Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
Przeglądasz kategorię

Polityka prawdy

Dział ten powstał w odpowiedzi na drastycznie zmieniającą się populację Europy pod względem etnicznym i kulturowym, oraz zbrodnie i problemy społeczne związane z tymi zmianami. Dla jednych artykuły te mogą być oczywistą prawdą, a dla innych jedynie teorią konspiracyjną. Niech każdy sam zdecyduje co uważa.

Według mnie jest to Polityka Prawdy, dlatego że rezultaty anty-białych działań są doskonale widoczne i mierzalne. 'Tymczasowi pracownicy’, 'łączenie rodzin’, czy 'pomoc ofiarom wojny’ – inne czasy, inne kłamstwa. Cel jest jednak zawsze ten sam – ponadnarodowy plan niszczenia białej chrześcijańskiej cywilizacji, który ja nazywam Projektem Wielkiej Wymiany.

Jak mogłem się spodziewać, wszystkie cytaty białego ludobójstwa wypowiedziane przez żydowskich komunistów są zawsze okrzyknięte przez angielsko języczne media jako 'mistyfikacja’. Największe mistyfikacje na świecie – (obok Yeti i Trójkąta Bermudzkiego) to 10 Downing Street i BBC !!! Instytucje polityczne i medialne serwowane w języku angielskim w cale nie są angielskie.

Od kiedy ’Władca Ciemności’ poświęcił Dwie Wieże 11 września, Świat Zachodni ciągle przechodzi kryzysy, jakby zmierzał do następnego etapu. Zniszczenie pokojowych krajów arabskich, kryzys uchodźców, '3′ płcie, seks analny jako sposób na życie, nachalne niszczenie rodzin, ciągła promocja mieszania się ras na niekorzyść rasy białej, zamiana papieża konserwatywnego na liberalnego, i wreszcie zasłona dymna w postaci wirusa. Co jest następne? Na pewno nędza, bezrobocie i zadłużenie, ale co jeszcze? Być może koniec lub ograniczenie gotówki, oraz osobisty mikroczip w formie szczepionki powodujący bezpłodność i zawały serca. Pewien cytat przyszedł mi do głowy:

„Jesteśmy na krawędzi globalnej transformacji. Wszystko czego potrzebujemy to wielki kryzys, i narody zaakceptują Nowy Porządek Świata.”

– David Rockefeller (na Konferencji Biznesu ONZ, wrzesień 1994)

Polityka prawdy

Simon Mol – czarny dostawca HIV

Napisał: Marcin Malik
Simon Mol - murzyn podstępem dostał się do Polski gdzie spełniał swoje zwyrodniałe fantazje seksualne, zarażając wirusem HIV naiwne lewicowe Polki. Artykuł ten będzie o najczarniejszej stronie poprawności politycznej gdyż nawet te Polki które oddawały się czarnemu dostawcy HIV były oskarżane przez niego o rasizm. Lewica poświęciła Polki na ołtarzu poprawności politycznej.
Polityka prawdy

Projekt Wielkiej Wymiany

Napisał: Marcin Malik
Nigdy nie słyszałem aby Afryka była zbyt afrykańska, aby Indie były zbyt indyjskie lub aby Chiny był zbyt chińskie, lecz z powodu Projektu Wielkiej Wymiany Europa jest zbyt europejska, i dlatego biała cywilizacja jako jedyna 'potrzebuje' różnorodności, i jest przez to równomiernie eksterminowana na wszystkich białych kontynentach. Tylko biali ludzi 'potrzebują' tolerancji i masowej imigracji, i tylko biali muszą czuć się winni, i muszą przepraszać.
Polityka prawdy

Ukryte manipulacje lewicowego reżimu

Napisał: Marcin Malik
Powodem tego nonsensu jest mentalna industrializacja myśli, czyli schematyczno-tendencyjne frazy ograniczające rodowity język choć jednocześnie skłaniające do zastanowienia się nad czymś co jest kompletnie zbyteczne i bezsensowne.
Polityka prawdy

Globalizacja oczami podróżnika

Napisał: Marcin Malik
Na naszym małym, obleganym kontynencie, ogarniętym epidemią poprawności politycznej i pełnym chorego, czasem nawet perwersyjnego nadliberalizmu, pomogłoby to utrzymać tożsamość narodową i religijną, oraz tak niezmiernie ważną - czystość rasową.
Polityka prawdy

Złudny sojusz z Ameryką

Napisał: Marcin Malik
Według mnie Ameryka jest tylko innym rodzajem Ruskich, z dokładnie tym samym apetytem na kontrolę totalną lecz ze znacznie bardziej obrzydliwą, zepsutą i wręcz odrzucającą propagandą i ideologią. Ten kraj moralnie i kulturowo niszczy się od środka i pociąga swych kontrolowanych "przyjaciół" za sobą.
Polityka prawdy

Rasa czy cywilizacja?

Napisał: Marcin Malik
WYWIAD Z Marcinem Malikiem. Uważam że młodzi ludzie powinni się dobierać w taki sposób aby zagwarantować sobie czyste rasowo potomstwo dlatego że dziecko urodzone na danej ziemi jest nie tylko darem dla rodziny ale także darem dla kraju. Z tego powodu właśnie każde dziecko powinno spełniać rasowe standardy etnicznie charakterystyczne dla tego właśnie kraju.
Polityka prawdy

Liberalizm jako choroba psychiczna

Napisał: Marcin Malik
Liberalizm to obecnie jedno z najlepiej zakodowanych słów, oznaczających powolny rozkład zachodniej cywilizacji. Słowa takie jak socjalizm, komunizm czy rewolucja są już dobrze znane i źle się kojarzą, dlatego potrzebne było przyjemne słowo, które byłoby w stanie porwać tępe tłumy. Z punktu widzenia wrogów wewnętrznych narodu ważny jest tylko cel, nie sposób działania.
Polityka prawdy

Eksplozja populacji

Napisał: Marcin Malik
Rządy chcą ograniczyć populację Trzeciego Świata lecz biorąc pod uwagę poprawność polityczną oraz fakt, że depopulacja ma związek z ludobójstwem jest to bardzo wrażliwy temat, który źle wpływa na wyborców. Genetycznie modyfikowane warzywa i mięso firm Monsanto i Codex mają w swym składzie substancje toksyczne powodujące raka i bezpłodność.
Polityka prawdy

Brytyjczycy – Naród Wielkich Udawaczy; część I

Napisał: Marcin Malik
Według spisu powszechnego z 2011 roku Biali są już mniejszością w trzech największych miastach brytyjskich a nie-Białe dzieci szkolne w Londynie stanowiły aż 69% populacji szkolnej, co znaczy że w wielu szkołach nie ma wogóle Białych dzieci. Ekstremalni muzułmanie kontrolują już trzy hrabstwa w Anglii i ich głosy bardzo liczą się w lokalnych i generalnych wyborach.
Polityka prawdy

Brytyjczycy – Naród Wielkich Udawaczy; część II

Napisał: Marcin Malik
Naród brytyjski chciał być Panami świata a teraz jest niewolnikiem i obywatelem ostatniej kategorii dla swojego rządu w swoim własnym kraju i jest kolonizowany oraz zapładniany przez murzyński i muzułmański prymityw. Cóż to innego jeśli nie ludobójstwo?
Polityka prawdy

Wielka Brytania i WIELKA zdrada Polski; część I

Napisał: Marcin Malik
Zdrada Polski była przez Brytyjczyków skrupulatnie zaplanowana. Anglicy i tak mieli zamiar pokonać Niemców gdyż nie mogli sobie pozwolić na silny kraj w środku Europy. Najpierw jednak chcieli aby Niemcy wyeliminowali Polskę z wojny i aby zniszczyli polską gospodarkę i infrastrukturę, po to aby po wojnie Polska popadła w pełną zależność od Anglii.
Polityka prawdy

Wielka Brytania i WIELKA zdrada Polski; część II

Napisał: Marcin Malik
W roku 1942 generał polskiej armii i premier Polski na wygnaniu Władysław Sikorski namawiał do bombardowania obozów zagłady, komór gazowych oraz torów do nich prowadzących lecz na rozkaz Churchilla propaganda brytyjska zagłuszyła polskiego premiera gdyż syjoniści chcieli wykorzystać masową tragedię biedoty żydowskiej do biznes-holocaustu.
Polityka prawdy

Gwałt na Szwecji

Napisał: Marcin Malik
Jeszcze 20 lat temu Szwecja była tak bezpieczna, że nie trzeba było zamykać drzwi od domu a każda, choćby najciemniejsza ulica była bezpieczna o każdej porze dnia i nocy. Nie było podpaleń, brutalnych morderstw i gwałtów, nie było dzikich ludzi na ulicach oraz przestępczych gett. W tamtych czasach Szwecja była dostatnim, bezpiecznym rajem dla Białych rodzin.
Polityka prawdy

Unia Antychrysta

Napisał: Marcin Malik
Machina unijnej propagandy obmyślana w laboratoriach europejskiej zagłady Marxa i Engelsa doprowadza narody europejskie na skraj przetrwania. Związek Europejski poprawnych polityczne eurokratów jest wzorowany na komunstycznej machinie Związku Radzieckiego, a każdy kraj jest tylko republiką bez możliwości podejmowania własnych decyzji.
Polityka prawdy

Schengen–strefa wielkiego ryzyka

Napisał: Marcin Malik
Obecnie muzułmanie z karabinami maszynowymi mogą przedostać się z Niemiec do Polski i pod warunkiem że nie łamią przepisów ruchu drogowego mogą przyjechać niezauważeni i wymordować “innowierców” w imię “religii pokoju”. Rezygnacja z Schengen zatrzymałaby też cygańskie tabuny oraz wysokiej klasy nierobów, gwałcicieli i terrorystów afrykańskich.
Polityka prawdy

Europarlament i smak koszernej demokracji

Napisał: Marcin Malik
Związek Socjalistycznych Republik Europejskich jest niszczony przez komunistów. Największe partie Europarlamentu to Europejska Partia Ludowa i Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów, oraz liberalna Partia Porozumienia Liberałów i Demokratów na rzecz Europy. Oznacza to że partie dla których Manifest Komunistyczny Marxa i Engelsa jest polityczną Biblią, zachowują pozycje liderów w Europarlamencie.
Polityka prawdy

Syjonwood–fabryka żydowskich snów

Napisał: Marcin Malik
Hollywood ma na celu pranie umysłów skrajnie lewicową, syjonistyczną propagandą, tak aby ludzie chłonęli to co bezwartościowe i myśleli w sposób w jaki Hollywood im sugeruje. Powinniśmy chronić nasze dzieci przed trucizną jaka wydobywa się z filmowych laboratoriów propagandowej machiny Syjonwood.
Polityka prawdy

Widziane z Wysp; część I

Napisał: Marcin Malik
- Seria wywiadów z Marcinem Malikiem. Wyobraźmy sobie sytuację w której Polacy w Polsce byliby mniejszością, polskie dzieci byłyby gwałcone przez muzułmanów a do tego krytyka islamu byłaby klasyfikowana jako “brutalna zbrodnia”. W Anglii istnieje wulgarna propaganda mieszania się ras, a Projekt Wielkiej Wymiany jest kontynuowany.
Polityka prawdy

Widziane z Wysp; część III

Napisał: Marcin Malik
- Seria wywiadów z Marcinem Malikiem. Jeśli Brytyjskość ciągle istnieje to tylko w odległych wsiach, lecz partie marksistowskie zadbały o to aby angielskie dzieci ze wsi miały regularne wycieczki do dużych miast, gdyż według nich szkoły na wsiach są zbyt Białe. Mówię zupełnie poważnie. Cały świat to „Brytyjczycy” i wszyscy są „równi”.
Polityka prawdy

Widziane z Wysp; część IV

Napisał: Marcin Malik
- Seria wywiadów z Marcinem Malikiem. Polki w mieszanych związkach są trucizną dla naszej krwi i obrazą dla Polski. Nie zdają sobie sprawy, że Polacy oddawali życie za niepodległość naszego kraju i nie robili tego aby Polki zostawały dziwkami murzynów oraz innych wrogów zachodniej cywilizacji. Na szczęście jednak większość Polek posiada świadomość rasową i rodzi Białe dzieci, które dla mnie są złotym plonem naszej Białej cywilizacji.
  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan