Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

==============================================  „Religia, tak samo jak alkohol, powinna być tylko dla ludzi mądrych”

Marcin Malik

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Najnowsze komentarze
Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
Polityka prawdy

Kulturowe „ubogacenie” Europy; część I 'Murzyni’

Napisał: Marcin Malik

⇒ Odpowiedzi na zarzuty prokuratora w sprawie tego artykułu, pod artykułem ! ! !

 

Część I – „Murzyni” 

. . .  oraz segregacja rasowo-kulturowa w celu ochrony Białego społeczeństwa.

Wstęp

Jest druga połowa 2017 roku i choć pewne kraje Europy oraz Ameryka definitywnie skręcają w prawą stronę, nie jest to moim zdaniem jeszcze taka siła która mogłaby uwolnić tradycyjnie białe kontynenty od wzbogacania kryminalnego ciemnych ras oraz od otwartej wojny wypowiedzianej przeciwko białej cywilizacji i chrześcijaństwu. Europejczycy natomiast wychowani w poprawności politycznej oraz w promocji białej winy nie tylko boją się walczyć o swoje dziedzictwa kulturowe ale co gorsza, uznali Projekt Wielkiej Wymiany i zbrodnie przeciwko nim za „nową normalność”. Nawet po masowych gwałtach na Niemkach w Kolonii, nawet po zamachach bombowych w Niemczech, Francji i Belgii, oraz wiedząc że najeźdźcy nie zamierzają pracować, słyszałem od Niemek że „kochają Merkel gdyż pomogła uchodźcom” oraz „że nie jest jeszcze tak źle”. Jakiś czas temu pobiłem się z Anglikiem gdyż ten stwierdził, że będąc zwolennikiem społeczeństwa monokulturowego jestem „rasistą”. Rozmawiałem też niedawno z Niemką i ze Szwedką, które były zadowolone że ich kraje tracą swoją tożsamość i które stwierdziły, że w ich przekonaniu wszyscy są równi. Z przykrością stwierdzam, że narody Europy Zachodniej są zgubione nie z powodu muzułmanów czy murzynów ale z powodu własnej naiwności, słabości oraz ideologii bezapelacyjnego humanitaryzmu wobec wszystkiego co jest czarne i co lubi uprawiać seks z tą samą płcią. W Europejskich stolicach oraz głównych miastach rodowici mieszkańcy są mniejszością a partie lewicowe we współpracy z użytecznymi idiotami takimi jak liberałowie i feministki otwarcie wmawiają, że kultura europejska jest błędna a eksterminacja Europejczyków jest dobrą wiadomością. Co najgorsze jednak, temat przetrwania etnicznych Europejczyków stał się synonimem faszyzmu a sami Europejczycy zachowują się jak karpie głosujący na święta Bożego Narodzenia.
black crime

Statystyka ciężkich przestępstw murzynów w porównaniu z innymi rasami.

Jeśli Białe owce nie otworzą oczu i nie przestaną żyć w strachu oraz samo-zaprzeczeniu własnego ludobójstwa to w przeciągu 10 lat najlepsze kebaby na świecie będą serwowane w Watykanie, za 25 lat Białe owce zaczną palić się w liberalnym holokauście a za 50 lat projekt Wielkiej Wymiany będzie już przesądzony a Biała cywilizacja razem z nią. Być może okaże się to dziwne lecz o tym co jest zawarte w tym artykule rozmawiałem z Hindusami, z Arabami i z murzynami i każda z tych ras widzi, że Europa jest zniszczona i że projekt Wielkiej Wymiany odbywa się na ich oczach. Żadna z tych ras nawet nie próbuje zaprzeczać tej oczywistej prawdy, lecz biali ludzie są jedynymi którzy nie chcą widzieć polityki ludobójstwa na samych sobie. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu: otóż rasy kolorowe w Europie oraz innych Białych kontynentach mają pełną wolność słowa natomiast biali są zarażeni marksistowską bakterią, czyli poprawnością polityczną która zamyka im oczy i usta. Gdyby głupota, tchórzostwo, hipokryzja i apatia sprawiały ból, wówczas białe społeczeństwa byłyby już dawno wolne.

Za panowania białych ludzi kraje takie jak: RPA, Rodezja czy Haiti były gospodarczymi tygrysami swoich regionów, tak że nawet eksportowały towary. Biali ludzie budowali szkoły, szpitale, infrastrukturę i zapewniali murzynom bezpieczeństwo, ponieważ według statystyk przestępczości największym wrogiem murzynów nie jest biały człowiek lecz zawsze inny murzyn. Obecnie, za panowania czarnych w tych samych krajach murzyni mają ekstremalne przestępstwa z gwałtami i morderstwami na czele, mają średniowieczne choroby, problemy społeczne oraz bezrobocie na nieziemskim poziomie …. choć z drugiej strony mają też swoją bezwartościową wolność. Słyszałem nawet jak murzuni z RPA przyznawali że chcieliby powrotu białych rządów a nawet i apartheidu ponieważ wtedy było dużo lepiej niż teraz. Faktem jest również że wszędzie tam gdzie pojawiają się murzyni, wkrótce zmieniają oni kraje lepsze ekonomicznie i społecznie, w dokładnie takie same przestępcze, narkotykowe i zgniłe przez choroby getta z których sami pochodzą. Najlepszymi przykładami tego są miasta Detroit, duże partie Londynu, Birmingham i wiele innych. Jedynym rozwiązaniem murzyńskiego problemu w krajach białych jest wysłanie ich wszystkich spowrotem do Afryki, zamknięcie naszych granic oraz pozwolenie im aby po prostu byli Czarni. Wtedy już, bez naszej ingerencji moglibyśmy obserwować ich postęp technologiczny i kulturowy i cokolwiek by się nie stało biali nie ponieśliby winy.

Zastanawiam się też nad pewnym eksperymentem. Staram się sobie wyobrazić jak wyglądałaby Jamajka gdyby usunąć z niej wszystkich murzynów i zastąpić białymi ludźmi? Jamajka powinna być rajem na ziemi gdyż wyspa ta ma wszystko czego ludziom potrzeba do szczęścia, jednak z powodu murzynów jest to światowa stolica morderstw i narkotyków. Jestem pewien, że gdyby Jamajka było tylko dla białych wówczas nie byłoby tyle przestępstw a kraj ten przeżywałby rozwój gospodarczy i kulturowy. Jednak z chwilą karmienia białych liberalizmem, morderstwa i handel narkotykami wzrastałby na Białej Jamajce wprost proporcjonalnie to otwierania granic dla murzynów. Jestem pewien, że taki byłby koniec tego eksperymentu

Niewolnictwo bez propagandy „białej winy”

Nawet niewolnictwo, o które są obarczani tylko biali ludzie było tradycją plemion afrykańskich na długo przed przybyciem Europejczyków. Afrykańscy przywódcy sprzedawali najbardziej bezużytecznych murzynów Anglikom i cieszyli się z kolonializmu gdyż mogli pozbyć się najgorszych przestępców i jeszcze na nich zarobić. Gdy tylko afrykańscy przywódcy widzieli brytyjskie statki na horyzoncie, ukrywali najbardziej wartościowych murzynów głęboko w dżunglii a najgorszych wiązali i zostawiali na plaży w zamian za narzędzia, łodzie i inne dobrodziejstwa białego człowieka. Dobrym przykładem byli królowie Bonny i Dahomey, oraz plemię Ashanti z którym Brytyjczycy popadli w konflikt dlatego że znieśli niewolnictwo, lecz potem aby mieć dobre stosunki z Afrykańczykami ponownie wydali zgodę. Takim sposobem Anglicy zabierali do Anglii i innych kolonii murzynów, którzy potrafili tylko kraść, mordować i mnożyć się jak szczury – i niestety efekty angielskiej głupoty widzimy do dziś. Według oficjalnych danych w czasach oficjalnego niewolnictwa wzięto z Afryki około 12mln murzynów i transportowano ich do Nowego Świata, głównie do pracy w polu. Niektóre dane mówią o 9mln lecz przyjmijmy, że było ich 12mln.

niggers

W opinii liberalnej lewicy Europa nie przetrwa bez „wykwalifikowanej siły roboczej”. Większość przybyszów z Afryki jest niepiśmienna i tylko 1 na 10.000 znajduje pracę.

Dziś media dają nam do zrozumienia, że niewolnictwo było tak zaplanowane jakby cała Afryka została zniewolona i jakby afrykańscy przywódcy nie mieli z tego zysków, lecz jest to wierutne kłamstwo. Według www.globalslaveryindex.org dziś, gdy niewolnictwo jest zakazane, jest na świecie prawie 46mln niewolników we wszystkich kolorach. W samych tylko Indiach jest ponad 18mln niewolników a w Chinach prawie 3,5mln. Wszystkie cywilizacje na świecie podbijały siebie nawzajem i handlowały podbitymi narodami. Arabowie i Żydzi handlowali Europejczykami a sam islam opiera się częściowo na zniewoleniu niewiernych. Wiele statków niewolniczych pod banderą brytyjską należało do bogatych rodzin żydowskich i Żydzi dorobili się fortuny na niewolnictwie murzynów. Na swoich statkach zatrudniali angielskich marynarzy oraz Irlandczyków, którzy byli Białymi niewolnikami pod koroną brytyjską. Warto też wspomnieć, że w tamtych czasach każdy Anglik, który miał swoje zdanie na temat monarchii szybko lądował na statku i także nigdy nie widział zapłaty.

Poza tym należy przypomnieć, że Afrykańczycy i Arabowie przez wieki nawiedzali południowe wybrzeża Europy w poszukiwaniu Białych niewolników, w tym przede wszystkim Białych niewolnic seksualnych, które były sprzedawane na targach jak zwierzęta. Na zbrodnie te są niezbite dowody historyczne, o których na przykład brytyjski system edukacji milczy gdyż jest opętany kultem białej winy. Niewolników trzymali Aztekowie i Majowie na długo przed przybyciem Europejczyków do Ameryk. Niewolników trzymali także Sumeryjczycy i Babilończycy a Egipcjanie mieli niewolników żydowskich, europejskich i afrykańskich. Grecy i Rzymianie używali niewolników w armii, jako służących i nawet pracowników biurowych a Rzymianie dodatkowo mieli niewolników z Brytanii, Francji i Niemiec. Białych niewolników trzymało też Imperium Osmańskie i Imperium Rosyjskie a na niewolnictwie afrykańskim najbardziej się wzbogacili Żydzi, gdyż statki niewolnicze należały do nich, mimo że były pod banderą brytyjską i amerykańską. Podczas imigracji do USA niewolnikami byli Biali Irlandczycy, Włosi i Grecy choć z uwagi na budowanie Białej Winy o tym nikt nie mówi. Oznacza to więc, że z uwagi na marksizm kulturowy i budowanie Białej Winy niewolnictwo Afrykańczyków stało się ogromną historyczną nadreprezentacją tej jednej grupy etnicznej. Prawdą jest także, że każdy żyjący dziś człowiek miał przodków, którzy byli niewolnikami i jest to tragiczna zależność, która nie ma barier geograficznych ani rasowych, a sam judaizm i islam częściowo opierają się na zniewoleniu niewiernych.

Istnieje także wielkie nieporozumienie jeśli chodzi o pochodzenie słowa „niewolnik” (slave). Niektóre źródła pseudonaukowe podają, że słowo niewolnik (slave) pochodzi od Słowian dlatego że po angielsku jest to „slave”, po holendersku „slaaf”, po niemiecku „sklave”, po szwedzku „slav”, po hiszpańsku „esclavo” – zamiast „negro”, „negroid” lub pochodne tych słów. Moim zdaniem jest to błędna interpretacja choć rozumiem dlaczego choćby psedonaukowcy brytyjscy tak sądzą. Słowo „Słowianin” (ang. Slav) pochodzi od staro słowiańskiego słowa „slava” oznaczającego „chwałę”, co oznacza że Słowianie, którzy podbili całą Europę Wschodnią aż po Ural nazywali siebie „chwalebnymi ludźmi”. Jeśli więc myślimy, że indoeuropejskie słowo „niewolnik-slave” pochodzi od Słowian to jest to dokładnie ta sama zależność, która obowiązuje w słowie „matka” – (mother, mutter, mater, madre). Z drugiej strony słowo niewolnik (slave) wymyślili Arabowie, którzy w IX wieku podbijali tereny Europy Wschodniej zamieszkiwane przez Słowian i w ten sposób słowo Słowianin zaczęło obowiązywać w innych językach jako niewolnik, jednak samo pochodzenie słowa oznacza chwałę.

Jeśli natomiast chodzi o 9mln czy 12mln czarnych niewolników na tle obecnej 1mld populacji Afryki, to biali nie są murzynom nic winni i powinni ich odesłać do Afryki, szczególnie że biali też byli niewolnikami i nadal są. Ciągle istnieje setki tysięcy przypadków niewolnictwa w krajach takich jak: Ukraina, Rumunia, Mołdawia, Bułgaria i wszyscy oni są biali. Czy to oznacza, że mają płacić murzynom za swój kolor skóry dlatego że tak wypada politycznie? Poza tym dużo mówimy o prawach człowieka lecz nikt nie mówi o obowiązkach człowieka, co oznacza że jeśli biali mają płacić odszkodowania za niewolnictwo to murzyni powinni także zapłacić odszkodowania białym za: opłatę policji, opłatę więziennictwa, osobiste odszkodowania za zbrodnie, walkę z narkotykami i odwyk narkotykowy, sprzątanie miast, wandalizm, zasiłki, mieszkania dzielnicowe, zaniżony poziom w szkołach, niezliczone czarne sieroty żyjące na koszt białego podatnika oraz…….za usuwanie graffiti.

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część I 'Murzyni’, Kompas Travel

Pierwsza para Ameryki – z humorem.

W roku 2016 w samej tylko Afryce sub-saharyjskiej było ponad 6,2mln czarnych niewolników a w Afryce płn i na Bliskim Wschodzie kolejne 3mln; i za każdym razem właścicielem czarnych niewolników jest albo murzyn albo Arab. Zatem jeśli biały mężczyzna jest „niedobrym kolonizatorem i handlarzem niewolnikami” to dlaczego murzyni gotowi są umrzeć aby dostać się do Europy? Murzyni zawsze wyciągają ręce do innych ras, szukają winnych i opierają swoją ekonomię na historycznej przesadzie, natomiast człowiek wartościowy „bierze byka za rogi” i pracuje sam na swój dobrobyt. Na marginesie, podobnie jest z mocno przesadzonym holocaustem Żydów, mimo że Żydzi pełnili kluczowe funkcje w obozach koncentracyjnych i Żydzi mają najwięcej krwi na rękach spośród wszystkich narodów świata.

Być może jest to już kwestia filozoficzna ale uważam, że Anglik w garniturze pracujący w biurze też jest niewolnikiem. Jest on niewolnikiem systemu przez który został zaprogramowany czyli jest niewolnikiem społecznym oraz jest także niewolnikiem ekonomicznym. Uważam, że 99% ludzi na świecie to niewolnicy i dlatego należy sobie odpowiedzieć kto nie jest niewolnikiem. Moim zdaniem niewolnikiem nie jest tylko ten, kto ma pełną niezależność finansową nawet względem prawa oraz jednocześnie ten, kto mówi zawsze to co myśli bez strachu przed prześladowaniami. Na tym polega wolność gdyż bardzo bogaci ludzie bojący się mówić to co myślą też są niewolnikami. Dla gwarancji całkowitej wolności te dwie rzeczy zawsze muszą iść w parze a jeśli nie idą to należy się zastanowić nad kategorią swojego niewolnictwa. Są jednak różne rodzaje wolności, także dla biednych i lubiących ciszę. Ponadto zauważyłem, że czasem im więcej ludzie mają tym bardziej czują się zniewoleni, natomiast prosty pasterz kóz w Pakistanie bez żadnego majątku, bez kart kredytowych i bez ubezpieczenia na życie, mieszka ze swoją rodziną w glinianym domu w górach, ma owoce ze swojego sadu i łowi ryby gdy ma na nie ochotę, jest bardziej wolny. To także jest wolność, niemożliwa do osiągnięcia w Ameryce czy w Europie. Buddyści mówią, że wolność polega na braku posiadania, bo gdy niczego nie chcemy nie stawiamy się w niewolniczej sytuacji aby to zdobyć. Ta teoria kłóci się z moją definicją ambicji lecz to także jest rodzaj wolności. Nawiązuję tu do tego, że murzyni płynący na pontonie do Europy wcale nie płyną po wolność czy niezależność. Wsiadając na ponton oni są gotowi zginąć aby zostać niewolnikami systemu stworzonego przez białych mężczyzn.

Inteligencja i kultura murzynów

Według badań naukowych mózg murzyna jest nawet o 10% mniejszy i lżejszy od mózgu białego człowieka i wedle licznych badań udowodniono, że murzyni są najmniej inteligentni spośród wszystkich ras. Murzyni mają najniższe wyniki w nauce i najwyższy procent opuszczania szkół, natomiast badania przeprowadzone w Ameryce stale informują, że aby murzyni byli w stanie ukończyć szkoły muszą być oceniani korzystniej niż Biali i Azjaci. Zdaję sobię sprawę, że inteligencja według rasy to kontrowersyjny temat lecz dane statystyczne nie są rasistowskie lecz prawdziwe. Gdy biali żeglowali po całym świecie murzyni unosili się na tratwach, a kiedy biali budowali drapacze chmur murzyni mieszkali w chatach zbudowanych ze słomy i z krowiego łajna, co oznacza że murzyni budują na takim samym poziomie jak myszy, ptaki i bobry. Poza tym, jest to także dobry dowód na mit o równości rasowej i sprowadzania „wyspecjalizowanej” siły roboczej do Europy. Jako naukowy przykład warto jest zwrócić uwagę na pracę uznanych biologów autorstwa Masatoshi Nei i Arun K. Roychoudhury pod tytułem: ”Ewolucyjne Związki Ludzkich Populacji na Skalę Światową” (1993), która dotyczy historii ewolucji różnych ras. Następnie pracę tą uprościł znany autor, naukowiec Richard McCulloch, który różnice genetyczne pomiędzy gatunkami ludzkimi sprecyzował na podstawie dodania kodu genetycznego szympansa. Według jego badań Europejczycy i Afrykanie są w takim samym stopniu odlegli genetycznie jak ludzie i szympansy, a murzyni właśnie są najbardziej zbliżeni do szympansów i mają zwierzęce instynkty. Różnice widać nie tylko po kolorze skóry ale także po różnicy w budowie czaszki, w budowie twarzy i zębów. Podejrzewam, że murzyni mają dokładnie te same przemyślenia: „jeśli jesteśmy tym samym gatunkiem to dlaczego jesteśmy tak bardzo różni?” Co bardzo ciekawe zauważyłem jeszcze jedną, bardzo istotną różnicę pomiędzy rasą białą a rasą czarną. U białych mężczyźni są mądrzejsi od kobiet, natomiast u czarnych kobiety są mądrzejsze od mężczyzn. Doświadczyłem tego wiele razy, nawet biorąc pod uwagę że jestem zadeklarowanym antyfeministą.

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część I 'Murzyni’, Kompas Travel

Jednak i murzyn ma wielkich przyjaciół – a nazywają się oni biały liberał i żydowski prawnik. Biały liberał będzie udawał, że nie widzi zbrodni murzyna i będzie go usprawiedliwiał, a w przypływie fantazji napisze powieść fantastyczną o „czarnych naukowcach” oraz stworzy nową historię Afryki, tak aby murzyn wyszedł na ofiarę i geniusza z ogromnym kredytem współczucia. Żydowski prawnik natomiast brzydzi się murzynami bardziej niż Arabami, lecz mimo to pomoże murzynom aby zaszkodzić białym ludziom.

Spójrzmy więc na „kulturę” murzynów, tak aby zobaczyć co nas czeka jeśli nie zatrzymamy inwazyjnej imigracji i jeśli nie przeprowadzimy masowych deportacji. W krajach afrykańskich ogarniętych wojnami gwałty są liczone w setkach tysięcy, i za każdym razem gdy następuje gwałt dochodzi też do ciąży u kobiet dorosłych i nawet u 12-letnich dzieci. Podczas wojen domowych w Rwandzie i Sierra Leone gwałt był używany jako broń wojenna i właśnie z powodu setek tysięcy gwałtów urodziło się setki tysięcy sierot. Na przykład w Papui Nowej Gwinei 55% wszystkich kobiet zostało zgwałconych, natomiast według szczerych wypowiedzi prawie 70% mężczyzn zgwałciło więcej niż raz, 63% zgwałciło dla zabawy a 50% aby ukarać kobietę. Gwałciciele są odpowiedzialni za gwałtowny wzrost populacji w tym kraju z rocznym wzrostem 3.1%. W krajach afrykańskich, jak np. w Kenii i Etiopii jest zwyczaj porywania, co oznacza że murzyn porywa nawet 11-letnią dziewczynkę, gwałci ją przez kilka miesięcy i gdy ta zachodzi w ciążę gwałciciel targuje z jej ojcem cenę za zgodę na ślub. Rocznie w RPA jest pół miliona gwałtów, w Egipcie około 200.000, a w tak zwanym kraju I Świata w Wielkiej Brytanii jest ich aż 85.000 rocznie i liczba ta wzrasta wprost proporcjonalnie do imigracji muzułmanów i murzynów. Z tego samego powodu Szwecja została europejską stolicą gwałtu lecz mimo to nie przestaje dawać azylu murzynom. Ponadto z powodu esktremalnej poprawności politycznej Szwecja ma najmniejszą ilość skazań za gwałt aby ich nie obrażać.

Według amerykańskiej agencji Centers for Disease Control and Prevention w samej tylko Ameryce co roku rodzi się 32.000 dzieci poczętych poprzez gwałt. W Kongo pomimo że wojna się skończyła gwałt nie jest już częścią broni wojennej, lecz za to wszedł on do kultury tego kraju. Każdego roku w Kongu dochodzi do 400.000 gwałtów a w kraju gdzie aborcja jest zakazana i gdzie złożenie raportu na policję jest równoznaczne z wykluczeniem ze społeczeństwa większość gwałtów kończy się ciążami oraz HIV u nowo narodzonych dzieci. Oznacza to, że w Kongu każdego dnia ma miejsce 1100 gwałtów i jest to miejscowa forma kontroli kongolijskiego przyrostu naturalnego (.. i rasy są równe?). Być może Europejczykom trudno będzie w to uwierzyć ale murzyni w Afryce gwałcą też małe dzieci i niemowlęta aby zapobiec zakażeniu się AIDS, (źródło: http://usafricaonline.com/safrica_childrapes.html).

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część I 'Murzyni’, Kompas Travel

Miss poprawności politycznej USA 2010.

Według Population Reference Bureau aż 67% czarnych dzieci wychowuje się bez ojca gdy dla porównania u białych ludzi „tylko” 17%-25% jest wychowywanych przez matkę. Jeśli chodzi o murzynów to niektóre dane mówią nawet o 82%, co oznacza że przeciętnie 70% czarnych mężczyzn ma wiele dzieci z wieloma kobietami i nikt go nigdy nie nazwie tatą. Wówczas dzieci te uczą się żyć na ulicy lub w domach przepełnionych problemami społecznymi bez żadnych wzorów do naśladowania, oprócz gangów i powiększania swojej bezużytecznej populacji. W Stanach Zjednoczonych murzyni stanowią 14% populacji lecz aż 50% populacji więziennej. Jeśli natomiast chodzi o gwałt murzynów na białych kobietach to w USA w 2005 roku murzyni pobili rekord „osiągając” 32443 gwałty, natomiast w latach 2003-2006 gwałty białych mężczyzn na murzynkach wynosił co roku „0”. Poza tym Murzyni dostają na wstępie kilka punktów wyżej w amerykańskich szkołach aby mogli zdać i rezygnują ze szkół 4 razy częściej niż biali uczniowie. Nawet biorąc pod uwagę politykę białego apartheidu („pozytywna dyskryminacja”) oraz ich ogromną ponad reprezentację w mediach to i tak 80% wszystkich murzynów w Stanach Zjednoczonych i w Wielkiej Brytanii jest bezrobotnych. Problemem Murzynów nie jest już tylko, że są czarni ale to że mają też czarno w głowach. Jest takie stare powiedzenie: że „możesz wyciągnąć murzyna z dżunglii ale dżunglii z murzyna nigdy nie wyciągniesz” i to jest coś czego biali liberałowie i białe prostytutki nie mogą zrozumieć.

Poza tym sama subkultura murzynów, sposób ich bycia, brudzenie dookoła i robienie hałasu bez powodu też są bardzo męczące. Każde murzyńskie getto jest brudne gdyż czarni nie wiedzą do czego służy kosz na śmieci. Murzyni trzymają publicznie swoje ręce w intymnych miejscach plując na ziemię i robiąc niesamowity hałas. Dwóch murzynów jest w stanie zrobić więcej hałasu niż 10 czy 20 białych czy Chińczyków. Jeśli ktoś kiedyś stał na przystanku autobusowym z murzynami to wie jak głośno się zachowują i widział także, że biali ludzie są zniesmaczeni ich zachowaniem i trzymają dystans właśnie z tego powodu. Wchodząc do autobusu, tłuste, czarne maszyny rozrodcze oraz ich liczne potomostwo wbiegają do środka z wrzaskiem, robi głupie miny i drapie się poniżej pasa. Gdy murzyn zakłada słuchawki na uszy cały autobus słucha razem z nim, a następnie je śmierdzące jedzenie, trzyma nogi na siedzeniu, przed wyjściem wydziera się na kierowcę aby się zatrzymał a potem rzuca papier po kanapce na ulice i pluje na ziemie. Dlatego właśnie jest „czarnuchem” a słowo to na marginesie jest jednym z najpopularniejszych w czarnych gettach. W czarnym getcie każdy sklep był okradziony, narkotyki można kupić jak warzywa i owoce, zbrodnie są znacznie ponad przeciętną a 80%-95% jest na zasiłkach. Także nieruchomości w czarnych gettach tracą około 30%-50% wartości i dobrym przykładem są tutaj Anglia i USA. Biali próbują cywilizować murzynów od wieków lecz moim zdaniem jest to tragiczna utopia, która wymaga wielu ofiar i która jest niemożliwa do osiągnięcia.

Moi krytycy mogliby powiedzieć, że nie każdy czarny się tak zachowuje oraz że są czarni pracujący w prestiżowych miejscach. Oczywiście mieliby rację gdyż wszędzie są wyjątki, jednak jako ogół murzyni stoją najniżej w drabinie cywilizacyjnej a za każdym czarnym pracującym w biurze stoi 10 białych, którzy ciężko pracowali aby go tam posłać. Poza tym murzyni na zachodzie są najbardziej nadreprezentowaną grupą etniczną oraz mają przywileje, jak na przykład „pozytywna dyskryminacja” (czytaj: polityka apartheidu przeciwko Białym).

nigger attack

„Wzbogacenie kulturowe” Europy. Oby to zdjęcie dało do myślenia murzynom, że po samochodach się nie skacze.

Co bardzo istotne, żydowskie media milczą na temat ludobójstwa białych w RPA oraz milczą że przez ostatnie 10 lat murzyni dokonali około 3mln zbrodni na białych. W Afryce Południowej częścią afrykańskiej normalności jest, że banda murzynów włamuje się do domu białej rodziny, biją i wiążą męża, gwałcą jego żonę na jego oczach a potem zabijają ich oboje oraz ich dzieci. Następnie palą dom i wychodzą – i w ten sposób właśnie poprawne politycznie białe społeczeństwa zostaną kiedyś spalone w liberalnym holokauście. Nie ma większego rasisty na świecie niż murzyn. Biorąc pod uwagę że od 1994 roku w RPA za sprawą marksisty i rasistowskiego kryminalisty Nelsona Mandeli murzyni zamordowali 90.000 Białych Afrykanerów, stawiam pytanie: jak będzie wyglądało życie Białej mniejszości w Europie za 50 lat jeśli ta będzie otoczona przez murzynów, muzułmanów i jasnoskórą żydowską elitę zarządzającą czarnym piekłem Europy?

Jeśli murzyni nie przeprowadzą reform samych siebie to minie jeszcze 1000 lat i „wciąż winni za wszystkie krzywdy będą biali”. To biały człowiek dał murzynom lekarstwa i szczepionki, to biały człowiek zbudował murzynom szkoły i szpitale i to biały człowiek dał murzynom elektryczność i nawet dostęp do czystej wody. Moim krytykom natomiast mówię, że problem z czarnymi nie istnieje tylko w Afryce ale wszędzie gdzie się pojawią, także szansa była im już dana. Z drugiej strony w każdej rasie i kulturze jest coś dobrego lecz z moich obserwacji wynika, że murzyni, którzy „wyszli na ludzi” to ci, którzy „zachowują się w biały sposób”. Ci murzyni chcą mieć rodziny z białymi ludźmi, chcą mieć białych przyjaciół, chcą pracować w białym otoczeniu i słuchają muzyki białego człowieka – lecz z drugiej strony ci murzyni najbardziej na świecie nienawidzą tradycyjnych murzynów, nie chcą się do nich przyznawać a ich kulturę uważają za błędną i gorszą. Dobrym przykładem są tu murzynki mieszkające w Ameryce, które mówią otwarcie, że „chcą mieć dzieci z białymi mężczyznami aby były one lepsze niż zwykłe czarnuchy”. Michael Jackson był tak obrzydzony murzynami, że aż zmienił swoją rasę a bogaci murzyni także wybielają swoją skórę poprzez specjalne zabiegi. Rasizm pomiędzy murzynami jest wyjątkowo ostry co potwierdza choćby fakt, że 91% wszystkich morderstw w Ameryce jest popełnianych przez czarnych na czarnych. (Polecam na marginesie pracę pt. „Kolor Zbrodni” opublikowany przez Amerykańskie Ministerstwo Sprawiedliwości).

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część I 'Murzyni’, Kompas Travel

Uwaga, szokujący akapit! Czy ktoś kiedyś słyszał murzyna aby ten nawiązywał do „swojego bogatego afrykańskiego dziedzictwa kulturowego”? Przyjrzyjmy się z bliska. Jest na przykład nomadyczne plemię włóczące się od Kenii do Somalii w których dzieci sa uczone aby wysysać krew menstruacyjną krów. Całe plemię zadziera ogon krowy do góry i liżą pochwę krowy wraz z krwią i moczem. Według miejscowego wierzenia lizanie pochwy krowy ma zapewnić przyszłym wojownikom siłę i odwagę. Co jeszcze ciekawsze, składniki w krwi menstruacyjnej krów zwiększają jądra mężczyzn tego plemienia o około 75%. Turyści zjeżdżają się z całego świata aby zobaczyć ogromne jądra murzynów oraz jak piją mocz krów. Inne plemię murzynów robi sobie kapiele w krowim moczu oraz wciera w skórę krowie odchody aby chronić się przed owadami. Zoofilia natomiast jest w wielu afrykańskich plemionach na porządku dziennym. Nie chcę być złośliwy ale są to wymarzeni mężowie dla europejskich feminstek i liberalnych idiotek. Reasumując, wszyscy jesteśmy równi??? (Akapit ten nie oznacza, że są to jedyne aspekty afrykańskiej kultury lecz tego rodzaju dno występuje tylko o murzynów).

Po II Wojnie Światowej Korea Południowa była na poziomie ekonomicznym Indii, Japonia była zniszczona przez bomby atomowe, Europa była zniszczona z powodu żydowskiego spisku a po wojnie Europa Wschodnia była niszczona przez komunizm przez 50 lat. Jednak każdy z tych krajów i regionów stał się albo ekonomicznym tygrysem albo może opowiedzieć swoją historię sukcesu, natomiast Afryka choć ma oceany surowców naturalnych i powinna być najbogatszym kontynentem na świecie, niestety będzie już zawsze najbiedniejszym gdyż zamieszkują ją jedne z najgłupszych i dzikich istot chodzących po Ziemi. Tam gdzie jest czarno tam zawsze będzie źle, zawsze będzie ekstremalna nędza i problemy społeczne, narkotyki i getta przestępcze wielkości całego kontynentu, lecz zamiast pracy i chęci budowania będzie też bardzo roszczeniowe nastawienie do życia i wieczne szukanie winnych za czarną nieudolność. Afryka ma 1mld murzynów zdolnych do pracy, zdolnych do budowania przemysłu, infrastuktury oraz wszelkich gałęzi gospodarki lecz niestety Afryka na zawsze będzie już ekstremalnie biedna i zawsze tylko z jednego powodu: tym powodem jest destruktywny i kryminalny murzyn.

Gdybym miał wymienić murzynów, którzy przyczynili się do wyniesienia czarnej rasy nieco wyżej, to wymieniłbym na pewno Cassiusa Claya (Muhammad Ali). Muhammad Ali był wielki jednak nie tylko dlatego, że miał twarde pięści ale dlatego, że miał umysł i zgadzał się z moimi poglądami. Ali opowiadał się za czystością rasową, uważał związki międzyrasowe za gorsze i uczył murzynów, że on nie chciał aby jego dzieci miały niebieskie oczy i jaśniejszą skórę. On tylko chciał aby biali go zostawili w spokoju i pozwolili mu na to aby był czarny – i dlatego jego uważam za największego. Chciałbym do mojej listy dołączyć takie osoby jak: Malcolm X, Martin Luther King czy Nelson Mandela ale oni zasługują tylko na pogardę gdyż oni śpiewali murzynom tylko jedną piosenkę: „jeśli się przewrócisz na ulicy i wybijesz sobie zęby, to dlatego że chodnik położył biały”. Poza tym Nelson Mandela zaczął politykę Białego Ludobójstwa w RPA i przez prawa wprowadzone przez niego ludobójstwo białych rolników w RPA wciąż trwa, czego dowodem są masowe groby upamiętniające te zbrodnie – i właśnie za te „zasługi” rząd brytyjski zbudował mu pomnik w Londynie. Są też inni, klasyczni wykonawcy bluesa i jazzu, Tina Turner, Chuck Berry oraz czarni sportowcy lecz ważne jest aby pamiętać, że murzyni ci osiągnęli sukcesy gdyż odeszli od swojej błędnej afrykańskiej dzikości i byli oświeceni światłem białej cywilizacji. Jednak największymi czarnymi bohaterami Afryki są księża katoliccy gdyż to oni cywilizują, uczą i sprawiają, że Afryka jest lepsza.

KFC black people

KFC – murzyński przysmak.

Mam nadzieję, że murzyni przeczytają kiedyś mój artykuł, gdyż cała czarna populacja jest zdesperowana aby usłyszeć prawdę, gdyż prawda zmusza do zastanowienia się nad sobą oraz wyciągnięcia wniosków!

Przytłaczająca populacja murzynów

Najbardziej przerażającym faktem jest jednak to, że zupełnie bezwartościowa populacja Afryki mnoży się szybciej niż choroby weneryczne wśród brytyjskich sodomitów. Obecnie populacja Afryki liczy 1.2mld natomiast według ONZ do roku 2050 populacja Afryki będzie rosła o 42mln rocznie i przekroczy 2.4mld. Sezon rozrodczy murzynów oczywiście nie ma końca i dlatego według ONZ w 2100 roku populacja Afryki będzie liczyła minimum 4mld choć może nawet liczyć 5.6mld. Obecnie 60% murzynów w Afryce ma mniej niż 25 lat a tylko 8% ma więcej niż 60 lat. W Europie natomiast, nawet biorąc pod uwagę inwazję afrykańsko – muzułmańską ludzi młodych jest zaledwie 30% a starych aż 16%, i liczby te w najbliższych latach będą działać na naszą jeszcze większą niekorzyść. Złych wiadomości jednak nie koniec dlatego że w USA jest prawie 38mln murzynów, w Kanadzie prawie 1mln, w Europie kolejne 5mln, w Brazylii 15mln, w Australii około 200.000 i na Karaibach kolejne 30mln murzynów. Nie wymieniłem jednak wszystkich regionów i pewnie zanim skończę pisać ten artykuł przybędzie kolejny 1mln murzynów, co oznacza że możemy spokojnie mówić o murzynacji świata. Dodam też, że wraz z ogromną populacją murzynów będzie też więcej epidemii gdyż Afryka jest kolebką wszystkich śmiertelnych chorób. Ciągle jednak, gdyby w Afryce wybuchła super-ebola lub inny śmiertelny wirus zabijający 1mld murzynów, to w Europie i Ameryce gdzie są oni otoczeni medycyną białych ludzi nie zginąłby ani jeden, i dlatego epidemie afrykańskie w Afryce nie rozwiązują naszego problemu.

​Na podstawie zebranych dowodów doszedłem do wniosku, że dalsze rozmnażanie murzynów nie ma sensu i jest ono zbrodnią przeciwko ludzkości. Jeśli w 2100 roku światowa populacja ma skoczyć do 11mld i jeśli jej najbardziej wartościowy biały element będzie stał na poziomie jedynie 5% tej populacji i będzie on mordowany przez ciemnych dzikusów to oznacza to wielki głód a następnie powrót do nowego mrocznego średniowiecza. Murzyni mogą się teraz cieszyć że nie będzie białych, ale bez białych nie będzie opieki medycznej oraz zasiłków dlatego w interesie murzynów jest dbać o białych ludzi.

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część I 'Murzyni’, Kompas Travel

Witaj w Londynie

Podsumowanie

Z wielkim żalem muszę stwierdzić, że wszystkim tym którzy chcą zepchnąć Białą cywilizację do epoki kamienia łupanego pozostaje głosować na „progresywnych” komunistów i żydów działających pod fałszywym szyldem demokracji i tolerancji, natomiast resztę dopełni już muzułmański i afrykański element. Z inteligencją szczura, z kręgosłupem moralnym równym szarańczy, z cygańską ambicją oraz z niepohamowanym apetytem na morderstwo i gwałt każdy fanatyczny Arab i dziki Negroid zamieni białą chrześcijańską cywilizację nie do poznania. Czarni jako jedyni nigdy nie stworzyli żadnej cywilizacji a nawet ich wierzenia ludowe było oparte tylko na rzucaniu uroków na innych murzynów. Przełom nastapił gdy biali dali im chrześcijaństwo aby murzyni przynajmniej przestali się zjadać nawzajem.

Wszystkim promotorom mieszania się ras przypominam, że naród jest rasą a rasa jest narodem i jeśli dany naród oddaje swoje kobiety obcym rasom to ginie. Kobiety są ostoją rodziny, narodu, tradycji, przetrwania oraz są genetycznym dziedzictwem danego plemienia. Z tego powodu Białe kobiety powinny być najwyższą wartością i powinny być chronione za wszelką cenę. Gdy inna rasa przybywa do plemienia białych to najpierw zdobywa ich kobiety aby wynaradawiać ich genetycznie poprzez płodzenie z nimi obcych dzieci. Następnie obca rasa zabija wszystkich mężczyzn i chłopców lub wymyśla politykę słabości, tak aby biali mężczyźni byli zniewieściali i nie byli w stanie walczyć z wrogimi hordami. To obecnie dzieje się w Europie.

                                                   ♦

Przepraszam, jest jedna rzecz, którą murzyni wymyślili. W Ameryce murzyni wymyślili grę o nazwie „polowanie na niedźwiedzia polarnego”, która polega na tym, że murzyn wybiera Europejczyka na ulicy (mężczyznę, kobietę, dziecko) i bez powodu nokautuje go najczęściej uderzając w tył głowy. Gdy biała osoba upada na ziemię i traci przytomność wtedy murzyn „upolował niedżwiedzia polarnego”. Jest to niczym nie prowokowany atak na białą osobę, której celem jest tylko „gra”. Kiedyś zrobiono też wywiad z białą kobietą, która została znokautowana w ten sposób, i wszyscy się spodziewali że będzie nienawidzieć murzynów i powie, że przynajmniej chce ich wszystkich deportować do Afryki. Jednak murzyn, który ją uderzył akurat trafił na miejscową królową liberalizmu, która stwierdziła że w tym wypadku trzeba zaoferować murzynom lepszą edukację i płacić im większe zasiłki aby już tak nie robili – i dlatego właśnie biali ludzie są skończeni.

, Kulturowe „ubogacenie” Europy; część I 'Murzyni’, Kompas Travel

Po lewo: Afrykanka pozostawiona wolno w Afryce aby mogła w spokoju kontynuować swoją kulturę i rozwijać postęp technologiczny. Po prawo: potomkowie afrykańskich niewolników, którzy siłą zostali zabrani do kraju białych ludzi.

Wielu białych, w krajach takich jak Anglia, Szwecja, Holandia, Belgia, USA i Kanada są tak nieskończenie głupi że to oni czuliby się bardziej urażeni moim artykułem niż murzyni. Powyższy przykład „polowania na białego niedźwiedzia” pokazuje, że murzyni są bezkarni przede wszystkim z powodu automatycznej polisy niewinności danej im przez białych.

W imieniu rożważnych białych ludzi proszę abyśmy odesłali wszystkich murzynów do Afryki a następnie dali im KFC, rap, podrabianą złotą biżuterię, alkohol, narkotyki, ślepą policję i dmuchane białe lale. Więcej im do szczęścia nie potrzeba.

Czytaj część drugą …

 

Odpowiedzi na zarzuty prokuratora w sprawie tego artykułu:  “Kulturowe wzbogacenie Europy cz. 1 Murzyni” ==========================================================

“ Kulturowe wzbogacenie Europy cz. 1 Murzyni “ – to także artykuł o tym, że lewactwo nie jest w stanie znieść krytyki kolorowych, dlatego że używa murzynów do osiągnięcia swoich własnych wygranych politycznych i ekonomicznych, kosztem niewinnych białych ludzi. Z tego powodu, krytyka czarnych jest zabroniona pod rygorem bata rasizmu.

NIE DAM SOBIE ZAŁOŻYĆ KAGAŃCA POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ I NIE DAM SIĘ ZASTRASZYĆ !

Pragnę przypomnieć, że w 2017 roku tzw. ’Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych’ wysłał donos w sprawie mojego artykułu 'Kulturowe Wzbogacenie Europy cz. 1 Murzyni’ do prokuratury w Piasecznie, ale ta natychmiast umorzyła śledztwo. Sprawa ta byłaby już zapomniana, ale w roku 2018 główny donosiciel OMZRiK Konrad Dulkowski poczuł ogromną zazdrość, gdy zobaczył że byłem na Filipinach. Zobaczył zdjęcia pięknych widoków i plaż na których byłem, i właśnie z tej ogromnej zazdrości że ja byłem a on nie był, złożył na mnie kolejny donos! Antypolski donosiciel Konrad Dulkowski i założyciel tego ośrodka, zbiegły przestępca Rafał Gaweł, zapomnieli że oni też mogliby pojechać na Filipiny i podziwiać przyrodę , gdyby nie wybrali sobie kariery: donosicieli, sprzedawczyków, kapusiów, szpicli, zdrajców, itd.

Tym razem jednak OMZRiK wysłał donosik do pro-banderowskiego prokuratora Macieja Młynarczyka, urzędującego w prokuraturze Warszawa Praga-Północ na Jagiellońskiej 5, który od lat prowadzi swoją prywatną wojnę przeciwko Polakom. Jest to bardzo powszechna opinia, także ja na jego temat niczego nowego nie wymyśliłem. Być może więcej o nim napiszę w innym artykule. Teraz chciałbym się skoncentrować tylko na zarzutach prokuratora tylko co do mojego artykułu o czarnych.

Wprowadzenie

Mój artykuł o murzynach nie jest znieważeniem murzynów. Poruszam głównie plagę przestępstw oraz ogromną liczbę problemów społecznych istniejących wśród nich. Czarne gangi w Wielkiej Brytanii i USA zbierają mordercze żniwo, czego dowodem są setki morderstw każdego roku. Czarni organizują też regularne zamieszki na ulicach, podczas których palą samochody i sklepy – pod płaszczem 'walki z rasizmem’. W moim artykule podałem między innymi przykłady z publikacji 'Kolor Zbrodni’, opublikowanej przez Amerykańskie Ministerstwo Sprawiedliwości, a także podałem moje osobiste doświadczenia. Jednym z nich były zamieszki w murzyńskim getcie w dzielnicy Brixton, w Londynie, gdzie mieszkałem przez dwa lata. Notoryczne złodziejstwo, zabójstwa, narkotyki, wandalizm, podpalenia – oto uroki towarzystwa murzynów.

’90% zbrodni w Ameryce jest popełnianych przez Czarnych na Białych.’

 

– Amerykański Departament Sprawiedliwości

Mieszkając z murzynami widziałem wiele notorycznych przestępstw, i widziałem też trupa nad ranem, gdyż 'czarni bracia’ wyżynali się nocami. Każdej nocy barykadowaliśmy drzwi i okna w swoich mieszkaniach, ale dwa razy murzyni i tak się do nas dostali z nożami w rękach. Ukradli nam tylko telefony, lecz byli tak naćpani, że nawet gdybym dał im banana do ręki, to wzięliby i uciekli. Niestety ale tam gdzie jest czarno, tam jest najwięcej przestępstw i najwięcej problemów społecznych, ale za to jest też namniejsza ochota do pracy oraz roszczeniowe nastawienie do życia. Gdy chciałem zgłosić włamanie z nożami w rękach na angielskim posterunku policji, policjantka odpowiedziała: 'To jest Brixton, ciesz się że cię nie pocięli’.

Daję tu do zrozumienia, że bezczelne i nachalne oskarżenia anty-polskiej kliki: Ośrodek Monitorowania etc + prokurator Młynarczyk są spowodowane złośliwością, choć przede wszystkim chęcią represjonowania Polaków. Spotkałem się też z opiniami, że prokuratura Warszawa Praga Północ na Jagiellońskiej 5 nie jest już jednostką polskiej policji, ale organem wykonawczym Syjonistów w Polsce !

’Afroamerykanie’ stanowią 12.61% populacji USA, ale za to odpowiadają za: 32.5% gwałtów, 34.1% napaści, 54.9% włamań i napadów, i 49.4% wszystkich morderstw. Dodatkowo 91% zamordowanych 'Afroamerykanów’ jest mordowanych przez innych 'Afroamerykanów’.

 

– Źródło: Spis Powszechny USA 2010, oraz statystyki przestępczości FBI 2012

!!! Warto jest przypomnieć że ogromna większość zabójstw w Londynie nie ma nic wspólnego z rzekomym „rasizmem”, który lewica ciągle utrwala. Znakomita większość ofiar to czarni mężczyźni, którzy według raportów BBC i MetPolice w każdym z przypadków zostali zabici przez innych czarnych mężczyzn. Problemem są tu więc czarne gangi, ich handel narkotykami, ciągła walka o wpływy, oraz noże czarnych gangów jako narzędzia zbrodni. W 2018 roku w Londynie zginęło 135 osób, co oznacza że jest coraz gorzej gdyż w 2017 w Londynie było 116 zabójstw, a jak podaje The Guardian, w 2019 roku było aż 149 zabójstw. Dla porównania, według statystyk Komendy Stołecznej Policji, w Warszawie w 2018 roku było 15 zabójstw. Angielski policjant nigdy tego nie powie, ale liczba morderstw jest adekwatna do czarnej populacji na danym terenie, i jeśli czarni to „bracia”, jak lubią się nazywać, to bracia ci nazywają się Kain i Abel. Gdy mówię więc aby odesłać czarnych do Afryki, ciągle Anglicy i Amerykanie nazywają te słowa „rasizmem”, natomiast ja nazywam je zdrowym rozsądkiem.

Według spisu powszechnego czarni stanowią 13.4% populacji USA, lecz według źródła 'Kolor Sprawiedliwości’, zajmującą się populacją więzienną z podziałem na rasę, w USA są stany gdzie połowa czarnej populacji jest już za kratkami. Interesujące są też wiadomości 'The Sentecing Project’. Na przykład w stanie Louisiana czarni stanowią 32% stanowej populacji, lecz za to 67,8% populacji więziennej. W stanie Maryland czarni stanowią 29.2% stanowej populacji, lecz za to aż 72% populacji więziennej.

Na wypadek gdybym tutaj 'wzywał do nienawiści na tle rasowym’ lub 'promował totalitaryzm’, podaję źródło do jednego z wielu artykułów na ten temat: https://www.sentencingproject.org/publications/color-of-justice-racial-and-ethnic-disparity-in-state-prisons/. Antybiałe lewactwo świetnie zdaje sobie z tego sprawę i dlatego napisali oni szereg artykułów o tym jak bardzo źle murzyni czują się że są sprawdzani przez policję, oraz jak to źle wpływa na ich psychikę; jednocześnie celowo unikając danych statystycznych. Moim zdaniem prawda nie jest rasistowska. Prawda to po prostu prawda.

Nie twierdzę, że wszyscy czarni są mordercami i handlarzami narkotyków. Absolutnie nie! Sam lubię niektórych czarnych. Lubię piosenki Tiny Turner, a bokserów takich jak Muhammad Ali czy Roy Jones Jr uważam za artystów. Opowiadam się jednak przeciwko czarnej imigracji do Europy oraz przeciwko mieszaniu się ras, z powodu małej populacji rodowitych Europejczyków oraz ogromnej populacji czarnych. Małe kraje europejskie muszą się chronić, dlatego że mogą zostać zastąpione innymi rasami i kulturami nawet w pokojowy sposób. Takie rzeczy miały już miejsce w historii.

Po krótce liczba dzieci na kobietę to:

Niemcy 1.57, Holandia 1.66, Belgia 1.68, Francja 1.92, Polska 1.39, Rosja 1.66, USA 1.76, Kanada 1.50, Czechy 1.63, Australia 1.76. Mój wniosek to nieuchronny koniec białej cywilizacji, dlatego że dla podtrzymania danej grupy etnicznej i kulturowej jest potrzebna przynajmniej liczba wymiany pokoloniowej na poziomie 2.50. Dlaczego nie 2.00? Dlatego że niektórzy umierają na raka, inni giną w wypadkach samochodowych, a inni to homoseksualiści którzy nie będą mieć dzieci.

Populacja Afryki w 2020 roku to 1.216mld. Według prognoz ONZ ludność Afryki podwoi się z obecnie 1,2 mld mieszkańców do 2,5 mld w 2050 roku. Według ONZ Afryka pozostaje regionem o najwyższej dzietności, wynoszącej 4,7 dziecka na kobietę. Najniższa płodność jest w Europie, i wynosi 1,6 dziecka na kobietę. Niepiśmienność w Afryce sub-saharyjskiej stoi na poziomie 35%, także tylko na tej podstawie uważam że ubogacenie kulturowe Europy przez murzynów jest kłamstwem, ciężarem, i na pewno cofnie Europę w rozwoju. Podczas gdy piszę ten oparty na faktach artykuł, czarni demolują południowe Włochy. Można łatwo sprawdzić.

Odpowiadam na gorzkie żale przedstawione przez prokuratora Macieja Młynarczyka, oraz moje odpowiedzi na jego zarzuty:

Poniżej po kolei odniosę się kolejno do tych cytatów z mojego artykułu, które stały się tak bardzo bolesne dla prokuratora Macieja Młynarczyka oraz donisicieli z OMZRiK. Jego zdaniem jest to nawoływanie do nienawiści rasowej (art 256 kk), oraz promowanie systemów totalitarnych (art 257 kk). (Czuję, że gdybym był Ukraińcem to mógłbym nawet wychwalać Rzeź Wołyńską na ulicach Warszawy i Młynarczyk udałby że nie słyszy, ale że jestem Polakiem to niestety problemem dla niego jest prawda.)

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik nazwał ludzi o ciemnym kolorze skórzy 'czarnuchami’.

Przede wszystkim chcę wyjaśnić, że nie wszystkich kolorowych nazwałem 'czarnuchami’. Nazwałem tak tylko murzynów. Słowo 'czarnuch’ wziąłem z angielskiego słowa 'nigger’ oraz ze słów pochodnych, takich jak słowa: 'negro’, 'negro people’ oraz 'negroid’. Słowa te były zawsze używane w stosunku do określania Afrykańczyków i są legalnie używane po dziś dzień. Słowo 'negro’, 'negro people’, 'negroid’ to po polsku 'murzyn’, 'czarny’, 'czarnuch’. Przypominam że istnieją też kraje takie jak Niger oraz Nigeria. Murzyn po francusku to 'le negre’, a po hiszpańsku 'hombre negro’.

Wraz z 'postępem’ poprawności politycznej Marksiści szukali sposobów na to aby usunąć z użycia słowa, które nie są im na rękę. W Polsce chcieli usunąć słowo 'murzyn’, ale im się nie udało, dlatego że 'murzyn’ jest zbyt blisko związany z językiem polskim: murzynek Bambo, ciasto murzynek. Słowo 'czarnuch’ – 'nigger’ to broń którą antybiali Marksiści biją po głowach białych ludzi, tak abyśmy bali się nie tylko mówić ale abyśmy bali się też myśleć. Mieszkając w czarnym, przestępczym getcie zauważyłem że murzyni cały czas tak do siebie mówią, i słowo 'czarnuch’ (nigger) jest u nich najpopularniejszym słowem. Znany czarny rapper Snoop Dog śpiewa piosenkę 'Run nigger run’ (Uciekaj czarnuchu uciekaj) – https://www.youtube.com/watch?v=phWh6qqxhS0 . W piosence tej nawet sam siebie nazywa 'czarnuchem’ (nigger).

’Ty pierdolony czarnuchu! Jesteś mi winien 20 funtów.’ – ’ Hej czarnuchu, poczekasz jeszcze tydzień.”

 

– Podczas mojej przechadzki po blokowisku w dzielnicy Brixton (Londyn), gdzie murzyni krzyczeli do siebie z okien.

Problem w tym, że biali którzy zostali wychowani na poprawności politycznej i ideologii białej winy, chuchają i dmuchają na czarnych aby tylko ich nie obrazić. Angielska policja nawet boi się ich aresztować za handel narkotykami, aby tylko nie zostali oskarżeni o 'rasizm’. Jednak czarni organizują się w gangi i wyrzynają się nożami w setkach ofiar rocznie. Problem jest tak poważny, że w Anglii członkowie czarnych gangów chcą być nawet sławni. Nagrywają filmy na Youtube gdzie chwalą się tym jakie mają ostrza, a BBC nagrało z nimi wywiad. Osobnicy pokroju donosiciela Dulkowskiego, Gawła czy Młynarczyka chcą złożyć Polaków na ołtarzu poprawności politycznej.

’Kiedy słowa tracą swoje znaczenie, ludzie tracą wolność’.

 

– Konfucjusz

Jeśli czarni ganiają się z nożami na ulicach i nazywają się czarnuchami, to dlaczego ja mam przepraszać za używanie tego słowa??? Na amerykańskich filmach to słowo też jest często używane. Dodam, że słowo 'czarnuch’ (nigger) nie jest moim ulubionym i używam go rzadko, ale nie czuję się winny że tak napisałem.

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik nazwał ludzi o ciemnym kolorze skórzy ”ciemnymi dzikusami’.

Nie nazwałem tak wszystkich czarnych, ale tylko niektórych gdyż na to zasługują. To prawda że czarna dzicz podpala i demoluje miasta, i niestety przestępstwa te są tolerowane przez główny nurt polityczny i medialny z uwagi na poprawność polityczną, oraz z uwagi na nadreprezentację murzynów, jako tych którzy mają monopol na bycie byłymi niewolnikami.

W Afryce, na Karaibach czy w Papui Nowej Gwinei nadal itsnieją prymitywne, dzikie plemiona, które są niepiśmienne, nie miały żadnego kontaktu z cywilizacją i chodzą ubrani w opaski ze słomy, z patykami w nosach i z dzidami w rękach. Jeśli chodzi o postęp techonlogiczny, to czarni są niestety najbardziej prymitywni i jako jedyni nie stworzyli swojej cywilizacji. Jeszcze niedawno gdy czarni w Papui Nowej Gwinei widzieli lądujący samolot, szli do niego 'aby karmić wielkiego ptaka’. Podkreślam jednak, że nie nazywam dzikusami wszystkich murzynów, i zaznaczam że ci którzy osiągnęli sukces, osiągnęli go dlatego że ta szansa była im dana przez białych ludzi.

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik nazwał czarne kobiety 'tłustymi, czarnymi maszynami rozrodczymi’.

Niestety często tak to wygląda, mimo że media kreują czarne kobiety na modelki. Wielokrotnie widziałem jak tłuste czarne kobiety stały na przystankach autobusowych z wieloma dziećmi, z którymi sobie nie radzą. Następnie wchodzą do autobusu z krzyczącymi dziećmi, oraz z burgerami i frytkami, a wszyscy pasażerowie słuchają tego koncertu i wąchają tłuste frytki i ostre kurczaki. Kto z nimi nie mieszkał nie wie jak jest, ale takie są realia. Dodam, że najbrudniej w czarnych dzielnicach jest zawsze na przystankach, dlatego że murzyni nie wiedzą jak korzystać ze śmietników, mimo że mieszkają w Europie i USA już ponad 5 pokoleń.

Jeśli ktoś potrzebuje dowodów na moje słowa to niech sam zrobi badania na ten temat. Większość czarnych kobiet jest bardzo grubych i ma dużo dzieci. Myślę, że ich otyłość jest częściowo wynikiem genów (Somalijki), oraz jedzenia KFC, które jest murzyńskim przysmakiem.

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik zawarł wypowiedź o treści: 'z inteligencją szczura, z kręgosłupem moralnym szarańczy, z cygańską ambicją, oraz z niepohamowanym apetytem na morderstwo i gwałt, każdy fanatyczny Arab i dziki Negroid zamieni białą chrześcijańską cywilizację nie do poznania’.

– Fanatyczny Arab’ – przede wszystkim niepotrzebnie umieściłem tu 'fanatycznego Araba’ gdyż nie jest to artykuł o muzułmanach. Skoro już jednak się tu znalazł, to: frazes ten dotyczy fanatyzmu religijnego oraz muzułmańskiego terroryzmu, i podtrzymuję moją opinię. Lubię podróżować po krajach muzułmańskich, ale mieszanie naszych kultur jest bardzo niebezpieczne. Polska nie miała żadnego zamachu terrorystycznego oraz nie miała plagi gwałtów, dlatego że nie wzięliśmy muzułmańskich 'uchodźców’. Plagi muzułmańskich gwałtów miały miejsce w Anglii, Szwecji i w Niemczech, o czym pisały też media głównego nurtu.
W Koranie jest napisane wyraźnie, że 'muzułmanie mają podbijać nowe tereny za sprawę Allaha, a żony niewiernych będą ich łupem wojennym’. Ja uważam, że w Europie mieszka wielu muzułmanów, których ja osobiście nazywam 'uśpionymi wilkami’, czekającymi na właściwy dla nich moment. Przypominam że z pozoru są oni bardzo łagodni i pro-europejscy.

– 'Dziki Negroid’ – myślę że tą kwestię już wyjaśniłem. 'Dziki’ znaczy kryminalny oraz członek gangów. Uzbrojone czarne bojówki organizują się do przeprowadzania krwawych rewolucji z wandalizmem i podpaleniami włącznie. Materiału dowodowego jest aż nadto. 'Negroid’ to starsze słowo oznaczające Afrykańczyków, które jest unikane ze względu na niezgodność z poprawnością polityczną. W Anglii tęgie głowy od liberalizmu i białej winy starały się zmieniać nazywanie murzynów, i za każdym razem po jakimś czasie każde z tych słów okazywało się tak 'obraźliwe’, że wymyślali nowe słowo. Po kolei były to: negroid, negros, negro people, blacks, black people, Africans, African people, coloured, Afro Americans.

Przy okazji: czy ktoś kiedykolwiek słyszał murzynów nawiązujących do: ’swojego bogatego afrykańskiego dziedzictwa kulturowego’ ?

– 'z inteligencją szczura, z kręgosłupem moralnym szarańczy, z cygańską ambicją, oraz z niepohamowanym apetytem na morderstwo i gwałt, każdy fanatyczny Arab i dziki Negroid zamieni białą chrześcijańską cywilizację nie do poznania’. – Podkreślam, że nie jest to moje zdanie o całej czarnej populacji. Są murzyni którzy pracują i nie sprawiają problemów, lecz mają oni i tak  najwyższy współczynnik bezrobocia. W Anglii są całe osiedla, gdzie nikt nie pracuje. Pamiętam, że puby w czarnych dzielnicach były zawsze pełne czarnych od rana aż do zamknięcia. Czarni sami przyznawali, że mają takie zasiłki że im się nie opłaca pracować. Rząd Brytyjski nazywa te getta : „disadvantaged areas”, co można przetłumaczyć jako: „obszary o niekorzystnych warunkach gospodarowania”. Dlaczego? Nikt nie powie, że to dlatego że są to czarne getta, tereny gangów, narkotyków, oraz miejscowe stolice bezrobocia. Na przykład w USA biali stanowili większość siły roboczej, bo aż 78%, natomiast czarni tylko 13% (Źródło: US Bureau of Labour Statistics). Niecałe 17% czarnych w USA jest bezrobotnych (źródło: reuters.com), choć pewnie byłoby ich znacznie więcej gdyby przynajmiej połowa czarnej populacji w każdym stanie nie była już w więzieniach za morderstwa, gwałty i narkotyki (źródłó podane powyżej).

UWAGA KOBIETY ! ! ! Co do samej 'inteligencji szczura’ to chciałbym podać jeszcze jeden dowód, który udowodni że nie miałem tu na myśli wszystkich murzynów. Także, jeśli jesteś samotną, starą, brzydką, tłustą babą, i na swoim koncie Facebook umieściłaś zdjęcie ładnego domu i luksusowego samochodu (które najczęściej nie są twoje), i jeśli pochwaliłaś się bajkowymi wakacjami (twojej sąsiadki), to bardzo możliwe że napisze do ciebie ’ NIGERYJSKI KSIĄŻĘ ’. 'Nigeryjski książę’ to czarny eskpert w dziedzinie wciskania kitu, po to aby wydobyć z ciebie pieniądze. Będzie ci on pisał łamanym angielskim, że jesteś piękna i młoda, że jest w tobie zakochany, i że gdy tylko prześlesz mu pieniądze, on do ciebie przyjedzie i spełni każde twoje życzenie. Oczywiście po przesłaniu pieniędzy 'nigeryjski książę’ już nigdy się nie odzywa. Na tak zwane 'przęstępstwo nigeryjskie’ nabierają się też młode i ładne kobiety, które nie mają rozumu. Wtedy murzyn nawet może przyjechać aby zrobić jej dziecko i aby ona pomogła mu wyrobić europejskie dokumenty, a potem ucieka z tą samą opowieścią do kolejnej naiwnej . . . . . i tak w kółko.

Lagos w Nigerii jest światową stolicą oszustwa. Tam fałszywe wizy brytyjskie można kupić na ulicy, a na spotkania do ambasady brytyjskiej po prawdziwe wizy przychodzi z tymi samymi papierami, z tym samym zdjęciem, i z tą samą naiwną opowieścią nawet ośmiu murzynów. W angielskim banku powiedziano mi, że w Nigerii są nawet kursy o tym jak defraudować angielskie banki, lecz na szczęście murzyni robią to bardzo nieudolnie. Dlatego właśnie najlepszym oszustwem jest wciąż 'nigeryjski książę’.
Na marginesie, podobne oszustwa są praktykowane także przez Hindusów i Cyganów. Moja rada: jeśli szukasz miłości, to nie szukaj jej w internecie. Niczego też nie kupuj przez telefon, i nigdy nie podawaj swojego nazwiska, adresu i numeru karty przez telefon. Po prostu odkładaj słuchawkę. Niby prosta rada, ale straty są miliardowe. Wiem, że z mojej strony jest to tylko ’ nazistowska propaganda ’, dlatego poczytajmy jakie zdanie na ten temat ma FBI : https://qz.com/africa/1693540/fbi-bust-of-nigerian-email-fraud-shows-evolving-scam-tactics/

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik napisał: „dalsze rozmnażanie murzynów nie ma sensu i jest ono zbrodnią przeciwko ludzkości”.

Populacja Afryki w 2020 roku to 1.216mld. Według prognoz ONZ ludność Afryki podwoi się z obecnie 1,3 mld mieszkańców (rok 2020), do 2,5 mld w 2050 roku. Według ONZ Afryka pozostaje regionem o najwyższej dzietności, wynoszącej 4,7 dziecka na kobietę. Według ONZ populacja Afryki osiągnie ponad 4 – 4.3 miliardy w 2100 roku, co oznacza około 40% globalnej populacji. Jeżeli planeta ma przetrwać to jest to zbrodnia przeciwko ludzkości, gdyż Ziemia nie będzie w stanie wykarmić 8.8 mld ludzi i zapewnić im godziwego życia. Uważam, że w Afryce należy od jutra wprowadzić polisę jednego dziecka, jak to ma miejsce w Chinach; lub najlepiej 1 pokolenie bez dzieci. Dodatkowo, Afryka nie potrzebuje zaawansowanej broni aby podbić Europę. Oni potrzebują tylko masowej emigracji przez Morze Śródziemne oraz liberałów w europejskich rządach. Populacja samej tylko Nigerii wyniesie 400 mln do 2050 roku, oraz prawie 800mln do 2100 roku. Tak ogromna populacja murzynów jest niepotrzebna i szkodliwa, tym bardziej że 22% jest ciągle niepiśmienna. Podtrzymuję więc moje zdanie.

’Zbrodnia przeciwko ludzkości’ – to określenie jest jedynie osobistą opinią, punktem widzenia. Na przykład prezydent Turcji Recep Tayyip Erdoğan powiedział, że według niego: „Islamofobia jest zbrodnią przeciwko ludzkości’. Ja się z jego opinią nie zgadzam, ale są tacy, którzy pewnie się zgadzają. Także moją frazę 'zbrodnia przeciwko ludzkości’ powinno się odebrać w taki sam sposób jak opinię tureckiego prezydenta. Nie zmuszam, aby ludzie się ze mną zgodzili.

JAKOŚĆ PRACY MURZYNÓW. Mam doświadczenie w tej kwestii, na wypadek gdyby ktoś widział w czarnych 'siłę roboczą’. Otóż pracując w biurze, widziałem jak czarni spali podczas pracy, i zabawiali się nawzajem rozmową o tym co jedli i co ostatnio kupili. Szef wydziału skarżył się, że praca nie posuwa się naprzód, ale z uwagi na poprawność polityczną nie mógł zwolnić czarnych z pracy, a w związku z odgórnym zarządzedziem zorganizował kolejny 'Black History Month’. Innymi słowy zadaniem białych było wynoszenie czarnych pod chmury, za to ile 'dobrego zrobili’. Jeśli czarni są obecni w biurze jako pracownicy, to znaczy że biali będą musieli pracować ciężej, aby ich tam utrzymać.

Czarne ekspedientki w sklepach ruszają się bardzo wolno, i nie są zainteresowane obsługą klienta. One tylko plotkują, rozglądają się na boki, a praca to coś co robią jako dodatek do rozmowy.

Na budowie biali zatrudnili murzyna aby zobaczyć jak pracuje. Otóż murzyn chodził po budowie, od czasu do czasu pozamiatał, mimo że nie trzeba było, ale akurat jest to najlżejsza praca, więc z nudów to zrobił. W tym czasie biali mężczyźni dźwigali ciężkie worki z cementem po 25kg każdy, i powiedzieli czarnemu aby im pomógł. Odpowiedź czarnego: „A dlaczego ja? Czy to dlatego że jestem czarny?” Bazując na tych przykładach, moim zdaniem zatrudnianie murzynów to strata czasu, pieniędzy, i nerwów.

Oczywiście są też czarni, którzy rzetelnie pracują, którzy są uczciwi i starają się pokazać białym swoją dobrą stronę. W USA i UK pojawiły się przez to określenia stworzone przez czarnych, takie jak „acting white’ i „black struggle’, i które oznaczają że czarni chcą zachowywać się jak biali. Jednak według mnie, w ujęciu generalnym populacja czarnych w Europie i USA to raczej lenie o bardzo zrelaksowanym podejściu do pracy. Na przykład Chińczycy pracują jak mrówki, dla Hindusów dzień pracy jest za krótki, a czarni to co mają zrobić dziś, pewnie zrobiliby za tydzień . . . albo nigdy. Ponadto Rząd Brytyjski daje nam do zrozumienia, że gdy biali pracują to normalność o której nie warto mówić (zgadzam się) – lecz gdy czarni idą do pracy to Rząd Brytyjski urządza czarnym owację na stojąco, ile to czarni dobrego zrobili dla Anglii bo oni też byli w pracy. Goerge Orwell wciąż żywy!!!

Ja na przykład nie wiem jak pracować z murzynami aby ich nie obrazić, i myślę że Anglicy też nie wiedzą.

Prokurator Maciej Młynarczyk: Marcin Malik napisał: „proszę abyśmy odesłali ich wszystkich do Afryki a następnie dali im KFC, rap, podrabianą złotą biżuterię, alkohol, narkotyki, ślepą policję, i dmuchane białe lale. Więcej im do szczęścia nie potrzeba.”

Jak najbardziej podtrzymuję powyższe. Jestem przeciwko afrykańskiej imigracji do Europy, i nie zamierzam się z tym ukrywać. Z drugiej strony tak długo jak murzyni są w Afryce życzę im jak najlpiej. Chcę aby żyli w pokoju, szczęściu i dobrobycie, i aby mieli to co najbardziej lubią, czyli to co wymieniłem poniżej:

Murzyni kochają rap, hip-hop, KFC, alkohol i narkotyki, więc tego im życzę. Wszyscy murzyni palą marihuanę, a wielu crack. Jest nawet powiedzenie, że Jamajczycy rodzą się ze skrętem, i oni się z tego śmieją.

’Ślepa policja’ oznacza poprawnie polityczną policję, czyli taką jaka jest w Anglii. Ta policja nie widzi jak czarni handlują narkotykami w biały dzień i jak kradną. Wiem, bo widziałem wiele razy na własne oczy.

’Dmuchane białe lale’ oznaczają białe kobiety. Jest to przekonanie, że czarny weźmie każdą kobietę, aby była biała. Nie ma znaczenia jak gruba i brzydka, aby tylko była biała. Dmuchane białe lale oznaczają także brak odpowiedzialności tych kobiet, gdyż one także osłabiają białą cywilizację, jednocześnie jeszcze bardziej powiększając szaloną populację Afryki. Podaję wyniki badań statystycznych 'Single Parents Statistics’ (statystki samotnych rodziców) w UK z 20 lutego 2020 roku. Zrobili oni badania według rasy, i okazało się że wśród czarnych jest to 24%, a wśród białych 10%. Nawet lewicowe Angielki wiedzą, że gdy tylko czarny zapładnia jedną kobietę, od razu szuka drugiej, a prawdopodobieństwo zostania samotną matką gdy ojcem jest murzyn, to jak 1 do 4. Takie są fakty, i szkoda że 'dmuchane angielskie lale’ nie wiedziały o tym 20 lat wcześniej. Jest to ogrommy problem społeczny w Anglii. W domach dziecka w UK jest szeroki wachlarz czarnych dzieci do wyboru.

Zapytałem kiedyś czarnego dlaczego oni uwielbiają nosić grube złote łańcuchy. Odpowiedział, że to dlatego że kiedyś byli niewolnikami i musieli nosić żelazne łańcuchy, a teraz jako wolni ludzie też noszą łańcuchy, tylko że złote. Potwierdzam więc, że chcę dać czarnym podrabianą złotą biżuterię. Młynarczyk! Gdzie tu totalitaryzm i znieważenie???

’Więcej im do szczęścia nie potrzeba’ – uważam że nie. Czarni nie są populacją ambitną i skorą do pracy. Dajcie im wszystko co opisałem powyżej, a będą bardzo szczęśliwi. Do tego zapomniałem dodać wzmiankę o salonach fryzjerskich, które są częścią czarnej kultury. U czarnego fryzjera spotyka się cała dzielnica. Czarni tam rozmawiają, robią wymyślne fryzury, przyklejają paznokcie, jedzą KFC, kupują działki marihuany, i upłynniają kradziony towar.

SEGREGACJA RASOWA ! ! !

Chciałbym napisać też kilka słów o segregacji rasowej, którą promuję w tym artykule, a która jest definiowana jako 'odrażające poglądy’ przez narody cichych białych ofiar. Uwaga, otwieram oczy:

Abraham Lincoln, który walczył o zniesienie niewolnictwa i o prawa dla czarnych, też chciał odesłać byłych niewolników do Afryki lub innych regionów tropikalnych, za ich zgodą i zgodą władz kraju, w którym mieli zostać osiedleni.

Znany na całym świecie czarny aktywista Malcolm X : podczas gdy ruch na rzecz praw obywatelskich walczył z segregacją rasową, Malcolm X opowiadał się za całkowitym oddzieleniem Afroamerykanów od białych. Zaproponował, aby Afroamerykanie wrócili do Afryki, a tymczasem w Ameryce powinien zostać utworzony odrębny kraj tylko dla Czarnych.

Słynny bokser Cassius Clay (Muhammad Ali) wielokrotnie wypowiadał się przeciwko mieszanym związkom. Wręcz nimi gardził.

„Małżeństwo międzyrasowe bez próby nadania dzieciom poczucia tożsamości i dumy z tej tożsamości jest cholernie głupie.”

 

Muhammad Ali

Przedstawiam rozmowę pt.Integracja rasowa’ jaką poprawny politycznie Anglik przeprowadził z Muhammadem Ali. Ali powiedział białemu gogusiowi o tożsamości rasowej, i o tym że przynosi on hańbę białym, dlatego że nie chce aby jego dzieci były tak białe jak on – https://www.youtube.com/watch?v=HqiWFLsgVi4

Warto tu zwrócić uwagę na hipokryzję anty-białego systemu. Gdy czarni domagają się segregacji rasowej, to jest to: „uszanowanie woli prześladowanej mniejszości etnicznej”. Jednak gdy biali domagają się segregacji rasowej, to jest to: „faszyzm, biała supremacja, rasizm i ksenofobia”. Polityka tego rodzaju jest zazwyczaj stosowana w tak zwanych 'krajach demokratycznych’, gdzie wszyscy są „równi’.

Podsumowanie

Ja absolutnie nie uważam, że każdy czarny jest przestępcą, ale mieszkam z nimi i znam ich tak świetnie, że nie dam sobie wmówić białej winy i rasizmu. Największym marzeniem każdego murzyna jest dostanie się do byłych kolonizatorów i handlarzy niewolników, a gdy już przyjadą i dostaną zasiłki, to wtedy zaczynają im wyrastać rogi, pazury i ostre kły. Na przykład w Londynie oblewanie kwasem jeszcze prowadzi do delikatnego oburzenia, ale masowe zabójstwa nożami już nie. Jak powiedział muzułmański burmistrz Londynu: 'Zbrodnia to część mieszkania w dużym mieście’. Zabójcami są głównie czarni, lecz dewiza Brytyjskiego Rządu to wciąż : 'Różnorodność jest naszą siłą’. Biali do wielu rejonów angielskich miast już nie chodzą, a politycy popierający multikulturowość tylko chodzą tam z ochroną i w kamizelkach nożo-odpornych. 'Różnorodność jest ich siłą’.

Poza tym podkreślam, że Polska nigdy nie miała kolonii ani czarnych niewolników, i dlatego ja czarnym nie jestem winien przeprosin, specjalnego traktowania, ani pieniędzy. Wiem, że 'bycie ofiarą niewolnictwa i rasizmu’ to główna gałąź czarnej ekonomii w Europie i USA, ale to jest ich błędny punkt widzenia, kreowany przez media wrogie europejskiej cywilizacji.

Powiedziałem już wszystko na temat czarnych i mam nadzieję, że już nie wrócę do tego tematu bo bardzo mi się on znudził. Mam nadzieję że nie będę już prowokowany. Zresztą, wcześniej czy poźniej czarni sami o sobie przypomną. Bardzo też chciałbym pojechać do Afryki, aby poznać czarnych u nich, być może z nieco innej perspektywy. Ze szczerego serca, ja czarnym życzę dobrze, ale w krajach białej cywilizacji oni nie mogą zostać. Czarni z pokolenia na pokolenie są wychowywani w wierze, że biali to ich wrogowie, i że powinni przejść na pełne utrzymanie białych za doznane krzywdy. Oni muszą koniecznie wrócić do Afryki i na Jamajkę, dlatego że w innym wypadku kontynuowany będzie pogłębiający się ból dla obu stron, oraz monopol lewicy na władzę. Należy czarnym zapłacić za akceptację dobrowolnej polityki repratriacyjnej, zapłacić za złożenie europejskich paszportów, zafundować darmowe loty w jedną stronę do bezpiecznych krajów ich etnicznego pochodzenia, a następnie utrzymywać pokój. Zacząłbym od nielegalnych imigrantów, więźniów, karierowych kryminalistów, i nieaktywnych ekonomicznie powyżej 3 miesięcy. Ciekawe ilu czarnych zostałoby wówczas zakwalifikowanych do zostania w Europie ? ? ?

Ponadto powtarzam, że ja dla murzynów w Afryce chcę jak najlepiej, i myślę że z prawicowego puktu widzenia ma to sens. Gdyby w Afryce był pokój i dobrobyt, to czarni nie ryzykowaliby życia w drodze do Europy, i nie tonęliby na Morzu Śródziemnym. Niech im w Afryce będzie jak najlepiej, gdyż wtedy nie będą chcieli emigrować do Europy. Następnie moglibyśmy rozwinąć lepszy handel korzystny dla obu stron.

==========================================================

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY
2 komentarze
 1. Odpowiedz

  Ludmiła

  22 czerwca 2024

  Bardzo ciekawy artykuł. Dziękuję

 2. Odpowiedz

  Amogus

  8 maja 2023

  Na górnym pasku: O NIE JESTEŚMY UWIĘZIENI I ZNIEWOLENI!!!

  Światła propozycja „respektowania innych ras” pana autora: „Uważam, że w Afryce należy od jutra wprowadzić polisę jednego dziecka, jak to ma miejsce w Chinach; lub najlepiej 1 pokolenie bez dzieci.”

  Przecież Pan by się obsrał jakby powiedzmy w Europie coś takiego wprowadzili, i powiedział że to żydzi i masoneria. A może po prostu nie ograniczać niczyjej wolności bez powodu?

  Istnieje w prawie zasada: niewinny, dopóki nie udowodniono inaczej.

ZOSTAW KOMENTARZ

 • Zwierzęta
 • Akta plażowe
 • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
 • Birma (Myanmar)
 • Armenia
 • Tadżykistan