Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

==============================================  „Religia, tak samo jak alkohol, powinna być tylko dla ludzi mądrych”

Marcin Malik

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Najnowsze komentarze
Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
Polityka prawdy

Facebook i kontrola medialna

Napisał: Marcin Malik

Do napisania tego artykułu sprowokowało mnie usunięcie przez Facebook profilu centro-prawicowej polskiej partii politycznej: Konfederacja.

Facebook i kontrola medialna

 

Żyjemy w czasach gdy jedna potężna korporacja jest w stanie wpływać na politykę na całym świecie. Ten globalny potentat medialny ma władzę aby usuwać, lub bardzo ograniczać z mediów społecznościowych każdego kto nie jest ich sojusznikiem ideologicznym. Wymówkami są zazwyczaj 'standardy społeczności’ i 'mowa nienawiści’, a teraz już także 'fałszywe informacje’ oraz 'dezinformacja na temat Covid-19’. Najczęściej jednak są tak aroganccy, że nie dają żadnych wymówek. W USA politycy już od dawna starają się podzielić Facebooka w drodze 'walki z monopolizacją’, ale jest to tylko teatr dla naiwnych. Facebook to kontrola medialna i agencja wywiadowcza.

 

Facebook i kontrola medialna

Obecnie telewizja oraz media głównego nurtu mają coraz mniejsze znaczenie, a coraz większe mają media społecznościowe. Na całym świecie Facebooka używa około 2.8mld osób, a w Polsce około 44% populacji, czyli 21.5mln. Twittera używa na świecie 186mln, z czego w Polsce około 6mln, a w UK 19mln. Facebook posiada także WhatsApp oraz Instangram, i próbował tez kupić Twittera. Jeden Żyd jest w stanie wpłynąć na wybory prezydenckie w USA oraz na poparcie dla partii politycznych w Europie. To właśnie mam na myśli, kiedy mówię o kontroli medialnej Facebooka.

W wielu krajach media społecznościowe są zabronione, aby obce korporacje nie miały władzy nad rządami i społeczeństwami na całym świecie. Kraje bez mediów społecznościowych w 2021 roku to: Chiny, Iran, Korea Płn, Turcja, Uganda,Wietnam, Egipt, Syria, Kuba, Mauritius, Pakistan oraz Bangladesz. Facebook natomiast stwierdził że: 'będzie walczyć o wolność słowa i prawa człowieka w tych krajach”. Facebook to: hipokryzja, selektywna wolność słowa i koszerna demokracja.

Facebook jest lewicową fortecą, która prawdę definiuje jako 'mowę nienawiści’, a zdrowy rozsądek jako 'dyskryminację’. Faceboook usunął kiedyś wpis papieża Benedykta XVI, dlatego że był 'niezgodny ze standardami społeczności’. Innym razem Facebook ocenzurował zdjęcie przedstawiające Świętego Mikołaja klęczącego przed dzieckiem Jezus, określając je jako 'agresywny materiał’. Już te same fakty najlepiej świadczą o tym jakim celom służy ten żydowski wynalazek.

Ponadto Facebook regularnie usuwa polubienia z prawicowych stron internetowych i obniża je w wynikach wyszukiwania. Facebook teoretycznie pozwala na promowanie artykułów krytykujących propagandę homoseksualną i politykę antyimigrancką, ale jednocześnie ich nie promuje, gdyż liczba odwiedzin na takich wpisach jest zamrażana.

Facebook jako agencja wywiadowcza

Poza tym Facebook jest agencją wywiadowczą, która zbiera informacje o tobie i zarabia na reklamach dostosowanych do twoich zainteresowań. Dobrze się zastanów zanim podasz prywatne informacje na tym ważnym skrzydle CIA. Żyjemy w czasach, gdy nie trzeba brutalnie przesłuchiwać 'wrogów rewolucji’, skoro istnieje urządzenie dzięki któremu ludzie chętnie mówią co zrobili, oraz nawet co zrobią. Facebook wie z kim jesteś połączony, jakie masz zainteresowania i poglądy polityczne, a jeśli jesteś naprawdę naiwny to zna też twoją rodzinę i numer rejestracyjny twojego samochodu. Dla tajnych służb Facebook jest spełnieniem marzeń.

Facebook to kopalnia, która wydobywa informacje o tobie zamiast węgla, i zarabia na twojej prywatności. Naprawdę nie ma już prywatności, a technologia staje się coraz bardziej niebezpieczna. Jak potwierdza milczenie w tej sprawie założyciela Facebooka, nawet jeśli usuniesz swoje konto FB, informacje o tobie pozostaną z nimi na zawsze.

Facebook

Najlepiej znane agencje wywiadowcze na świecie to: CIA, FBI, MI5, MOSSAD, KGB ….. oraz Google i Facebook. Zakładając konto na Facebooku sam zakładasz sobie kartotekę na policji!

Tym, którzy wątpią w 'wolność słowa’ radzę nauczyć się jak fałszować swój adres IP. Pierwszą zasadą jest to, że adres IP nie podróżuje z użytkownikiem, choć istnieją też inne sposoby. Jeśli ktoś jest 'nietolerancyjnym rasistą’ i chce napisać na FB, że: Anglicy są biali i tylko biali, że nie chce przekształcić Big Bena na minaret, lub że odbyt został zaprojektowany tylko do celów toaletowych, to lepiej zamieszczać takie komentarze poza swoim adresem i pod zmyślonym kontem, gdyż inaczej, jak czytałem: 'dzielni mężczyźni w mundurach policyjnych nie mają problemu ze znalezieniem delikwenta który promuje ekstremistyczny materiał’. Nawiasem mówiąc, nie jest to komunizm, ale 'postępowa demokracja’ polegająca na inwiligacji totalnej – poprzez kreowanie przyjemnego i zaawansowanego technicznie obozu koncentracyjnego ze szklanymi ścianami! Śmiać mi się chciało gdy USA oskarżało Rosję i Chiny o szpiegowanie swoich obywateli i o terroryzm, a potem Edward Snowden i Julian Assange udowodnili że USA jest znacznie gorsze.

„W szczególności Facebook jest najbardziej przerażającą maszyną szpiegowską, jaką kiedykolwiek wynaleziono. Mamy tu najbardziej wszechstronną na świecie bazę danych o ludziach, ich związkach, nazwiskach, adresach, miejscach i komunikacji między sobą, ich krewnych, wszystkich siedzących w Stanach Zjednoczonych, a wszystko to dostępne dla wywiadu USA”.

 

Dla RT: „Informacje które przechowuje Facebook są potencjalnym dobrodziejstwem dla rządu USA, jeśli spróbuje stworzyć dokumentację dotyczącą użytkowników.”

 

Julian Assange

Ponadto Facebook ma uzależniać. Szablon szybko przykuwa uwagę, pozwala ludziom narzekać na sprawy społeczne i polityczne, a ci którzy czują się samotni, mają własne społeczności na FB, co sprawia że nie czują się już tak samotni. Użytkownicy są nagradzani i karani, dlatego starają się zaprezentować jak najlepiej w oczach swoich społeczności. Nieświadomie otwierają drzwi policji, tajnym służbom i zagranicznym konsulatom wydającym wizy. Użytkownicy Facebooka i innych portali społecznościowych promują fałszywy, ulepszony obraz własnej rzeczywistości, za który chcą być podziwiani i nagradzani. Otwierając konto na Facebooku rysujesz cel na swoich plecach dla snajpera.

Moje konto Facebook jest wiecznie ograniczane lub blokowane za publikowanie prawdy i konserwatywnych poglądów. Moje konto Twitter zostało dożywotnio usunięte, po tym jak wdałem się w rozmowę na Twitterze z 10 Downing Street na temat multi-kulti, na temat islamizacji, Żydów, mieszania się ras i historii Polski związanej z Churchillem. Przez miesiąc miałem ostrą wymianę zdań z kancelarią premiera Theresy May, aż w końcu powiedzieli mi co o mnie myślą i wyrzucili mnie z Twittera. Masoni spod nr 10 ciężko się też napracowali aby zniszczyć moje zdrowie psychiczne. W krajach nowoczesnej technologii będących też 'oazą wolności i demokracji’ Twitter wiele razy przestał działać. Twitter miał awarię w Anglii, Europie kontynentalnej, USA, Australii i Nowej Zelandii. W czasie zamieszek na Kapitolu w USA, Twitter usunął 70.000 kont prawicowych użytkowników w USA, UK, Australii i Nowej Zelandii.

Oko opatrzności

Obserwujemy cię!!! Oko Opatrzności to symbol, który przedstawia oko, często zamknięte w trójkącie i otoczone promieniami światła lub chwały. Ma ono przedstawiać boską opatrzność, dzięki której oko Boga czuwa nad ludzkością. Oko to jest używane także przez pewną kastę ludzi, która uważa się za mistycznych wybrańców Boga, którym dał on przywilej rządzenia światem podludzi. Ci wybrańcy, którzy sami się wybrali i niosą ludzkości Oko Opatrzności, są jak Lucyfer który niesie ludziom 'światłość pokoju’.

Podejrzewam że podczas najważniejszych wyborów, gdy partie prawicowe będą miały szansę dojść do władzy w tradycyjnie białych krajach: nastąpi masowe usuwanie prawicowych kont albo nawet będzie awaria całego internetu! Żydzi są przerażeni, że biali się budzą i zaczynają się komunikować. To jest jeden ze sposobów w jaki oni nas kontrolują.

Sprawa polskiej partii politycznej Konfederacji

Tym razem bez żadnego ostrzeżenia żydowska korporacja zlokalizowana w USA usunęła prawicową partię w Polsce: Konfederację. Cóż; Mark Zuckerberg nie zgodził się z poglądami tej partii. Wcześniej Twitter usunął też konto prezydenta Donalda Trumpa. Jeśli 21.5mln Polaków używa Facebooka a 6mln Twittera, to może mieć to ogromny wpływ na politykę, a jedynym sposobem na wygraną lewicy jest zakneblowanie prawicy. W Polsce jest natychmiast konieczna ustawa o ograniczeniu zagranicznych mediów tradycyjnych, oraz stworzenie polskiej wersji Facebooka i Twittera. W przeciwnym razie Polacy będą manipulowani przez Żyda po drugiej stronie oceanu, a Polski Rząd będzie bezsilny. I to oni chcą nas uczyć demokracji !!!

Konfederacja czy jakakolwiek inna organizacja może się oczywiście odwołać, ale jest to bardzo trudne i wątpię aby miało nawet sens. 'Odwołanie się’ w przypadku Facebooka to rozmowa z automatem, który najpierw odpowiada 'nie’, a potem usuwa wpis lub cały profil. Ktoś mógłby powiedzieć, że jesli komuś nie podoba się prywatna firma Facebook, to nie musi z niej korzystać. Tak, to prawda, ale z drugiej strony dla firm, partii politycznych, dziennikarzy czy osób prywatnych nie ma żadnej alternatywy. Nie ma też alternatywy dla takich platform jak Twitter, Instagram czy Youtube, które są głównymi kanałami przepływu informacji oraz łatwej reklamy. Oznacza to że samo przestanie korzystania z Facebooka byłoby dla firm czy partii politycznych szkodliwe, i ich działalność mogłaby się minąć z celem. Facebook nie jest więc już tylko platformą do wymiany zdjęć z wakacji, ale miejscem debaty politycznej. Facebook jest strażnikiem kłamstw. Przypomnę, że Rosjanie już o tym pomyśleli, i mają VKontakte.

Z tego co wiem to Konfederacja miała na swoim profilu 671.000 obserwatorów, także w ich przypadku Facebook był użytecznym narzędziem do prowadzenia kampanii czy dzielenia się swoimi poglądami. Cóż, dziś Konfederacja, jutro może ja. Ja akurat niczego był nie żałował gdyż dla mnie Facebook nie jest tak ważny. Pan Żyd może usunąć i moje konto jeśli chce. Płakać nie będę. Na obronę Marka Zuckerberga ma to, że: jeśli zaprosi mnie do swojego domu i będę się źle zachowywał, albo będę się zachowywał dobrze ale on nie chciałby mnie już u siebie gościć, to może mnie w każdej chwili wyrzucić. Z drugiej jednak strony, globalne media społecznościowe mające wpływ na politykę już nie są jego prywatną sprawą. Manipulowanie polityką przypomina mi manipulowanie giełdą, a tam obowiązuje surowe reguły, nawet jeśli giełda jest własnością prywatną.

Demokratyczni rycerze w obronie Konfederacji – oraz moje zdanie na temat demokracji

Głos w sprawie usunięcia profilu Konfederacji przez Facebooka zabrali polski premier Mateusz Morawiecki, oraz polski minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

’Wolność słowa ma sens tylko, jeśli każdy może swobodnie prezentować swoje poglądy, jednocześnie nie niszcząc wolności drugiego człowieka. Decyzja Facebooka o zamknięciu profilu Konfederacji uderza w podstawowe wartości demokratyczne. Nie ma i nie będzie na to zgody polskiego rządu. Cyfrowa cenzura jest dziś potężnym zagrożeniem dla demokracji. Właściciele platform społecznościowych muszą zrozumieć, że wolność debaty oznacza, że pojawiają się w niej poglądy, z którymi się nie zgadzamy. Z posłami Konfederacji spierałem się wiele razy i nie szczędziłem im słów krytyki. A oni mi. Ale krytyka nie oznacza zamykania siłą ust. Dlatego staję dziś po ich stronie. Nie zgadzam się, by odbierano Konfederacji prawo głosu.’

 

Mateusz Morawiecki

oraz

’Jest rzeczą niebywałą i nieakceptowalną, że ktoś ingeruje w debatę publiczną i w ten sposób może wpływać na przyszły wynik wyborów. Minister Sprawiedliwości domaga się sankcji za zamach na wolność słowa. Zapowiada też, że wkrótce przedstawi projekt „ochrony wolności słowa”, który przewiduje nawet 50-milionowe kary nakładane na serwisy społecznościowe za tego typu praktyki.’

 

Zbigniew Ziobro

Cóż, wygląda na to że zarówno Mateusz Morawiecki jak i Zbigniew Ziobro zachowali się jak dobrzy ludzie, którzy ze szczerego serca chcą sprawiedliwości i chcą chronić demokrację. Panowie, oto moje zdanie na temat demokracji:

’Demokracja miała wiele wad już wtedy gdy stworzyli ją Grecy, a gdy została przejęta przez międzynarodowych Żydów, to jest już tylko polityczną fikcją. Demokracja powstrzymuje ludzi przed rzuceniem się z okna, dlatego że oni uczciwie wierzą że ich głos ma znaczenie, i że ten kto ma tylko 1 funta jest równy temu który ma milion funtów. Demokracja to anarchia w białych rękawiczkach, natomiast siła demokracji zależy głównie od siły ognia. Demokracja to ciągła manipulacja ludzkich umysłów, brak właściwej organizacji i biurokratyczny bałagan. Demokracja, jak każdy inny produkt który jest na sprzedaż powinien mieć atest jakości, gdyż jest to system skorumpowany który wymaga ofiar. Gdybym kiedyś stanął w wyborach politycznych, to najpierw powiedziałbym ludziom że mój reżim nie będzie demokratyczny, dlatego że nie mogę reprezentować czegoś w co nie wierzę. Myślę że niewiele by to zmieniło w życiu ludzi, głównie poza tym że w końcu przestaliby być oszukiwani. Tylko czy ludzie zasługują na to aby poznać prawdę, i czy prawda w ogóle ich obchodzi?’ 

 

Marcin Malik

Facebook jest oczywiście bardzo użyteczny dla wielu ludzi i jest to genialny pomysł, ale nie spodziewajmy się że cokolwiek będzie sprawiedliwe czy prawdziwie demokratyczne. Właścicielem jest Mark Zuckerberg, a podejrzewam że do wypromowania tego serwisu byli potrzebni hojni darczyńcy o bardzo konkretnych poglądach politycznych. Nie mam wątpliwości, że jednym z tych hojnych darczyńców był rząd Stanów Zjednoczonych, aby pomóc CIA w skuteczniejszym szpiegowaniu ludzi na całym świecie. Z Facebookiem jest jak z jajkiem Kolumba. Takie to proste, ale najpierw musiał ktoś to zrobić po raz pierwszy. Jeśli do tej pory nie założyłeś Facebooka, to radzę ci abyś nie zakładał.

Cenzura Facebooka

Oni wszyscy są zamieszani w ciągłą konspirację przeciwko nam. Jeśli oferują ci narkotyk w postaci mediów społecznościowych czy smartfona, to chcą abyś poczuł się lepiej dlatego że ma to dla nich wymierne korzyści. Jeśli wolność będzie odbierana ludziom raz na jakiś czas, kawałek po kawałku, to ludzie nawet nie zauważą gdy staną się niewolnikami.

Dwie strony tej samej monety

– W każdym kraju Faceboook oraz inne platformy które wymieniłem powinny odpowiadać za swoje czyny przed rządem danego kraju, dlatego że w przeciwnym razie jedna korporacja będzie decydować co jest 'złe i zabronione’ a co jest 'dobre i dozwolone’. Jaki sens ma istnienie prawa w danym kraju, skoro Facebook działa ponadnarodowo i każdy kraj musi działać według jego 'standardów społeczności’? W tym wypadku Facebook jest ponad prawem, i jeśli wielkie platformy są ponad prawem, to właściciele małych serwisów internetowych też nie powinni odpowiadać za swoje działania; chyba że mamy równych i równiejszych; a przecież mamy, prawda?!

– Pewne osoby w Polsce, tak zwani 'eksperci od wolności słowa w internecie’ to według mnie osoby bezsilne w tym temacie ktore uważają same siebie za 'ekspertów’ aby dowartościować się intelektualnie. Większy pożytek z tych 'ekspertów’ byłby na polu albo przy kopaniu rowów. Są to drobne cwaniaczki, które mianowały się 'ekspertami’ aby uniknąć pracy i wyjść na mądrzejszych od zepsutego radia. Ci sami 'eksperci’ nie zdają sobie sprawy że mają zryte umysły poprawnością polityczną, co znaczy że ich praca już u samych podstaw jest uszukiwaniem siebie i innych. Każdy z tych 'ekspertów’ mówi o 'ochronie przed mową nienawiści aby było bezpiecznie’, jednak sama moderacja jest cenzurą i ogranicza wolność wypowiedzi w sieci, o którą ci rzekomi 'eksperci’ przecież właśnie walczą. Sposób widzenia świata przez każdy organ rządu i opozycję jest naturalnie podyktowany pod marksizm kulturowy. Są to całe narody i partie polityczne będące poddanymi ideologii, której pionierem był Żyd Lew Trocki – tylko skąd te ciemniaki po przepłaconych studiach mają to wiedzieć, lub tym bardziej jeszcze to rozumieć?!

Inne medialne potwory w Polsce i Anglii

Przypomnę, że w Polsce są też amerykański TVN i żydo-komunistyczna Gazeta Wyborcza, czyli dwa otwarcie wrogie Polsce media. Gdy ja byłem w Polsce i słuchałem TVNu, to szybko zdałem sobie sprawę że po ich godzinnej audycji nawet najmądrzejszy człowiek może kompletnie zgłupieć. Ja mam dla nich swoje ostateczne rozwiązanie, ale myślę że na poziomie PISu możliwe byłoby wprowadzenie nowego podatku od oglądania TVNu. Oznacza to, że TVN byłby kodowany i że jego oglądanie byłoby możliwe dopiero po opłaceniu miesięcznej licencji w wysokości 500zł. Uważam, że akurat w ich przypadku wolność słowa powinna mieć jednak granice, dlatego że absolutna kontrola Polaków jest bardzo możliwa poprzez ich totalne ogłupienie. Tak nachalnej propagandy jak w TVN jeszcze nie widziałem. Zastanawiam się jaka jest łączna potęga IQ widzów TVNu? Tego typu medialnych potworów jest w Polsce o wiele więcej. Dobrym przykładem jest Wirtualna Polska, która lubi się prezentować jako polityczne centrum. Moim zdaniem nie ma wielkiej różnicy pomiędzy Wirtualną Polską a Gazetą Wyborczą. Jedną z różnic jest to że GW ma określony anty-polski judeo-komunistyczny charakter, natomiast WP to chorągiewka na wietrze która wieje raz w lewo a raz w prawo, zależnie od tego kto jest u władzy i kto płaci. Ja te dwa media określam jako: 'to samo gówno, inny odbyt.’

Media, jakiegokolwiek rodzaju są bronią w rękach naszych wrogów. Mam tu na myśli nie tylko media tradycyjne i społecznościowe, ale także gry komputerowe dla młodzieży, reklamy uliczne, dehumanizacyjną muzykę i sztukę, czy machinę propagandową Syjonwood. Media te są w stanie zmienić naród inteligentnych ludzi w stado posłusznych owiec i tresowanych papug. Bez umiejętnej propagandy, zależności ekonomicznej i terroru sępów prawa, okupacja serc i umysłów jest niemożliwa. Nazywajcie to komunistyczną dyktaturą, faszystowskim reżimem lub parlamentarną demokracją. W każdym systemie chodzi o to samo; o kontrolę nad ludźmi i o pieniądze. Propaganda nigdy natomiast nie może być kierowana do wybitnych intelektualistów, dlatego że ci i tak nie dadzą się oszukać. Z tego względu reżimy celowo utrzymują swoje narody na niskim poziomie edukacyjnym i promują problemy społeczne, jednocześnie oferując im edukację pół-prawd oraz nic nie warte dyplomy, będące jedynie potwierdzeniem na istnienie rozumu.

’Argumenty muszą więc być surowe, jasne i przekonujące, mają odwoływać się do emocji i instynktów, lecz nie do intelektu. Prawda była nieważna i całkowicie podporządkowana taktyce i psychologii, natomiast wygodne kłamstwa („poetycka prawda”) zawsze muszą być uwiarygodnione.

 

Nazistowski minister propagandy dr Joseph Goebbels 

W Anglii media są jeszcze gorsze niż w Polsce. Angielskie media są serwowane w języku angielskim, ale nie są angielskie. Media te są nastawione bardzo wrogo do Anglików oraz do lokalnej angielskiej kultury. Kulturowy Marksizm, ideologia białej winy, ciągłe urojenia lewicowych pseudo-intelektualistów. To jest to co ja myślę o wrogu wewnętrznym, które potocznie są znane jako 'brytyjskie media’. Informacja jest dezinformacją, a edukacja jest indoktrynacją.

’Gdy byłem małym chłopcem to myślałem że III Wojna Światowa będzie pomiędzy różnymi krajami. Gdy byłem trochę starszy myślałem że będzie to wojna pomiędzy ludźmi a bankami, a teraz myślę że będzie to także wojna pomiędzy ludźmi a ponadnarodowymi korporacjami. Tak zwane 'wrogie kraje’ to najczęściej sposób na odwrócenie uwagi oraz tworzenie sztucznych podziałów, które są na rękę naszym prawdziwym wrogom.’

 

Marcin Malik

Uzależnienie od telefonów i mediów społecznościowych

Nie próbuj promować ulepszonego wizerunku samego siebie w internecie, ponieważ gonisz nierealny sen, który może stać się strasznym ciosem psychicznym podczas pierwszego brutalnego kontaktu z rzeczywistością. Zamiast tego radzę ci nuczyć się pracy manualnej, która rozwija myślenie i niezależność – (stolarstwo, budownictwo, hydraulika, zielarstwo), abyśmy nie mieli pokolenia idiotów, których cały świat kończy się na głupich selfie i polubieniach na Facebooku. Jeśli młodzi ludzie nie uwolnią się od technologicznego uzależnienia, to wkrótce będziemy mieli pokolenie niewolników i nieudaczników, które nie będzie potrafiło mówić poprawnie ani po polsku ani po angielsku, i nie będzie potrafiło powiedzieć zdania bez wzmianki o seksie.

, Facebook i kontrola medialna, Kompas Travel

Jak kobieta prezentuje się w mediach społecznościowych, a jak wygląda na prawdę.

Twitter to kolejna marksistowska platforma prowadzona przez marksistowskie trolle; i dlatego moje konto na Twitterze zostało już zawieszone. Zasadniczo na Twitterze kościół i biali ludzie mogą być obrażani do woli, ale z drugiej strony krytyka ruchów homoseksualnych i antyliberalne, nieglobalistyczne poglądy prowadzą do zawieszenia konta. Zauważyłem również, że zwłaszcza cytaty z Biblii na Twitterze są jak sól w oku.

platformy społecznościowe

Marzenia kontra rzeczywistość na platformach społecznościowych.

Jeśli chodzi o kobiety, radzę im nauczyć się piec ciasta dla swoich mężów, zamiast napinać dupy na Instagramie. Media społecznościowe są również przeznaczone do odseparowania ludzi od prawdziwego społeczeństwa, ponieważ osoby których uwagę stale przykuwają tablety, smartfony i komputery, nie mają czasu na interakcję z prawdziwymi ludźmi.

„Ludzie pokochają otaczającą ich przemoc, zaczną wielbić technologie, które pozbawią ich wolności myślenia.”

 

Aldous Huxley

Wyrzuć smartfona, i używaj tanich tandetnych telefonów bez dostępu do internetu, a razem z nimi używaj tymczasowych kart SIM. Po tygodniu lub dwóch spal je i kontaktuj się przez następną jednorazową tandetę. Będziesz bezpieczniejszy i zachowasz większą prywatność od ciągle podążających za tobą uczu Wielkiego Brata. Gdyby kilka milionów osób tak zrobiło, smartfony byłyby darmowe, pod warunkiem długich kontraktów i podłączenia do internetu. Przestań marnować życie na naciskaniu guzików na smartfonie, których nawet do końca nie rozumiesz, i które zawładnęły już twoją wolnością. Zamiast tego porozmawiaj z żywym człowiekiem, mniej kontakt z przyrodą, a telefon może być tak prymitywny jak to tylko możliwe. Uważam nawet, że nieużywanie smartfona jest dziś aktem rebelii przeciwko Wielkiemu Bratu, który chce nas coraz bardziej kontrolować poprzez atrakcyjne wizualnie, lecz dla większości niezrozumiałe, zaawansowane aplikacje. Podczas moich podróży nie mam telefonu, a internetu używam tylko raz w tygodniu. Gdy mieszkam w ’Królestwie Poprawności Politycznej’, zawsze mam dni bez technologii.

, Facebook i kontrola medialna, Kompas Travel

Uzależnienie od telefonu to groźna choroba cywilizacyjna, przez którą rozpadają się rodziny i więzi społeczne.

Podsumowanie

Poprzez tuby propagandowe o nazwie 'wolne i niezależne media’, demokratyczny totalitaryzm jest w stanie podać do wiadomości tylko takie informacje, na bazie których chce kształtować opinię publiczną, choć może też odciągnąć naród od jakichkolwiek wiadomości poprzez informacje zastępcze.

1. Jeśli rząd zaczyna skarżyć się na 'uchodćów’, to oznacza że być może chce aby naród zapomniał o możliwości wyjścia z Unii Europejskiej.

2. Jeśli opozycja walczy o prawa mniejszości seksualnych, to być może dostanie za to pieniądze od partii rządzącej, aby po cichu poparła zamykanie granic.

3. Jeśli partia rządząca i opozycja mówią jednym głosem o rzekomym ataku Rosji na Ukrainę, to pewnie dlatego że chcą szybko pozyskać broń, tanich pracowników, oraz chcą mieć swoje udziały w kopalni diamentów w Afryce, która jest warta 100 razy więcej niż bezwartościowa Ukraina.

W taki sposób rząd wysyła na ulice setki tysięcy naiwnych desperatów, a jeśli naród jest cwany i pomimo manipulacji nie chce w nic wierzyć; wtedy trafi go albo podwyżka cen cukru, albo wirus, albo wielka wyprzedaż kołder których nikt nie potrzebuje.

’Nie wierz w nic co słyszysz, i tylko w połowę tego co widzisz’

 

– Edgar Allan Poe.

================================================================================

Oto kolejna niepodzianka, po tym jak cenzorzy postanowili mnie zgłosić do Facebooka za 'mowę nienawiści’. Oczywiście woleliby mnie podać do sądu za 'mowę nienawiści i promowanie totalitaryzmu’, ale że pomimo wszelkich starań nie było ku temu podstaw, to zgłosili mnie do Facebooka. Facebook natomiast usunie wszystko co nie jest zgodne z jego myślą ideologiczną. Cóż, mam to gdzieś, ale podaję informację. Konkretnie poszło o mój wpis pt. „Mój pomysł na pomoc Ukrainie i Ukraińcom„, w którym zasugerowałem odebranie Kresów Wschodnich. Ten wpis został usunięty z Facebooka jako niespełniający zasad społeczności. Proszę przeczytać i samemu ocenić. Gdy Polak przypomina o tym co powinno należeć do Polski, to widać jest to: 'mowa nienawiści’.

, Facebook i kontrola medialna, Kompas Travel

Konto Kompas Travel na FB może zostać wycofane z publikacji.

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY
3 komentarze
 1. Odpowiedz

  Adam

  11 lutego 2023

  Ty się zajmij PiSSobolszewikami z Partii Interesów Sowieckich, którzy od siedmiu lat rozkradają Polskę nawet się z tym nie kryjąc. Nie mówiąc o propagandzie z tvPiSS, gdzie wszyscy są źli, tylko bolszewicy z PiSSlamu są cacy. I dlatego tak nienawidzisz TVN, bo tam choć trochę można usłyszeć prawdy o złodziejstwie i grabieżach, dokonanych przez twoich mocodawców z Nowogrodzkiej, ewentualnie otrzymujesz bezpośrednie rozkazy od największego szkodnika Polski, dziada żoliborskiego. No cóż, oglądanie i zasysanie propagandy z tvPiSS w twoim przypadku zrobiła kawał dobrej roboty. Z mózgu pozostał tobie jedynie niedogotowany makaron…… Nie pozdrawiam. P.S. Ile dostajesz na konto z kremla rubli ??

  • Odpowiedz

   KOMPAS TRAVEL

   12 lutego 2023

   Już dawno mnie tak nic nie rozbawiło jak komentarz Adama.

 2. Odpowiedz

  Łukasz

  6 marca 2022

  Ja już nie korzystam z facebooka, ale słyszę jak teraz żydowska cenzura dodała do pieca przy okazji sytuacji z Ukrainą.

  Teraz pewnie już za same wspomnienie o ostrzeliwaniu Doniecka i Ługańska przez Ukro-nazistów w wyniku, którego zginęło 15000 cywilów jest ban.

ZOSTAW KOMENTARZ

 • Zwierzęta
 • Akta plażowe
 • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
 • Birma (Myanmar)
 • Armenia
 • Tadżykistan