Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Facebook Twitter YouTube Twitter
Facebook Twitter YouTube Twitter
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

TECHNOLOGICZNE WIĘZIENIE ZE SZKLANYMI ŚCIANAMI

Moje konto było wielokrotnie blokowane za publikowanie prawdy i konserwatywnych poglądów.

Facebook jest lewicową fortecą, która prawdę definiuje jako „mowę nienawiści”, a zdrowy rozsądek jako „dyskryminację”. Zdarzyło się nawet, że Facebook usunął wpis papieża emeryta Benedykta XVI, ponieważ był zbyt konserwatywny - czyli nie spełniał „standardów społecznościowych” Facebooka. Innym razem Facebook ocenzurował zdjęcie przedstawiające Świętego Mikołaja klęczącego przed dzieckiem Jezus, określając je jako "agresywany materiał".

Ponadto Facebook regularnie usuwa „polubienia” z prawicowych stron internetowych i obniża je w wynikach wyszukiwania. Facebook teoretycznie „pozwala” na promowanie artykułów krytykujących propagandę homoseksualną i politykę antyimigrancką, ale jednocześnie ich nie promuje, gdyż liczba odwiedzin na takich wpisach jest zamrażana.

Najlepiej znane agencje wywiadowcze na świecie to: CIA, FBI, MI5, MOSSAD, KGB ..... oraz Google i Facebook. Zakładając konto na Facebooku sam zakładasz sobie kartotekę na policji!

Dobrze się zastanów zanim podasz informacje o sobie na tym ważnym skrzydle CIA. Żyjemy w czasach, gdy nie trzeba brutalnie przesłuchiwać „wrogów rewolucji”, skoro istnieje urządzenie, dzięki któremu ludzie chętnie mówią co zrobili, oraz nawet co zrobią. Facebook wie z kim jesteś połączony, a jeśli jesteś naprawdę naiwny to zna też twoją rodzinę i numer rejestracyjny twojego samochodu. Dla tajnych służb Facebook jest spełnieniem marzeń.

Facebook to kopalnia, która wydobywa informacje o tobie zamiast węgla, i zarabia na twojej prywatności. Naprawdę nie ma już prywatności, a technologia staje się coraz bardziej niebezpieczna. Jak potwierdza milczenie w tej sprawie założyciela Facebooka, myślę że nawet jeśli usuniesz swoje konto FB, informacje o tobie pozostaną z nimi na zawsze.

Tym, którzy wątpią w „wolność słowa”, radzę nauczyć się, jak fałszować swój adres IP. Pierwszą zasadą jest to, że adres IP nie podróżuje z użytkownikiem, choć istnieją też inne sposoby. Jeśli ktoś jest „nietolerancyjnym rasistą” i chce napisać na FB, że: Anglicy są biali i tylko biali, że nie chce przekształcić Big Bena na minaret, lub że odbyt został zaprojektowany tylko do celów toaletowych, to lepiej zamieszczać takie komentarze poza swoim adresem, gdyż inaczej, jak czytałem: „dzielni mężczyźni w mundurach policyjnych nie mają problemu ze znalezieniem delikwenta, który promuje ekstremistyczny materiał”. Nawiasem mówiąc, nie jest to komunizm, ale „postępowa demokracja”.

Ponadto Facebook ma uzależniać. Szablon szybko przykuwa uwagę, pozwala ludziom narzekać na sprawy społeczne i polityczne, a ci którzy czują się samotni, mają własne społeczności na FB, co sprawia że nie czują się już tak samotni. Użytkownicy są nagradzani i karani, dlatego starają się zaprezentować jak najlepiej w oczach swoich społeczności. Nieświadomie otwierają drzwi policji, tajnym służbom i zagranicznym konsulatom wydającym wizy. FB i inne portale społecznościowe promują fałszywy, ulepszony obraz własnej rzeczywistości, za który użytkownicy chcą być podziwiani i nagradzani.

Marzenia kontra Rzeczywistość- na platformach społecznościowych.

Nie próbuj promować ulepszonego wizerunku samego siebie w Internecie, ponieważ gonisz nierealny sen, który może stać się strasznym ciosem psychicznym podczas pierwszego brutalnego kontaktu z rzeczywistością.

Zamiast tego radzę ci nuczyć się pracy manualnej, która rozwija myślenie i niezależność - (stolarstwo, budownictwo, hydraulika, zielarstwo), abyśmy nie mieli pokolenia idiotów, których cały świat kończy się na głupich selfie i polubieniach na Facebooku.

Twitter to kolejna marksistowska platforma prowadzona przez marksistowskie śmieci; i dlatego moje konto na Twitterze zostało już zawieszone. Zasadniczo na Twitterze, kościół i biali ludzie mogą być obrażani do woli, ale z drugiej strony krytyka ruchów homoseksualnych i antyliberalne, nieglobalistyczne poglądy prowadzą do zawieszenia konta. Zauważyłem również, że zwłaszcza cytaty z Biblii na Twitterze są jak sól w oku.

Jeśli chodzi o kobiety, radzę im nauczyć się piec ciasta dla swoich mężów, zamiast napinać dupy na Instagramie. Media społecznościowe są również przeznaczone do odseparowania ludzi od prawdziwego społeczeństwa, ponieważ osoby, których uwagę stale przykuwają tablety, smartfony i komputery, nie mają czasu na interakcję z prawdziwymi ludźmi.

"Ludzie pokochają otaczającą ich przemoc, zaczną wielbić technologie, które pozbawią ich wolności myślenia.”
— Aldous Huxley

Wyrzuć smartfona, i używaj tanich tandetnych telefonów bez dostepu do internetu, a razem z nimi używaj tymczasowych kart SIM. Po tygodniu lub dwóch spal je i kontaktuj się przez następną jednorazową tandetę. Będziesz bezpieczniejszy i zachowasz większą prywatność od ciągle podążających za Tobą uczu Wielkiego Brata. Gdyby kilka milionów osób tak zrobiło, smartfony byłyby darmowe, pod warunkiem długich kontraktów i podłączenia pod internet. Przestań marnować życie na naciskaniu guzików na smartfonie, których nawet do końca nie rozumiesz, i które zawładnęły już twoją wolnością. Zamiast tego porozmawiaj z żywym człowiekiem, mniej kontakt z przyrodą, a telefon może być tak prymitywny jak to tylko możliwe. Uważam nawet, że nieużywanie smartfona jest dziś aktem rebelii przeciwko Wielkiemu Bratu, który chce nas coraz bardziej kontrolować poprzez atrakcyjne wizualnie lecz dla większości niezrozumiałe; coraz bardziej zaawansowane aplikacje.

Uzależnienie od telefonu to wg mnie groźna choroba cywilizacyjna

„Wolność słowa” w mediach społecznościowych nie jest wolna, prywatność jest jak złoty pył, i oficjalnie nie jest to ani komunizm, ani cenzura, ale „postępowa demokracja" polegająca na inwiligacji totalnej - poprzez kreowanie przyjemnego i zaawansowanego technicznie obozu koncentracyjnego ze szklanymi ścianami!

"Nie wierz w nic co słyszysz, i tylko w połowę tego co widzisz."
- Edgar Allan Poe

W sekcji 'O autorze' zamieściłem najciekawsze wpisy z mojego konta Facebook.

Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut
Prognoza pogody
Polityka prawdy

Europarlament i smak koszernej „demokracji”

Napisał: Marcin Malik

Kilka dni temu odbyły się wybory do europarlamentu, które moim zdaniem niestety nic nie zmienią i które cieszyły się bardzo małym zainteresowaniem wyborców. W Polsce głosowało niecałe 24% a na Słowacji tylko 13% co oznacza że PO którą ja nazywam Platformą Ludową oczywiście ewidentnie kłamało mówiąc że aż 89% Polaków popiera okupację unijną nad Polską. Myślę że bardzo pozytywną niespodzianką jest że we Francji wygrał patriotyczny Front Narodowy, w Wielkiej Brytanii UKIP oraz że w Polsce Nowa Prawica w końcu przekroczyła próg wyborczy. Należy jednak pamiętać że te wyniki nic nie zmienią dlatego że partie prawicowe z prawdziwego zdarzenia mogą liczyć najwyżej na kilkadziesiąt mandatów spośród aż 751. Oznacza to że głos prawicy będzie słyszany nieco lepiej lecz bezczelnie ignorowany przez lewicową większość.

Gdyby spojrzeć na główne partie w parlamencie europejskim to nawet po samych nazwach widać że Związek Socjalistycznych Republik Europejskich jest niszczony przez komunistów. Największe partie Europarlamentu to uważająca się za centroprawicową Europejska Partia Ludowa i centrolewicowy Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów oraz liberalna Partia Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy. Oznacza to że partie dla których Manifest Komunistyczny Marxa i Engelsa jest polityczną Biblią zachowują pozycje liderów w Europarlamencie. Mają one kolejno około 212, 193 i 74 miejsca z 751 mandatów poselskich a głosy te zostały w dużej mierze zapewnione im przez muzułmanów którzy zostali przez nich sprowadzeni do Europy dla swoich własnych politycznych celów.

Ważne jest więc aby moi czytelnicy zrozumieli że w wyborach do Parlamentu Europejskiego nie biorą udziału sami Europejczycy lecz okupanci Europy oraz politycy, którym niszczenie Europy się opłaca.

stepone1_0

„Otwarcie ujawnimy swoją tożsamość wśród ras Azji i Afryki. Stwierdzam z pewnością że obecnie rodzi się ostatnie pokolenie Białych dzieci a nasza Komisja Kontroli będzie „w interesie pokoju” unicestwiała międzyrasowe napięcia. Zakażemy Białym rozmnażania się z Białymi i wykorzenimy wszelkie religie aby nasza była górą. Białe kobiety muszą współżyć z przedstawicielami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Wówczas Biała rasa wymrze, dlatego że po wymieszaniu się Białych z czarnymi będzie to koniec Białej rasy a nasz najgroźniejszy wróg zostanie tylko wspomnieniem. Zaczniemy wówczas 10.000 erę pokoju i dobrobytu, Pakt Judaizmu, i nasza rasa będzie rządziła niepodzielnie nad światem. Nasza wspaniała inteligencja z łatwością umożliwi nam kontrolę nad ciemnymi rasami”. 

 

Rabin Emmanuel Rabinovich 1952

Powyższy cytat jest adekwatnym dowodem na to dlaczego polityka w każdym tradycyjnie Białym chrześcijańskim kraju jest nastawiona na otwartą wojnę przeciwko naszej europejskiej kulturze. Mam pełną świadomość że judaizm wyklucza syjonizm lecz nie dbam o to. Żydzi są zaprzysięgłymi wrogami Białej rasy i czystego katolickiego ducha i dlatego ich brudna, jakby oblepiona błotem, kłamliwa, lichwiarska natura musi opuścić naszą ojczyznę raz na zawsze.

Przychodzi mi tu także na myśl mój artykuł „Globalizacja oczami podróżnika” oraz wywiad ze mną pt. „Rasa czy Cywilizacja” w których pisałem o potrzebie zachowania czystości rasowej i kulturowej jako niezbędnych wymogach do przetrwania narodu. Dla wielu moje poglądy okazały się zbyt radykalne lecz zapewniam że wraz z postępującą imigracją z krajów Trzeciego Świata wybory do Europarlamentu stają się coraz mniej europejskie gdyż my Europejczycy będziemy mieli coraz mniej do powiedzenia. Mówienie więc że Holendrzy zagłosowali na lewicę jest tylko częściowo prawdą dlatego że muzułmanie dają lewicy automatycznie kilka milionów głósów i dokładnie tak samo jest w każdym europejskim kraju. Nie dziwi mnie na przykład że w ostatnich wyborach do Europarlamentu w Antwerpii skrajna lewica rozniosła przeciwnków dlatego że w Antwerpii są już tylko murzyni, muzułmanie oraz ortodoksyjni żydzi. W tym mieście nie ma komu głosować na prawicę gdyż Belgów jest tam po prostu za mało.

Ta sama sytuacja jest na przykład w Anglii gdzie w trzech największych miastach Biali ludzie są mniejszością a nie-Białe dzieci szkolne stanowią aż 69%. Także w trzech głównych miastach Holandii oraz w wielu miastach Francji muzułmanie stanowią większość i domagają się wprowadzenia swoich muzułmańskich praw jednocześnie decydując za losy Europy. Czy na pewno więc wybory europejskie są europejskimi? Należy też zauważyć że partie konserwatywne także są partiami lewicowymi mimo że pracują pod szyldami prawicowych i najlepszym przykładem jest tutaj PO. Na przykład w Wielkiej Brytanii Partia Konserwatywna chcąc się dopasować do obecnego skrajnie lewicowego klimatu politycznego nie różni się już niczym od skrajnie lewicowej Parti Pracy i myślę że jest to jedyny powód dlaczego UKIP odniósł tak ogromny sukces w ostatnich wyborach.

Komuniści w parlamencie głęboko wierzą że mogą nieskończenie niszczyć Europę i Europejczyków i wierzą też że będą zawsze u władzy. Pomijają oni jednak fakt że wraz z postępującą polityką Białego holocaustu i chrześcijańskiego apartheidu przy jednoczesnym wzroście muzułmańskich i innych mniejszości, kiedyś te mniejszości już nie będą chciały widzieć w parlamencie Białych komunistów ale swoich własnych co oznacza że wszyscy Biali liberałowie i tolerancyjni lewicowcy zostaną zjedzeni przez wilki które sami dokarmiali Białym mięsem. Już teraz z powodu 5% muzułmańskiej populacji w Anglii oraz 6% populacji muzułmanów we Francji w wielu miastach ich głosy mają decydujące znaczenie.

Dane procentowe są zazwyczaj bardzo chłodne dlatego przypomnę że 11mln kolorowych w Anglii oraz podobna liczba we Francji (z czego 6.5mln to Arabowie) dają automatycznie swoje głosy komunistycznej lewicy. Jeśli natomiast weźmiemy pod uwagę tylko samych muzułmanów to oznacza że w każdych wyborach europejskich około 45mln głosuje na lewicę a jeśli dodamy do tego inne mniejszości etniczne Europy zachodniej to okaże się że rodowici Europejczycy są okradani ze swoich praw na 60 mln głosów. Oznacza to że jeśli 60 mln Białych ludzi zagłosuje na prawicę to dopiero wtedy wynik głosowania jest zerowy.

Europa już teraz została nam odebrana dlatego że o jej losach decydują obcy którzy z premedytacją chcą ją zniszczyć!

„Europejscy” wyborcy którzy w wielu miastach i dzielnicach są już większością i decydują za rodowitych mieszkańców Europy przeciwko nam niszcząc nas przy każdej okazji. Skrajna lewica też ich nie znosi lecz potrzebuje ich dla zapewnienia sobie głosów i utrzymania władzy.....nawet za cenę przetrwania naszej kultury, sztuki, wiary i wartości.

„Europejscy” wyborcy którzy w wielu miastach i dzielnicach są już większością i decydują za rodowitych mieszkańców Europy przeciwko nam niszcząc nas przy każdej okazji. Skrajna lewica też ich nie znosi lecz potrzebuje ich dla zapewnienia sobie głosów i utrzymania władzy…..nawet za cenę przetrwania naszej kultury, sztuki, wiary i wartości.

W związku z powyższym chciałbym aby bez względu na złudny melodramatyzm pewna rzecz była jasna zarówno dla lewicy jak i dla prawicy: otóż ludzie są tymi którzy tworzą kraj lecz jeśli kraj rozmnaża śmieci zamiast ludzi wówczas ten kraj wcześniej czy poźniej także stanie się śmieciem. Mam tylko nadzieję że zanim większość przyzna mi rację nie będzie za późno i że stanie się to jak najszybciej aby uniknąć jak największej liczby ofiar. Dobrzy ludzie są wszędzie, bez względu na pochodzenie i wyznanie lecz Wieża Babel różnych kultur i ras zawsze doprowadzi do zniszczenia, w tym wypadku nas Europejczyków. Jeszcze nie jest za późno aby ratować to co czyste.

Jeśli natomiast chodzi o same wybory czyli przysłowiowe wpisywanie krzyżyka w puste pole to będąc w Anglii zauważyłem trzy bardzo niepokojące rzeczy:

 • po pierwsze zawsze głosujemy ołówkiem a nigdy długopisem, dlatego że ołówek można łatwo zetrzeć i wstawić inny krzyżyk dla lewicy,
 • zauważyłem też że papier do głosowania był zagięty w taki sposób że partia UKIP znajdowała się na końcu poniżej zagięcia papieru i w efekcie tego wiele osób nie widziało tej partii na dokumencie do głosowania i potem dzwoniło do UKIP dlaczego nie wystawili kandydata, a z pewnością wystawili,
 • kilka lat temu w Anglii zaczęto bardzo głośno mówić o imigracji i gdy w końcu przyszło do głosowania w jednej z niewielu już Białych dzielnic zamknięto lokal wyborczy o czym prasa brytyjska oczywiście milczała. Niedługo potem premier powiedział jak wiele dobrego islam wniósł do społeczeństwa brytyjskiego. Co ciekawe w tym samym czasie żołnierze brytyjscy pilnowali lokali wyborczych w Kabulu aby Afgańczycy mieli właśnie prawo do głosowania.

Czytałem też wiele razy wypowiedzi z różnych kręgów politycznych na temat demokracji lecz chciałbym powiedzieć jasno że czegoś takiego po prostu nie ma i nigdy nie było. Demokracja jest tylko wymysłem klasy rządzącej która karmi masy swoim pustym nic nieznaczącym sloganem aby ci którzy mają jednego funta poczuli się równi z tymi którzy mają miliony funtów oraz władzę. Poza tym demokracja jest łagodnym określeniem dla anarchii w białych rękawiczkach dlatego że nie ma sensu narodów przeciwników politycznych bić po głowach, łamać ich nosów i szczęk skoro można powiesić niebieski materiał z żółtymi gwiazdami oraz mówić że wszyscy jesteśmy równi.

Jeśli chodzi o jakiekolwiek zmiany po eurowyborach to myślę że nie należy się ich spodziewać jeszcze przez wiele lat dlatego że proces zmiany myślenia z lewicowego na prawicowy wymaga jeszcze wielu ofiar i jest on bardzo długotrwały. Jeśli kiedykolwiek nadejdzie zmiana to myślę że nadejdzie ona tylko z Francji gdy Front Narodowy wygra w końcu wybory prezydenckie. Po tym już nastąpi efekt domina który szybko się przeniesie na sąsiednie kraje i najpierw zostanie wytępiona czerwona zaraza a potem nastąpią masowe deportacje obcych okupantów i definitywny koniec poprawności politycznej. W międzyczasie jednak dzięki obecności partii prawdziwie prawicowych w europarlamencie możemy co najwyżej oczekiwać że Europa nie będzie się dalej zsuwała w chaos bezgranicznej tolerancji. Myślę że to dobry początek choć ogromna szkoda została już wyrządzona i jeśli nic się nie zmieni w ciągu najbliższych 20 lat to problemy Europy będzie mogła już tylko rozwiązać wojna domowa w skali europejskiej. Dla Polaków mieszkających w Białej katolickiej Polsce mój artykuł może wyglądać na przekoloryzowany lub „ksenofobiczny” lecz to właśnie tego rodzaju przepełnione znieczulicą i ignorancją podejście także niszczy nas od środka.

Europejscy wyborcy którzy w wielu miastach i dzielnicach są już większością i decydują za rodowitych mieszkańców Europy przeciwko nam niszcząc nas przy każdej okazji. Skrajna lewica też ich nie znosi lecz potrzebuje ich dla zapewnienia sobie głosów i utrzymania władzy.....nawet za cenę przetrwania naszej kultury, sztuki, wiary i wartości.

Europejscy wyborcy którzy w wielu miastach i dzielnicach są już większością i decydują za rodowitych mieszkańców Europy przeciwko nam niszcząc nas przy każdej okazji. Skrajna lewica też ich nie znosi lecz potrzebuje ich dla zapewnienia sobie głosów i utrzymania władzy…..nawet za cenę przetrwania naszej kultury, sztuki, wiary i wartości.

Aby Europa mogła znowu być Europą należy wprowadzić następujące prawa i działania:

 • należy wyrwać komunizm oraz ich liberalnych pachołków z powierzchni Europy raz na zawsze,
 • należy wyrwać wszystkich żydów z mediów, bankowości i polityki a resztę deportować do okupionego krwią i wyzyskiem Palestyńczyków Izraela dlatego że dopóki będą żydzi w Europie doputy będą konflikty. Żydzi są mistrzami w grze o nazwie „dziel, podbijaj i rządź” i musimy sobie zdać sprawę bez zbędnych złudzeń i nadziei że albo my wyrzucimy żydów albo oni zniszczą państwo polskie i Polaków poprzez lichwę i wstręt do wszystkiego co nieżydowskie. Choć pojedyńczy żydzi mają uczciwe, dobre serca to sam system żydowski jest oparty na rasiźmie który jest do tego stopnia radykalny że żyd nie chce nawet jeść naszego jedzenia gdyż jest ono niekoszerne a osoba o pochodzeniu nieżydowskim jest dla niego brudna. To obrzezane, przewrotne i nieskończenie głodne władzy i pieniędzy plemię oraz ich podstawy genetyczne powinny być usunięte z Europy bezpowrotnie. Jest to warunek naszego przetrwania.
 • trzeba zdelegalizować islam jako niezgodny z kulturą europejską oraz jako szalenie destruktywny dla kultury europejskiej a następnie deportować wszystkich muzułmanów do swoich krajów aby tam sami sobie radzili ze swoim muzułmańskim obłędem. Niech historia związana z islamem będzie naszą przestrogą. Muzułmanie są jawnymi wrogami Europy.
 • należy deportować wszystkie mniejszości kulturowo-rasowe kładąc bezwględny nacisk na Cyganów oraz usunięcie każdego Czarnego przestępczego getta,
 • należy ujednolicić kwestię obywatelstwa poszczególnego europejskiego kraju z pojęciem rasy i kultury co oznacza że Europejczycy są jednej rasy (Białej) i jednej wiary (chrześcijaństwo) z wykluczeniem każdej innej,
 • należy walczyć z korporacjonizmem który jest tylko inną formą ekonomii sterowanej centralnie a zamiast tego stworzyć państwo małych samodzielnych firm gdzie każdy Polak byłby właścicielem swojego interesu na swojej polskiej ziemi, a nie tanim wyrobnikiem na rzecz obcego kapitału,
 • wprowadzić politykę prorodzinną gdzie od każdej kobiety oczekiwane byłoby urodzenie przynajmniej trzech czystych genetycznie dzieci przez następne 20 lat od wyzwolenia Europy,
 • skryminalizować promocję sodomii oraz wszelkich przejawów promocji HIV i chorób wenerycznych oraz niszczenia wartości moralnych i kulturowych budowanych przez tysiące lat,
 • budować dobrego stosunki z Rosją jako partnera ekonomicznego oraz przede wszystkim odbiorcę polskiego eksportu,
 • w Polsce należy wprowadzić ustawę o ochronie języka polskiego która zabroni używanie słów obcych z polskimi końcówkami,
 • po katolicyźmie „drugą religią” powinna być ekologia.

dirtymarriage

Żydzi o brudnych małżeństwach: Jaki jest bardziej efektywny sposób na wykończenie Europy jeśli nie poprzez zabijanie tradycyjnych chrześcijańskich wartości. Ta politycznie poprawna ultra-liberalna para dobrze o tym wie.

Zainteresowani Unią powinni także przeczytać artykuł pt „Unia Antychrysta” w którym napisałem więcej na temat systemu „Czerwonego Związku”.

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ

 • Zwierzęta
 • Akta plażowe
 • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
 • Birma (Myanmar)
 • Armenia
 • Tadżykistan