Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

==============================================  „Religia, tak samo jak alkohol, powinna być tylko dla ludzi mądrych”

Marcin Malik

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Najnowsze komentarze
Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
Przeglądasz kategorię

Polityka prawdy

Dział ten powstał w odpowiedzi na drastycznie zmieniającą się populację Europy pod względem etnicznym i kulturowym, oraz zbrodnie i problemy społeczne związane z tymi zmianami. Dla jednych artykuły te mogą być oczywistą prawdą, a dla innych jedynie teorią konspiracyjną. Niech każdy sam zdecyduje co uważa.

Według mnie jest to Polityka Prawdy, dlatego że rezultaty anty-białych działań są doskonale widoczne i mierzalne. 'Tymczasowi pracownicy’, 'łączenie rodzin’, czy 'pomoc ofiarom wojny’ – inne czasy, inne kłamstwa. Cel jest jednak zawsze ten sam – ponadnarodowy plan niszczenia białej chrześcijańskiej cywilizacji, który ja nazywam Projektem Wielkiej Wymiany.

Jak mogłem się spodziewać, wszystkie cytaty białego ludobójstwa wypowiedziane przez żydowskich komunistów są zawsze okrzyknięte przez angielsko języczne media jako 'mistyfikacja’. Największe mistyfikacje na świecie – (obok Yeti i Trójkąta Bermudzkiego) to 10 Downing Street i BBC !!! Instytucje polityczne i medialne serwowane w języku angielskim w cale nie są angielskie.

Od kiedy ’Władca Ciemności’ poświęcił Dwie Wieże 11 września, Świat Zachodni ciągle przechodzi kryzysy, jakby zmierzał do następnego etapu. Zniszczenie pokojowych krajów arabskich, kryzys uchodźców, '3′ płcie, seks analny jako sposób na życie, nachalne niszczenie rodzin, ciągła promocja mieszania się ras na niekorzyść rasy białej, zamiana papieża konserwatywnego na liberalnego, i wreszcie zasłona dymna w postaci wirusa. Co jest następne? Na pewno nędza, bezrobocie i zadłużenie, ale co jeszcze? Być może koniec lub ograniczenie gotówki, oraz osobisty mikroczip w formie szczepionki powodujący bezpłodność i zawały serca. Pewien cytat przyszedł mi do głowy:

„Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy to wielki kryzys, i narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”

– David Rockefeller (na Konferencji Biznesu ONZ, wrzesień 1994)

Polityka prawdy

Warunki uzyskania obywatelstwa polskiego

Napisał: Marcin Malik
Prezentuję moje własne warunki uzyskania obywatelstwa polskiego, gdyż uważam je za jedyne właściwe, rozsądne i uczciwe. Moje prawo przyznawania obywatelstw zaplanowałem tak aby chronić siłę, jedność, bezpieczeństwo, zdrowie i czystość narodu polskiego.
Ciekawostki Polityka prawdy

Obywatelstwo poprzez inwestycję

Napisał: Marcin Malik
W tym artykule dowiesz się czym jest obywatelstwo poprzez inwestycję i które kraje to oferują, jakich obywatelstw należy unikać, oraz czym jest siła paszportu? Dowiesz się także jak terroryści z ISIS inwestują w europejskie obywatelstwa poprzez udawanie uchodźców. W części: "Obywatelstwa których należy unikać jak ognia" piszę o masowej pladze gwałtu w Indiach, także na białych kobietach.
Polityka prawdy

Obywatelstwo poprzez Prawo Krwi i Prawo Ziemi

Napisał: Marcin Malik
Prawo Ziemi (Jus Soli) oznacza że każde dziecko urodzone na terytorium takiego kraju dostaje ofertę automatycznego przyjęcia obywatelstwa, bez względu na to skąd pochodzą jego rodzice. Prawo Krwi (Ius sanguinis) to zasada na mocy której obywatelstwo dziecka jest ustalane lub nabywane na podstawie obywatelstwa jednego lub obojga rodziców. Ja uważam że są to kolejne oszustwa które nie mają pokrycia w życiu. Nawiązuję także do niewygodnego tematu jakim jest Białe Ludobójstwo w RPA.
Polityka prawdy

Wojna Izraela z całym światem; część I – 'Atak Hamasu na Izrael’

Napisał: Marcin Malik
7 października 2023 roku Hamas zaatakował Izrael, zaczynając swój podbój od morderstw na uczestnikach muzycznego festiwalu, głównie na Żydach. Bojownicy Hamasu dostali się na tereny Izraela gdzie zabili żydowskich cywilów i zgwałcili żydowskie kobiety. Zamach terrorystyczno-wyzwoleńczy Hamasu był dla Izraela jak dar z nieba, i być może był nawet zaplanowany przez Izrael aby osłabić Hamas.
Polityka prawdy

Wojna Izraela z całym światem; część II – 'Wojna globalna’

Napisał: Marcin Malik
Straszne jest to że wojna muzułmanów o wyzwolenie Palestyny mogłaby się stać III Wojną Światową. Tam gdzie są Żydzi tam zawsze będzie wojna gdyż Żydzi chcą mieć świat dla siebie. Dali sobie prawo dominacji nad innymi narodami. Gdyby wygrali muzułmanie, mogłoby być jeszcze gorzej. Wojna szybko przeniosłaby się do Europy; i to wojna na noże, kije i siekery, oraz od czasu do czasu na broń palną.
Polityka prawdy

Wojna Izraela z całym światem; część III – 'Opowieść o nienawiści’

Napisał: Marcin Malik
Nienawiść do Żydów nie ma podłoża rasowego czy kulturowego ale jest bezpośrednim rezultatem krwi wielu narodów na żydowskich rękach. Jest to wąska międzynarodowa klika która zwraca narody przeciwko sobie dla własnych korzyści. Żydzi niszczą na wielu frontach i efekty tej wojny widzimy nie tylko na arabskiej pustyni ale także w Europie. Kto ochroni białych ludzi przed ludobójstwem i rasizmem ze strony 'prześladowanych mniejszości'. 

Definicja ludobójstwa wg ONZ

Ludobójstwo  – według oficjalnej definicji Organizacji Narodów Zjednoczonych określa następujące akty umyślnie prowadzące do zniszczenia całej lub części grupy narodowej, etnicznej, rasowej i religijnej poprzez:                                                                                                                                 
 • zabijanie członków danej grupy,
 
 • tworzenie poważnej szkody fizycznej lub psychicznej członków danej grupy,
 
 • celowe nakładanie na daną grupę warunków życia zaplanowaną w taki sposób aby doprowadzić do fizycznego zniszczenia całej lub części grupy,
 
 • nakładanie praw w celu zapobiegania urodzeń w danej grupie,
 
 • przymusowe przesiedlanie dzieci z jednej grupy do drugiej.

Czy nie wygląda to jak multi - 'kulturalizm' ?

Polityka prawdy

Simon Mol – czarny dostawca HIV

Napisał: Marcin Malik
Simon Mol - murzyn podstępem dostał się do Polski gdzie spełniał swoje zwyrodniałe fantazje seksualne, zarażając wirusem HIV naiwne lewicowe Polki. Artykuł ten będzie o najczarniejszej stronie poprawności politycznej gdyż nawet te Polki które oddawały się czarnemu dostawcy HIV były oskarżane przez niego o rasizm. Lewica poświęciła Polki na ołtarzu poprawności politycznej.
Polityka prawdy

Projekt Wielkiej Wymiany

Napisał: Marcin Malik
Nigdy nie słyszałem aby Afryka była zbyt afrykańska, aby Indie były zbyt indyjskie lub aby Chiny był zbyt chińskie, lecz z powodu Projektu Wielkiej Wymiany Europa jest zbyt europejska, i dlatego biała cywilizacja jako jedyna 'potrzebuje' różnorodności, i jest przez to równomiernie eksterminowana na wszystkich białych kontynentach. Tylko biali ludzi 'potrzebują' tolerancji i masowej imigracji, i tylko biali muszą czuć się winni, i muszą przepraszać.
Polityka prawdy

Ukryte manipulacje lewicowego reżimu

Napisał: Marcin Malik
Powodem tego nonsensu jest mentalna industrializacja myśli, czyli schematyczno-tendencyjne frazy ograniczające rodowity język choć jednocześnie skłaniające do zastanowienia się nad czymś co jest kompletnie zbyteczne i bezsensowne.
Polityka prawdy

Globalizacja oczami podróżnika

Napisał: Marcin Malik
Na naszym małym, obleganym kontynencie, ogarniętym epidemią poprawności politycznej i pełnym chorego, czasem nawet perwersyjnego nadliberalizmu, pomogłoby to utrzymać tożsamość narodową i religijną, oraz tak niezmiernie ważną - czystość rasową.

Trzeźwość umysłu

           "Nie wierz w nic co słyszysz i tylko w połowę tego co widzisz".

Edgar Allan Poe
Polityka prawdy

Złudny sojusz z Ameryką

Napisał: Marcin Malik
Według mnie Ameryka jest tylko innym rodzajem Ruskich, z dokładnie tym samym apetytem na kontrolę totalną lecz ze znacznie bardziej obrzydliwą, zepsutą i wręcz odrzucającą propagandą i ideologią. Ten kraj moralnie i kulturowo niszczy się od środka i pociąga swych kontrolowanych "przyjaciół" za sobą.
Polityka prawdy

Rasa czy cywilizacja?

Napisał: Marcin Malik
WYWIAD Z Marcinem Malikiem. Uważam że młodzi ludzie powinni się dobierać w taki sposób aby zagwarantować sobie czyste rasowo potomstwo dlatego że dziecko urodzone na danej ziemi jest nie tylko darem dla rodziny ale także darem dla kraju. Z tego powodu właśnie każde dziecko powinno spełniać rasowe standardy etnicznie charakterystyczne dla tego właśnie kraju.
Polityka prawdy

Liberalizm jako choroba psychiczna

Napisał: Marcin Malik
Liberalizm to obecnie jedno z najlepiej zakodowanych słów, oznaczających powolny rozkład zachodniej cywilizacji. Słowa takie jak socjalizm, komunizm czy rewolucja są już dobrze znane i źle się kojarzą, dlatego potrzebne było przyjemne słowo, które byłoby w stanie porwać tępe tłumy. Z punktu widzenia wrogów wewnętrznych narodu ważny jest tylko cel, nie sposób działania.
Polityka prawdy

Eksplozja populacji

Napisał: Marcin Malik
Rządy chcą ograniczyć populację Trzeciego Świata lecz biorąc pod uwagę poprawność polityczną oraz fakt, że depopulacja ma związek z ludobójstwem jest to bardzo wrażliwy temat, który źle wpływa na wyborców. Genetycznie modyfikowane warzywa i mięso firm Monsanto i Codex mają w swym składzie substancje toksyczne powodujące raka i bezpłodność.
Polityka prawdy

Brytyjczycy – Naród Wielkich Udawaczy; część I

Napisał: Marcin Malik
Według spisu powszechnego z 2011 roku Biali są już mniejszością w trzech największych miastach brytyjskich a nie-Białe dzieci szkolne w Londynie stanowiły aż 69% populacji szkolnej, co znaczy że w wielu szkołach nie ma wogóle Białych dzieci. Ekstremalni muzułmanie kontrolują już trzy hrabstwa w Anglii i ich głosy bardzo liczą się w lokalnych i generalnych wyborach.
Polityka prawdy

Brytyjczycy – Naród Wielkich Udawaczy; część II

Napisał: Marcin Malik
Naród brytyjski chciał być Panami świata a teraz jest niewolnikiem i obywatelem ostatniej kategorii dla swojego rządu w swoim własnym kraju i jest kolonizowany oraz zapładniany przez murzyński i muzułmański prymityw. Cóż to innego jeśli nie ludobójstwo?
Polityka prawdy

Wielka Brytania i WIELKA zdrada Polski; część I

Napisał: Marcin Malik
Zdrada Polski była przez Brytyjczyków skrupulatnie zaplanowana. Anglicy i tak mieli zamiar pokonać Niemców gdyż nie mogli sobie pozwolić na silny kraj w środku Europy. Najpierw jednak chcieli aby Niemcy wyeliminowali Polskę z wojny i aby zniszczyli polską gospodarkę i infrastrukturę, po to aby po wojnie Polska popadła w pełną zależność od Anglii.
Polityka prawdy

Wielka Brytania i WIELKA zdrada Polski; część II

Napisał: Marcin Malik
W roku 1942 generał polskiej armii i premier Polski na wygnaniu Władysław Sikorski namawiał do bombardowania obozów zagłady, komór gazowych oraz torów do nich prowadzących lecz na rozkaz Churchilla propaganda brytyjska zagłuszyła polskiego premiera gdyż syjoniści chcieli wykorzystać masową tragedię biedoty żydowskiej do biznes-holocaustu.
 • Zwierzęta
 • Akta plażowe
 • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
 • Birma (Myanmar)
 • Armenia
 • Tadżykistan