich instynkty obronne i tożsamość plemienia. Oskarżenie o 'rasizm’ jest więc metodą kontroli. W tym właśnie celu komunistyczny Żyd Trocky masowo oskarżał o 'rasizm’, tłumacząc przy tym, że w ten sposób zrobi z Rosjan 'naród białych czarnuchów’. Dziś strategia jest dokładnie ta sama, i dlatego właśnie za przykładem Trockiego białe narody są masowo oskarżane o 'rasizm’, a o białych ludziach media mówią tylko z pozycji ich 'wielkiej białej winy’. Ta podstępna i złowroga strategia istnieje po to aby było nad Europejczykami łatwiej zapanować i zaszczuć ich do kąta, jak przestraszone bydło.

Moim zdaniem najlepszą obroną białego narodu przed masowymi oskarżeniami o 'rasizm’ czy 'antysemityzm’ jest organizowanie masowych spotkań dla poparcia 'rasizmu, antysemityzmu i ksenofobii’ przed Ambasadą USA, Izraela, oraz ich partnera w tej zbrodni: Wielkiej Brytanii. Dokładnie, należy to robić przed tymi trzema. Poza tym, kluczem do sukcesu jest pozbycie się poczucia 'białej winy’, oraz odpowiadanie na złowrogie oskarżenia, że: 'jesteś rasistą, jesteś z tego bardzo dumny, wyssałeś rasizm z mlekiem matki, i masz nadzieję że twoje dzieci też będą rasistami’. Innymi słowy podawanie smrodu waszym wrogom, o który ci tak nachalnie proszą, jest metodą dominacji nad ich prostymi umysłami. W tym momencie zaczyna się wolność białych ludzi, dlatego że strach jest jak choroba, która opanowuje umysł i serce, i nie pozwala normalnie żyć.’

, Projekt Wielkiej Wymiany, Kompas Travel

Ciekawa jest opinia amerykańskiego generała o tym co według niego jest właściwe dla Europy; oraz następnie co może się stać gdy europejski kraj nie wybiera multi-kulturalizmu. Wówczas Żydo-Ameryka wynajduje 'Nazistów’ gdzieś na mapie Europy, bombarduje ich, i wprowadza 'wolność i demokrację’ na zgliszczach tego kraju. Obserwując USA, zastanawiam się co jest gorsze: amerykańskie wojny czy amerykańskie sankcje ekonomiczne.

Ameryka oraz Izrael wspomagają inwazję muzułmanów na Europę aby móc stworzyć globalne państwo z globalnym rządem, oraz raz na zawsze zniszczyć chrześcijaństwo, państwa narodowe i Białą Cywilizację. Unia Europejska, rządy europejskich krajów i nawet Watykan to ustawodawcze filie amerykańskich Żydów, natomiast armia amerykańska rozlokowana na terenie Europy jest tutaj po to aby ukarać walczących o niepodległość. W razie potrzeby chętnie pomogą islamistom dostać się do Europy, pomogą im w osiedleniu się i pomogą im w przeprowadzaniu ataków wewnątrz Europy. Zarówno Państwo Islamskie, Al-kaida oraz Talibowie; wszyscy oni byli szkoleni przez CIA dla wzmocnienia amerykańskich wpływów i czerpania zysków ze sprzedaży broni i narkotyków. Destabilizacja Bliskiego Wschodu była jedynie działaniem pośrednim, którego ostatecznym celem jest zniszczenie Europy na bazie mitu o pomocy ofiarom wojny. Według mnie największe niebezpieczeństwo dla Europy stanowi USA, a nie Rosja.

Jest obecnie mało prawdopodobne aby wyprane liberalizmem i kulturowym marksizmem białe owce, będące do niedawna narodami w końcu otworzyły oczy, dlatego jedyną szansą jest silna Rosja, silny Iran, Chiny oraz siła syryjskiej armii, tak aby za wszelką cenę stworzyć przeciwwagę militarną dla US-raelskiego reżimu. Nie mówię że popieram te kraje lub że uważam je za 'wybawców’. O nie!!! Oni wszyscy są siebie warci. Ja tylko mówię, że silna Rosja, Chiny, Iran i parę innych krajów nastawionych wrogo do USA są niezmiernie ważne dla równowagi siły na świecie, czyli dokładnie po to: aby cały świat nie musiał wykonywać rozkazów Żydów okupujących Amerykański Kongres. Ja już się czuję po prostu zmęczony hegemonią i obskurną propagandą USA, lecz niestety z drugiej strony też nie czeka nas nic dobrego.

Największym wrogiem białej cywilizacji, bez względu na położenie geograficzne jest US-rael oraz ich syjonistyczni banksterzy, natomiast szansą na równowagę  jest silna Rosja, co niestety także wiąże się z ryzykiem. Od 1945 roku Europa jest nieoficialnie wasalem Ameryki, i pomimo tragicznej historii związanej z „Białymi Niedźwiedziami” mogą jeszcze nadejść czasy gdy Europejczycy będą błagać Rosję o inwazję, gdyż życie w Europie będzie niemożliwe. Doceniam, że w latach 80-tych Ameryka pomogła wypchnąć Sowietów z Europy wschodniej, ale bynajmniej USA nie zrobiło tego z miłości do Europy, ale z nienawiści do Rosji. Dziś USA stało się terrorystycznym szkodnikiem, który także kulturowo nie ma nic wartościowego do zaoferowania.

Zwłaszcza dla mnie, jako podróżnika, bardzo ważne jest aby każdy naród na świecie, bez względu na pochodzenie, miał fundamentalne prawo do kontynuowania swoich etnicznych i kulturowych wartości bez życia w strachu przed innymi.

Rdzenni Amerykanie także byli przeciwko imigracji obcych ras i kultur. Czy to oznacza, że byli rasistami? (Po tym jak około 80-100mln zostało zamordowanych oraz padło ofiarą epidemii przywiezionych przez imigrantów reszta utraciła swoje ziemie na zawsze i mieszka w rezerwatach. Rdzenni Amerykanie - walczą z terroryzmem od 1492 roku.)

Rdzenni Amerykanie także byli przeciwko imigracji obcych ras i kultur. Czy to oznacza, że byli rasistami?
(Po tym jak około 80-100mln zostało zamordowanych oraz padło ofiarą epidemii przywiezionych przez imigrantów, reszta utraciła swoje ziemie na zawsze i mieszka w rezerwatach. Czy taka jest przyszłość Europejczyków?)

Przytłaczająca anty-biała oraz anty-chrześcijańska retoryka w masowych mediach prowadzi do degradacji wartości człowieka, oraz do staczania się białej cywilizacji do nowego, mentalnego średniowiecza. Globaliści chcą aby biały człowiek nie był człowiekiem ukształtowanym przez kościół oraz kulturę swojego narodu, lecz aby był posłuszną kukłą poddaną marksistowskiej obróbce, która będzie czuła i mówiła w taki sposób jaki chce tego masoneria. Dla mnie jako patrioty człowiekiem Europy powinien być tylko biały człowiek o silnej tożsamości narodowej i poczuciu terytorializmu, natomiast dla masonów jest to wymieszana z murzynami, Arabami i Azjatami naiwna kukła o haniebnej nazwie „obywatel świata”, która kochałaby homoseksualne marsze i której jedynym celem życia byłby liberalizm, feminizm  i walka z rasizmem………..aż do ostatniego Białego Chrześcijanina. Laboratorium Europejskiej Zagłady Marksa i Engelsa, bedące pochodzenia żydowskiego, nienawidzi wszystkiego co piękne i ludzkie, gdyż samo w sobie jest brzydkie i nieludzkie. Dopóki biali ludzie nie otworzą oczu, jedyną bronią przeciwko temu złu jest na początek wyrzucenie telewizora, dlatego że propaganda koszernej demokracji działa na prąd. Biali ludzie powinni edukować swoje dzieci w domu zgodnie ze swoją rasowo – kulturową naturą, oraz muszą pozostać wewnątrz swojej rasy, swojej kultury i swojej wiary; jednocześnie odrzucając ze swojego najbliższego otoczenia każdą inną.

’Społeczeństwa mogą przetrwać tylko wtedy gdy są oddane przyszłym pokoleniom.’

                         

 Sir Roger Scruton

Jeśli tradycyjnie Białe narody zmieniają kolory z białego na wszystkie odcienie czarnego i jeśli wrogowie cywilizacji europejskiej mają większe prawa w Europie niż jej rodowici mieszkańcy, to jest to największa masowa ludobójcza konspiracja w dziejach ludzkości. Natomiast głupi Europejczycy faszerowani liberalizmem i lewicowymi bzdurami uważają że muzułmanin to rodzaj „opalonego Europejczyka”, którego da się asymilować. Jest to naiwna utopia kontrolowana przez strach i zależność finansową od marionetkowych pseudowładców.

Istnieje spisek w tym kraju aby zniewolić każdego mężczyznę, każdą kobietę i każde dziecko. Zanim opuszczę to wysokie i zaszczytne stanowisko zamierzam zdemaskować ten spisek.’

 

Prezydent John F. Kennedy, (7 dni przed swoim zamachem)

Sam Biały Gatunek też nie jest bez winy, gdyż zachowuje się jakby sam dążył do samozagłady. Akceptacja mieszania się ras, akceptacja małżeństw i adopcji homoseksualnych, akceptacja walki z rodziną poprzez promocję zboczeń, jawna walka z kościołem, pochłanianie szkodliwej i ogłupiającej pseudosztuki i pseudomuzyki, oraz nieskończona chciwość, zamieniają ludzi w niewolników. Wszystkie te cechy dodatkowo umacniane przez apatię, tolerancję, liberalizm i bezwarunkowy humanitaryzm są kultami słabości białej cywilizacji, które doprowadzają nas na krawędź przetrwania.

Dziś niestety zagubieni, słabi i ślepi Europejczycy wpuszczają swoich wrogów do Europy z otwartymi ramionami, płacą im haracze choć nie muszą, dają im prawa ponad własne i pozwalają się islamizować z powodu chorej ideologii, której sami nie rozumieją….a do tego wszystkiego dają im jeszcze swoje kobiety w prezencie. Gdyby każdy Europejczyk był polskim, katolickim Husarem i gdyby rządy Europy nie były nam wrogami o mentalności prostytutek, nigdy by to tej hańby nie doszło, a muzułmanie nie byliby problemem.

„Tolerancja i apatia to ostatnie cnoty umierającego społeczeństwa”.

                                                     

Arystoteles

Jeśli białe owce nie otworzą oczu i nie przestaną żyć w strachu oraz samo-zaprzeczeniu własnego ludobójstwa, to w przeciągu 10 lat najlepsze kebaby na świecie będą serwowane w Watykanie, za 25 lat białe owce zaczną palić się w liberalnym holokauście, a za 50 lat projekt Wielkiej Wymiany będzie już przesądzony a biała cywilizacja razem z nią. Być może okaże się to dziwne lecz o tym co jest zawarte w tym artykule rozmawiałem z Hindusami, z Arabami i z murzynami, i każda z tych ras widzi że Europa jest zniszczona i że projekt Wielkiej Wymiany odbywa się na ich oczach. Żadna z tych ras nawet nie próbuje zaprzeczać tej oczywistej prawdy, lecz biali ludzie są jedynymi którzy nie chcą widzieć polityki usuwania białych z Europy. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu: otóż rasy kolorowe w Europie oraz innych białych kontynentach mają pełną wolność słowa i poparcie mediów, natomiast biali są zarażeni marksistowską bakterią, czyli poprawnością polityczną, która zamyka im oczy i usta. Gdyby głupota, tchórzostwo, hipokryzja i apatia sprawiały ból, wówczas białe społeczeństwa byłyby już dawno wolne.

Plan Kalergi

KalergiHrabia Richard Coudenhove-Kalergi był założycielem i prezydentem przez 49 lat Unii Paneuropejskiej, prekursora UE. Był on z pochodzenia rasy mieszanej, a dwie z jego trzech żon były Żydówkami. W napisanej w 1925 roku książce „Praktischer Idealismus” napisał:

„Człowiek przyszłości będzie rasy mieszanej. Dzisiejsze rasy i klasy będą stopniowo zanikać z powodu zanikania przestrzeni, czasu i uprzedzeń. Przyszła rasa euroazjatycko-negroidalna zastąpi różnorodność narodów różnorodnością jednostek […] Zamiast niszczyć europejskie żydostwo, Europa, wbrew własnej woli, udoskonaliła i wykształciła ten naród na przyszły naród-przywódców, poprzez ten sztuczny proces selekcji. Nic dziwnego, że ci ludzie, którzy uciekli z gett i więzień, rozwinęli się do duchowej arystokracji Europy. W ten sposób współczująca opieka Europy stworzyła nowy rodzaj arystokratów. Stało się to w momencie, gdy europejska arystokracja feudalna załamała się, z powodu emancypacji Żydów…. Żydzi przewyższają wszystkie inne narody w procentach ważnych ludzi … z Trockim jako liderem współczesnej polityki.”

„Praktyczny idealizm” stał się Biblią dla zwolenników UE i propagatorów Białego Ludobójstwa, zwykle określanych mianem „zwolenników multikulturalizmu”. Kalergi miał ogromny wpływ na tak zwaną 'integrację europejską’, co oznacza: stworzenie populacji niewolników rasy mieszanej, wyhodowanej, by służyć swoim żydowskim panom. To jest podstawa Żydowskiego Porządku Świata. Jednym z pierwszych, bardzo hojnych darczyńców tego szatańskiego planu, prowadzącego do zniszczenia Europy, był żydowski bankier Max Warburg.

Raz na dwa lata Nagroda Coudenhove-Kalergi, oficjalnie znana jako Nagroda Karola Wielkiego (Charlemagne), jest przyznawana za zasługi w dziedzinie białego ludobójstwa i niszczenia tradycyjnej Europy. Zwycięzcami zostali m.in: Winston Churchill, Tony Blair, Donald Tusk, Bronisław Geremek, Bill Clinton, Henry Kissinger, Helmut Kohl, François Mitterrand, Vaclav Havel, Angela Merkel, Herman van Rompuy, Martin Schulz, Sviatlana Tsikhanouskaya, Emmanuel Macron, papież Franciszek, papież Jan Paweł II. Pierwszym odbiorcą tej nagrody był oczywiście Richard von Coudenhove-Kalergi.

Cała Europa jest okupowana przez socjalistów i komunistów kontynuujących Plan Kalergi. Są to politycy, dziennikarze, przywódcy religijni, prokuratorzy, sędziowie i wielu innych aktorów, którzy odgrywają swoje role, aby zapewnić zniszczenie tradycyjnej Białej Chrześcijańskiej Europy, oraz tradycyjnie białych kontynentów. Z tego właśnie powodu tylko białe narody muszą czuć się winne, oraz białe narody jako jedyne potrzebują różnorodności.

Oficjalnie nagroda ta przyznawana jest na cześć „wielkiego europejskiego wizjonera” Richarda von Coudenhove-Kalergi !!! Były dyrektor Światowej Organizacji Zdrowia powiedział:

„To co ludzie we wszystkich miejscach muszą robić, to ograniczać wskaźnik urodzeń i promować mieszane małżeństwa, gdyż ma to na celu stworzenie jednej rasy na świecie, która będzie kierowana przez centralną władzę”.

Celem jest wyprodukowanie ludzi bez tożsamości narodowej, kulturowej i etnicznej, którymi rządziłaby jasnoskóra żydowska elita, nie mająca żadnego związku z chrześcijaństwem.

Pomimo lawiny dowodów, powyższe fakty są opisywane przez media głównego nurtu jako: „skrajnie prawicowa, antysemicka, neonazistowska teoria spiskowa”. Narody europejskie głosują na tych wrogów, myśląc że każdy z nich 'reprezentuje inną partię polityczną’, ale jest to jedna i ta sama klika pod wieloma różnymi nazwami.

Wymagania na zniszczenie europejskiego kraju

Dochodzę też do wniosku, że bomby atomowe tracą w dzisiejszych czasach na znaczeniu, gdyż jedynym sposobem na wygranie wojny atomowej jest trzymanie się od niej z daleka. Nawet armia i sprzęt wojskowy choć są dobrą bronią psychologiczną, to jednak nie są dobrym rodzajem zniszczenia, gdyż są zbyt oczywiste. Jeśli na prawdę ktoś chce zniszczyć europejski kraj oraz jego ludzi to jest inny sposób, którego białe owce nawet nie zauważą. Zniszczenie to nie jest tak spektakularne jak naloty czy bomba atomowa ale daje zamierzone rezultaty.

 • Na szczytach władzy, w mediach, policji, szkołach i uniwersytetach niepodzielnie władają marksistowscy Żydzi, oraz ich po-katolickie polskie pionki.
 • W Parlamencie jest wiele partii politycznych dla podkreślenia demokracji, lecz każda z tych partii jest taka sama. Nie ma między nimi żadnej różnicy. Ich celem są dokładnie takie same, a zyski i straty wspólnie kalkulowane. Kłótnie pomiędzy partiami są udawane dla pogłębiania naiwności narodu.
 • Następnie władza tworzy system wymiany społeczeństwa z rodowitego na odmienne etnicznie oraz wrogie rodowitej kulturze.
 • Władza oskarża rodowite społeczeństwo o niedorzeczne sprawy, aby wyrobić w nim poczucie winy i złamać jego chęć do walki o swoje prawa.
 • Gloryfikowanie hippisów oraz przedstawianie patriotów w świetle faszyzmu.
 • Tworzenie nieoficjalnego apartheidu – mniejsze prawa i przywileje dla nas, wyższe dla wrogich najeźdźców.

„Jest w interesie Żydów i w interesie ludzkości, aby biali doświadczyli ludobójstwa. Dopóki białe dzieci nie zostaną spalone żywcem, białe kobiety gwałcone, okaleczane, mordowane, a wszyscy biali mężczyźni którzy nie zostali zamordowani, bezsilnie będą patrzeć jak ich lud jest terroryzowany; tylko wtedy ludzkość będzie na bardziej równych prawach, gotowa do dyskusji na temat przywilejów białych i pozornej urazy noszonej na ramieniu mniejszości”.

– Rabin Ishmael Levitts

 • Gdy te cele są osiągnięte, zdrajcy u władzy za wszelką cenę rozdają mieszkania i pieniądze wrogom białej cywilizacji na koszt białych podatników.
 • Komunistyczna władza wprowadza ekonomię sterowaną centralnie, którą oficjalnie nazywa „korporacjonizmem”. Niezależne firmy nadal mogą być otwierane ale nie mają szans konkurować z wielkimi korporacjami, które należą do komunistycznego rządu pod przykrywką kilku ogromnych, 'prywatnych’ przedsiębiorstw. W ten sposób naród ubożeje i staje się narodem ubezwłasnowolnionych płatnych niewolników, niezdolnych do przeprowadzenia narodowej rewolucji.
 • Zdrajcy u władzy niszczą chrześcijaństwo poprzez promocję sodomii i fałszywe oskarżenia przeciwko kościołowi, jednocześnie promując wrogie kultury i religie.
 • Zdrajcy u władzy niszczą etniczność rodowitego narodu poprzez promocję mieszanych związków, aby raz na zawsze dokonać Projektu Wielkiej Wymiany.
 • Władza tworzy przywileje dla wrogów rodowitego społeczeństwa (pierwszeństwo do pracy, mieszkania, pomoc socjalna, i ignorowanie zbrodni wrogów).
 • System edukacyjny jest nastawiony na promocję tolerancji, liberalizmu, feminizmu, bezwarunkowego humanitaryzmu oraz poczucia 'białej winy’, i ciągłych oskarżeń autochtonów.
 • Władza daje łatwy dostęp do alkoholu, narkotyków i innych używek, aby społeczeństwo było pijane i nie było w stanie trzeźwo myśleć.
 • Władza promuje problemy społeczne, rozwiązły tryb życia, niszczy autorytet matki i ojca, oraz promuje bezwartościową i ogłupiającą pseudo-muzykę i pseudo-sztukę.
 • Każdy element życia społeczeństwa polega nie na edukacji ale na indoktrynacji, nie na wolności ale na poczuciu bycia obserwowanym.
 • Władza nakazuje jak rodowici rodzice mają wychowywać swoje dzieci pod groźbą ich odebrania, jednocześnie zostawiając dzieci najeźdźców w spokoju (Niemcy, Skandynawia).
 • Kolejnym etapem jest zabronienie wywieszania flagi narodowej oraz zakaz eksponowania prawdziwych bohaterów narodowych w celu 'nieobrażania uczuć’ najeźdźców.
 • Władza czuje się już na tyle zrelaksowana, że przestaje udawać, przyznaje kim jest i podaje w wyszukany sposób do publicznej wiadomości, że Projekt Wielkiej Wymiany będzie skończony w ciągu kilku pokoleń. (Rząd Brytyjski podał w radiu wiele lat temu, że z uwagi na imigrację niedługo nie będzie blondynów, ale to nie problem, dlatego że będzie można farbować włosy.)
 • Następnie ma miejsce oficjalne zamykanie kościołów lub zmuszanie go do zaprzestania działania pod pretekstem 'laickości rodowitego społeczeństwa’ (Rosja 1917, oraz nowoczesna Brytania i Unia Europejska), poprzez zastraszanie i morderstwa księży (Polska 1984 i obecna Polska), przy jednoczesnym budowaniu wrogich świątyń na fundamentach chrześcijaństwa, oraz poprzez organizowanie w kościołach zabaw dla seksualnych degeneratów. Na tym etapie następują także otwarte prześladowania i zbrodnie na rasie i kulturze rodowitej, oraz zmuszanie go do masowego opuszczenia kraju.
 • Choć może się wydawać, że nie może być już gorzej, ostatni etap jest jednak najbardziej tragiczny. Naród rodowity uznaje swój los za 'nową normalność’, przyłącza się do wrogów, przejmuje ich zwyczaje, niszczy własną kulturę, broni najeźdźców oraz prześladuje patriotów swojego własnego narodu (Anglia).

, Projekt Wielkiej Wymiany, Kompas Travel

Naiwność i apatia Europejczyków

Groteskowe jest też jak bardzo zachodnie społeczeństwa sa natchnione żydowskimi kłamstwami, mimo że Żydzi niszczą Europę od zarania dziejów. Anglicy kochają Churchilla, mimo że ten poświęcił Brytyjskie Imperium i wykrwawił naród brytyjski dla interesów Żydów w okupowanej Palestynie. Niemcy tonący w poczuciu winy są uczeni że należy kochać Żydów, mimo że na długo zanim pojawił się Hitler, to Żydzi wypowiedzieli wojnę ekonomiczną i kulturową Niemcom. Potem to Żydzi finansowali Hitlera, który był zmuszony do wojny w Europie aby pozbyć się wrogiej żydowskiej dominacji. Bez Hitlera nigdy nie byłoby Izraela, a bez Niemców nie miałby kto finansować ich terrorystycznego kraju. Żydzi to żmijowe plemię, międzynarodowa klika oszustów, terrorystów i złodziei, która za swoje zbrodnie była wyrzucona z każdego kraju na świecie. Globalna Judeo – finansjera wypowiedziała wojnę całemu światu, i finansuje kryzysy, wojny i rewolucje zarówno komunistom, faszystom, jak i demokratom. System polityczny nie gra tu żadnej roli.

Światem rządzą ci którzy kontrolują dopływ pieniędzy, natomiast oficjalni przywódcy i dziennikarze to namaszczeni figuranci, których zadaniem jest działać nie na korzyść ludzi, ale za pomocą polityki „dziel i rządź” tylko na korzyść wąskiego grona żydowskich banksterów, oraz wiernym im post-chrześcijańskich marionetek. Żyjemy w iluzji o nazwie 'demokracja’, w której wybory polityczne są największym pokazem zbiorowej kontroli umysłowej. Wynoszę z tego, że nie ma ani jednej kropli żydowskiej krwi, która byłaby niewinna.

Czasami staram się usprawiedliwiać Żydów, próbuję znaleźć coś na ich obronę i nie chcę z góry zakładać ich winy lub generalizować. Jednak za każdym razem gdy zgłębiam historyczne zbrodnie, kłamstwa na których został zbudowany świat oraz obecne białe ludobójstwo, za każdym razem na wierzch wypływa podły Żyd. Jest to fakt, którego świat nie może ignorować!

’Nie możemy powiedzieć, że każdy Żyd jest Bolszewikiem ale bez Żydów nie byłoby bolszewizmu. Dla Żyda nie ma nic bardziej obraźliwego niż prawda. Rządni krwi żydowscy terroryści wymordowali 66mln w Rosji w latach 1918 – 1957.’

 

Aleksandr Solzhenitsyn (zdobywca pokojowej nagrody Nobla i patriota)

Wraz ze staczaniem się naszej Białej Cywilizacji popadamy w jeszcze większą niemoc i apatię i jesteśmy w stanie uwierzyć we wszystko za cenę naszej wegetacji, mimo że jako ludziom należy nam się życie. Chłoniemy brednie kulturowych Marksistów, że „Mozart i Chopin byli geniuszami dlatego że ich muzyka była oparta na afrykańskich rytmach”, że „archeolodzy odnaleźli antyczne muzułmańskie miasto pod Watykanem, i dlatego islam jest już od tysięcy lat europejską tradycją”, że „Cyganie byli bliscy wynalezienia lekarstwa na raka, ale nie udało mi się z powodu rasizmu białego człowieka”, i że „Jezus Chrystus promował homoseksualizm”.

Ludzie są w stanie zaakceptować choćby największe bzdury, lecz jeśli boimy się walczyć z obraźliwymi kłamstwami i boimy się mówić to co myślimy, to oznacza…..że jesteśmy białymi niewolnikami. Globalna epidemia tolerancji i multi-kulti wmawia Europejczykom od pokoleń, że są nic nie warci i winni za wszystkie krzywdy. Zastanawiam się więc czy komuś jeszcze szczerze zależy na białej chrześcijańskiej cywilizacji? Być może już tylko tak 'nietolerancyjnym faszystom’ jak ja, tym którzy zostali wychowani z tożsamością narodową oraz znajomością prawdziwej historii.

Z drugiej strony największym problemem dzisiejszych Europejczyków, którzy przez ponad 50 lat byli wychowywani bez wojny, jest naiwne zakładanie że cały świat ma ich moralność, że widzi świat ich oczami i że chce być tacy jak oni. W sytuacji gdy Europa jest poddana inwazji na własne życzenie, i gdy białe kobiety masowo łajdaczą sie kolorowymi, Europejczycy nie potrafią się odnaleźć w tej sytuacji i boją się walczyć. Mężczyźni zaczynają być zniewieściali, a kobiety głosują na partie pro-imigracyjne, przez co zapraszają do gwałtu. Następnie każdą tragedię słabi Europejczycy tłumaczą sobie, że wrogowie Europy popełniają przestępstwa i obniżają standardy z powodu biedy lub pochodzenia z terenów wojennych, lecz nie chcą pojąć, że powód jest zupełnie inny. Otóż powodem jest, że wrogowie Europy to niecywilizowane ludzkie śmieci niższego szczebla kulturowego; i tak długo jak to nie zostanie zrozumiane zarówno przez mężczyzn jak i kobiety, tak długo Europa będzie umierała, a europejska etniczność będzie poddawana dalszemu ludobójstwu.

’Naród bez wiary jest jak pył na drodze. Jest łatwy do zmiecienia.’

 

Marcin Malik

W dzisiejszej 'wzbogaconej’ kulturowo i rasowo Europie każdy liberał staje się konserwatywnym faszystą gdy mu córki dorastają. Jeśli czytasz moje artykuły i uważasz się za liberalnego idiotę, humanitarnego lewicowego zdrajcę lub marksistowskiego donosiciela, weź sobie te słowa do serca jak najszybciej abyś mógł stanąć po właściwej, prawej stronie, zanim „multi – kulti” zrobi twojej rodzinie krzywdę lub zanim zostaniesz ostatnim białym w swojej okolicy. Jako podróżnik niektóre rasy i kultury lubię bardziej a inne mniej, lecz szanuję je wszystkie w swoich własnych krajach. Jestem jednak bardzo przeciwko umieszczaniu całego świata w jednym miejscu, gdyż taka polityka będzie zawsze polityką ludobójczą dla rasy i kultury rodowitej.

Wojna z niewidzialnym wrogiem

Tego rodzaju zwłowieszcza polityka może doprowadzić tylko do upadku Białej cywilizacji oraz do końca III Wojny Światowej, której efektem będzie globalna depopulacja świata kosztem zniszczonej Europy. Ten czarny scenariusz pozwoliłby US-raelowi na wysunięcie się na pozycję jedynego lidera na świecie, choć byłby to już zupełnie inny, zły, zdegenerowany i kontrolowany absolutnie świat. Myśląc o III Wojnie Światowej ludzie wyobrażają sobie zazwyczaj okręty wojenne, bombardowania z powietrza, czołgi, armię oraz atak nuklearny. III Wojna Swiatowa zaczęła się gdy CIA i MOSSAD wysadzili dwie wieże w Nowym Jorku, aby poszerzyć swoje wpływy na świecie poprzez kreowanie i finansowanie terroryzmu. Kolejną fazą Wielkiej Wojny będzie seria wojen domowych w Europie i w Ameryce, które stworzą globalny chaos i ludobójstwa we wszystkich częściach świata na ogromną skalę, dlatego że tylko z globalnego chaosu może wyłonić się zamierzony Żydowski Porządek Świata.

, Projekt Wielkiej Wymiany, Kompas Travel

Finansowanie terroryzmu jest spełnieniem marzeń „demokracji”. Jest ono oparte na: ciągłej destabilizacji krajów dookoła Izraela, przejmowaniu surowców naturalnych tych krajów oraz sprzedaż sprzętu wojskowego do wrogich sobie grup etnicznych, co tylko pogłębia dewastacje całego regionu. Finansowanie terroryzmu polega też na wpuszczaniu wrogów kultury zachodniej do Europy i Ameryki Płn, co po fali zbrodni i gwałtów zmusza rządy zachodnie do zapewnienia bezpieczeństwa swoim obywatelom poprzez ich kontrolę absolutną. W ten sposób nasza wolność jest nam odbierana kawałek po kawałku, i wszyscy stajemy się niewolnikami. Stworzenie wroga, który nie istnieje jest wspaniałym sposobem na kontrolowanie mas.

Wyobraźmy sobie także Unię Europejską w skali światowej, gdzie decyzje za każdą z podległych republik na świecie są podejmowane z jednego miejsca przez jedną rodzinę, gdzie wszystkie pensje są wypłacane jedną walutą i gdzie wszyscy są podstępnie kontrolowani…..w imię „demokracji” oczywiście. Naiwni wyborcy dają się zwieźć tym, że „Unia Europejska” ufundowała w Polsce drogi i mosty, lecz z drugiej strony nikt nie mówi o tym że aby było to możliwe najpierw Polska musiała fundować Unię. Innymi słowy Polacy są wdzięczni Unii że ta opłaciła im dentystę, lecz nikt nie bierze pod uwagę, że to Unia wybiła im wcześniej zęby.

Antysemityzm jest bardzo ważny ale tylko dla Żydów. Żydzi dbają o antysemityzm, podsycają go i pielęgnują. W końcu antysemityzm istnieje tylko po to aby zarabiać Żydom pieniądze.’ 

 

Marcin Malik

Gdyby jednak NWO zaczęło przegrywać, wówczas koniec III Wojny Światowej byłby cichy, zacząłby się niespodziewanie i szybko zgasłby jak świeca na wietrze. Byłaby to wojna genetyczno- rasowa polegająca na wypuszczeniu w świat sztucznie wyhodowanego wirusa, który szybko zabijałby ludzi o określonych cechach rasowych. Może to być tylko rasa czarna lub tylko Arabowie. Taka jest moja wizja tej wojny do której coraz nam bliżej i ta wersja także ma sens jeśli Europa i Ameryka mają uwolnić się od „wzbogacenia etniczno –  kulturowego”, i aby Izrael mógł poszerzyć granice w „humanitarny” sposób. Horror, prawda? Mam tylko nadzieję, że po wszystkich krzywdach wyrządzonych Białej cywilizacji doczekam się kiedyś nowego procesu w Norymberdze na którym stanie cała lewica, wszyscy banksterzy, tak zwani progresywni, kulturowi marksiści oraz szatańscy promotorzy sodomii i feminizmu; dlatego że wszyscy oni zasługują na śmierć.

Naturalnym prawem natury jest, że słabsza kobieta ma potrzebę bycia zdominowaną przez silniejszego mężczyznę i potrzebuje znać swoje miejsce w rodzinie oraz w społeczeństwie. Jeśli to prawo zostaje zachwiane lub jeśli ma niewłaściwego męża wówczas istnieje poważne ryzyko, że kobieta stacza się na dno. Wszelka walka o prawa kobiet nie ma sensu gdyż kobieta już ma najpiękniejsze prawo ze wszystkich; prawo do rodzenia Białych dzieci i opieki nad rodziną i domem. Największym wrogiem kobiet jest feminizm dlatego że "wyzwolenie" ma wiele ciemnych dróg.

Kobiety ’ UCISKANE’ kontra Kobiety 'WYZWOLONE’. Naturalnym prawem natury jest, że słabsza kobieta ma potrzebę bycia zdominowaną przez silniejszego mężczyznę i potrzebuje znać swoje miejsce w rodzinie oraz w społeczeństwie. Jeśli to prawo zostaje zachwiane lub jeśli ma niewłaściwego męża, wówczas istnieje poważne ryzyko, że kobieta stacza się na dno. Wszelka walka o prawa kobiet nie ma sensu, gdyż kobieta już ma najpiękniejsze prawo ze wszystkich; ma prawo do rodzenia białych dzieci i opieki nad rodziną i domem. Największym wrogiem kobiet jest feminizm, dlatego że „wyzwolenie” ma wiele ciemnych dróg.

Doszedłem więc do wniosku, że lewicy nie powinno się już nawet zaliczać do poglądów politycznych. Lewica to fikcyjny stan umysłu szkodliwy dla otoczenia. Wyobraźmy sobie następujące wydarzenie: autobusem jadącym ze stromej góry z prędkością 150km/h jadą lewacy, liberałowie oraz wszelkiej maści progresywni marksiści. Na końcu trasy czeka ich czołowe zderzenie ze skałą, lecz lewacy mimo wszystko udają że wszystko skończy się dobrze. W pewnym momencie któryś z nich wpada na pomysł aby przyhamować i skręcić w prawo aby w ten sposób się uratować, lecz niestety kierowca jest czarny i zwrócenie mu uwagi byłoby niepoprawne politycznie. W taki właśnie sposób skończy kiedyś cała lewica.

Ludobójstwo

Zakończenie

Naród można porównać do ogrodu dlatego że w ogrodzie mamy drzewa rodzące owoce i przez to dające nam życie. Jedne dają nam jabłka, drugie śliwki choć są także życiodajne krzewy dające nam maliny czy truskawki. W ciepłych ogrodach są także winogrona, ktore oprócz owoców dają ludziom wino oraz schronienie przed słońcem i deszczem. Inne rośliny, które co prawda nie dają nam owoców są przynajmniej piękne i ładnie pachną. Są to kwiaty jak na przykład tulipany, maki czy żonkile. W zadbanym ogrodzie są także rzeźby, fontanny, formacje skalne oraz szereg innych rzeczy, które są przyjemnym dodatkiem do piękna naszego ogrodu. Jednak w każdym ogrodzie czai się zło w formie chwastów, które zabierają prawowitym roślinom wodę, słońce i miejsce do życia. Mądry i pracowity ogrodnik wyrywa chwasty z korzeniami lub nawet je pali, i nigdy nie spotkałem się aby w imię chorej ideologii ogrodnicy mieli plantację chwastów zamiast życiodajnych drzew i kwiatów. W rolnictwie także używane są pestycydy aby zabijać szkodniki, jednak w poprawnych politycznie krajach jest na odwrót. Tam hodują chwasty oraz ułomność przyrody na koszt tego społeczeństwa, które na prawdę zasługuje na to aby żyć. Ja jestem przezornym ogrodnikiem.

„Aby zobaczyć kto tobą rządzi po prostu dowiedz się kogo nie możesz krytykować.

 

Voltaire

, Projekt Wielkiej Wymiany, Kompas Travel

„Cel obalenia białej rasy jest tak pożądany, że niektórym trudno jest uwierzyć, że może on nie napotkać żadnej opozycji, niż tylko ze strony zagorzałych zwolenników białej supremacji…Nie popełnijcie błędu: będziemy bić martwych białych mężczyzn, i żywych też, a także kobiety, aż konstrukt społeczny o nazwie „biała rasa” zostanie zniszczony”.

 

Żydowski marksista Noel Ignatiev – który spędził swoje życie otwarcie namawiając do przeprowadzenia ludobójstwa na białych ludziach. Jako Żyd, nigdy za te słowa nie był zwolniony z pracy, nigdy nie został oskarżony, nigdy nie był aresztowany ani postawiony pod sąd. Amerykańskie (żydowskie) media przyznają że rzeczywiście tak powiedział, ale wybielają tego szatańskiego Żyda, dlatego że wypowiadając słowa namawiające do ludobójstwa białych on podobno tylko walczył z 'białym przywilejem’. Czasem któremuś Żydowi rozwiązuje się język z nienawiści do białych, i wtedy koszerna propaganda zaczyna opowieść na temat jego domniemanej niewinności. (Ignatiev poszedł do piekła w 2019 roku.)

Według doktryny globalistów: mieszkańcami przyszłego Związku Radzieckiego Europy nie będą narody starego kontynentu lecz rodzaj podludzi, chwasty mieszania się ras. Narody Europy skrzyżowane z kolorowymi rasami stworzą wówczas wielonarodowe stado niewolników bez żadnej jakości, które będzie łatwo kontrolowane przez elitę rządzącą. Taki jest cel polityki imigracyjnej w Europie. Innymisłowy: „multikulturalizm, różnorodność, tolerancja, masowa imigracja” – to zakodowane słowa oznaczające politykę białego ludobójstwa i totalnej kontroli! Prowadzący tą politykę to podstępne i złowrogie nasienie Szatana.

„Nie pozwól sobie być zażenowanym światowym wrzaskiem, który teraz nastanie. Nadejdzie dzień, kiedy wszystkie kłamstwa załamią się pod swym własnym ciężarem i prawda ponownie zwycięży”.

 

dr Joseph Goebbels (czyli kolejny który zawsze mówił 'prawdę’)

Karol Darwin pisał o ewolucji gatunków, natomiast ja piszę o de-ewolucji Europejczyków z powodu masowej imigracji kolorowych, mieszania się ras, oraz akceptacji sodomii jako nowych normalności kulturowych. Już dziś narody Azji i Afryki nie poznają Europy, lecz dla Europejczyków obecny stan jest 'nową normalnością’. Gdy zabraknie białych, nie będzie kogo oskarżać o 'rasizm’.


Europejczyku !!! W ostatnich wyborach byłeś tylko co drugi do lokalu wyborczego, a w następnych będziesz już tylko co czwarty. Czas się przesunąć niżej w drabinie cywilizacyjnej, abyś mógł zrobić przestrzeń życiową w swoim kraju dla czarnych pontoniarzy i wyznawców Allaha. Wiem, nie zależało ci i nie miałeś siły charakteru, i dlatego liberalno-lewicowe szumowiny pojechały z białą większością jak z tępymi baranami. Twój głos nie ma już znaczenia ty tęczowy błaźnie. Ty tylko przepraszaj, schowaj się, i poproś o paszport z półksiężycem.

Biała rodzina i tęcza.

Biała rodzina na spacerze. Ich główne zainteresowania to: liberalizm, feminizm, muliti-kulti i genderyzm. Oni wierzą, że wyrządzili wilkom ogromną krzywdę, i dlatego chcą za wszystko przeprosić.

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY
23 komentarze
 1. Odpowiedz

  mRNA

  15 kwietnia 2021

  Jezus Chrystus był Żydem, więc chrześcijaństwo pochodzi od judaizmu. Tak poza tym hasło czystości rasowej i oskarżanie Żydów o całe zło, jakie się dzieje na świecie, to więcej ma wspólnego z neopogaństwem niż chrześcijaństwem. Dodatkowo faszyzm i nazizm to taka sama lewica, co komunizm.

  • Odpowiedz

   KOMPAS TRAVEL

   27 maja 2021

   Tak, chrześcijaństwo pochodzi od judaizmu, a islam od chrześcijaństwa.

   Nie oskarżam Żydów o całe zło, ale o to że wpływowa grupa Żydów robi wiele złego.

   Podtrzymuję potrzebę czystości rasowej, dla przetrwania białej rasy i Europy.

   Faszyzm, nazizm, komunizm – do której grupy mnie Pan kwalifikuje?

   • Odpowiedz

    mRNA

    27 maja 2021

    Ja bym cię/pana zaliczył do ludzi prezentujących poglądy PiS, Konfederacji, ONR i NS Zadrugi.

  • Odpowiedz

   Anonim-próba reklamy. Tekst-nie spam.

   11 kwietnia 2024

   Mnie nie obchodzi czystość rasowa, bo to jest fikcja, ale Europejczykiem można być tylko przez przynależność do rasy białej i wychowanym w tożsamości narodów europejskich. Jeśli stwierdzenie faktu, że wzrost liczby i odsetka osób niebędących Europejczykami w Europie jest samobójstwem to „neopogaństwo” to wolę być „neopoganinem”. Tylko odmóżdżony idiota może nie widzieć problemu w tym, że Europejczycy mogą stać się mniejszością na swoim własnym kontynencie. Czy chrześcijaństwo uczy samobójstwa? Może uczy jeśli masz na myśli liberalne sekty protestanckie, obłąkanych jehowych lub posoborowych modernistów bergogliańskich.

  • Odpowiedz

   Anonim-próba reklamy. Tekst-nie spam.

   11 kwietnia 2024

   „Dodatkowo faszyzm i nazizm to taka sama lewica, co komunizm”
   Nie jest taka sama. Te dwa pierwsze choć są parszywe uczyły swoje narody podstawowych zasad etnicznego instynktu samozachowawczego. Ten ostatni jest ślepy na etniczny instynkt samozachowawczy tak samo jak zachodni liberalizm i liberalne „chrześcijaństwo”.

 2. Odpowiedz

  Krzysztof

  25 października 2015

  Szczęść Boże.

  Ciekawie napisałeś o Szwecji.Wiem że to rzetelny materiał bo informacji potwierdzających jest setki jak nie tysiące.Byłem w Legii Cudzoziemskiej.W 2 REP czyli w drugim regi spadochroniarzy a mój MLE to 181…miałem okazję bywać w Afryce,Ameryce Płd,Nouvelle-Caledonie,Mayotte.I coś Ci powiem.Spotkałem na swej drodze ludzi wyznających wszystkie największe religie świata.Ani Chrześcijanie ani Hinduiści ani Buddyści ani Sikhów nie uważam za zagrożenie.I co ciekawe oni nas Chrześcijan też nie uważają za zagrożenie. Jest tylko jeden system który uparcie dąży do tego aby go w końcu zetrzeć z powierzchni ziemi.To szatański islam.Banda heretyków których przywódcą jest pedofil.Widziałem wioski po przejściu Boko-Haram w Nigerii.Te obrazy zostają do końca życia.To były tzw.filmy edukacyjne.A ja się w tedy pytałem czemu nie atakujemy tych barbarzyńców z całą mocą?Bo wiesz krew się gotowała.Dostałem odpowiedź od pewnego doświadczonego oficera.Mówił do mnie: wiem co czujesz i ja czuję tak samo ale tym światem rządzi pieniądz i my nic na to nie poradzimy.Może się nie mylił ale ja mam charakter inny niż francuski oficerek laluś.

  My musimy powstrzymać tą zarazę bo jeśli nie to mamy przechlapane.Ale myślę że będzie dobrze.Nasi bohaterowie pod Wiedniem czy Ci z Powstania Warszawskiego już dawno udowodnili że z Polakami nie warto zadzierać bo straty będą ogromne.I tym optymistycznym akcentem kończę przyjacielu.

  Liczę na ciekawą dyskusję

 3. Odpowiedz

  Marcin Malik

  20 kwietnia 2015

  Mój artykuł pod tytułem „Gwałt na Szwecji” okazał się tak tragicznie prawdziwy, że tylko w ciągu kilku dni na różnych portalach przeczytało go ponad 50.000 osób.

  Poniżej jeden z komentarzy, w oryginale

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/gwalt-szwecji#comment-257393

  „Jakoś dziwnie znajomi którzy byli zachwyceni Szwecją teraz zmienili zdanie o180% w 2012. Szkoła zawiadomiła socjal że dziecko jest za bardzo religijne .No i pani z socjalu powiedziała znajomym że nie obchodzi ją że w Polsce to normalne taka religijnoś dzieci.Tu obowiązuje prawo szweckie obcokrajowców ona stwierdza gwałt na psychice dziecka .Kazała podpisa jakieś dokumenty zalecenia .Na drugi dzień żona znajomego spakowała się z dzieckiem i promem do Polski bojąc się że zabiorą im córkę .Opowiadała że miała stres czuła jakby uciekała z trzeciej rzeszy .On został wiadomo kasa zarobki. Pani z socjalu odgrażała się znajomemu że będzie miał nieprzyjemności ale g… mogli zrobić .Tak skończyło się paro letnie ich gadanie w towarzystwie Szwecja super ua ech jaki kraj jak fajnie itp td”.

  Wygląda więc na to, że pomimo że Szwecja jest europejską stolicą gwałtu tylko i wyłącznie przez muzułmańskie hordy, to mimo wszystko islam jest promowany ale chrześcijaństwo jest zakazane. Chrześcijaństwo w Szwecji jest definiowane jako „gwałt na psychice”.

 4. Odpowiedz

  adam

  25 stycznia 2015

  Choć nie należę do znawców to muszę powiedzieć, że strona bardzo ciekawa i rzetelna. Gratuluję cierpliwości w dyskusji (@WojciechDomini) i odwagi do mówienia o własnych poglądach.

 5. Odpowiedz

  Wojtek w

  23 grudnia 2014

  Panie Marcinie ogromny szacunek dla Pana za pisanie PRAWDY bez tej pieprzonej „poprawności politycznej”.
  Podobnie jak Pan zjeździłem kawał świata i jestem zdecydowanym przeciwnikiem islamizacji Europy. To jest niedorzeczne na co pozwalają cywilizowane państwa Europejskie tym islamskim brudasom. Jak im się nie podoba – to WON do domu!
  Islam powinien być w Europie całkowicie zakazany a Arabowie, Hindusi i Pakistańczycy nie powinni być wpuszczani do Europy. Jedyne „dobro” jakie mamy z ich strony to wyzysk socjalny, przestępczość i rozmnażanie się tej plugawej rasy polującej na zasiłki.
  W latach 70-tych mieszkałem we Francji w Wielkiej Brytanii wtedy jeszcze były to normalne europejskie państwa a nie republiki islamskie jak obecnie.
  Ciesze się że w polsce są tzw. „rasiści” – bo dzięki temu brudasy nie mogą się bezkarnie panoszyć tak jak w innych tolerancyjnych państwach.
  Debile którzy obrzucają Pana obelgami nie zdają sobie sprawy z zagrożenia ze strony islamu albo są tak głupi że brak słów…
  Większość normalnie myślących ludzi nie chce żyć w kraju w którym będą mieli mniejsze prawa niż napływowa islamska hołota.
  Dziękuję za Pana artykuły i za odwagę.
  Pozdrawiam. Wojtek

 6. Odpowiedz

  adam adam

  23 listopada 2014

  Panie Marcinie dopiero co trafiłem na tąstronę (bardzo ciekawa lektura) gratuluję a przy okazji szacunek za taką wytrwałość (@Wojciech Domini)

 7. Odpowiedz

  Marcin Malik

  16 lipca 2014

  @Wojciech Domini

  Znowu się Pan rozpisał.
  Nie rozumie Pan że pojęcie Europejczyka ja rozpatruję pod względem Białego człowieka i żadnym innym. Stąd właśnie czystość rasowa. Białych jest coraz mniej z bardzo wielu względów, także z winy Białych. Nie ważne jest czy Azjata czy Afrykanin są dobrzy czy źli. Nie odpowiadają standardom etnicznym europejskiego kraju więc nie należą do Europy. Jeśli natomiast chodzi o murzyna który czuje się Anglikiem….no cóż, Pinokio też miał wrażenie że był prawdziwym chłopcem.

  Widzę też że w swych lewicowych poglądach tonie Pan w ignorancji i totalnej znieczulicy na to że Biali ludzie stają się wymierającym gatunkiem i są zdominowani przez obcych. Rozumiem że według Pana Polskę mogą zamieszkiwać sami murzyni lub muzułmanie tak długo jak mają polską mentalność? Oszukuje Pan sam siebie. Jest Pan naiwny. Wszyscy wiemy jak wyglądają Chińczycy a jak Arabowie i wiemy też jak wyglądają Polacy. My jesteśmy Białymi ludźmi.

  Zgadzam się że poziom bezrobocia w Polsce jest wysoki i pewnie byłby na poziomie 30% gdyby wszyscy wrócili lecz ja nie piszę tylko na tematy ekonomiczne lecz głównie etniczne. Co do samej imigracji to uważam że może być ona dobra ale tylko jeśli jest zdrowo wyważona pod względem kulturowo-rasowym.

  Niech Pana nie przeraża że uśmiecham się do zdjęć z ludźmi na Sri Lance czy w Birmie. Tam ja ich jak najbardziej lubię i życzę wszystkiego dobrego gdyż tam są oni w swym własnym kręgu rasowo kulturowym. Bardzo lubię ich kraje oraz ich kultury lecz u siebie. Pewnie Pan nie uwierzy ale w Kalkucie pracowałem w Domu Umierających Matki Teresy. Rozumiem też że kultura jest dynamiczna lecz nie powinna się zmieniać zupełnie.

  Jako Polak powinien się Pan czuć dumny z tego kim jest i nie określać siebie mianem „podczłowieka o zwierzęcych pseudowartościach”. Gdzie Pana duma?
  Wierzę że inne narody nas źle traktują ale są to nieuki oraz przede wszystkim albo wyjątkowo tani populiści w Holandii albo Anglicy mający murzyńskie rodziny, bo na tyle pozwala im system. Europa zachodnia nawet sobie nie zdaje sprawy ile zawdzięcza Polsce (Jan III Sobieski po Wiedniem, II Wojna Światowa).
  Proszę nie rozpatrywać moich poglądów przez pryzmat rasizmu lub nacjonalizmu lecz równowagi.

  Jeśli natomiast chodzi o nauczanie j.polskiego w Anglii na wydziale orientalistyki to w cale mnie to nie dziwi. Anglicy to bardzo ciemny naród, który nawet nie wie kto jest Anglikiem a kto nie. Jest to naród przestraszonych, wypranych umysłowo owiec oraz wielkich udawaczy który wciąż żyje w iluzji że ma wielkie imperium i że są najlepsi. Anglicy nie znają nawet własnego hymnu. Wiem po sprawdziłem wiele razy. Szkoda mi ich.

  Proszę też pamiętać że jest ogromna różnica pomiędzy dobrym sercem i otwartością a zaprzedaniem siebie i swojego kraju dla utopijnej idei. Zakończyłem temat i mam nadzieję że już Pana nie przerażam. Niedługo kolejne artykuły. Proszę sobie odpocząć.

 8. Odpowiedz

  wojciech domini

  14 lipca 2014

  Widze, że przeniósł Pan naszą dyskusję do działu „Polityki prawdy” i wciąż pozostawia Pan ją bez odpowiedzi(mimo, że jak czytam powyżej, miał mi Pan odpisać pod koniec Kwietnia)…

  Odnośnie zachowania czystości rasowej. Rozwijając ten wątek, w takich katolickich krajach jak Kolumbia, Meksyk czy Brazylia nigdy nie istniały prawa zakazujące małżeństw międzyrasowych(a do takiego wyznania się Pan zalicza) gdy w protestanckich USA/RPA jak najbardziej. Apartheid jak i prawo Jima Crowa w Stanach z czasem upadło, gdyż z punktu ekonomicznego, jak i ludzkiego się nie sprawdziły. Podobnie komunizm upadł, gdyż się nie sprawdził.

  Nie jestem naiwny i wiem, że równiez w krajach Ameryki Łacińskiej było i jest dużo rasizmu. Pan reprezentuje rasizm germański gdzie związki międzyrasowe jest negatywnie nacechowane jako tzw „skundlenie się” gdy w Ameryce łacińskiej to było i jest „wybieleniem” czyli działalnością jak najbardziej pożądaną, przez tamtejsze kultury. Pan jest pod wpływem szowinistycznych pseudoportali i to w języku polskim a nie w angielskim(z przyczyn geograficznych polski internet nie dostarcza tylu informacji co angielski), dlatego Pan póki co jeszcze nie rozumie, iż nacjonalizm czy rasa to pochodna XIX wiecznych teorii z UK/Niemiec…

  Pozdrawiam!

  • Odpowiedz

   Anonim-próba reklamy. Tekst-nie spam.

   11 kwietnia 2024

   „Rozwijając ten wątek, w takich katolickich krajach jak Kolumbia, Meksyk czy Brazylia nigdy nie istniały prawa zakazujące małżeństw międzyrasowych”
   I w tych krajach najłatwiej dostać maczetą w głowę, połowa ludności popiera marksizm i coraz popularniejsze są mieszanki santerii i zielonoświątkowców. Zresztą to nie jest do końca prawda, że nie było takiego prawa, istniały w prawie rozbudowane kategorie czystości rasowej, im ktoś był bardziej biały, tym miał wyższą pozycję społeczną. Naprawdę to podpieranie się religią zasłaniające rzeczywistość jest głupie.

 9. Odpowiedz

  wojciech jauer

  7 maja 2014

  Skoro Bóg jest Stwórcą to Człowiek Boży zawsze tworzy. Pan właśnie do takich należy !!! Hakuna Matata !!! Pełen najwyższego szacunku Wojciech Jakub JAUER – międzynarodowy pilot wycieczek

 10. Odpowiedz

  Marcin Malik

  18 kwietnia 2014

  KOŃCOWA ODPOWIEDZ NA TĘ DEBATĘ.

  Witam,
  Po raz kolejny przyjmuję do wiadomości długie przelanie swoich negatywnych uczuć w stosunku do tego co sobą reprezentuję i z czym się nie zgadzam.

  Słowo „bzdura” to pojęcie względne zależne od osobistych poglądów. Pan się ze mną nie zgadza lecz ja „czystość rasową” uważam za potrzebną w celu ochrony europejskiej cywilizacji, natomiast „multikulturowość” uważam za utopię. Powiedzenie że każdy terrorysta jest muzułmaninem oznacza według mnie że islam jest szalenie destruktywną ideologią dla kultury europejskiej.

  Uważam że prawa regulujące czystość krwi powinny jak najbardziej istnieć. Żyjmy koło siebie ale nie wspólnie. Jeśli chodzi o „kundle, mieszańce, podludzie” to jest to pana słownik, nie mój, choć szybko pan się uczy. Nacjonalizm i rasizm mają różne oblicza. Tak na prawdę partie nacjonalistyczne w Anglii dbają o dobre stosunki z Polakami i nawet proponują aby Anglicy mieli dzieci z Polkami w celu zachowania ochrony Białych pokoleń. To lewica oraz ich naiwne owce niszczą Polaków. Gdyby Brytyjscy faszyści mieli wybór to chętnie wzięli więcej Polaków w zamian za masowe deportacje III Świata. Wędrówkę ludów popieram jak najbardziej lecz jestem bardzo wybredny w stosunku do tego, które ludy się spotykają w celu wymiany genów.

  Uważam że wszystkie elementy odmienne rasowo i kulturowo powinny być zwrócone krajom ich etnicznego pochodzenia. Pana chłodne statystyki nie są obrazem rzeczywistości obecnej Europy. Przy niskim przyroście naturalnym Białych oraz polityce otwartych drzwi uważam że Europa jest zagrożona. Nie wierzę w Pana statystyki, które są pisane dla mas w taki sposób aby ich nie martwić.
  Przykład nigeryjskiego boksera Izu rozwiązałbym w łatwy sposób. Nie ma czegoś takiego jak „czarnoskóry Polak”. Jeżeli pies urodzi się w stajni czy to oznacza że jest koniem??? Wysłałbym go pierwszym samolotem do Afryki i tam może mu się śnić że jest Polakiem albo nawet Smokiem Wawelskim.

  Według Pana populacja białych w Ameryce płd i Afryce się powieksza, lecz są zakłamane statystyki gdyż Latynosi uważają się za Białych a nie są. To samo w Afryce. W RPA nawet Białe dzieci są mordowane i istnieje tam teraz odwrócony apartheid. Biali masowo stamtąd uciekają gdyż są ofiarami Czarnego rasizmu.

  Wspomniał Pan o tym że Pana znajomy Marokańczyk jest zmartwiony że Arabowie w Afryce są „bardziej Francuzami niż Arabami-muzułmanami”. Kolejny mokry sen. Arabów jest za dużo na całym świecie więc polecam tej rasie radykalne zmniejszenie rozrodu. Arabowie we Francji są Arabami oraz tragicznym błędem tych ziem a nie Francuzami. Jeśli nasz „marokański przyjaciel” się o nich martwi to ma moje błogosławieństwo aby ich wszystkich zabrać do Afryki. Tam mogą mieć tyle islamu że aż oszaleją.

  Pisałem o stwarzaniu w Europie sztucznych problemów. W Anglii takimi problemami są nastoletnie ciąże lub dzieci alkoholicy a w Polsce jest to nieskończone straszenie Rosją. Odwracanie uwagi i wymyślanie wrogów na pokaz jest specjalnością europejskich rządów. Francuzi „zepsuci ultra-liberalizmem” są tragicznymi dziećmi multikulturowej ideologii dlatego nie widzą w tym nic złego. Tego rodzaju znieczulica doprowadzi ich do zagłady. Jestem przeciwko mieszaniu się ras a przykład Vujcika definiuje jako łaskę szczęścia dla kaleki co nie jest regułą.

  Ja wyznaję zasadę że nie ma czegoś takiego jak w 20% Czarny i w 80% Biały. Albo jest Biały w 100& albo jesteś kimś innym. Być może ktoś kto miał dziadka z Chin jest blondynem z niebieskimi oczami więc wtedy też jest Biały. Zgadzam się więc z dwoma definicjami zależnie od człowieka. Przyznaję jednak że z uwagi na układ twarzy i czaszki Czarnych mieszanie się z tym gatunkiem jest najtrudniej wyczyścić nawet po kilku pokoleniach.

  Zgadzam się z tym że islam jest nacjonalistyczną polityką, która istnieje w celu pilnowania swoich interesów. Przykładem jest tu Halal który istnieje po to aby pieniądze nie wychodziły poza krąg muzułmanów. Muzułmanie jednak mają jednak także bardzo brzydką naturę kolonizowania Europy za pomocą islamu. 1500 meczetów w samym Londynie. Jordania jest bardziej tolerancyjna gdyż leży blisko Izraela i jest słaba militarnie. Jordania boi się więc oskarżenia o fanatyzm. Naród turecki jest mniej lub bardziej tolerancyjny zależnie od położenia wschód/zachód lecz rząd turecki to zatwardziali islamiści w europejskich garniturach. Arabowie w Libanie są trzymani krótko przez Izrael oraz czują silną opozycję ze strony Chrześcijan. Poza tym jest to jedna sekta która czeka na „świętą wojnę” choć myślę że się już nauczyli że dżihad działa w dwie strony.

  Wierzę że wymiana poglądów między nami będzie ciekawa dla moich czytelników i wzbogaci ten portal i mam nadzieję że Pan także otworzy oczy na pewne rzeczy.

  • Odpowiedz

   Anonim-próba reklamy. Tekst-nie spam.

   11 kwietnia 2024

   „Naród turecki jest mniej lub bardziej tolerancyjny zależnie od położenia wschód/zachód”
   Naród turecki jest nawet bardziej faszystowski niż islamistyczny. Jak byłem w Turcji to co trzecie auto miało na szybie naklejki z symboliką Szarych Wilków, runami tureckimi i innymi nacjonalistycznymi symbolami.

 11. Odpowiedz

  wojciech domini

  15 kwietnia 2014

  Z całym szacunkiem do kunsztu i informacji zadanych w tym portalu. Bardzo miło mi się czytało o Iranie, który również miło wspominam choć nagminnie myli Pan hidżab z czadorem(hidżab to chusta we włosach a czador z tłumaczenia „namiot” własnie owe czarne prześcieradło)… Niestety jak czytam o „czystości rasowej” oraz zarazem przywiązaniu do katolicyzmu to mi się nóż w kieszeni otwiera.

  Zgadzam się, że różne kultury, posiadają różne oblicze. W Europejskiej kulturze poligamia jest traktowana jako skandaliczny szowinizm, w kulturze Afrykańskiej sama poligamia jest podtrzymywana przez kobiety gdyż jak to mówią „lepiej by mąż miał 2 żonę, która jest moją najlepszą przyjaciółką aniżeli miał by mnie zdradzać z prostytutkami”… Niestety wiele z tego co Pan mówi zahacza o herezję nie mająca niczego wspólnego z katolicyzmem, po pierwsze termin rasa podobnie jak nacjonalizm to kwestia umowna powstała w XIX wieku w Europie.
  Widzę, że nie podróżuje Pan po Ameryce północnej oraz południowej a szkoda bo by Pan ujrzał różnicę między Katolickimi a Protestanckimi koloniami. Katoliccy Hiszpanie/Portugalczycy od zawsze brali sobie żony/męzów pośród Czarnych, Indian, Azjatów gdyż patrzyli na nich tylko w kontekście religijnym zgodnie ze słowami św. Pawła „Nie ma Żyda ani Greka, mężczyzny ani kobiety, niewolnika ani wolnego. Gdyż wszyscy stanowicie jedno w Jezusie”[Gal 3:28]W Konsekwencja zarówno Karaiby, Brazylia jak i tereny od Meksyku po Paragwaj to mix kulturowy, który stworzył nowa cywilizację… Z kolei Brytyjscy Protestanci – dla Pana jako Katolika Protestantyzm powinien być herezją – przenieśli Europę na nowy świat dokonując czystek etnicznych na mieszkańcach rdzennych i niewoląc Czarnych a w konsekwencji ustawiając segregację rasową. Także Apartheid w RPA miał ścisłe relacje z panującym na tamtych rejonach Kalwinizmem…

  Euroarabia i tak zwany „zalew kolorowych w krajach Europy” nie ma szans gdyż naukowe opracowania wskazują, że na całym świecie dzietność spada, co ma związek z globalizacją oraz z przejściem gospodarczym na usługi a nie rolnictwo, także mniejszości w Europie z biegiem kolejnych pokoleń nazywają siebie np. „Czarnymi Francuzami” bo nie mają innej ojczyzny gdzie mieliby wrócić. Dawniej dzieci pomagały na roli, obecnie coraz bardziej niezbędna jest inwestycja w nie tak więc jeśli popatrzy Pan szczerze na statystyki to np. w Indiach jak i w krajach Muzułmańskich obecnie przypada 2-3 dzieci na rodzinę.

  I teraz bomba – nie raz słyszymy o osobie Nick Vujcik. Człowiek urodzony bez rąk i bez nóg, który od lat w imię Jezusa stara się nawrócić i zmotywować jak największa liczbę osób. Zarazem według Pana jest „paskudnym zdrajcą rasy” bo stworzył szczęśliwą, kochającą, pełną uczuć rodzinę ze śliczną dziewczyną z Oceanii. Widząc ten przykład tym bardziej czuje obrzydzenie do takich poglądów, powstałych by np. w krajach Europejskich w imię zasady „dziel i rządź” utrzymywać się przy władzy. Po co poprawiać problem korupcji jak wystarczy wskazać obcych jako winnych problemów?

  Pozdrawiam! Gratuluję wielu podróży, ciekawego bloga a także życzę Panu dużo błogosławieństwa Bożego by się Pan obudził z tej „XIX wiecznej protestancko – rasistowskiej” wizji świata bo żyje Pan w kłamstwach…

 12. Odpowiedz

  czlowiek

  10 lutego 2014

  A moze jednak wtykanie hitlera , zydow i czystosci rasowej w tematyke podrozy jest zboczone..? niedobrze mi sie zrobilo po przeczytaniu tych tekstow, zegnam

  • Odpowiedz

   Kooperatysta

   12 kwietnia 2024

   Jak poczujesz eskalację lewicowo-multikulturowego zamętu w Europie na własnej skórze to twoje słowa staną ci kołkiem w gardle.

 13. Odpowiedz

  alexander

  18 września 2013

  Brawo dla autora za odwagę zarówno w trakcie podróży jaki i wyrażaniu jakże obecnie „niepoprawnych” poglądów i może nie ze wszystkimi się zgadzam ale jest w nich poruszonych kwestii z którymi obecna socjal-;iberalno laicka cywilzacja już niezbyt radzi, a później może już być za późno, wylądujemy na beczce prochu którą sami sobie postawiliśmy pod d.. Pozdrawiam i myślslmy nie dajmy sie ogłupiać „modnej” propagandzie

 14. Odpowiedz

  piterus

  30 czerwca 2013

  Brawo Marcin!
  Po pierwsze rewelacyjna strona podróżnicza, a po drugie, diametralnie inna niż 90% tego typu publikacji wyznawców zboczonych lewicowych ideologii.

 15. Odpowiedz

  z australii

  19 czerwca 2013

  Pozdrowienia i gratulacje dla autora. Swietna i ciekawa strona a oprocz tego calkowicie podzielam pana opinie w kwestiach poprawnosci politycznej, gejostwa itd.itd.

 16. Odpowiedz

  wolna wola

  10 czerwca 2013

  Oby więcej takich ludźi jak Pan, Panie Malik! Dbajmy i kultywujmy własną kulturę i naród oraz poznawajmy inne kultury i narody. Pozdrawiam.

ZOSTAW KOMENTARZ

 • Zwierzęta
 • Akta plażowe
 • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
 • Birma (Myanmar)
 • Armenia
 • Tadżykistan