Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
Polityka prawdy

Kulturowe „ubogacenie” Europy; część III 'Cyganie’

Napisał: Marcin Malik

Zacznij od części pierwszej . . .

⇒ Odpowiedzi na zarzuty prokuratora w sprawie tego artykułu, pod artykułem ! ! !

Część III – „Cyganie” 

. . .  oraz segregacja rasowo-kulturowa w celu ochrony Białego społeczeństwa.

Pochodzenie i populacja Cyganów

Badania na temat języka Cyganów oraz badania genetyczne na cygańskich mężczyznach dowiodły, że naród ten pochodzi z północno-zachodnich Indii. Ważne jest abyśmy o tym wiedzieli gdyż Cyganie nigdy nie powiedzą prawdy. Hindusi, którzy sami są mistrzami kłamstwa nie mogli już dłużej wytrzymać z Cyganami dlatego wyrzucili ich z Indii w VI wieku, po czym stopniowo ich wyrzucali aż do XI wieku. Następnie Cyganie tułali się po świecie mieszkając między innymi na terytoriach Kaukazu oraz dzisiejszego Egiptu, Tunezji, Persji i Turcji. Naukowcy nie mają dziś jednak wątpliwości, że Cyganie pochodzą z Indii, z dorzecza Gangesu oraz że najwięcej czasu spędzili w Egipcie.

Ważne jest też aby przypomnieć, że Cyganów nie należy porównywać do Rumunów gdyż są dwa różne, nienawidzące się nawzajem narody, które mają różne języki oraz różne podstawy genetyczne. Nazwanie Cygana Rumunem byłoby wielkim komplementem natomiast nazwanie Rumuna Cyganem wielką obrazą. Cyganie to oficjalnie Romowie natomiast Rumuni to inaczej Romianie z kraju „Rzymia” oznaczającego państwo Rzymian. Poza tym Rumuni mają cechy rasowe południowych Słowian natomiast Cyganie (Romowie) wyglądają jak Hindusi gdyż stamtąd pochodzą.

cygan(1)

Cygański realizm

Obecna światowa populacja Cyganów to kryminalne, żałosne i zupełnie niepotrzebne 10mln choć niektóre cygańskie organizacje doliczyły się nawet 15mln. Komisja Europy opublikowała Listę Populacji Romów, z której wynika że kraje i terytoria które mają największy problem z Cyganami to: Turcja ( 2,75mln), Rumunia (1,85mln), USA (1mln), Rosja (900,000), Bułgaria (750,000), Hiszpania (725,000), Węgry (700,000), Serbia (600,000), Słowacja (500,000), Francja (500,000), Wielka Brytania (300,000), Niemcy (300,000), Grecja (300,000), Włochy (150,000), Skandynawia (150,000), Portugalia (50,000). Należy też zwrócić uwagę, że liczby te szybko ulegają zmianie gdyż Cyganie są narodem nomadycznym, który przemieszcza się po Europe otwartych granic gdy tylko usłyszy, że w innej części naszego kontynentu jest łatwiej kraść.

Generalny przegląd kryminalnej kariery Cyganów

Nie sposób jest opisać wszystkie przestępstwa popełnione przez Cyganów dlatego zamierzam ogólnie opisać czym tak naprawdę jest Cygaństwo i jak obrzydliwą ma naturę. Cyganie kształcili swój kryminalny fach od ponad tysiąca lat. Kradzieże, zbrodnie, wymuszenia, porwania dla okupu i podpalenia są ich edukacją i jedynym sposobem na życie. To jest ich profesja i ich rodzinny interes. Ponadto Cyganie patrzą na społeczeństwo jak na zwierzynę łowną, którą należy okraść.

W Europie Cyganie żyją od około 1000 lat i jest to naród, który żyje w odseparowanych gettach, który znany jest ze swojej bardzo wysokiej przestępczości i który opiera swoje przetrwanie jedynie na kradzieżach, oszustwach, porwaniach dla okupu i pomocy socjalnej. Cyganie byli kolejno wyrzucani ze wszystkich krajów w których byli a tam gdzie są zawsze są nienawidzeni gdyż mają słuszną reputację bandytów, złodziei, leni i maszyn rozrodczych. Cyganie są także bardzo niewdzięczni, głośni, mają bardzo roszczeniowe nastawienie do życia i są bardzo poważnym kryminalnym zagrożeniem. Cyganie są najgorzej wyedukowanym narodem na świecie, często nie umiejącym czytać i pisać a prawdziwą edukacją Cygana jest złodziejstwo i oszustwo. Należy więc sobie powiedzieć jasno i szczerze, że Cygaństwo jest zarazą, której należy unikać bardziej niż plagi chorych świń. Cyganie to kryminogenna szarańcza, która najgłośniej krzyczy:”rasizm i dyskryminacja” lecz najciszej: „praca i edukacja”. Cyganie są ewidentnym chwastem na ciele każdego społeczeństwa, bez znaczenia jakiej rasy i kultury.

Od wieków cygańskie tabuny przemierzały Europę zapewniając prostacką rozrywkę, czasami męcząc przy tym zwierzęta. Gdy Cyganie grali na harmoniach i opowiadali bzdury wymyślane na poczekaniu, Cyganki z niemowlętami na rękach odwracały uwagę podczas gdy dzieci cygańskie okradały oglądających przedstawienia. W tej kwestii do dziś nic się nie zmieniło, tyle tylko że Cyganie stali się jeszcze bardziej bezczelni gdyż teraz okradają Irlandczyków przy bankomatach oraz tworzą sztuczny tłum na bazarach gdyż w ten sposób wyrywają torebki i portfele. Tak było na przykład we Wrocławiu gdzie na rynku Starego Miasta Cyganie okradali Polaków i wyrywali torebki w biały dzień. Sztokholm jest przepełniony Cyganami dlatego że Cyganie mogą miesięcznie z samego żebrania wyciągnąć około $1000. W Irlandii, Hiszpanii i Anglii Cyganie wyrywają pieniądze gdy ludzie wyciągają je z bankomatów a we Włoszech Cyganie kłócą się o pieniądze na ulicach, mimo że mieszkają w gettach opłacanych przez Włochów i nawet nie płacą za elektryczność.

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część III 'Cyganie’, Kompas Travel

Cyganie kłócący się pieniądze, których nigdy nie zarobili oraz o prawo do ziemi, która nie jest ich.

Poprawne politycznie media zawsze starają się przedstawiać Cyganów jako roztańczoną, przyjazną i prześladowaną bez powodu mniejszość etniczną lecz na te bzdury nikt się już nie nabiera. Cygańskie kobiety i dzieci można często spotkać przy drodze gdzie kradną, żebrzą, „wróżą z ręki” i wdychają smog z ulicy aby potem mogły oddać wszystkie pieniądze swoim tłustym mężczyznom. W swojej wielkiej głupocie rządy Portugalii, Wielkiej Brytanii, Irlandii i wielu innych socjalistycznych krajów zabrały Cyganów z ich nielegalnych obozowisk i dały im mieszkania koło rodowitych mieszkańców. Na efekty tych głupich decyzji nie trzeba było długo czekać gdyż mieszkania były szybko zdewastowane a poziom przestępstw drastycznie się podwyższył gdyż Cyganie nie wychodzą na spacer ale na żer.

Według Inspektoratu Więziennictwa Wielkiej Brytanii 5% wszystkich osadzonych to Cyganie, pomimo że według spisu powszechnego z 2011 roku tylko 0.1% zadeklarowało się jako „podróżnicy”. Według tej samej organizacji trzymanie 4.200 Cyganów w brytyjskich więzieniach kosztuje brytyjskich podatników £185mln rocznie. Ja się tylko zastanawiam jaki jest tego sens? Poza tym Cyganie nie mają żadnych kwalifikacji a wielu jeździ samochodami bez prawa jazdy gdyż nie potrafią pisać i czytać. Nawet według bardzo poprawnej politycznie brytyjskiej policji prawdopodobieństwo aresztowania Cygana jest 7 razy wyższe niż aresztowanie Anglika. Dodatkowo Cyganie stanowią 11% wszystkich nierodowitych kryminalistów pomimo że ich populacja obliczona jest tylko na 0.1% społeczeństwa Wielkiej Brytanii. Otwarcie granic w 2004 roku było spełnieniem marzeń dla rządów Rumunii i Bułgarii gdyż spory procent największych kryminalistów i pasożytów wyjechał do Anglii. Na dworcach w Sofii i Bukareszcie wisiały plakaty przedstawiające Big Bena i angielskie budki telefoniczne jako „obietnicę lepszego życia jak najdalej stąd”.

W raporcie z 2013 roku czytałem, że w ciągu 5 lat angielska policja aresztowała 27.725 Cyganów za przestępstwa takie jak gwałty i morderstwa, pomimo że w tym czasie było w Anglii tylko 60.000 Cyganów. Według policyjnych statystyk jasne jest więc, że prawie połowa cygańskiej populacji w Anglii została już aresztowana. Problem też jest w tym, że aresztowany Cygan zawsze przedstawia się jako Rumun lub Bułgar pomimo że są to zupełnie różne narody. Cyganie także rabują domy, sklepy jubilerskie, napadają na starszych ludzi aby wyrywać im portfele oraz zdobywają fałszywe dane osobowe w celu wyłudzania pieniędzy. Parę lat temu nagłośniona była sprawa w brytyjskich gazetach o tym, że brytyjska policja w Durham w końcu wykonała swoją pracę jak należy. Panowie w czarnych garniturach rozpracowali międzynarodową szajkę Cyganów i zatrzymali £85.000 w gotówce, kradzione dobra oraz £1mln w podejrzanych przelewach zagranicznych! Brytyjska policja współpracując z rumuńską policją dotarła też do rumuńskiej wsi Tandarei, która jest zarobaczona przez Cyganów. Anglicy nie mogli uwierzyć w to co zobaczyli gdyż gdy tylko weszli napadły ich 4 letnie dzieci żebrzące na ulicy, a starsze, 10-letnie obserwowały gdzie trzymają portfele. Jednak pomimo to domy Cyganów wyglądały jak wielopiętrowe pałace, zbudowane właśnie na krzywdzie dzieci. Brytyjska policja znalazła tam między innymi: kradzione samochody, kradzione brytyjskie paszporty oraz broń i środki odurzające. Przykład ten bardzo jasno pokazuje, że Cygaństwo to globalna zorganizowana siatka przestępcza w którą są zamieszane nawet dzieci.

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część III 'Cyganie’, Kompas Travel

Cygańscy kieszonkowcy.

Każda historia, którą czytam o Cyganach czy każda rozmowa o nich z ludźmi z wielu krajów utwierdza mnie w przekonaniu, że Cyganie nie są zainteresowani edukacją, pracą czy integracją ale tylko przestępstwami i pomocą socjalną, które dla Cyganów stanowią podstawę do jeszcze większych przestępstw i jeszcze większych roszczeń. Gdziekolwiek Cyganie się nie pojawią miejscowi ludzie mają ich bardzo szybko dość i muszą uważać na swoje kieszenie, domy, sklepy i dzieci. Rządy krajów Europy zainwestowały setki milionów euro w edukację oraz integrację Cyganów lecz za każdym razem jedno i drugie okazuje się niemożliwe gdyż Cyganie chcą żyć „po cygańsku”. Gdyby wszystkie humanitarne i liberalne rządy miały zdrowy rozsądek to zainwestowałyby te pieniądze w swoje własne narody i płaciłyby angielskim dzieciom w Anglii czy francuskim dzieciom we Francji gdyż to one są wartościową przyszłością ich narodów, natomiast Cyganie to kryminogenna pasożytnicza zakała, której dalsze rozmażanie w Europie ja osobiście klasyfikuję jako zbrodnię przeciwko Białej cywilizacji oraz jako obrazę dla wszystkich ludzi, którzy chcą uczciwie pracować. Europejczycy myślą, że każdy ma ich mentalność, że każdy chce zdobyć edukację i pracę ale Cyganie nie myślą w ten sposób. Cyganie mają najwyższy procent opuszczania szkół, wszyscy są bezrobotni i żaden nie ma choć iskry ambicji.

Wielu Cyganów rejestruje się też jako „niepełnosprawni umysłowo gdyż w ten sposób dostają dodatkową „opiekę”. Cyganie wykorzystują każdy sposób oszustwa, każdą słabość państwa i każdą lukę w prawie podsuniętą im przez „organizacje humanitarne” aby wykorzystać państwo, które w swej wielkiej naiwności ich przyjęło. Jeśli ktoś kiedyś podróżował po rumuńskich drogach to na światłach na pewno zostanie zatrzymany przez Cyganki z dziećmi proszącymi o pieniądze a jeśli ktoś nie da to Cygan ukrywający się z tyłu zarysuje samochód. Ile jeszcze dowodów potrzeba aby usunąć cygański rak z powierzchni Europy raz na zawsze?

Poza tym Cyganie nie dbają też o higienę i najczęściej bardzo śmierdzą a ci którzy pachną ostrą wodą kolońską też się nie kąpali. Oni tylko zabijają smród swoich ciał perfumami. Nigdy nie zapomnę gdy byłem w nadmorskim mieście Batumi w Gruzji. Samo miasto i promendada nad Morzem Czarnym były bardzo atrakcyjne lecz zastanawiałem się dlaczego było tyle odchodów ludzkich na ulicach. Otóż dlatego, że Batumi zostało nawiedzone przez Cyganów, którzy śmiecą, brudzą, kradną, próbowali mi wyrwać kanapkę z ręki…….a poza tym załatwiają się na ulicy. Któż to wie ile chorób przez nich powstało?

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część III 'Cyganie’, Kompas Travel

Cygańska akcja przy bankomacie.

Tym jest właśnie Cygaństwo i należy sobie zdać sprawę bez liberalnych zboczeń w swoim charakterze, że Cyganie są wrogami każdego kraju do którego jadą! Cyganie nie zasługują na współczucie lecz niestety w obecnym klimacie politycznym dzieje się zupełnie odwrotnie gdyż system w Europie zachodniej jest skonstruowany w taki sposób aby zarabiać pieniędze pasożytom i bandytom. To o czym napiszę teraz może brzmieć jak tragiczny żart lecz zapewniam, że jest to prawda. Otóż murzyńska szefowa do spraw „różnorodności w londyńskiej policji” zmusiła angielskich policjantów aby świętowali „Miesiąc Historii Cygańskiej” za to jak „wiele dobrego Cyganie wnieśli do multi-kulturowego życia Londynu”. Innymi słowy brytyjska policja świętuje że najwięszy kryminalny element przyjechał do Anglii aby popełniać zbrodnie. To jest dopiero zwariowana poprawność polityczna. Nie jest to jednak tylko cecha Anglików dlatego że we Francji policja przeszukuje 80-letnie francuskie babcie podczas gdy muzułmańskie, czarne i cygańskie gangi stoją niedaleko nich, otwarcie śmieją się z policji i palą marichuanę rzucając pety na ulicę. Tak, Europa zachodnia już się wykrwawia na śmierć, dlatego niech Bóg błogosławi „rasistów” za trzeźwą ocenę sytuacji. Cyganie w Anglii są tak bezczelni, że po tym jak dostali darmowe mieszkania i wszystkie możliwe zasiłki zażądali od Anglików i ich dzieci aby płacili im za wstęp na angielski plac zabaw.

Największą karierę kryminalną Cyganie zrobili jednak w Ameryce gdyż bezpośredni koszt przestępstw popełnianych przez Cyganów jest tam szacowany na $15mld. Wraz ze zmieniającym się światem zmieniają się też Cyganie i dlatego dziś nie wystarczą im już tylko kradzieże kieszonkowe, przepowiadanie przyszłości, włamania czy fałszywe firmy oferujące naprawy, podczas których ofiara otwiera swój dom na pewną czystkę. Przestępstwami przyszłości Cyganów są fałszywe roszczenia ubezpieczeniowe po umiejętnie wyreżyserowanych wypadkach, oszustwa na kartach kredytowych oraz Las Vegas gdzie najczęstszymi przestępstwami Cyganów są: kradzieże z pokoi hotelowych, okradanie turystów oraz okradanie samochodów na parkingach. Firmy ubezpieczeniowe nie chcą iść do sądu aby wykłucać się o wyreżyserowane wypadki dlatego wolą zapłacić Cyganowi $2000 za „ubezpieczenie zdrowotne”. Firmy kredytowe nabierają się na fałszywe dokumenty Cyganów co sprawia że Cyganie wybierają tyle pieniędzy ile jest to możliwe i znikają. Jeśli natomiast chodzi o Las Vegas to miasto to jest okradane, gwałcone i wykorzystywane przez Cyganów każdego dnia. Dochodowym interesem Cyganów są też młode Cyganki dla starych mężczyzn do towarzystwa, przez co mężczyźni ci tracą wszystko gdyż otwierają się na jeszcze więcej przestępstw.

W Anglii policja musi świętować Cyganów natomiast w Ameryce został stworzony specjalny oddział do walki z Cyganami o nazwie South Florida Gypsy Crimes Task Force. Takie same oddziały są w Nowym Jorku, Illinois i Wisconsin. W Anglii byłby to „rasizm” lub „prześladowanie mniejszości etnicznej” lecz na przykład policja w Milwaukee wydaje gazety i organizuje spotkania gdzie wygłaszane są wykłady na temat cygańskich przestępstw. Cyganie najczęściej atakują bezbronnych, starych i samotnych a największą siłą Cyganów jest brak ich rzetelnej identyfikacji. Każdy Cygan ma kilka imion i nazwisk i kilka dat urodzenia i dlatego najlepszym sposobem na ich identyfikacje jest robienie odcisków palców już w radiowozach oraz zaangażowanie starszych ludzi w obserwację i składanie zeznań na Cyganów, gdyż oni mają dużo czasu. Młodsi Cyganie w Ameryce wolą handel bronią i narkotykami, głównie kokainą.

Cygańskie dzieci jako inwestycja w działalność kryminalną

Nie jest tajemnicą, że Cyganie mnożą się jak szczury choć dobrą wiadomością jest, że mają najwyższą śmiertelność wśród dzieci, natomiast ich średnia długość życia jest o 12 lat niższa od przeciętnej narodowej. Poza tym u Cyganów sezon rozrodczy jest niezwykle intesywny i w zasadzie nigdy się nie kończy. Zamiast moralnej drogi życia 14-letnie Cyganki zachodzą w ciąże gdyż w ten sposób biorą wcześniej zasiłki i mogą żebrać z dziećmi na rękach, przez co stają się wartościowym elementem zorganizowanej przestępczości Cyganów. Zresztą średnia zaślubin u Cyganów to dla mężczyzn 15-16 a dla kobiet 13-15 lat i płodzą oni jak najwięcej dzieci gdyż z jednego dziecka żyjącego w nędzy Cyganie są w stanie wyciągnąć 100.000 euro z żebrania przez całe jego dzieciństwo. Udowodnili to brytyjscy dziennikarze po tym jak BBC nagrało film w którym ukryte kamery pokazały jak 10-letnie cygańskie dzieci w rzetelny, zorganizowany sposób przez rok okradały ludzi przy bankomatach. Następnie pieniądze te są przesyłane do Rumunii za które Cyganie budują pałace. Nic więc dziwnego, że cygańskie dzieci stanowią podstawę przestępczej działalności Cyganów.

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część III 'Cyganie’, Kompas Travel

Cygańskie getto.

Rozmawiałem kiedyś z Cyganami, którzy powiedzieli mi, że szkoła to marnowanie czasu dlatego że oni mają swoją edukację. Gdy spytałem o jaką edukację chodzi pokazali mi jak uczyli swoje dzieci wyjmować telefony i portfele z tylnych kieszeni, po czym kwitowali to śmiechem. Poza tym Cyganie stojący wysoko w przestępczej hierarchi nie traktują dzieci jak członków rodziny i nie chcą dla nich dobrze. Dla Cyganów dzieci są inwestycją nastawioną na konkretny zarobek. Czy ktoś się kiedyś zastanawiał dlaczego cygańskie niemowlęta na rękach swoich matek są zawsze tak spokojne? Otóż dlatego, że są nafaszerowane alkoholem i środkami odurzającymi aby nie przeszkadzały Cyganom w okradaniu i naciąganiu naiwnych. Zadaniem niemowląt jest tylko wyglądać jak najbiedniej aby wzbudzać maksymalne współczucie potrzebne do czerpania zysków. Starsze dzieci, od 9-12 roku życia są uczone jak być dobrze zorganizowanym i zdyscyplinowanym gangiem specjalizującym się w okradaniu przy bankomatach lub w okradaniu w tłoku na bazarach. Potem oddają wszystkie pieniądze swoim cygańskim szefom i nadal żyją w nędzy na ulicy lub w slamsach. Z tego właśnie powodu Cyganki wcześnie wychodzą za mąż i rodzą jak najwięcej dzieci.

U Cyganów kobiety nie mają żadnych praw a mężczyzna może nawet zabić żonę i jest to w pełni akceptowane w cygańskiej społeczności. „Honorowe morderstwa” są więc tym aspektem cygańskiego życia, które mają cechę wspólną z muzułmanami. Cygańskie dziewczynki natomiast albo uczestniczą w zorganizowanej przestępczości albo są sprzedawane jak mięso. Cyganie nie kryją się z faktem, że sprzedaż młodych kobiet jest u nich akceptowana i że największe pieniądze zarabiają na dziewicach. Jak przyznał jeden Cygan mieszkający we Włoszech, sprzedał swoją córkę w 2004 roku za bardzo pokaźną sumę i ma tyle dzieci, że stracił już rachubę ile i nie pamięta ich imion. Według jego doświadczeń dzieci to wspaniały interes gdyż niemowlęta i małe dzieci zarabiają fortunę na żebraniu, starsze na rabunkach, a cygańskie córki zarabiają jeszcze więcej gdyż można je sprzedać. W paru miastach we Włoszech i w Hiszpanii ogłoszono „Stan Cygańskiego Zagrożenia” w czasie którego policja zrobiła łapankę cygańskich dzieci. Według śledźtwa cygańskie dzieci były w stanie ukraść od $15.000 do $20.000 miesięcznie. Młode Cyganki natomiast jeśli nie są sprzedawane przez swoich ojców jako żywy towar do różnego rodzaju organizacji przestępczych to są sprzedawane do małżeństw. W Rumunii 13-letnia Cyganka została sprzedana starszemu mężczyźnie za prawie $10.000 i jej mąż był szczęśliwy, że zapłacił te pieniądze gdyż wiedział że wkrótce ta inwestycja mu się zwróci. Jej ojciec zapewniał jej przyszłego męża, że jego córka jest w stanie ukraść minimum $600 dziennie i jest oczywiście w stanie urodzić wiele dzieci, które zrobią z jej męża bogacza.

Cyganie nie wykorzystują jednak tylko swoich, cygańskich dzieci ale także obce. W 2000 roku Cyganie w Rosji porwali małego rosyjskiego chłopca, który uciekł z cygańskiego getta dopiero w 2016 roku. Młody mężczyzna o jasnej skórze i blond włosach przedstawił się jako Cygan lecz rosyjscy policjanci dotarli do sprawy porwania chłopca sprzed 16 laty. Następnie zrobili badanie DNA na jego umarłym ojcu i okazało się, że młody mężczyzna to Wasilij Musufranow. Przez te wszystkie lata Wasilij pracował dorywczo a następnie oddawał wszystkie pieniądze Cyganom. Wasilij nie potrafił pisać, czytać i nie znał się też na zegarku. Przez te wszystkie lata cygańscy porywacze farbowali jego włosy na czarno i nie posyłali go do szkoły aby uniknąć podejrzeń lecz w końcu chłopiec zdołała uciec. Ta tragiczna historia to tylko kolejny przykład cygańskiej działalności kryminalnej po raz kolejny pokazujący, że Cyganie są zdolni do wszystkiego.

Na marginesie, zastanawiam się kto porwał Madeleine McCann w 2003 roku gdyż o to także podejrzewano Cyganów.

Lekcja religii dla małych Cyganów

Okłamywać samego siebie także można ale tylko do pewnego stopnia. Jeśli Cyganie zdają sobie sprawę, że są narodem złodziei i oszustów to ciężko jest wmawiać ich dzieciom, że to co robią jest dobre. Z tego powodu Cyganie zakłamali religię chrześcijańską aby w ten sposób mieć polisę niewiności na swoją działalność kryminalną. Otóż według Cyganów Jezus Chrystus miał być ukrzyżowany nie trzema ale czterema gwoźdźmi. Dwa miały być wbite w jego ręce, trzeci w stopy a czwarty gwóźdź, zrobiony ze złota, miał być wbity w serce Jezusa. Jednak cygański chłopiec ukradł złoty gwóźdź przez co według Cyganów uratował Jezusowi życie. Jako zapłatę za ten uczynek Bóg w swej łasce pozwolił Cyganom już na zawsze kraść bez moralnych konsekwencji.

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część III 'Cyganie’, Kompas Travel

Rodzina cygańskich pasożytów i złodziei.

Z tego właśnie powodu Cyganie uważają, że Bóg dał im swoje błogosławieństwo na okradanie świata i że złodziejstwo jest moralną cechą ich narodu.

Próby asymilacji Cyganów i koniec cierpliwości Europejczyków

Działalność kryminalna Cyganów jest tak oczywista, tak częsta i nachalna że nawet słynące z maniakalnej poprawności politycznej brytyjskie media nie byłyby w stanie wmówić Anglikom, żeby nie przejmować się Cyganami. Z tego powodu, od wieków średniowieczne królestwa oraz ludzie we wszystkich miastach gdzie byli Cyganie zwracali się przeciwko nim. Zarówno tysiąc lat temu jak i teraz Cyganie byli wykluczani z przyjmujących ich krajów, tracili obywatelstwa, byli zniewalani przez napadające Europę armie, byli masowo zabijani za swoje przestepstwa a dziś organizowane są marsze antycygańskie oraz panuje wysoka niechęć do Cyganów gdziekolwiek się oni pojawią. Cyganie byli niewolnikami Mongołów, Tatarów i Imperium Osmańskiego, byli podejrzewani o szpiegostwo dla nacierających Turków oraz o przenoszenie chorób w czasach epidemii. Hiszpania próbowała pozbyć się Cyganów w 1749 roku. Z kolei Argentyna zabroniła wpuszczania Cyganów w 1880 a Stany Zjednoczone zrobiły to samo w 1885. Problemy z Cyganami były zawsze te same: złodziejstwo, oszustwo, choroby, nędza wynikająca z lenistwa i cofanie w rozwoju regionów w których mieszkali. Mimo to niektóre narody europejskie próbowały na siłę asymilować Cyganów od 17 do 19 wieku. Kraje takie jak Hiszpania, Niemcy i Norwegia próbowały dawać Cyganom pracę, edukować ich, wcielać do wojska oraz narzucać europejską kulturę. Jednak za każdym razem Cyganie nie byli zainteresowani żadną z pomocy. Oni tylko chcieli żyć po cygańsku i tworzyć swoje własne państwo w państwie.

W 20 wieku nazistowskie Niemcy pozbyły się wielu Cyganów lecz nikt nie wie ilu dokładnie. Według amerykańskich historyków Niemcy zabili od około 220.000 do 500.000 Cyganów choć według niektórych liczba ta była bliższa 1mln. Następnie podczas wojny o Kosowo Albańczycy praktycznie wytępili Cyganów. Z kolei w dawnej Czechosłowacji od 1973 roku ludzie mieli tak bardzo dość cygańskiej zarazy, że zaprowadzili przymusową sterylizację cygańskich kobiet. Moim zdaniem jest to jednak zbyt łagodne posunięcie, które nie załatwia problemu cygańskiej okupacji. Obecnie, w czasach Unii Europejskiej, która moim zdaniem jest zaprzeczeniem kultury europejskiej, poprawni politycznie biurokraci pochylają głowy przed Cyganami i majaczą o kolejnej asymilacji która z góry jest zkazana na zgubę. Unia Europejska jest gotowa nawet asymilować wilki z owcami gdyż dla nich utopia pojednania narodów i mieszania się ras stała się obsesją. W 2008 roku Cyganie dopuścili się brutalnego gwałtu na Włoszce, po czym rząd Włoch ogłosił, że Cyganie stanowią ryzyko dla bezpieczeństwa narodowego. W 2010 Francuzom także wyczerpała się cierpliwość i dlatego po ataku Cyganów na policjanów rząd postanowił zniszczyć 51 nielegalnych obozów cygańskich i deportować ich do Rumunii. „Organizacje humanitarne” oczywiście były przeciwko deportacjom i sterylizacjom lecz zastanawiam się który z działaczy humanitarnych chciałby wziąć Cyganów do własnego domu? Dziś możemy długo rozprawiać na temat prześladowań Cyganów lecz nigdy nie były one bez powodu dlatego że każda akcja powoduje reakcje.

Podsumowanie

W tym momencie śmiać mi się chce, że głupi rząd brytyjski wydaje rocznie £185mln na Cyganów siedzących w więzieniach, co daje ponad £42.000 od jednego cygańskiego kryminalisty. W Ameryce były na przykład pomysły że skoro jedna kula kaliber 5.56mm kosztuje tylko 21 centów to usunięcie Globalnego Syndykatu Cygańskiej Zbrodni świat może mieć z głowy za jedyne $2.100.000. Ja jednak wymyśliłem inne rozwiązania kwestii cygańskiej, które byłyby korzystne ekonomicznie i społecznie – a jednocześnie humanitarne.

W chwili gdy zdobyłem się na chrześcijańską łaskę, pomyślałem że dobrym rozwiązaniem byłaby masowa sterylizacja Cyganów a następnie zakwaterowanie ich w specjalnie zaprojektowanych placówkach w których Cyganie mogliby się skoncentrować na pracy w przemyśle rolniczym, budowlanym, wydobywczym i tekstylnym. Cyganie mieliby wówczas także prawo do urlopu i rozrywki ale musieliby być odseparowani od reszty społeczeństwa. Dodatkowo każdy Cygan musiałby podpisać zezwolenie na użycie jego ciała po śmierci – na zadośćuczynienie za krzywdy. Mówiąc to mam na myśli, że zainteresowałem się ostatnio przerabianiem cygańskich nieboszczyków na węgiel i paliwo, gdyż o ile mi wiadomo z mięsa, kości i tłuszczu jesteśmy w stanie stworzyć substytut benzyny. Oznacza to, że najpierw 10 czy 12mln cygańskich złoczyńców mogłoby przysłużyć się społeczeństwu poprzez uczciwą pracę, jednocześnie móc zarabiać pieniądze i żyjąc w humanitarnych warunkach a po śmierci mogli by nas zabrać w „podróż dookoła księżyca”. Zdaję sobie sprawę, że są to dość nowatorskie rozwiązania z którymi nie każdy musi się zgodzić, lecz według mnie najbardziej wartościowy czas życia Cyganów jest możliwy tylko podczas prac społecznych oraz po ich śmierci.

Na przykład w Wielkiej Brytanii wiele krów i owiec zostało zabitych z powodu potocznie zwanej „choroby wściekłych krów” (BSE) i dlatego dzięki ich mięsu Brytyjczycy byli w stanie wygenerować elektryczność. Przy odpowiedniej technologii prostszym rozwiązaniem jest przerobienie martwych cygańskich kryminalistów na nawozy rolne, co jest powszechne na wielu farmach w USA i Wielkiej Brytanii i co stanowi cenne źródło fosforu i protein. Naukowcy pracują obecnie także nad pozyskiwaniem czystej energii, w tym paliwa, które pochodzi ze śmieci oraz z ludzkich odchodów. Uważam moje pomysły za korzystne ekonomicznie, korzystne społecznie, ekologiczne, humanitarne oraz także rozwiązujące odwieczny problem cygańskiej przestępczości.

Mimo to czuję, że powinienem dać dodatkowe wyjaśnienie gdyż zdaję sobie sprawę, że jest to temat kontrowersyjny z którego łatwo jest wyciągać moje słowa z kontekstu. W wielu krajach buddyjskich i hinduistycznych, a także w Ameryce i w Europie popularna jest kremacja zmarłych, która w praktyce oznacza palenie zwłok. Następnie rodzina dostaje urnę, którą może albo zostawić na cmentarzu albo postawić u siebie na kominku. W kulturze daleko-wschodniej buddyści wysypują czasem prochy zmarłego do morza lub na ziemię choć słyszałem też o tym, że jeden zmarły chciał aby jego prochy były rozsypane po lesie gdzie spacerował przez całe swoje życie, tak aby stał się częścią natury. Inni ludzie poświęcają swoje ciała po śmierci badaniom naukowym i tak na przykład byłem raz na szokującej wystawie niemieckiego doktora Ghuntera von Hagens’a który eksponuje pokrojone ciała ludzkie aby w ten sposób uczyć anatomii; i doktor ten już zapowiedział, że po śmierci też chce być wyeksponowany. Co jeśli pójdziemy o krok dalej i sprawimy aby Cyganie po śmierci stali się albo nawozem do urzyźniania pomidorów albo żeby mieli swój udział w przemyśle energetycznym?

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część III 'Cyganie’, Kompas Travel

Rodzina cygańskich złodziei, która przez lata zdołała ukraść $3mln w Ameryce. Ich specjalnością było okradanie sklepów i włamania do domów.

Jestem pewien, że każdy kto interesuje się kwestią cygańską mógłby znaleźć wiele obciążających ich dowodów lecz myślę że mój artykuł daje wystarczająco do zrozumienia, że Cyganie są ogromnym zagrożeniem kryminalnym oraz zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego. Jestem pewien, że gdyby w Europie zachodniej wybuchła wojna domowa przeciwko muzułmanom i murzynom to Cyganie zapasieni na europejskich zasiłkach dołączyliby do nich oraz zabijaliby Europejczyków aby ich okraść. Cyganie są kryminalnym błotem globalnego społeczeństwa i dlatego na podstawie zebranych dowodów uznaję, że trzymanie tego gatunku w kraju o dowolnej rasie i kulturze jest zbrodnią przeciwko każdej cywilizacji. Niestety, pomimo tych wszystkich dowodów głupich nie brakuje, i zazwyczaj są to kobiety. Gdy podróżowałem po Bułgarii spotkałem kobiety z Europy Zachodniej oraz Amerykanki, które podróżowały aby pomagać Cyganom. Grały dla nich na gitarach w cygańskich gettach, obchodziły Dni Kultury Cygańskiej, dawały im pieniądze a za miejscowy symbol zła obrały sobie mnie, mimo że ja białe kobiety pragnę chronić.

Moi krytycy mogliby mi zaproponować aby odesłać Cyganów do kraju ich etnicznego pochodzenia lecz ja uważam, że deportacja Cyganów do Indii nie ma sensu gdyż Hindusi po raz kolejny wyrzuciliby ich z Indii a potem Cyganie rabując, gwałcąc i mordując swoją drogę przez pół świata osiedliliby się tam gdzie jest najłatwiej kraść, czyli w Europie. Doświadczenia historyczne oraz obecne z wielu krajów i wielu kontynentów udowadniają, że jedynym rozważnym sposobem na rozwiązanie kwestii cygańskiej jest tylko ich odseparowanie oraz prace społeczne ukierunkowane na pomoc w przemyśle energetycznym po ich śmierci. Za życia byliby traktowani z godnością i z poszanowaniem ich potrzeb lecz za swoje własne pieniądze.

Na sam koniec chciałbym także powiedzieć wszystkim członkom organizacji „humanitarnych”, „równościowych” i „liberalnych”, że jeśli chcą mogą wziąć Cyganów do swoich domów, a gwarantuje że w niedługim czasie każdy z nich by mnie poparł. Liberałowie uważają, że świat jest jak Disneyland gdzie ludzie wszystkich ras i kultur mieszkają razem w pokoju i szczęściu – lecz Cyganie to świetnie zorganizowana globalna szajka kryminalistów bez cienia współczucia, których przestępne nastawienie do życia jest podstawą ich kultury i które dodatkowo jest odbierane przez Cyganów jako ich moralny obowiązek. Życzę liberałom powodzenia w uczeniu Cyganów etycznego podejścia do życia.

Czytaj część czwartą . . . 

 

Odpowiedzi na zarzuty prokuratora w sprawie tego artykułu:  “Kulturowe wzbogacenie Europy część 3 Cyganie” ==========================================================

“ Kulturowe ubogacenie Europy cz. 3 Cyganie “ – to także artykuł o tym, że Cyganie są bardzo uprzywilejowaną grupą etniczną. W imię bożka poprawności politycznej rządy liberalne są w stanie zaakceptować absolutnie każde oszustwo, przestępstwo, oraz każdą podłość względem swojego rdzennego narodu, jeśli są one popełniane przez Cyganów. Do tego stopnia, że u Cyganów ciche przyzwolenie ma nawet pedofilia. Cygańska wioska jest państwem w państwie, która ma całkowite utrzymanie na koszt rdzennych podatników, ma także ślepą policję, oraz medialne lizanie cygańskiego odbytu.

NIE DAM SOBIE ZAŁOŻYĆ KAGAŃCA POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ I NIE DAM SIĘ ZASTRASZYĆ !

Cóż . . . Cyganom bardzo się nie spodobało, że Polak śmie opisywać ich przestępczą karierę. Z tego powodu wybrali kilka zdań z kontekstu, i ’Stowarzyszenie Romów Polskich’ oraz ich oskarżyciel posiłkowy: ’Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych’ wysłali donos w sprawie mojego artykułu: 'Kulturowe Wzbogacenie Europy; cz. 3 Cyganie’ . Oczywiście wysłali donosik do antypolskiego wroga wolności słowa, do nadgorliwego prokuratora Macieja Młynarczyka, urzędującego w prokuraturze Warszawa Praga-Północ na Jagiellońskiej 5. (O wszystkich tych trzech organizacjach napiszę w innym artykule. W tym chcę tylko odpowiedzieć na zarzuty prokuratora co do mojego artykułu o Cyganach. Tymczasem jednak dodam że życzę Młynarczykowi aby dostał darmowe mieszkanie w cygańskim getcie.)

Wprowadzenie

Muszę przyznać, że Cyganie to naród jak żaden inny. Jest to wręcz fenomen oszustwa, złodziejstwa, żebrania, huligaństwa, nic nierobienia, oraz roszczeniowego nastawienia do życia. Drugiego takiego narodu nie ma. Na przykład z murzynami są ogromne problemy kryminalne i społeczne, ale wielu jednak stara się pracować, i nie wszyscy są przestępcami. Cyganie jednak są 'unikalni’, gdyż naród ten działa jak organizacja przestępcza, żyjąca na koszt państwa, które w swej wielkiej naiwności ich do siebie przyjęło. Cyganie są tak straszni, że zostali nawet wyrzuceni z Indii przez swoich krewnych, przez Hindusów – więc nie chodzi tu chyba o nienawiść na tle rasowym? Następnie Cyganie byli wyrzucani z każdego kraju w którym byli, i wszędzie są pogardzani. Jakoś każdy naród, która przeprowadza się do innego kraju, najpierw szuka pracy. Cyganie jednak, jako jedyni, nie szukają pracy. Zamiast tego przechodzą od razu na utrzymanie państwa i zajmują się działalnością kryminalną. Taki jest ich fach.

Cyganie z angielskich zasiłków zbudowali osiedla w Rumunii i Bułgarii. Dostali też nowe osiedle na Słowacji za darmo, które kompletnie zdewastowali i przerobili na slums oraz wysypisko śmieci. Mówię tu o Lunik 9 koło słowackich Koszyc. Cyganie okradają Las Vegas, a policja amerykańska mając dość poprawności politycznej wprost przestrzega mieszkańców przed cygańskim zagrożeniem. Odbywały się już anty-cygańskie marsze, a wszędzie gdzie Cyganie się pojawią, zawsze jest ogromne zagrożenie kryminalne, ekstremalne chamstwo, notoryczne kradzieże, żebranie jako sposób na życie, napady, porwania i brak spokoju. Było już wiele programów za duże pieniądze aby ucywilozować Cyganów, ale każdy okazał się stratą czasu i pieniędzy. Cyganie są tak uprzywilejowani, że na przykład w Polsce policja aresztowała Polkę za bycie ofiarą przestępstwa Cyganów. Policjant definiował to w taki sposób, że: 'ich jest więcej, a on ma rodzinę na utrzymaniu’. Za co została aresztowana? Gdy polski policjant nie wiedział jak odpowiedzieć, to powiedział, że za to że Polka nazwała ich Cyganami. (Wyjaśnię tę kwestię poniżej).

Naiwne, słabe europejskie narody wychowane na potulnym chrześcijaństwie mają ponad 2000 letnie doświadczenie w nadstawianiu drugiego policzka, i zawsze schodzą Cyganom z drogi bo chcą pokoju, oraz naiwnie wierzą że jutro może być lepiej. Wiara w to, że Cyganie się zmienią, to jak wiara że skoro woda w oceanie jest słona, to może gdzieś jest słodka, skoro ocean jest tak wielki.

Z drugiej strony, może Cyganie skończyli tylko dwie klasy szkoły podstawowej i nie potrafią się nawet podpisać, ale za to oszukują Polaków po wyższych studiach na grube miliony. To jest więc aspekt kulturowy, który polega na tym aby każdego kto nie jest Cyganem traktować jak zwierzynę łowną; i to jest to co Cyganie eksploatują bez litości. Następnie Polacy idą do kościoła aby słuchać skrajnie lewicowej, poddańczej propagandy, o tym: ’ że wszystko jest ich wielką winą, że muszą nadstawiać drugi policzek, że za zło muszą dobrem odpłacać, i że ich Bóg wygrał bo umarł na krzyżu ’. Cyganie w tym czasie mają imprezę i liczą zrabowane pieniądze. Kto tu jest mądry i przebojowy? Ledwo piśmienni Cyganie, czy mocno opodatkowani polscy płatnicy ZUSu po drogich szkołach wyższych? Oczywiście że Cyganie, dlatego że Cyganie mają jedną religię z bardzo prostym przesłaniem, która brzmi: 'jebać ich wszystkich’.

ROMOWIE czy CYGANIE ? (wyjaśnienie)

Widziałem kiedyś kłótnię w telewizji pomiędzy działaczem prawicy i lewicy. Poseł prawicy użył słowa 'Cyganie’, natomiast lewak nakrzyczał na niego robiąc nienawistną minę, i powiedział że to nie Cyganie, ale 'Romowie’. No właśnie. Jak to jest na prawdę? Otóż mieszkałem kiedyś z Cyganami, którzy oczywiście mnie oszukali i okradli, ale znacznie bardziej okradli wielu innych gdyż cały czas przynosili dużo kradzionego towaru do domu. Angielska policja miała u nich regularne wizyty, ale nigdy nic nie znaleźli, bo 'nie chcieli być rasistami’. Pamiętam, że oni zawsze nazywali siebie Cyganami, nigdy Romami. Pamiętam też jak Cyganie uczyli swoje dzieci jak kraść telefony, mówiąc: „idź, ukradnij sobie telefonik”. Wygląda więc na to, że Cyganie najpierw uczą się kraść, a potem uczą się chodzić.

Słyszałem też o cygańskich tańcach i o cygańskich przyśpiewkach, oraz jak żebrzące Cyganki chciały wróżyć z ręki, mówiąc: „Cyganka prawdę powie”. No właśnie. Jak to jest że Cyganie przewidują przyszłość, a żaden jeszcze nie wygrał na loterii. Wcześniej w Polsce też widziałem cygańskie tabuny, i za każdym razem nazywali siebie Cyganami, lecz nigdy Romami. Bardzo możliwe, że Cyganie są także Romami, ale znani są na świecie jako Cyganie, i to w każdym języku! Będę więc ich nazywał Cyganami. Poza tym, jeśli Cyganie koniecznie chcą udawać kogoś innego, to myślę że większy sens miałoby nazywanie ich Cyganami pochodzenia indyjskiego, dlatego że stamtąd oni właśnie pochodzą.

Irańczycy to także Persowie, Irlandczycy to Celtowie, a Szkoci i Anglicy to także Brytyjczycy. Słowo Cygan najczęściej kojarzy się z oszustem i złodziejem, ale jeśli chcą być też Romami, to nie ma to dla mnie znaczenia. Być może jutro będą próbowali zostać jeszcze kimś innym, a my w imię poprawności politycznej będziemy zmuszeni uwierzyć że tak właśnie jest.

– Jeżeli kiedyś zamieszkacie z Cyganami, gdyż nie będziecie mieli innego wyboru, nigdy nie będzie klucza do waszego pokoju. Jest jednak sposób na to aby sprawdzić czy szperają po twoich rzeczach gdy cię nie ma. Ja zostawiłem moje perfumy na stole jako przynętę. Gdy wróciłem wszyscy Cyganie w domu pachnieli właśnie moimi perfumami, i ku mojemu zdziwieniu także ich cygańscy sąsiedzi. Syf, złodziejstwo i dziadostwo. Pachnnieli wszyscy, lecz nigdy nie widziałem aby się myli.

Odpowiadam na gorzkie żale wielkiego miłośnika Cyganów – prokuratora Macieja Młynarczyka; oraz moje odpowiedzi na jego zarzuty:

Poniżej po kolei odniosę się kolejno do tych cytatów z mojego artykułu, które stały się tak bardzo bolesne dla prokuratora Macieja Młynarczyka. Jego zdaniem jest to nawoływanie do nienawiści rasowej (art 256 kk), oraz promowanie systemów totalitarnych (art 257 kk). (Gdybym był Ukraińcem to mógłbym nawet wychwalać Rzeź Wołyńską na ulicach Warszawy i Młynarczyk udałby że nie słyszy, za to starych Polaków którzy cudem przeżyli Rzeź Wołyńską oskarża o 'mowę nienawiści’ , dlatego że Młynarczyk walczy też z polską historią.)

Nastały czasy podwójnych standardów. Jeśli zorganizowana grupa przestępcza jest biała, wtedy są oni karani z całą surowością prawa. Jednak jeśli ta grupa ma ciemną skórę, wtedy pojawia się ktoś taki jak nadgorliwy aparatczyk Maciej Młynarczyk, z artykułami 256kk i 257kk; i straszy, i prześladuje, i walczy z Polakami.

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik nazwał Romów „największymi pasożytami”.

Jestem już na prawdę zmęczony tymi niedorzecznymi oskarżeniami. Czy ktokolwiek widział Cygana (Roma), który byłby aktywny zawodowo? Przypominam też, że działalność przestępcza nie kwalifikuje się do pracy.

Według definicji: Pasożyt społeczny to ten, kto nie pracuje a i najczęściej pije. Skąd bierze na to środki… wiadomo eksploatuje innych, uczciwych obywateli, odbiera cząstkę wypracowanej przez nich wartości dodatkowej, jak by powiedział ekonomiczny klasyk.

Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze definiuje pasożyta społecznego:

Definicję pasożytnictwa społecznego przedstawił w 1978 r. Jan Malec. Wg niego, za prowadzącego pasożytniczy tryb życia uważać należy każdego, kto nie mając przeszkód zdrowotnych lub osobistych i mogąc znaleźć zatrudnienie, nie pracuje lub nie uczy się i pozostaje na utrzymaniu innych osób lub czerpie środki utrzymania z niegodziwych źródeł [J. Malec, Pasożytnictwo społeczne. (…), Studia Kryminologiczne, Kryminalistyczne i Penitencjarne, t. 8/1978].

Definicja ta nawiązywała do stanowiska Sądu Najwyższego, który w uchwale z 18 października 1973 r. uznał, że osoba prowadząca pasożytniczy tryb życia to taki sprawca przestępstwa, który – mimo możności – nie kontynuuje nauki lub – będąc zdolny do pracy – uchyla się od jej wykonywania, a środki na swe utrzymanie uzyskuje sprzecznie z zasadami społecznego współżycia. W tej samej uchwale stwierdzono, że stwierdzenie pasożytniczego trybu życia sprawcy przestępstwa powoduje zaostrzenie wymiaru kary, jak i na wybór surowszego jej rodzaju [por. uchwała SN z dnia 18 października 1973 r., sygn. VI KZP 37/73, Problemy Praworządności nr 12/1973, dodatek Orzecznictwo Sądu Najwyższego, poz. 170].

Pomimo prowadzonych w tym kierunku prac, nie doszło w Polsce do uchwalenia ustawy o zwalczaniu społecznego pasożytnictwa. Niepowodzeniem pomysłodawców takiego rozwiązania zakończyła się przede wszystkim próba wprowadzenia w 1968 r. do projektu kodeksu karnego przepisów przewidujących karę ograniczenia wolności za prowadzenie pasożytniczego trybu życia polegającego na uczynieniu sobie stałego źródła dochodu z niegodziwego procederu. Uporczywość takiej postawy zagrożona była karą pozbawienia wolności do 3 lat.

Dochodami z niegodziwych procederów były zarobki z prostytucji, handlu obcymi walutami, spekulacji deficytowymi towarami, hazardu, oszustw, żebractwa. Pasożytniczy tryb życia w ówczesnej literaturze społeczno-prawnej i kryminologicznej kojarzony był jednoznacznie z innymi patologiami społecznymi, w tym z alkoholizmem, narkomanią oraz przestępczością kryminalną.

Źródło: Prokuratura Okręgowa w Zielonej Górze http://www.zielona-gora.po.gov.pl/index.php?id=36&ida=3790

Według tej definicji, która świetnie pasuje do stylu życia Cyganów, podtrzymuję swoją opinię o nich, jako o pasożytach społecznych.

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik zawarł wypowiedź o treści: „…obecna światowa populacja Cyganów to kryminalne, żałosne i zupełnie niepotrzebne 10mln”.

Zgadza się. Jak najbardziej podtrzymuję. Cyganie to naród, który oprócz żebrania i życia na koszt państwa jest narodem bardzo kryminogennym, i przez to uważam ich za niepotrzebnych. Ich podejście do życia uważam za żałosne, godne krytyki i pogardy, i nie zamierzam zmienić zdania. Moja opinia jest podzielana przez wszystkich, którzy mają nieprzyjemność z nimi żyć.

Moją opinię podzielał na przykład były prezydent Francji Nicolas Sarkozy, który w 2010 roku wyrzucił z Francji prawie 10.000 Cyganów, w obawie o bezpieczeństwo wewnętrzne. Prezydent Sarkozy nazwał ich po imieniu, używając takich słów jak: „szumowiny”, „bandyci”, „motłoch”, „łajdaki”, „ścierwo”. Lewactwo krzyczało na temat praw człowieka i ksenofobii, ale nikt nie chciał wziąć Cyganów do domu. Być może Maciej Młynarczyk chce ich zakwaterować u siebie???

W Wielkiej Brytanii żyje około 320.000 Cyganów. Wszyscy na koszt państwa! Policja angielska przyznała, że prawdopodobieństwo aresztowania Cygana jest 6 razy większe niż kogoś innego . . . nawet porównując Cyganów z ubogacaczami kulturowymi z czarnych i muzułmańskich dzielnic. Gdy Unia Europejska chciała wcisnąć Anglii jeszcze więcej Cyganów, premier David Cameron nie zgodził się, mimo że w tym czasie przyjmował wszystkich innych.

Proszę zwrócić uwagę, że za potrzebnych uważam innych ludzi tej samej lub bardzo podobnej rasy co Cyganie, jak np. ludzi Nepalu czy Sri Lanki. Cyganów uważam więc za niepotrzebnych nie z powodu przynależności etnicznej, ale z powodu ich sposobu na życie.

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik napisał: 'zamierzam ogólnie napisać czym jest Cygaństwo i jak obrzydliwą ma naturę”.

Tak Macieju Młynarczyk, dokładnie tak! Polacy są prześladowani, bici i okradani we wszystkich miastach gdzie mieszkają Cyganie, a polska policja aresztuje Polaków dla 'świętego spokoju’. Miejscami w Polsce gdzie cygański element prowadzi swoje kryminalne i pasożytnicze życie są między innymi: Mława, Iława, Maszkowice, Nowy Sącz, i wiele innych. Bardzo przyjemnym miejscem był kiedyś Kazimierz nad Wisłą, ale od kiedy pojechali tam Cyganie aby żebrać i okradać turystów, już jest bardzo nieprzyjemnie. Co ciekawe, w każym miejscu gdzie są Cyganie, polska policja chroni tych przestępców jak dumy narodowej. O obrzydliwej naturze Cyganów napisałem już w artykule, ale opowiem trochę więcej poniżej.

Cyganie w Rosji porwali małą rosyjską dziewczynkę, którą policja znalazła po 16 latach. Dziewczynka wychowana na Cygankę nie potrafiła nawet pisać i czytać, ale za to potrafiła kraść, gdyż Cyganie porwali ją właśnie po to aby kradła i żebrała, i wszystko oddawała swoim cygańskim porywaczom. Po jakimś czasie Cyganie którzy ją porwali sprzedali ją innym Cyganom za gotówką i parę złotych kolczyków. W międzyczasie dziewczynka była wykorzystywana seksualnie przez Cyganów: https://www.express.co.uk/news/world/488870/Girl-sold-to-gypsies-for-gold-earings-reunited-with-mother

Nie jest to jedyna taka sprawa, gdyż Cyganie porwali też rosyjskiego chłopca i zrobili mu to samo: https://www.rt.com/news/354889-romani-kidnapping-boy-found/
Cyganie porwali też dziewczynkę w Grecji https://www.dailymail.co.uk/news/article-2473971/3-Roma-Gypsies-arrested-ANOTHER-child-kidnapped-Greece.html

Porywanie dzieci, pedofilia, wykorzystywanie seksualne oraz zmuszanie do niewolnictwa i działalności kryminalnej to specjalność Cyganów. Z tego oni żyją ! ! !

Jeśli nie wystarczy na temat obrzydliwej natury Cyganów, to mogę podać więcej przykładów. Jednym z nim jest choćby werbowanie Polaków do niewolniczej pracy w Anglii. Polecam artykuł pt. „Cygański gang stworzył największą sieć handlu ludźmi w UK. Ofiarami Polacy” – https://telewizjarepublika.pl/cyganski-gang-stworzyl-najwieksza-siec-handlu-ludzmi-w-uk-ofiarami-polacy,84645.html

Uważam, że Cyganie mają obrzydliwą naturę i uważam że dla swojego bezpieczeństwa Polacy powinni wiedzieć czym na prawdę jest Cygaństwo ! ! !

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik napisał: „Cyganie byli kolejno wyrzucani ze wszystkich krajów w których byli, a tam gdzie są, zawsze są nienawidzeni, gdyż mają słuszną reputację bandytów, złodziei, leni i maszyn rozrodczych”.

Tak. Cyganie pojawili się w Europie około 1500 lat temu, i od tamtej pory byli wyrzucani już z każdego kraju, i nie wątpię że będą wyrzucani nadal. Jest to tylko kwestia czasu. Dlaczego są wszędzie nienawidzeni, i dlaczego mają słuszną reputację bandytów, złodziei, leni i maszyn rozrodzczych’ – proszę spytać obywateli tych krajów z których Cyganie zostali wyrzuceni. Zanim Cyganie pojawili się w Europie zostali też wyrzuceni z Indii, z Turcji i z Egiptu. Tak, wszędzie nienawidzą i gardzą Cyganami za to jak postępują. Przez 2000 lat nie znalazł się ani jeden kraj, łącznie z ich rodowitymi Indiami, który by ich chciał.

Co do Cyganów jako 'maszyn rozrodczych’ to chciałbym zaprezentować dane statystyczne. Średnia ilość dzieci na cygańską kobietę to 4.6, i posiadanie dzieci jest dla Cyganów największym szczęściem, dlatego że w kulturze Cyganów dzieci nie są dodatkiem do rodziny, ale inwestycją w okradanie społeczeństwa. Niektóre Cyganki mają nawet po 9 dzieci, i to bez pracy, edukacji oraz środków do życia. Żyją ze złodziejstwa, a dzieci mają albo żebrać i kraść, albo odwracać uwagę gdy kradną ich rodzice.

Co do Cyganów jako 'leni’, to odsyłam do definicji pasożytnictwa społecznego powyżej.

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik napisał: „Cygaństwo jest zarazą, której należy unikać bardziej niż plagi chorych świń, Cyganie to kryminogenna szarańcza”.

Bazując na materiałach dowodowych przeciwko Cyganom, rzeczywiście uważam że Cyganie to społeczna zaraza, oraz kryminogenna szarańcza. Cytat o unikaniu jak chorych świń zaczerpnąłem ze świętej księgi Żydów, z Talmudu:

Nie – żydzi / Goje muszą być unikani jeszcze bardziej niż chore świnie / plaga chorych świń (zależnie od tłumaczenia).”

(Orach Chaiim 57, 6a)

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik napisał:

„Cyganie są ewidentnym chwastem na ciele każdego społeczeństwa” – Gdyby nie byli, to wówczas Cyganie niebyliby wyrzucani z każdego kraju w którym się pojawili. Łatwo jest się więc domyśleć, że każdy naród uważa ich za chwast, gdyż się ich pozbywa. Powody opisałem powyżej.

„Cyganie to kryminogenna pasożytnicza zakała, której dalsze rozmnażanie w Europie ja osobiście klasyfikuję jako zbrodnię przeciwko białej cywilizacji” – Kwestię kryminogennej zakały oraz pasożyta społecznego także będącego zakałą opisałem powyżej. Uważam, że zbrodnią na Europejczykach jest trzymanie w Europie ludzi, którzy zamiast pomóc budować, niszczą i sprawiają notoryczne problemy. Zamiast asymilować się i pracować, walczą o prawo do okradania bez konsekwencji moralnych i karnych. Nie akceptuję tej kryminogennej i pasożytniczej zakały.

„Cyganie mnożą się jak szczury”. – Jak napisałem powyżej. Tym bardziej mnożą się jak szczury, dlatego że dzieci u Cyganów to inwestycja w działalność przestępczą.

„Są narodem oszustów i złodziei”. – Dokładnie tak. Oszustwo i złodziejstwo to narodowy fach Cyganów. Ja w tej kwestii niczego nowego nie wymyśliłem. Takie są fakty.
Cyganie nawet sfałszowali religię chrześcijańską, aby mogli kraść bez żadnych obciążeń moralnych. Prokurator uciął ten kawałek, dlatego że napisałem: ’Cyganie zdają sobie sprawę, że są narodem złodziei i oszustów’. Całe zdanie już zmienia kontekst, i dlatego prokurator stara się je przedstawić w zdeformowany sposób.

Cyganie są kryminalnym błotem globalnego społeczeństwa (…) „trzymanie tego gatunku w kraju o dowolnej rasie i kulturze jest zbrodnią przeciwko każdej cywilizacji” – Potwierdzam, że dokładnie tego rodzaju nastawienie do Cyganów jest uczuciem międzynarodowym. Cyganie byli zawsze pogardzani i wyrzucani z każdego kraju, niezależnie od rasy i kultury. Jak wmówić 'rasizm’ Hindusom, którzy są krewnymi Cyganów, a pierwsi ich wyrzucili?

’Zbrodnia przeciwko ludzkości’ – to określenie jest jedynie osobistą opinią, punktem widzenia. Na przykład prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan powiedział, że według niego: „Islamofobia jest zbrodnią przeciwko ludzkości’. Ja się z jego opinią nie zgadzam, ale są tacy, którzy pewnie się zgadzają. Także moją frazę 'zbrodnia przeciwko ludzkości’ powinno się odebrać w taki sam sposób jak opinię tureckiego prezydenta. Nie zmuszam, aby ludzie się ze mną zgodzili.

Podsumowanie

Mógłbym napisać chwytające za serce zakończenie dla prokuratora czy sędziego, o tym jak 'bardzo kocham, szanuję i podziwiam Cyganów za ich elokwentne i waleczne dokonania’, ale powiem to samo co myślą wszyscy inni, tylko nie mówią głośno, dlatego że się boją. Gardzę nimi i omijam z daleka, a gdy widzę Cyganów to najpierw chwytam się za portfel. Mam prawo do takich uczuć. Proponuję miłośnikom Cyganów, aby na przekór moim poglądom wzięli ich do swoich domów. Ja uważam, że wszelkie próby zreformowania Cyganów to działanie utopijne, jak przekonywanie wilków aby zostały wegetarianami. Najlepsze co mógłbym dla Cyganów zrobić to deportować ich wszystkich do kraju ich etnicznego pochodzenia, czyli do Indii; lecz najpierw zapytajmy Hindusów czy ich chcą.

Według mnie istnieje też rozwiązanie problemu cygańskiego na poziomie lokalnym. Jak ich wyrzucić z Polski? Sprawić aby byli równi Polakom, czyli odebrać im zasiłki i mieszkania socjalne, oraz zmusić do pracy i płacenia za swoje utrzymanie. Niech Cyganie płacą czynsz, ZUS, VAT, wszystkie świadczenia, oraz niech żebranie stanie się wykroczeniem pod rygorem mandatu.

Podczas moich podróży do około 50 krajów, oraz podczas mieszkania w Londynie gdzie w użyciu jest około 300 języków, w każdym widziałem coś dobrego i coś złego. Cyganie są jednak jedynym narodem, o którym nie mam nic dobrego do powiedzenia, ale za to mam wiele złego. Media w Polsce próbują ostatnio promować ich prostacką rozrywkę i kiczowate stroje, ale wątpię aby na tą nachalną propagandę dali się nabrać nawet najgłupsi na Ziemi.

Jeżeli banderowski prokurator lub wróg wewnętrzny Polaków innego rodzaju chce kontynuować temat Cyganów, to nie ma problemu. Możemy kontynuować, aż ośmieszy się do reszty. Nie tylko ja, ale też ludzie na całym świecie mogliby powiedzieć o Cyganach znacznie więcej. Materiału dowodowego przeciwko Cyganom jest mnóstwo. Zdaję sobie też świetnie sprawę, że w przypadku prokuratora Macieja Młynarczyka, nie o prawdę i nie o Cyganów mu chodzi, ale o represje na Polakach. (Były już skargi na niego, łącznie z petycją aby usunąć go z urzędu prokuratora. Przykre jest to, że prokurator ten jest strażnikiem kłamstw na korzyść Cyganów, w imię swojej ideologii.)

==========================================================

Dodaję mój komentarz o Cyganach na Facebooku, który na polecenie lewicowych trolii został usunięty (w ramach 'standardów społeczności’). Niech każdy osądzi sam, czy mój komentarz jest obraźliwy, czy Facebook jest platformą stronniczą politycznie.

’Pierd Pospolity’ (prawdziwe dane ukryte 'aby nie znieważać’)

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część III 'Cyganie’, Kompas Travel

Kompas Travel (komentarz usunięty w ramach 'standardów społeczności’.)

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część III 'Cyganie’, Kompas Travel


Dodatkowe artykuły i filmy na temat 'uroków’ mieszkania z Cyganami

Tak kradną Cyganie. Matka zagaduje, a synek podwędza cały słój z datkami od ludzi dobrego serca. – https://nczas.com/2019/02/21/tak-kradna-cyganie-matka-zagaduje-a-synek-podwedza-caly-sloj-z-datkami-od-ludzi-dobrego-serca-wideo/?fbclid=IwAR2bJiv6TItYMjqp-70wwhHj4ZoxgONG2gPTeGbITQe-dBVKMy8LOk1o5ao

Puławy – boimy się tu żyć (reakcja policji mówi wszystko) – https://www.youtube.com/watch?v=UTZ49ThxX5s

Rozróby u Cyganów (haniebna policja chroniąca cygańskich bandytów) – https://www.youtube.com/watch?v=Z7tqpsGbz1U

Polacy są atakowani za pobieranie zasiłków, a Romowie budują sobie z pieniędzy z benefitów pałace! – https://www.polishexpress.co.uk/polacy-sa-atakowani-za-pobieranie-zasilkow-romowie-buduja-sobie-z-pieniedzy-z-benefitow-palace

Maszkowice (cygański realizm na co dzień) – https://www.youtube.com/watch?v=IDRd3ii_Jhc

Puławy: Romowie katują Polaków – https://www.youtube.com/watch?v=C24KF8GnVkc

Blond aniołek kupiony przez Cyganów za 1000 euro!? (Szokujący artykuł o Cyganach. Polacy, pilnujcie swoich białych dzieci! Chyba że nazywasz się prokurator Maciej Młynarczyk – wtedy Cyganie są ok. Nawet radzę ci abyś wziął cygańskich opiekunów do dzieci i koniecznie dał im klucze od domu.) https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/romom-z-grecji-grozi-20-lat-wiezienia-za-porwanie-bialej-dziewczynki/dc841w7

Lunik 9, największy cygański slums w Europie. (Materiał filmowy o tym jak Cyganie zdewastowali nowe osiedle dane im przez Słowaków. SZOK, ale dla Cyganów to normalność.) https://www.youtube.com/watch?v=Men6iwpLjno

Cyganie w Anglii – czyli poprawny politycznie angielski program o tym, że Anglicy którzy nie chcą mieszkać z Cyganami, i czują się jak obcokrajowcy w swoim kraju, są wrabiani w 'rasizm’.  Brytyjski reporter nawet próbuje wmówić Angielce że to ona jest większym obciążeniem dla UK, niż Cyganie. Oczywiście nie ma słowa o przestępczości Cyganów oraz darmowych mieszkaniach za które płacą Anglicy. Brytyjski Channel 4 sugeruje, że Anglicy powinni opuścić swój kraj aby zrobić miejsce dla Cyganów. Ponadto Cyganie są najczęściej przedstawiani jako Słowacy, Czesi, Rumuni, Bułgarzy itd, aby wyrobić w Anglikach niechęć do prawdziwych białych Europejczyków z tych krajów. https://www.youtube.com/watch?v=5bRiRzwPAy4

Szczyt poprawnie politycznej propagandy, czyli 'jacy ci Cyganie dobrzy, a i tak nikt ich nie lubi’ – https://www.youtube.com/watch?v=EWp15vHqXEY

Cyganie na Słowacji. Oceńcie sami cygańskich ubogacaczy kulturowych – https://www.youtube.com/watch?v=JtDwY4igcKw

Jak Cyganie oszukują na trasach – https://www.youtube.com/watch?v=UmRnOv_SKRI

Cyganki wyłudzają pieniądze. Ale dziadostwo . . . ech, cygańska kultura – https://www.youtube.com/watch?v=o5naJdgOK-k

Jak Cyganie kradną i oszukują w sklepie – https://www.youtube.com/watch?v=UFYBRdoJJQc

LEGNICA. Awantura Romów postawiła policję na nogi. (Czasem zastanawiam się czy policja przechodzi specjalne szkolenie pod kątem poprawności politycznej w stosunku do cygańskich wandali i łobuzów. Ta policjantka powinna dostać Oscara.) – https://www.youtube.com/watch?v=ndG5q-aZ86M

Problemy z Cyganami na Słowacji. Aby poprawność polityczna osiągnęła wysokość Mount Everestu, narratorem został Anglik. On sam jednak zadaje retoryczne pytanie, dlaczego u Cyganów nic się nie zmienia, skoro rząd Słowacji wydaje na Cyganów 200mln euro rocznie? Ja za tyle pieniędzy chyba zbudowałbym nowy kraj, lecz to są Cyganie . . . oraz białe lewactwo udające, że nie wie w czym problem. https://www.youtube.com/watch?v=QNhXkhxj5DM

Kolejny program o Cyganach wyemitowany przez ekstremalnie poprawny politycznie Channel 4. Po obejrzeniu tych bzdur mam wrażenie, że 'Cyganie przyjechali do Anglii aby zdobyć pracę, i dlatego że byli prześladowani w Europie Wschodniej’. Tak, byli prześladowani z powodu ich działalności kryminalnej oraz pasożytnictwa społecznego. Prawdziwi Europejczycy nie mogli ich znieść, i gdy tylko Cyganie wyjechali do Anglii, to w Czechach i na Słowacji zabrakło białym szampana. Angielski reporter wybrał jednego Cygana na 'strażnika porządku’ aby pokazać jaki on dobry!? Liczba dzieci na rodzinę to 4-10 dzieci. Najgorsze jest to, że każdy angielski reporter mówi, że oni są z Europy Wschodniej. Cóż, jeszcze kilka lat, i będą mówić że wszyscy Cyganie pochodzą z Anglii. Nie radzę jechać do Sheffield. To miasto jest już skończone . . . . . . ale Anglicy sami sobie to robią. Projekt Wielkiej Wymiany trwa. (Warto też dodać, że blisko Sheffield leży Rotheram, czyli angielska stolica muzułmańskich pedofilów.) https://www.youtube.com/watch?v=4JjlI7UAI6s

Istnieje wiele dowodów przeciwko Cyganom, które można łatwo znaleźć w Internecie.

Cyganie i cenzura Facebooka

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY
3 komentarze
 1. Odpowiedz

  Rupert

  26 marca 2023

  Kiedys bylem swiadkiem jak cyganskie dziecko latalo w tramwaju proszac o pieniadze mowiac ze jest glodne. Starszy Pan podzielil sie z ta cyganska malpa kiscia bananow (widac ze mu sie nie przelewalo), bachor wzial te banany walnal nimi o podloge i naplul mu w twarz. cyganie to scierwo, kropka.

 2. Odpowiedz

  Słowianin

  26 stycznia 2022

  W mentalności Europejskiej nie Chrześcijaństwo jest powodem wykastrowania, naiwności i „nadstawiania policzków”, tylko jego współczesna, miękka, „humanistyczno-racjonalna” wersja wykastrowana z elementu walki.

 3. Odpowiedz

  Katarzyna

  8 października 2021

  Odkąd mam za sąsiadów Cyganów nie ma chwili spokoju. To dzicz

ZOSTAW KOMENTARZ

 • Zwierzęta
 • Akta plażowe
 • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
 • Birma (Myanmar)
 • Armenia
 • Tadżykistan