Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

==============================================  „Religia, tak samo jak alkohol, powinna być tylko dla ludzi mądrych”

Marcin Malik

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Najnowsze komentarze
Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
Polityka prawdy

Obywatelstwo poprzez Prawo Krwi i Prawo Ziemi

Napisał: Marcin Malik

Obywatelstwo poprzez Prawo Krwi i Prawo Ziemi                                                                                                              

Obywatelstwo poprzez Prawo Krwi i Prawo Ziemi są głównymi tematami mojego artykułu. Postarałem się jednak aby miał on więcej wątków i nie był tylko polityczny. Opisuję politykę imigracyjną krajów europejskich pod kątem przyznawania obywatelstwa lecz piszę też o polityce krajów afrykańskich i azjatyckich. W ten sposób pokazuję mechanizm obronny jednych krajów oraz błędy innych, na tle wielu ras i kultur. Przemierzam w moim artykule cały świat i umieściłem w nim wiele ciekawych informacji z jego wielu stron, także gwarantuję że będzie on ciekawy. 

Artykuł „Prawo Krwi i Prawo Ziemi” składa się z trzech części, lecz każda z nich została opublikowana pod innym tytułem.                                                                                                                                    

Zasady przyznawania obywatelstw

Myślę że w ubogaconej rasowo i kulturowo Europie warto sobie zadać pytanie kto powinien mieć prawo do obywatelstw krajów europejskich. Inwazja ras kolorowych na Europę nie ma końca, gdyż jest to problem stworzony celowo. Tak jak reżyser trzyma się scenariusza swojego filmu, w taki sam sposób potężne globalne organizacje pozarządowe napisały scenariusz dla Europy. W tak ciężkich czasach, gdy Projekt Wielkiej Wymiany jest widoczny w europejskich miastach nawet dla najbardziej zatwardziałych lewicowych ekstremistów, zastanawiam się kto powinien mieć prawo do europejskich paszportów.

Jest kilka metod nadawania obywatelstw na całym świecie. Są to obywatelstwa przyznawane poprzez urodzenie w danym kraju, obywatelstwo z powodu pochodzenia, czy też obywatelstwo poprzez inwestycje. Są też inne, jak np. obywatelstwo poprzez naturalizację oraz rzadko z powodów politycznych. W kwestii przyznawania obywatelstw od razu przychodzi mi na myśl Prawo Krwi i Prawo Ziemi, choć nie tylko. Na podstawie zeznań białych ofiar i wrogich Europie mediów doszedłem do wniosku że w przypadku egzotycznych gwałcicieli w Europie, nieoficjalnie wprowadzono dla nich stały pobyt właśnie za popełnianie tych przestępstw. Niektórzy nawet przyznali że gwałcą gdyż warunki w brytyjskich czy szwedzkich więzieniach są lepsze niż życie w ich krajach na wolności.

Obywatelstwo Prawo Krwi i Prawo Ziemi mapa

Prawo Krwi i Prawo Ziemi przedstawione na mapie świata. Według mnie jest to tylko mapa umowna gdyż każdy kraj definiuje to prawo według własnego uznania i w wielu krajach te dwa biegunowo odmienne prawa mają elementy obydwu. Uważam że jest to kolejne wielkie oszustwo gdyż Rząd Światowy jest w stanie przeprowadzić afrykanizację i islamizację Europy bez względu czy jest to Prawo Ziemi czy Prawo Krwi. W tak zwanych 'krajach demokratycznych’ jest mnóstwo paragrafów prawnych zaprojektowanych tak aby zniszczyć te kraje od środka.

Zamierzam opisać różnice pomiędzy sposobami otrzymywania obywatelstw, aby sprowokować moich czytelników do zastanowienia się czy aby na pewno nie jesteśmy oszukiwani? Ja doszedłem do wniosku że bez względu na to jak sformułowane jest prawo w tej kwestii, to w praktyce wygląda ono tak samo lub przynajmniej bardzo podobnie. Według mnie Prawo Ziemi to prawo automatyczne, natomiast Prawo Krwi to tak naprawdę Prawo Ziemi, lecz zazwyczaj z 5-letnim opóźnieniem.

W wielu krajach w których obowiązuje Prawo Krwi, oficjalnie są też elementy Prawa Ziemi, jak np. w USA i UK. Inne państwa, jak np. Izrael posiada też Prawo Powrotu, co oznacza że potomkowie izraelskich emigrantów mieszkających za granicą są uznawani przez państwo Izrael za Izraelczyków. Oficjalnie dotyczy to tylko pierwszego pokolenia urodzonego za granicą, w co ja wątpię gdyż Izrael potrzebuje ludzi którzy chcą zostać jego obywatelami i są nastawieni przyjaźnie do Żydów. Izrael potrzebuje ludzi którzy przeszli na judaizm i znają choć podstawowy hebrajski.

Bez względu na prawo, w obu przypadkach zdarzają się jednak drobne różnice gdyż niektóre kraje oferują obywatelstwa łatwo i szybko a w innych trzeba czekać bardzo długo, a proces jest bardzo kosztowny i wymagający. Są też kraje gdzie przyznanie obywatelstwa co prawda istnieje w teorii lecz w praktyce jest ono niemożliwe. Niektóre kraje oficjalnie lub nieoficjalnie do obywatelstwa dodały element religijny. Straszą też że w przypadku anty-muzułmańskiej działalności na terytorium innego kraju obywatelstwo może być odebrane. Kto jednak chciałby zostać obywatelem takiego kraju?

Element religijny wprowadził też Izrael, co oznacza że Prawo Powrotu nie dotyczy Żydów którzy przeszli na inne religie niż judaizm. Uważam że było to bardzo mądre posunięcie ze strony Żydów że do nazwy swojego kraju nie wprowadzili słowa 'demokracja’. Indie także zastosowały element religijny, po to aby hinduistom związanymi z Indiami poprzez krew było łatwiej spełnić wymogi do pozyskania obywatelstwa Indii. Niedawno Indie nawet wprowadziły zakaz przyznawania obywatelstwa dla muzułmanów. Czy jest to dyskryminacja? W Europie ciągle tak lecz według mnie jest to zdrowy rozsądek wynikający z mechanizmu obronnego.

Są też kraje jak choćby Zjednoczone Królestwo (UK) które odbiera obywatelstwa dla 'publicznego dobra’. Rozumiem że niektórzy z nich to terroryści, szpiedzy lub osoby które nabyły obywatelstwo UK poprzez oszustwo. Podejrzewam jednak że większość z nich miało po prostu poglądy polityczne niekorzystne dla tej wąskiej grupy ludzi którzy naprawdę rządzą UK. Są to tak zwani 'ekstremiści’, i nie mówię tu o muzułmanach. UK odebrało do tej pory 464 obywatelstwa, z czego większość jest owiana tajemnicą gdyż Home Office nie informuje na ten temat. W tak zwanych 'krajach demokratycznych’, jak Sowiecka Brytania nie ma więc znaczenia czy jest to Prawo Ziemi czy Prawo Krwi, a każde nowe obywatelstwo jest jak wstęp na siłownię. Musisz się zgodzić albo przynajmniej nic nie mówić, albo będziesz prześladowany przez brytyjskie KGB, wylądujesz w więzieniu lub po cichu wyrzucą cię z kraju.

Obywatelstwo poprzez Prawo Ziemi

Prawo Ziemi (Jus Soli) oznacza że każde dziecko urodzone na terytorium takiego kraju dostaje ofertę automatycznego przyjęcia obywatelstwa, bez względu na to skąd pochodzą jego rodzice. Prawo Ziemi obowiązuje głównie na półkuli zachodniej, czyli obejmuje kraje Ameryki Północnej oraz całej Ameryki Łacińskiej. Jedynym wyjątkiem jest Kolumbia, w której obowiązuje Prawo Krwi.

Prawo Ziemi obowiązuje też w większości Afryki. Każdy kto urodził się w Afryce ma automatyczne prawo do obywatelstwa danego afrykańskiego kraju. Wyjątkami w Afryce są jednak: Czad, Tanzania, Mozambik, Namibia oraz mikro-kraj Lesotho.

Black gang

Czarnym nie robi to już żadnej różnicy czy obowiązuje Prawo Krwi czy Prawo Ziemi.

W całej Azji natomiast obowiązuje Prawo Krwi, lecz co ciekawe jedynym wyjątkiem jest Pakistan gdzie obowiązuje Prawo Ziemi.

Pakistan to stan chorego umysłu:

Skorumpowaną Republikę Pakistanu oczywiście dołączam do krajów którego obywatelstwa należy unikać jak ognia (osobny rozdział). W Pakistanie oficjalnie można zrezygnować z islamu i wszyscy mają takie same prawa, lecz gdy kilka kobiet przeszło na chrześcijaństwo to musiały uciekać ze wsi po swoje życie. W Pakistanie bycie chrześcijaninem grozi ukamienowaniem, podpaleniem i gwałtem oczywiście – i do takiego stopnia że nawet pakistańscy policjanci zgwałcili dziewczyny za odejście do islamu.       

Tego sprawy są w Pakistanie nagminne: NEWS ALERT: Pakistan Christian „Burned”, Wife „Raped”, For Refusing Islam | BosNewsLife

Niedawno sąd w Pakistanie skazał dwóch Pakistańczyków na karę śmierci i karę dożywocia za bluźnierstwo’. Zresztą temu kto mieszka w Anglii, Pakistańczyków nie trzeba przedstawiać. (Elita w Wielkiej Brytanii poważnie zastanawia się aby karać więzieniem za niepochlebną opinię na temat proroka Islamu. Elementy prawa Szariatu już są częścią prawa brytyjskiego, lecz niedługo może jeszcze dojść kara za 'bluźnierstwo’. Szok? Oczywiście że tak ale elita w UK już dawno wypowiedziała wojnę Wielkiej Brytanii i białym ludziom!!!

Link do artykułu: Pakistan student sentenced to death over WhatsApp messages in ‘blasphemy’ case | Pakistan News – The Indian Express

Wszystkie kraje które wymieniłem powyżej łączy jedna cecha: nie wyobrażam sobie aby ktokolwiek chciał zostać ich obywatelem, skoro ludzie ryzykują życie i uciekają się do niewiarygodnych podstępów aby z nich uciec. Wyjątkami są oczywiście USA i Kanada ale kraje te są dziś atrakcyjne tylko dla ubogich, zdesperowanych i niedoinformowanych przesiedleńców z krajów Trzeciego Świata, z powodu swojej starej dobrej reputacji. Ciągle jednak dla murzynów, Hindusów oraz innych mocno opalonych przesiedleńców USA i Kanada to kraje zasiłków oraz liberalnego podejścia do narkotyków i rozbojów, które jednocześnie walczą z 'rasizmem’. Prawo Ziemi w Ameryce Północnej jest oficjalnym zaproszeniem do inwazji, gwałtu, rozboju i pasożytnictwa społecznego dla wszystkich 'prześladowanych i uciskanych mniejszości etnicznych’.

Z drugiej strony wymiana społeczeństwa z białego na czarne stało się faktem nie tylko w przypadku niekontrolowanej imigracji ale dlatego że USA opuściło wiele milionów białych Amerykanów. W 2022 roku rząd USA obliczył że około 9mln Amerykanów opuściło USA, natomiast według badania przeprowadzonego przez Washington Post około 15% Amerykanów chce opuścić USA. Według mnie gdy biali staną się mniejszością w USA i symboliczną władzę przejmą czarni, USA stanie się państwem upadłym jak RPA. Wtedy właśnie zaczniemy rozmawiać o równości ras i kultur. Z Kanady biali też uciekają gdyż już nie czują się u siebie, a degeneracja została zmilitaryzowana.

Prawo Ziemi to nonsens który według mnie wygląda mniej więcej w następujący sposób: murzyn Bambo z Republiki Bananowej urodził się w Anglii więc jest Anglikiem, natomiast chomik o imieniu Dixi urodził się w akwarium więc jest rybką. Prawo Ziemi jest oficjalnym narzędziem do wynaradawiania narodów.

Obywatelstwo poprzez Prawo Krwi

Prawo Krwi (Ius sanguinis) to zasada na mocy której obywatelstwo dziecka jest ustalane lub nabywane na podstawie obywatelstwa jednego lub obojga rodziców, nawet jeśli tylko jedno z rodziców było obywatelem. W niektórych przypadkach obywatelstwo poprzez pochodzenie może być zastosowane do dzieci urodzonych za granicą, którego rodzice nie byli obywatelami danego kraju lecz należą do narodowej, etnicznej i kulturowej diaspory tego kraju (np. Izrael).

Prawo Krwi sugeruje że każdy kto należy etnicznie do danego kraju może automatycznie zostać jego obywatelem, lecz jest to kłamstwo. O obywatelstwo brytyjskie mogą ubiegać się osoby których dziadek i nawet pra-dziadek urodził się w Wielkiej Brytanii lub jej terytorium zamorskim, bez względu na pochodzenie etniczne. W tym przypadku Prawo Krwi jest według mnie oszustwem gdyż obywatelstwo Wielkiej Brytanii może być przyznane przedstawicielom ras ciemnych, i to nawet poprzez 'podwójne pochodzenie’, oznaczające dwa pokolenia wstecz. Według mnie jest to więc historyczne Prawo Ziemi, oficjalnie definiowane jako Prawo Krwi.

Czasem jednak Australijczycy mogą dostać obywatelstwo brytyjskie jeśli choć jeden z ich dziadków był urodzony w Zjednoczonym Królestwie. Prawo to jednak nie wspomina nic o pochodzeniu etnicznym które powinno być podstawą Prawa Krwi. Jest to więc kolejne oszustwo. Przed 26 stycznia 1949 roku, gdy weszła w życie Australijska Ustawa o Obywatelstwie, Australijczyków klasyfikowano jako „poddanych brytyjskich”, a nie obywateli Wielkiej Brytanii. Dlaczego kraje europejskie nie mogą skopiować Prawa Krwi z Izraela? Według niego prawo do obywatelstwa europejskich krajów mieliby biali potomkowie diaspory narodowej i etnicznej, których przodkowie nie byli obywatelami. (Temat ten rozwijam poniżej).

„Prawo Krwi” w praktyce w ubogaconych rasowo liberalnych krajach Europy

Biali potomkowie Europejczyków urodzonych i mieszkających na stałe w Ameryce Północnej i Afryce muszą przechodzić surowe kontrole imigracyjne. Na przykład etniczni Holendrzy będący od wielu pokoleń w RPA nie mogą ubiegać się o obywatelstwo Niderlandów, mimo że są Holendrami poprzez czystość krwi i noszą holenderskie nazwiska. Tak samo jest z białymi Amerykanami pochodzenia niemieckiego i irlandzkiego. Oni nie mogą automatycznie dostać obywatelstw Niemiec i Irlandii mimo że powinni według Prawa Krwi. Na nich czekają skomplikowane formularze oraz setki pytań o ich oczywiste pochodzenie.

Mamy tu więc do czynienia z prawem według którego potomek Niemców o nazwisku Deutschmann nie może zostać obywatelem niemieckim, a John McGregor nie może zostać obywatelem Irlandii. Chyba że zbiorą oni żelazne dowody na swoje pochodzenie do trzeciego pokolenia wstecz, że któryś z ich przodków miał obywatelstwo jego kraju. W tym przypadku, pomimo oczywistego pochodzenia opierającego się na Prawie Krwi jest bardzo ciężko zebrać dowody.

white family

Gdyby Prawo Krwi nie było oszustwem, Europa byłaby biała. Lewactwo kłamie że chce chronić mniejszości. Białe rodziny są nie tylko globalną mniejszością ale są też mniejszością w europejskich miastach. Multi-’kulturowość’ to zakodowane słowo oznaczające: usunięcie białych ludzi.

Z drugiej strony murzyni którzy nielegalnie dostali się na tratwach do Europy, po 5 latach lenistwa, handlu narkotykami i palenia ulic w imię 'walki z rasizmem’ zostają obywatelami europejskiego kraju. Następnie wszystkie czarne dzieci które afrykańscy przesiedleńcy spłodzili przez te 5 lat i które spłodzą potem, automatycznie zostaną obywatelami europejskich krajów z powodu 'Prawa Krwi’, mimo że ich krew należy do Afryki a nie do Europy. Po raz kolejny jest to niszczące dla Europy Prawo Ziemi, które jest tylko definiowane jako Prawo Krwi.

Dokładnie tak samo jest z mieszkańcami pustyni którzy nigdy nie są zmęczeni walką o sprawę Allaha. Po 5 latach walki o prawo Szariatu, po eksplozji gwałtów i nawoływaniu do wyrzynania niewiernych (Jihad) dostają oni obywatelstwa krajów Europy. Następnie wszystkie ich muzułmańskie dzieci zostają automatycznie obywatelami Anglii, Francji, Niemiec, Szwecji, Holandii itd. W ten sposób rośnie nowe pokolenie Jihadu, które ma prawo do europejskiej ziemi poprzez fałszywe Prawo Krwi.

Z pozoru Prawo Krwi jest sprzeczne z Prawem Ziemi, które opiera się wyłącznie na geografii. W praktyce jednak w wielu krajach te dwie zasady przyznawania obywatelstwa uzupełniają się nawzajem. Po wielu latach oczywistych celowych błędów w polityce imigracyjnej wiele krajów odeszło od Prawa Ziemi i przeszło na Prawo Krwi. Ja jednak uważam że oprócz samej nazwy nic się nie zmieniło gdyż liberalne globalistyczne reżimy i tak zalewają Europę obcymi, bardzo często nastawionymi wrogo do rdzennej białej populacji.

Podaję niektóre kraje które w samej teorii odeszły od Prawa Ziemi i przeszły na 'Prawo Krwi’, gdyż jest ono po prostu bardziej sprawiedliwym rozwiązaniem. Zapewniam też że nie jest to domena tylko białych narodów. Wiele krajów zasiedlonych przez czarnych, do swojego Prawa Krwi wprowadziło nie tylko element narodowy ale też element rasowy. Czarni nie muszą się z tego tłumaczyć.

Indie przeszły na Prawo Krwi w 1986 roku a następnie dokonały dodatkowych poprawek w celu umocnienia tego prawa. Zjednoczone Królestwo przeszło na Prawo Krwi w 1983 roku, Australia w 1986 i Nowa Zelandia w 2006. Malta zakończyła Prawo Ziemi w 1989 a Dominikana w 2010. Ludzie nie są związani ze sobą lokalizacją geograficzną ale pochodzeniem etnicznym, kulturą i jednością narodową, i dlatego od kiedy ludziom kolorowym łatwiej jest przemieszczać się do Europy, było potrzebne prawo które w teorii i czasami też w praktyce wykształci mechanizm obronny.

Według mnie w praktyce wygląda to jednak tak, że ktokolwiek chce może przyjechać legalnie lub nielegalnie do krajów białej cywilizacji, rodzić ile chce a następnie poczekać 5-7 lat na paszport. Dzieci tych przybłędów będą oczywiście miały prawo do obywatelstw krajów Unii, UK, Nowej Zelandii i Australii. Prawo Krwi jest więc tu oszustwem natomiast w USA i Kanadzie nawet nie trzeba czekać gdyż tam obowiązuje Prawo Ziemi.

Niestety Irlandia zrozumiała swój błąd za późno. W 2004 roku aż 79% Irlandczyków zagłosowało na zmianę polityki imigracyjnej na Prawo Krwi. Było to spowodowane tym że kobiety ciężarne z Afryki, Indii i krajów arabskich masowo przyjeżdżały do Irlandii aby dzięki Prawu Ziemi ich nie-białe dzieci miały irlandzkie/unijne paszporty. Ten proceder musiał się więc skończyć gdyż inaczej mała populacja małej białej Irlandii szybko zamieniłaby się na afro-arabsko-indyjską. Globaliści nie mieli wyboru jak tylko zaakceptować to prawo, i dlatego pod masowym i niekończącym się oskarżeniom o rasizm zalewają Irlandię murzynami i muzułmanami bez względu na to prawo.

Irlandia imigracja Obywatelstwo Prawo Krwi i Prawo Ziemi mapa

Od setek lat Irlandczycy tak dzielnie walczyli o swoją niepodległość; tylko po to aby potem oddać ją bez walki. Ataki militarne nie podbiły małej Irlandii i nie złamały woli walki Irlandczyków. Dlatego koniec irlandzkiego narodu nastąpi poprzez odwołanie się do podstawowych instynktów ludzkich, jak: 'chrześcijańska pomoc potrzebującym’, aby potem przeprowadzić wojnę biologiczną poprzez masową inwazję obcych i mieszanie się ras. Przy wojnie prowadzonej w ten sposób nacierająca armia nie potrzebuje broni, gdyż Irlandczycy sami zagłosowali na swój koniec i jeszcze płacą za usunięcie samych siebie, swojej kultury i historii z powierzchni ziemi. Jest mi bardzo szkoda Irlandczyków.

Prawo Krwi w Afryce

Inaczej jest np. w krajach afrykańskich. Nie wiem kto chciałby mieć ich obywatelstwa ale np. Liberia pozwala na przyjęcie swojego obywatelstwa tylko: osobom pochodzenia afrykańskiego, czyli tylko czarnym. Wyobraźmy sobie falę nienawiści w światowych mediach gdyby Wielka Brytania, Niemcy lub Szwecja ogłosiły że przyznają obywatelstwa tylko białym. To samo prawo, lecz łagodniej sformułowane ma Uganda, które wyraźnie mówi że: na obywatelstwo z pochodzenia kwalifikuje się potomek obywatela Ugandy (czarny) lub potomek członka miejscowego szczepu (czarny) który urodził się na terenie Ugandy od lutego 1926 roku.

To jest dokładnie to prawo które ja popieram, tylko że biali nie mają prawa opierającego się na mechanizmie obronnym. Biali są zmuszani do akceptacji prawa które zmusza nas do zniszczenia naszego mechanizmu obronnego oraz tożsamości stada.

Przykłady mojej teorii na podwójne standardy rasowe

W wielu krajach afrykańskich biali ludzie są celem masowych morderstw i gwałtów, są dyskryminowani i marginalizowani oraz odbierane są im majątki. Tak jest w RPA i w Zimbabwe; kiedyś Rodezja.

Nawet w Parlamencie Brytyjskim została złożona petycja o zaprzestanie ludobójstwa na białych rolnikach przez murzynów w RPA, lecz została ona uciszona: Sanction South Africa for White Genocide – Petitions (parliament.uk)

Kwestia nawoływania do białego ludobójstwa oraz masowe morderstwa na białych ludziach w RPA odbywają się z pozycji rządu i opozycji w RPA. Nawoływanie do masowego mordowania białych w RPA gwarantuje popularność partii politycznych. Elon Musk udzielił wywiadu na ten temat lecz pomimo dowodów media głównego nurtu w USA i UK uznają to za 'mit skrajnej prawicy’: Elon Musk raises specter of ‘white genocide’ after South Africa apartheid chant – The Washington Post

W Europie i Ameryce Północnej istnieją za to anty-białe prawa na korzyść czarnych kolonizatorów. Czyżby teoria konspiracyjna? Uniwersytet Cambridge w Anglii otwarcie dyskryminował białych studentów i otwarcie chciał wprowadzić kompletny zakaz studiowania dla białych (w imię 'różnorodności i wzajemności).

Link do jednego z wielu kontrowersyjnych artykułów na ten temat: Cambridge University Blocked White Students From Applying For Post-Graduate Programme – The People’s Voice (thepeoplesvoice.tv)

W Anglii i USA nawet matematyka została nazwana 'rasistowską’ dlatego że czarni nie byli w stanie zdać egzaminów, i wg znawców tej teorii zmuszanie czarnych do nauki matematyki jest pokazem białej supremacji, rasizmu i białej kolonizacji narzuconej czarnym.

Tutaj link: US educators slam math workbook that claims it’s racist to ask students to get the right answer | Daily Mail Online Nie pytajcie murzynów ile jest 2+2 bo jest to przejaw białej supremacji.

Politykę anty-białego apartheidu prowadzą też oczywiście czarni w Afryce. Np. na uniwersytecie w Pretorii, w RPA, który został zbudowany przez białych i który opiera się tylko na wiedzy naukowej białych ludzi, organizacja murzynów AfriForum Youth, zbudowana na nienawiści do białych, nakleiła naklejki: 'Białym wstęp wzbroniony’ i 'tylko dla czarnych’.

Link do artykułu: Why AfriForum Youth put up 'no whites allowed’ stickers at University of Pretoria’s Hatfield campus | News24 Czy dostałbym dożywocie gdybym na Uniwersytecie Warszawskim nakleił 'czarni precz’ lub 'tylko dla białych’?

Donald Trump South Africa White Genocide

Donald Trump na temat Białego Ludobójstwa w RPA.

Temat podwójnych standardów rasowych zaprojektowanych na wyniszczenie białych ludzi można by długo rozwijać! Naiwne białe lewactwo w USA i Europie nie zdaje sobie sprawy że gdy białe kontynenty staną się terenem wojny rasowej, czarni nie będą patrzeć na liberalizm białych ale na ich kolor skóry, który sam zakwalifikuje ich do określonej grupy. Ten trend jest ewidentny biorąc pod uwagę morderstwa, gwałty i pobicia białych przez opalonych przybyszów. Białe kobiety walczące o 'prawa uchodźców’ były już gwałcone i zabijanie przez 'uchodźców’.

Różnie wprowadzane w życie Prawo Krwi obowiązuje w przeważającej większości na półkuli wschodniej, czyli w Europie, Azji, Afryce i Oceanii. Kraje będące wyjątkami wymieniłem w rozdziale powyżej, oraz według mapy. Na końcu artykułu zamierzam wyjaśnić moje własne zasady na przyznawanie obywatelstw według pochodzenia, które uważam za jedyne sensowne i sprawiedliwe! Jak jednak widzimy na powyższych przykładach, choć Prawo Krwi jest jedno, to jednak w różnych krajach wygląda zupełnie inaczej.

Czytaj część II – „Obywatelstwo poprzez inwestycję”.

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ

  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan