Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

==============================================  „Religia, tak samo jak alkohol, powinna być tylko dla ludzi mądrych”

Marcin Malik

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Najnowsze komentarze
Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
Polityka prawdy

Cyganie i cenzura Facebooka

Napisał: Marcin Malik

Cyganie i cenzura Facebooka

 

Czasem prawda jest nie tylko niewygodna i zakazana ale jest też uznawana za niemoralną. Krytyka, jak najbardziej dlatego że przecież mamy 'demokrację’, jednak jak pisał George Orwell: 'Wszystkie zwierzęta są równe lecz niektóre zwierzęta są równiejesze od innych’. Po zmasowanym ataku ultra-lewicowych donosicieli Facebook po raz kolejny nakłada kaganiec poprawności politycznej. O Cyganach nie można mówić prawdy dlatego że prawda na ich temat jest: 'znieważająca i obraźliwa oraz prowadzi do wykluczenia, segregacji i fałszywych stereotypów.’ W artykule tym Cyganie stanowią jednak tylko mały wątek, gdyż przedstawiam ich jako narzędzia hipokryzji Facebooka.

 

Wprowadzenie do kwesti cygańskiej

Na temat Cyganów i Facebooka już wcześniej pisałem, także artykuł ten nie będzie niczym nowym w moich publikacjach. Będzie on jedynie dalszym potwierdzeniem rażącej niesprawiedliwości na korzyść tego co ekstremalnie kryminogenne i pasożytnicze- oraz nietykalne. Gdybym napisał o polskich lub angielskich alkoholikach to nie byłoby problemu, lecz ja po raz kolejny odważyłem się przypomnieć czym są Cyganie. Napisałem też list do 'Rady Nadzorczej Facebooka’, którego treść publikuję poniżej.

Adekwatne publikacje:

Mój artykuł o Cyganach to: „Kulturowe ubogacenie Europy – część III Cyganie”. Poprawni-politycznie wrogowie białej cywilizacji nie byli w stanie znieść oczywistej prawdy i dlatego za ten artykuł wytoczyli mi sprawę w sądzie. Ciekawe jednak to że ani sędzia, ani prokurator ani żaden lewicowy wróg wewnętrzny nie chce mieszkać ani rozmawiać z Cyganami. Ich prawdziwa wersja to: 'Unikamy Cyganów jak ognia a gdy ich widzimy to trzymamy się za portfele – jednak jeśli napiszesz o Cyganach prawdę to zrobimy z ciebie przestępcę w sądzie.’ Jaka to straszna hipokryzja!!! Jakie to obrzydliwe !!!

Moje artykuły na temat Facebooka to: „Facebook i kontrola medialna” oraz „Publikacje z Facebooka”. W pierwszym z nich piszę o Facebooku jako o przerażającej machinie wywiadowczej której celem jest także kształtowanie opinii publicznej. W drugim z nich natomiast umieściłem moje wpisy które wcześniej Facebook usunął. Niech każdy osądzi czy któryś z nich jest tzw. 'mową nienawiści’.

Politycy lewicy i prawicy dużo mówią na temat ochrony mniejszości etnicznych i seksualnych – lecz nigdy nie mówią o ochronie większości !! W ten sposób tworzą oni kraj w którym panuje 'prawo mniejszości’, natomiast większość jest marginalizowana i prześladowana w celach polityczych wrogów wewnętrznych.

 

Marcin Malik

Mój usunięty wpis o Cyganach

Cyganie – oraz walka z prawdą

Przypominam mój artykuł o wkładzie jaki Cyganie mają do każdego społeczeństwa w którym się pojawią. Pasożytnictwo społeczne, notoryczne oszustwa, złodziejstwo, żebractwo, chuliganśtwo, wandalizm, wymuszenia, znęcanie się, zakładanie fałszywych firm za granicą w których Polacy są werbowani jako niewolnicy. Lista jest długa.

 

Z tej okazji 8 kwietnia wyprawili Cyganom 'Międzynarodowy Dzień Romów’ za ich 'wielkie zasługi’. Media głównego nurtu w Polsce mało co nie narobiły w majtki z zachwytu. Napisałem o Cyganach prawdę choć czasem prawda jest uznawana nie tylko za niewygodną ale nawet za niemoralną. Tak jest w tym przypadku. U Cyganów 14-latki zachodzą w ciążę i jest to norma, choć nigdy nie słyszałem aby policja lub media mówiły o pedofilii jako części cygańskich obyczajów, gdyż są oni uprzywilejowani aż do tego stopnia.

 

W związku z tym artykułem w Polsce nadal jest prowadzona sprawa przeciwko mnie lecz prawdziwą gwiazdą mojego artykułu nie są już nawet Cyganie ale 'strażnik kłamstw’ prokurator Maciej Młynarczyk. Młynarczyk oraz wszyscy strażnicy kłamstw źle ujęli art. 256. Tu nie chodzi o nienawiść ale o pogardę, i to nie o pogardę na tle rasowym ale o pogardę do cygańskiego sposobu życia, który już dokładnie opisałem. Nie wiążę też z Cyganami żadnej ideologii (art. 257). Ja po prostu czuję odrazę do tych zbirów. Do tego ten kicz i prostackie obycie…

 

Młynarczyk już zhańbił swoje stanowisko chroniąc tych bandytów lecz zastanawiam się czy Polskie Ministerstwo Sprawiedliwości też się zhańbi. Ja uważam że jest to możliwe. W tak zwanych krajach 'postępowych i demokratycznych’ jak: Anglia, Szwecja, Norwegia, Francja, USA jest taka tolerancja że cygańskie i czarne gangi są bezkarne. Dopilnuję aby mój artykuł o Cyganach został przeczytany przez pewne partie polityczne w Polsce i przez Konsulat Brytyjski. Cyganów trzeba koniecznie usunąć z listy 'świętych krów’.

 

„Kulturowe ubogacenie Europy – część III Cyganie”

 

Policjancie! Myślę że powinieneś zabiezpieczyć ten wpis. Wiem, zgadzasz się ze mną ale masz rodzinę na utrzymaniu i kredyt na mieszkanie, a za obronę prawdy mogliby cię zwolnić.

Romowie Cyganie

Cyganie – Facebook nie pozwala pisać o nich prawdy dlatego że prawda na temat Cyganów jest: 'znieważająca i obraźliwa oraz prowadzi do wykluczenia, segregacji i fałszywych stereotypów.’ Polaku! Głosuj na lewicę a Cyganie zostaną twoimi sąsiadami. Tylko uważaj żebyś nie został 'rasistą’ i dopuszczał się 'mowy nienawiści’.

Facebook nie cenzuruje twoich słów dlatego że nie mają one sensu ale dlatego że twoje słowa mają siłę których Facebook się boi. Słowa te są wbrew interesom Żydów.

 

Marcin Malik

Mój list do Rady Nadzorczej Facebooka

Po tym jak mój wpis został usunięty, napisałem do tzw. 'Rady Nadzorczej Facebooka’. Wiedziałem że to nic nie da i Facebook nawet sam informuje że czyta tylko niektóre listy, czyli pewnie jeden na 100tys. Tak czy inaczej postanowiłem do nich napisać, choćby po to abym mógł umieścić treść mojego listu poniżej (tłumaczenie z oryginalnej wersji angielskiej). Facebook daje też instrukcje co ująć w liście do nich.

Należy koniecznie napisać:
– 'dlaczego mój wpis jest ważny’,
– 'jak wpłynie na społeczność’.
– oraz 'jak ma się on do poszanowania praw człowieka’.

Tak też zrobiłem.

Treść mojego listu poniżej:

 

Napisałem wpis o przestępczym charakterze Cyganów który przechodzi z pokolenia na pokolenie, ale jest tolerowany pod fałszywą flagą 'tolerancji’. Facebook usunął mój wpis ponieważ krytykowanie tzw. 'prześladowanej mniejszości etnicznej’ jest niepoprawne politycznie.

 

Nie zgadzałem się z wieloma decyzjami Facebooka i zawsze z tego samego powodu. Facebook jest dobrze znany z cenzury. Jest to skrajnie lewicowa platforma na której inny punkt widzenia jest niedozwolony, choć przede wszystkim prawda jest definiowana jako: 'mowa nienawiści sprzeczna ze standardami społeczności’. Kto jest tą społecznością?

 

Mój wpis o Cyganach jest ważny bo dzięki niemu mniej ludzi byłoby oszukiwanych, rabowanych i terroryzowanych przez dobrze zorganizowane cygańskie gangi których profesją są rozboje, oszustwa i kradzieże. Dowody są przytłaczające gdziekolwiek Cyganie się pojawiają, i zawarłem je w moim wpisie. Jeśli Facebook nie opublikuje mojego wpisu to wpłynie na wiele społeczności, ponieważ Cyganom będzie łatwiej kontynuować swoje zbrodnie, pasożytnictwo społeczne, chuligańtwo i zastraszanie.

 

Obowiązujące podwójne standardy na Facebooku utwierdzają mnie w przekonaniu że gdybym napisał podobny wpis o Rosjanach czy Niemcach to nie byłoby problemu i wszystko byłoby: 'zgodne ze standardami społeczności Facebooka’. Jednak pisanie niewygodnej prawdy o osobach kolorowych, Żydach i homoseksualistach jest zabronione. Facebook od dawna blokuje mi konto.

 

Facebook podobno walczy o prawa człowieka, jednocześnie odbierając im podstawowe prawo jakim jest wolność słowa. Co za hipokryzja! Ta marksistowska bakteria (poprawność polityczna) z której Facebook jest tak niesławny ma na celu uciszenie prawdy.

 

Napisałem ten list aby Wam powiedzieć co wiele osób myśli o Facebooku, choć nie sądzę abyście zmienili zdanie lub przywrócili wszystkie opcje na moim koncie.

 

Marcin

 

Tematyka: wolność wypowiedzi, dziennikarstwo, społeczności marginalizowane.

Cóż, mógłbym w tym momencie użyć sformułowania: 'głupi jak Polak’. Jak to jest że wszędzie tam gdzie mieszkają Cyganie, Polacy zeznają czasem ze łzami w oczach że są terroryzowani i okradani przez Cyganów. Mimo to policja wielokrotnie karała Polaków za samo zeznawanie przeciwko Cyganom oraz za to że Polacy wyrzucali Cyganów w celu uniknięcia przestępstw. Jednak z drugiej strony w tych polskich miastach gdzie jest dużo Cyganów, Polacy zawsze tłumnie wybierają lewicę która działa na ich dalszą niekorzyść. Czyżby: 'Głupi jak Polak’?

Romowie Cyganie

Cyganie – zdjęcie zrobione w Europie w 21 wieku. Prawda że ubogacają Europę kulturowo i technologicznie? Lecz nie tylko! Cyganie mają wiele talentów, mimo że nie jest to komplement.

Podam tylko parę przykładów na to jak pracuje anty-polska policja i anty-polski wymiar poprawności politycznej:

1. Cyganie zdemolowali Polce samochód i obrzucali ją obelgami. Policjant udał że nie widział i aresztował Polkę: 'bo nazwała ich Cyganami’. Jego tłumaczenie to: 'bo on ma rodzinę na utrzymaniu i chce spokoju’.

2. Cyganie zawsze przychodzili do tej samej restauracji. Nigdy nie płacili rachunków i swoim zachowaniem odstraszali klientów. Właściciel restauracji wywiesił więc informację: 'Cyganom wstęp wzbroniony’, po czym sąd zkazał go na grzywnę 10tys złotych.

Reszta przykładów o cygańskim sposobie na życie w moim artykule: „Kulturowe ubogacenie Europy – część III Cyganie”.

W Anglii jest tak samo. Za każdym razem gdy rozmawiam z Anglikami na temat imigracji, oni zawsze mówią że są przeciwko i że granice należy zamknąć aby już więcej nie przyjechało. Jestem pewien że wielu Anglików chciałoby masowych deportacji. Wynikiem tego był Brexit, jednak Brytyjczycy nie wzięli pod uwagę że kraje afrykańskie i azjatyckie nie są w Unii Europejskiej. Mimo to Anglicy najczęściej głosują w taki sposób jakby chcieli jeszcze więcej imigracji, choć w większości po-angielskich miast głosy Anglików i tak się nie liczá gdyż są oni mniejszością. Tutaj polecam mój artykuł: „Projekt Wielkiej Wymiany”.

’Jakość Strony’ na Faceboku

Wpisy niezgodne z nurtem politycznym Facebooka nazywa on 'mową nienawiści’ i usuwa. Jeśli nie ma się do czego przyczepić to Facebook obniża pewne konta w wynikach wyszukiwania. Skąd to wiem? Wiem dlatego że wyjaśnił mi to Facebook w sekcji ’Rekomendacja Strony’. Proszę uważnie przeczytać a jestem pewien że wszyscy zrozumieją że jest to język cenzury pod kątem politycznym i światopoglądowym.

Rekomendacja strony: www.facebook.com/KompasTravel/

Nie polecana

Nie sugerujemy już Twojej strony innym. Ludzie nadal mogą znaleźć i polubić Twoją stronę ale nie zalecamy stron które zawierają którekolwiek z poniższych: Dowiedz się, jak działają rekomendacje:

– Administratorzy, którzy w przeszłości naruszali standardy społeczności (cenzura polityczna i światopoglądowa)

– Tematyka strony koncentruje się na sprawach obywatelskich, szczepionkach lub innych drażliwych tematach (cenzura polityczna i światopoglądowa)

– Strony z historią naruszania standardów społeczności (cenzura polityczna i światopoglądowa)

– Treści to linki, spam lub po prostu rzeczy, z którymi ludzie nie chcą wchodzić w interakcje (zdaniem Facebooka – cenzura polityczna i światopoglądowa)

– Naruszenia zasad reklamowych (jeśli chcesz zareklamować na Facebooku coś co jest sprzeczne z ideologią tej platformy, zrezygnuj. Jeśli masz konto które Facebookowi się nie podoba i dajesz reklamę na 24h, to Facebook podejmie dezycję negatywną lub pozytywną po 23h. Facebook jednak przyjmie pieniądze. Strony lewicowe mają automatyczną zgodę.)

Z drugiej strony te konta które promują globalizację, homoseksualizm, mieszanie się ras i poprawność polityczną mają od Facebooka ogromną pomoc. Takie strony robią na Facebooku wielką karierę. Na Facebooku bardzo popularni są też lewicowi donosiciele, którzy są dla tej platformy użytecznymi informatorami.

Poza tym sama nazwa: 'Jakość Strony’ w mediach społecznościowych ma się nijak do jakości nawet jeśli nie chodzi o cenzurę polityczną i światopoglądową. Liczba znajomych, liczba polubień i pozytywnych opinii nic nie znaczy. Dziewczyna która prezentuje jak malować rzęsy lub pręży się w nowych majtkach ma większą popularność niż ktoś kto pisze na temat technik budownictwa czy o psach myśliwskich. Pragnę przez to uspokoić moich czytelników że media społecznościowe nie są ani wyrocznią jakości ani prawdy, i to jak one Was oceniają powinno po Was spływać jak woda po kaczce.

Facebook cenzura

Podobno 'wolność słowa, równość i sprawiedliwość’ to sztandarowe cechy demokracji? Nie ma znaczenia czy jest to faszyzm, komunizm czy liberalna demokracja. Gdy chodzi o władzę i pieniądze wszystkie systemy są takie same.

Facebook i jego 'misja miłosierdzia’

W standardach społeczności Facebook rozpisał się w troskliwy sposób na temat jego misji pokoju, promocji szacunku, równości i otwartości. Rzeczywiście czytając poniższy tekst można mieć wrażenie że Facebook to platforma promująca pokój i miłość pomiędzy ludźmi. To jest właśnie to co ja popieram. Ja sam w znakomitej większości moich artykułów promuję poznawanie świata, dorobek kulturowy i architektoniczny wielu cywilizacji oraz poszanowanie egzotycznych kultur i obyczajów. Promuję też walory gastronomiczne Azji oraz piękno naturalne wielu krajów. Ja sam wielokrotnie chwaliłem ludzi Azji za ich pomysłowość, zaradność, przebojowość oraz radość życia; często pomimo ciężkich warunków ekonomicznych i politycznych. W bardzo pozytywny sposób opisałem też piękno kobiet innych ras oraz pomoc tych ludzi. Doświadczyłem tego osobiście i umieściłem to w moich reportażach.

Co więc jest we mnie takiego co nie podoba się lewicy szczującej na mnie do Facebooka? Cóż, pewnie to że ukrytą naturą żydowskiego Facebooka są podwójne standardy sformułowane w tak troskliwy i dobroduszny sposób aby ukryć fakt że są one nastawione na tworzenie i umocnienie lewicowego elektoratu. Poniżej dodatkowo odniosę się do sztandarowych rytuałów Facebooka, które tak naprawdę są zaadresowane tylko do tradycyjnie białych narodów. Poniższe pouczenia to pokojowo sformułowane baty do wyrobienia w Europejczykach i tylko w Europejczykach poczucia strachu, winy i pokory.

’Definiujemy mowę nienawiści jako bezpośredni atak na ludzi — a nie na koncepcje czy instytucje’ na podstawie tego, co nazywamy chronionymi cechami: rasy, pochodzenia etnicznego, narodowości, niepełnosprawności, przynależności religijnej, kasty, orientacji seksualnej, płci, tożsamości płciowej i poważnych chorób.

Dostrzegam w tych słowach walkę z fundamentalnym prawem każdego białego narodu do kontynuacji swoje rasy i kultury. Ludy kolorowe natomiast mają do tego pełne prawo. To się nazywa: apartheid.
Zostało już udowodnione ponad wszelką wątpliwość że Facebook faworyzuje strony lewicowe oraz karze koncepcje i instytucje prawicowe.

Czym jest 'mowa nienawiści’? Proszę zakreślić właściwe: 'biała duma’ czy 'czarna duma’? 'Polska dla Polaków’ czy ’Izrael dla Żydów’? To są właśnie podwójne standardy Facebooka!
Czym jest 'rasizm i ksenofobia’? Proszę zakreślić właściwe: Afryka jest potocznie nazywana 'czarnym kontynentem’. Czy to znaczy że Europa może być nazywana 'białym kontynentem’? Czarnych nikt nigdy nie oskarży o 'rasizm i ksenofobię’ dlatego że podtrzymywanie w ciągłym poczuciu strachu, winy i pokory jest tylko dla białych.

’Poprzez ochronę 'tożsamości płciowej’ Facebook nie chroni mężczyzn i kobiet ale popiera genderyzm, czyli idelogię wyniszczającą dzieci która w rezultacie niszczy białe narody.

Poprzez ochronę 'orientacji seksualnej’ Facebook buduje globalny lewicowy elektorat. Rozmawiałem z homoseksualistami których nigdy nie pokażą w telewizji gdyż powiedzieli że oni z dnia na dzień dowiedzieli się że są 'prześladowani’. Od czasu gdy zaczęła się homo-propaganda właśnie wtedy zaczęli się czuć niebezpiecznie.

Ataki definiujemy jako przemoc lub odczłowieczającą mowę, krzywdzące stereotypy, stwierdzenia o niższości, wyrazy pogardy, wstrętu lub odrzucenia, przekleństwa i wezwania do wykluczenia lub segregacji. Zabraniamy również używania szkodliwych stereotypów, które definiujemy jako odczłowieczające porównania, które w przeszłości były wykorzystywane do atakowania, zastraszania lub wykluczania określonych grup i które często są powiązane z przemocą offline.

Innymisłowy jest to danie pewnym grupom statusu nietykalności i przemilczania ich przestępstw dla 'wyższego celu’. Jak to zadeklarowała anty-brytyjska i anty-biała Partia Pracy: „Białe dziewczynki gwałcone przez muzułmańskie gangi powinny trzymać buzie na kłódkę dla dobra multikulturalizmu’. Co do 'wykluczenia i segregacji’ nie można mówić prawdy przeciwko czarnym chuliganom i podpalaczom z BLM którzy działają w celu zebrania gotówki od białych owiec.

Szczytem hipokryzji Facebooka co do polisy walki z 'odrzuceniem, wykluczeniem i segregacją’ jest fakt że Facebook regularnie usuwa strony palestyńskich gazet. Sprawa ta była wielokrotnie opisywana przez media amerykańskie, brytyjskie, arabskie i nawet przez Times of Israel. Sprawę tą opisała też organizacja chroniąca praw człowieka: Human Rights Watch.

(Washington, DC) – 'Facebook bezprawnie usunął i zablokował treści Palestyńczyków i ich zwolenników, w tym treści dotyczące łamania praw człowieka w Izraelu i Palestynie podczas działań wojennych w maju 2021 roku.’

 

Human Rights Watch
https://www.hrw.org/news/2021/10/08/israel/palestine-facebook-censors-discussion-rights-issues

Chronimy również uchodźców, migrantów, imigrantów i osoby ubiegające się o azyl przed najpoważniejszymi atakami, chociaż dopuszczamy komentarze i krytykę polityki imigracyjnej.’

Czy Facebook chroni uchodźców palestyńskich? Nie, tylko tych którzy zalewają Europę. Palestyńczycy nadal żyją za ścianą. Facebook rzeczywiście dopuszcza krytykę imigracji ale tylko do Izraela.

Hipokryta to polityk który wyciąłby las pełen pięknych drzew aby zarobić na ich drzewie, oraz zabiłby wszystkie zwierzęta dla skór i mięsa – a potem zalałby ten teren betonem i zbudowałby na nim Centrum Ochrony Przyrody.

 

Marcin Malik

, Cyganie i cenzura Facebooka, Kompas Travel

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ

  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan