Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Facebook Twitter YouTube Twitter
Facebook Twitter YouTube Twitter
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

TECHNOLOGICZNE WIĘZIENIE ZE SZKLANYMI ŚCIANAMI

Moje konto było wielokrotnie blokowane za publikowanie prawdy i konserwatywnych poglądów.

Facebook jest lewicową fortecą, która prawdę definiuje jako „mowę nienawiści”, a zdrowy rozsądek jako „dyskryminację”. Zdarzyło się nawet, że Facebook usunął wpis papieża emeryta Benedykta XVI, ponieważ był zbyt konserwatywny - czyli nie spełniał „standardów społecznościowych” Facebooka. Innym razem Facebook ocenzurował zdjęcie przedstawiające Świętego Mikołaja klęczącego przed dzieckiem Jezus, określając je jako "agresywany materiał".

Ponadto Facebook regularnie usuwa „polubienia” z prawicowych stron internetowych i obniża je w wynikach wyszukiwania. Facebook teoretycznie „pozwala” na promowanie artykułów krytykujących propagandę homoseksualną i politykę antyimigrancką, ale jednocześnie ich nie promuje, gdyż liczba odwiedzin na takich wpisach jest zamrażana.

Najlepiej znane agencje wywiadowcze na świecie to: CIA, FBI, MI5, MOSSAD, KGB ..... oraz Google i Facebook. Zakładając konto na Facebooku sam zakładasz sobie kartotekę na policji!

Dobrze się zastanów zanim podasz informacje o sobie na tym ważnym skrzydle CIA. Żyjemy w czasach, gdy nie trzeba brutalnie przesłuchiwać „wrogów rewolucji”, skoro istnieje urządzenie, dzięki któremu ludzie chętnie mówią co zrobili, oraz nawet co zrobią. Facebook wie z kim jesteś połączony, a jeśli jesteś naprawdę naiwny to zna też twoją rodzinę i numer rejestracyjny twojego samochodu. Dla tajnych służb Facebook jest spełnieniem marzeń.

Facebook to kopalnia, która wydobywa informacje o tobie zamiast węgla, i zarabia na twojej prywatności. Naprawdę nie ma już prywatności, a technologia staje się coraz bardziej niebezpieczna. Jak potwierdza milczenie w tej sprawie założyciela Facebooka, myślę że nawet jeśli usuniesz swoje konto FB, informacje o tobie pozostaną z nimi na zawsze.

Tym, którzy wątpią w „wolność słowa”, radzę nauczyć się, jak fałszować swój adres IP. Pierwszą zasadą jest to, że adres IP nie podróżuje z użytkownikiem, choć istnieją też inne sposoby. Jeśli ktoś jest „nietolerancyjnym rasistą” i chce napisać na FB, że: Anglicy są biali i tylko biali, że nie chce przekształcić Big Bena na minaret, lub że odbyt został zaprojektowany tylko do celów toaletowych, to lepiej zamieszczać takie komentarze poza swoim adresem, gdyż inaczej, jak czytałem: „dzielni mężczyźni w mundurach policyjnych nie mają problemu ze znalezieniem delikwenta, który promuje ekstremistyczny materiał”. Nawiasem mówiąc, nie jest to komunizm, ale „postępowa demokracja”.

Ponadto Facebook ma uzależniać. Szablon szybko przykuwa uwagę, pozwala ludziom narzekać na sprawy społeczne i polityczne, a ci którzy czują się samotni, mają własne społeczności na FB, co sprawia że nie czują się już tak samotni. Użytkownicy są nagradzani i karani, dlatego starają się zaprezentować jak najlepiej w oczach swoich społeczności. Nieświadomie otwierają drzwi policji, tajnym służbom i zagranicznym konsulatom wydającym wizy. FB i inne portale społecznościowe promują fałszywy, ulepszony obraz własnej rzeczywistości, za który użytkownicy chcą być podziwiani i nagradzani.

Marzenia kontra Rzeczywistość- na platformach społecznościowych.

Nie próbuj promować ulepszonego wizerunku samego siebie w Internecie, ponieważ gonisz nierealny sen, który może stać się strasznym ciosem psychicznym podczas pierwszego brutalnego kontaktu z rzeczywistością.

Zamiast tego radzę ci nuczyć się pracy manualnej, która rozwija myślenie i niezależność - (stolarstwo, budownictwo, hydraulika, zielarstwo), abyśmy nie mieli pokolenia idiotów, których cały świat kończy się na głupich selfie i polubieniach na Facebooku.

Twitter to kolejna marksistowska platforma prowadzona przez marksistowskie śmieci; i dlatego moje konto na Twitterze zostało już zawieszone. Zasadniczo na Twitterze, kościół i biali ludzie mogą być obrażani do woli, ale z drugiej strony krytyka ruchów homoseksualnych i antyliberalne, nieglobalistyczne poglądy prowadzą do zawieszenia konta. Zauważyłem również, że zwłaszcza cytaty z Biblii na Twitterze są jak sól w oku.

Jeśli chodzi o kobiety, radzę im nauczyć się piec ciasta dla swoich mężów, zamiast napinać dupy na Instagramie. Media społecznościowe są również przeznaczone do odseparowania ludzi od prawdziwego społeczeństwa, ponieważ osoby, których uwagę stale przykuwają tablety, smartfony i komputery, nie mają czasu na interakcję z prawdziwymi ludźmi.

"Ludzie pokochają otaczającą ich przemoc, zaczną wielbić technologie, które pozbawią ich wolności myślenia.”
— Aldous Huxley

Wyrzuć smartfona, i używaj tanich tandetnych telefonów bez dostepu do internetu, a razem z nimi używaj tymczasowych kart SIM. Po tygodniu lub dwóch spal je i kontaktuj się przez następną jednorazową tandetę. Będziesz bezpieczniejszy i zachowasz większą prywatność od ciągle podążających za Tobą uczu Wielkiego Brata. Gdyby kilka milionów osób tak zrobiło, smartfony byłyby darmowe, pod warunkiem długich kontraktów i podłączenia pod internet. Przestań marnować życie na naciskaniu guzików na smartfonie, których nawet do końca nie rozumiesz, i które zawładnęły już twoją wolnością. Zamiast tego porozmawiaj z żywym człowiekiem, mniej kontakt z przyrodą, a telefon może być tak prymitywny jak to tylko możliwe. Uważam nawet, że nieużywanie smartfona jest dziś aktem rebelii przeciwko Wielkiemu Bratu, który chce nas coraz bardziej kontrolować poprzez atrakcyjne wizualnie lecz dla większości niezrozumiałe; coraz bardziej zaawansowane aplikacje.

Uzależnienie od telefonu to wg mnie groźna choroba cywilizacyjna

„Wolność słowa” w mediach społecznościowych nie jest wolna, prywatność jest jak złoty pył, i oficjalnie nie jest to ani komunizm, ani cenzura, ale „postępowa demokracja" polegająca na inwiligacji totalnej - poprzez kreowanie przyjemnego i zaawansowanego technicznie obozu koncentracyjnego ze szklanymi ścianami!

"Nie wierz w nic co słyszysz, i tylko w połowę tego co widzisz."
- Edgar Allan Poe

W sekcji 'O autorze' zamieściłem najciekawsze wpisy z mojego konta Facebook.

Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut
Prognoza pogody
O autorze

Publikacje z Facebooka

Napisał: Marcin Malik

Publikacje z Facebooka

 

Dziś Facebook jest, a jutro go nie ma. Na całym świecie prawicowe, czy raczej politycznie przebudzone strony są usuwane przez Żyda u władzy bez zapowiedzi i ostrzeżenia. Facebook usuwa także strony, które promują europejską kulturę i historię, te które promują europejskie zabytki oraz nawet te które pokazują białych ludzi. Facebook zawiesił oraz usunął sklepy internetowe sprzedające patriotyczne ubrania, i promuje wszystkie święta oprócz chrześcijańskich. 

 

Wstęp

Z powyższych powodów zdecydowałem się zacząć ten rozdział, aby kopiować tutaj niektóre z moich wpisów na koncie Facebook. Nie znam dnia ani godziny, ale wiem że moje konto może zostać usunięte tak samo jak Twitter, którego właścicielem też jest Facebook. Nie planuję tu publikować moich wszystkich wpisów politycznych, oraz tych o podróżach, gdyż przez wiele lat było ich zbyt wiele. Będę zamieszczał tylko niektóre, co oznacza że rozdział ten będzie się rozwijał.

Tymczasem polecam mój artykuł na stronie głównej Kompas Travel, pod tytułem: „Technologiczne więzienie ze szklanymi ścianami”. Artykuł ten napisałem w taki sposób aby każdy mógł lepiej zrozumieć czym jest lewicowa forteca propagandowa Facebook, oraz aby mógł zrozumieć że osoba otwierająca konto na Facebooku sama zakłada sobie kartotekę na policji. Moja działalność publicystyczna jest pod lupą służb, dlatego tym bardziej rozdział ten jest potrzebny. Oni już starali mi się wmówić coś czego nigdy nie powiedziałem. Poza tym zauważyłem, że czasem media głównego nurtu kradną moje pomysły, zmieniając narrację, ale nie chcą się do mnie przyznać.

free speech

'Twoja wolność słowa się kończy gdzie mój hakowaty nos się zaczyna’. Tak właśnie działa Facebook, i na marginesie: to są ci sami ludzie którzy zmieniają historię na Wikipedii.

Większość osób jest zbyt zajętych lub zbyt leniwych aby chciało im się czytać długie artykuły. Z tego powodu prezentuję tutaj moje krótkie myśli polityczne, dzieki którym każdy będzie mógł w stanie stworzyć swój własny, podstawowy profil polityczny na mój temat.

Chciałbym też doradzić polskiemu rządowi, że ten koniecznie powinien zbudować polską wersję Facebooka, dlatego że w przeciwnym razie Zuckerberg będzie miał władzę absolutną nad tym co Polacy mogą mówić, a co nie, i będzie cenzurował opinie które w jego przekonaniu ’naruszają standardy społeczności’ – cokolwiek to znaczy? Na przykład Rosjanie już o tym pomyśleli i dlatego mają swój własny odpowiednik Facebooka – VKontakte (VK). Polacy jednak lubią gdy ich żydowski właściciel ich cenzuruje, i w imię fałszywego bożka świętego spokoju nic z tym nie robią, mając nadzieję że jutro Bóg to za nich załatwi.

Ktoś mógłby się zastanawiać, jaka jest najbardziej niebezpieczna rzecz na świecie. Tą rzeczą jest 'PRAWDA’.

Niektóre z moich wpisów skopiowane z Facebooka


MUZUŁMANIE w UK – LICZNI I DRODZY W UTRZYMANIU

Wojna w Afganistanie kosztowała Wielką Brytanię prawie 40 miliardów funtów, a zabitych zostało 454 brytyjskich żołnierzy i członków personelu. Na tym jednak nie koniec, dlatego że Brytania ponosi ogromny koszt związany z ISLAMIZACJĄ ANGLII. Obliczono, że przez następne 10 lat Rząd UK wyda 2.5 miliarda funtów na samych Afgańczyków, i już na ten cel wydano 400mln funtów, a wkrótce potrzebne będzie kolejne 557mln funtów. W tym samym czasie Rząd obcina zasiłki Anglikom, aby móc zapłacić Afgańczykom, i pomniejszyć liczbę białych dzieci. Dodatkowo, każdego roku do UK ma się sprowadzać kolejne 5000 Afgańczyków, co będzie kosztowało UK dodatkowe 1.65mld funtów.
Więcej w artykule: https://www.dailymail.co.uk/…/Resettling-Afghan…

Nawet najbardziej lewicowe, liberalne angielskie miasta i dzielnice nie chcą już więcej uchodźców, dlatego że nie mają ani miejsca ani pieniędzy, i żądają od Rządu zastrzyku finansowego w postaci setek milionów funtów. Zbankrutowało już Slough, a wg mnie kolejne miasta w UK są na tej samej drodze. Gdzie w takim razie trzymać niepracujących, oderwanych od zachodniej kultury uchodźców, skoro nie ma miejsca. Oczywiście w hotelach, narazie 'tymczasowo’, ale nikt nie wie jak długo może to trwać, więc może na zawsze. Przynajmniej media głównego nurtu w UK są takiego zdania.
Więcej w artykule: https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/afghans-hotels-refugees-home-office-uk-b1913030.html

Tak to już jest w Anglii: nie ma miejsca i nie ma pieniędzy, ale ciągle biorą miliony ludzi. Brytyjczycy głosowali na Brexit aby zatrzymać imigrację, i rzeczywiście wyjechało sporo Europejczyków – lecz tylko po to aby zrobić miejsce dla większej liczby murzynów i muzułmanów. Obecne 4.3mln muzułmanów w UK to dla Rządu UK wciąż za mało, i dlatego postanowili wziąć kolejne 25.000 z Afganistanu. Rządu UK nie przekonują też prognozy, że POPULACJA MUZUŁMANÓW w 2050 roku w UK może wynosić nawet 13mln. Wielka Brytania na prawdę zmierza w tym kierunku, i nie jest to 'skrajnie prawicowa propaganda’, ale statystyka którą każdy może sprawdzić.

HISTORYCZNA POPULACJA UK: 2001 – 59mln , 2011 – 63mln, 2021 – 68.5mln !!! Przewidywana populacja UK w 2041 to około 73mln, a w 2050r około 77mln. Tak czy inaczej, przy obecnej i ciągle kontynuowanej imigracji to już nie będą Anglicy. Nie ma znaczenia jakie mam poglądy. Takie są fakty.

Jeśli martwisz się powyższym, to w Anglii zostajesz uznany za 'rasistę’ i 'skrajną prawicę’. Po komentarzach w wielu artykułach widzę, że Anglicy mają tego dość i zgodziliby się ze mną, ale system demokratyczny w UK nie pyta ich o zdanie, tylko kontynuuje inwazję.


TALIBOWIE WYGRALI – KOLEJNA KOMPROMITACJA USA

Myślę, że największą słabością USA jest jej pycha. Podczas tej bezsensownej wojny, która nic nie zmieniła, a nawet pogorszyła sytuację w Afganistanie, Talibowie i tak doszli do władzy. USA straciło 2 tryliony dolarów oraz około 2.5tys żołnierzy. Zginęło także 43 Polaków oraz zostało rannych 361. Po co Polska się tam pchała na pewną śmierć? Chyba tylko po to aby podlizać się Ameryce.

Imperium Brytyjskie, Imperium Rosyjskie, Imperium Amerykańskie – wszystkie pokonane przez geologię i geografię Afganistanu, oraz przez niepiśmiennych pasterzy kóz z AK-47, którzy biegają po górach w klapkach. Zachód ma lotniskowce, F-35, i nawet broń laserową jak z 'Gwiezdnych Wojen’, a zostali skompromitowani przez prostych pasterzy kóz z przestarzałą bronią, którzy nie mają żadnego przemysłu.

Wcześniej też Afganistanu nie mógł podbić Alexander Wielki, ani Imperium Perskie. Afganistan nie jest jednolity. Jest to górzysty kraj podzielony na klany z różnych grup etnicznych, i oddzielony górami. Do tego każdy klan ma swoją kulturę i zwyczaje, a władza centralna w Kabulu ma małe znaczenie i nigdy nie miała kontroli nad całym Afganistanem, choćby dlatego że nie ma tam dróg.

Teraz czas aby Chiny dostały po mordzie, bo są zbyt pewne siebie, i jak same mówią: 'bardzo interesują się Afganistanem i chcą z nim współpracować’. Chiny byłyby pierwszym mocarstwem w XX-XI wieku z poza kultury zachodniej, które weszłoby do Afganistanu. Jednak Chińczycy są mądrzejsi niż liberalni Europejczycy, i ich wejście do Afganistanu mogłoby wyglądać inaczej. Możliwe że jeśli wojna Chinom nie wyjdzie, to postawią oni wielkie fabryki i będą obiecywać Afgańczykom bogactwa. Jednak Afgańczycy nie są przekupni jak Europejczycy.

Ja uważam że w obecnej chwili Talibowie mogą nawet przejąć dużą część Pakistanu, która należy do Pasztunów. Pasztunowie z Afganistanu i Pakistanu współpracują ze sobą i przekraczają granicę jak mają ochotę. Przypominam moją podróż w stronę Afganistanu, po pakistańskiej ziemi Pasztunów: https://www.kompas.travel.pl/ciekawostki/przelecz-chajber-w-pakistanie/

Pamiętam gdy naiwni Europejczycy z Anglii, Niemiec, Szwecji i Holandii oskarżali mnie o rasizm i islamofobię, gdy mówiłem im aby deportować wszystkich muzułmanów z Europy dlatego że oni są niereformowalni. Europa jest pełna 'uśpionych wilków’ które czekają na odpowiedni moment aby zaatakować to tęczowe, przemieszane z murzynami, liberalne europejskie stado.


CWANI TALIBOWIE i ANGIELSCY IDIOCI (+ statystyka)

Lewactwo zawsze wyciąga moje zdania z kontekstu gdy krytykuję kolorowych, ale nigdy nie chce omawiać mojej obszernej krytyki Anglików. Niestety angielska naiwność, oraz uporczywe działania Anglików mające na celu zniszczenie UK od środka to część ich planu.

Wiele mediów głównego nurtu w UK pisze o tym, że przyjmie 20tys-25tys Afgańczyków, choć liberałowie mówią że 35tys to powinien być dopiero początek. Jak znam działania Rządu UK, to z czasem tylnymi drzwiami, i bez reżimu sanitarnego, do UK pewnie wjedzie kolejne 100.000 Afgańczyków, z których część będzie Talibami czekającymi na właściwy moment do ataku – tzw. 'uśpione wilki’. Liczby te oczywiście nie obejmują czarnych pontoniarzy.

Nawet jeden angielski generał nawinie przyznał, że jego zdaniem 'Talibowie się zmienili i będą bardziej umiarkowani’, gdyż pomagają odwozić niechcianych na lotnisko. Moim zdaniem to nie dlatego że sa umiarkowani, ale dlatego że pozbywają się niewiernych i chcą coś wygrać z Zachodem. Angielski generał jest więc albo głupi, albo tak dobrze opłacany że nie chce przyznać prawdy.

Poprawnie politycznie media w UK piszą, że „w średniowieczu nastąpiła wymiana kulturowa pomiędzy światem chrześcijańskim a muzułmańskim” – ani słowa o ciągłych wojnach i masowych mordach, gdyż prawda w UK jest zakazana. Historii w szkołach nie ma gdyż mogłaby obrazić nie tylko muzułmanów ale wszystkich kolorowych.

STATYSTYKA:
– W 2021 roku w UK żyje 4.3mln muzułmanów, i jest to najszybciej rosnąca populacja, gdyż w 2011 było ich 2.6mln.
– W 2021 roku UK jest 1800 meczetów, choć w 2017 było ich oficjalnie 1750. Media głównego nurtu w UK podają, że: „meczety w UK są w stanie ciągłej ewolucji, oraz dokumentują i celebrują unikalny wizualny język islamu, który pojawił się w architekturze Wielkiej Brytanii.” – tylko otwierać szampana.

Najgorsze jest to, że rozmowa z Anglikami na ten temat jest automatycznym posądzeniem o 'rasizm’ i 'nazizm’. Moim zdaniem Anglicy będą etnicznie usuwani z pokolenia na pokolenie z powodu swojej własnej słabości, naiwności, oraz tchórzostwa. Śmieszy mnie gdy Anglicy mówią, że 'wygrali wojnę’. No cóż – Hitler chciał pokoju z Anglią i chciał aby Anglia zachowała swoje Imperium. Anglia jednak zniszczyła III Rzeszę, potem na rozkaz USA straciła Imperium, a teraz też traci swoją wyspę, która w obecnym kształcie może nawet nie przetrwać kolejnych 10 lat.
https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/filozofia-prawdy-i-klamstwa-czesc-v/

Burmistrzami Londynu, Luton i Birmingham są muzułmanie. Anglicy jednak nie mają dość. Kiedy Big Ben zostanie przerobiony na minaret?


COVID-19 – PROPAGANDA WOJNY BEZ WOJNY

Media głównego nurtu oraz kupieni politycy wciąż kontynuują globalną konspirację mającą na celu totalną kontrolę owczych społeczeństw. My natomiast mamy ślepo wierzyć w ich kłamstwa, i dać się zniewolić 'dla naszego dobra’.

’Moim najwięszym marzeniem jest totalna kontrola na ludźmi.’

– David Rockefeller (właściciel 6 serc)

Ja uważam, że wirus Covid-19 to co najwyżej inna forma grypy, niegroźna, i być może nawet stworzona w laboratorium. Jednak dla zniewolenia ludzi, dla pogłębienia ich zależności od rządów, w celu pogłębienia nędzy i depopulacji – z punktu widzenia władzy kłamstwo to jest bardzo opłacalne. Testy też przecież kosztują, a tak długo jak testują, tak długo będą fałszować liczby zarażonych i ściągać haracz.

Straszą kolejną ogromną falą w Polsce oraz w Anglii. Ja jednak mieszkając w Anglii nie czuję aby istniał wirus. Czuję tylko więzienie ze szklanymi ścianami, które buduje władza. Polsko-języczne media piszą: 'W Wielkiej Brytanii statystyki są zatrważające, ale też w dużym stopniu wskazują, co niebawem może czekać i nas.’ To się nazywa propaganda wojny bez wojny. Media głównego nurtu nigdy nie pokazują marszów przeciwko zamknięciom, tylko te promujące strach i degenerację.

Nie mam wątpliwości, że oni wszyscy są zamieszani w ciągłą konspirację przeciwko nam. Wróg marksistowskiej rewolucji / rasista / homofob / antycovidowiec / schizofrenik- to określenia dla przebudzonych, którzy mają inne zdanie niż globalna władza, i scenariusz ten jest niezmienny od stuleci.

Jeśli pod wątpliwość musi być poddany każdy aspekt życia; to nie tylko tożsamość narodowa i kulturowa, nie tylko seksualność, ale także poczucie bezpieczeństwa, zdrowie, i wiara we własny rozsądek. https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/wirus-polityczny-covid-19-czesc-i/


ABRAMSY DLA POLSKI – CZY STAĆ NAS NA BENZYNĘ ? ? ?

W związku z pogarszającymi się stosunkami pomiędzy Polską a USA, wygląda na to że PIS chce wydać w Ameryce kolejne miliardy aby udobruchać USA. Czołgi Abrams stoją bezużyteczne na pustyni, więc Amerykanie pomyśleli że zamiast przerabiać je na żyletki, wcisną je Polakom za grube miliardy. Wystarczy naprawić kilka rzeczy, pomalować, i Polacy kupią każdy sprzęt za każdą cenę, aby tylko od USA.

Ameryka chce wcisnąć Polsce 250 sztuk tych żelaznych potworów, tylko czy interes ten Polsce się opłaca? Według ogólnie dostępnych informacji Abrams waży aż 72 tony i na dystansie 100km spala aż 1500 litrów nafty lotniczej. Dla porównania, niemiecki Leopard 2 waży 62 tony i spala około 730 litrów paliwa na 100km. PT-91 Twardy waży ok. 46 ton.

Przy takim ciężarze zastanawiam się czy mosty w Polsce są w stanie wytrzymać przejazd Abramsów. Dla Abramsów musiałaby powstać nowa infrastuktura serwisowa, inna niż dla Leopardów. Na wypadek inwazji i w czasie pokoju, za czołgami Abrams musiałaby jechać ogromne cysterny, aby móc je tankować. Gdy skończy się benzyna, skończą się i Abramsy, a to tylko jeden z kłopotów.

MOJA RADA DLA PISu : W ramach NATO, USA może dać Polsce za darmo minimum 500 Abramsów. Mniej się nie opłaca dlatego że nie ma sensu budować infrastruktury dla 250 czołgów. Wraz z czołgami USA powinno też dać dokumenty dla polskich inżynierów jak je serwisować, i zapłacić za przywiezienie ich do Polski. Dodatkowo USA mogłoby dać Polsce trochę paliwa co roku.

Z tego co się dowiedziałem, to nie ma innego czołgu na świecie który pochłaniałby więcej paliwa niż właśnie M1 Abrams. Czołg ten polecam Arabii Saudyjskiej.

Niech lepiej PIS kupi więcej Leopardów od Niemiec za symboliczną kwotę, albo niech produkuje ulepszone kopie Leopardów w polskich fabrykach, po tym jak przetopią stare sowieckie czołgi. Wygrałaby wtedy też polska ekonomia i PIS stworzyłby setki tysięcy miejsc pracy dla Polaków w Polsce. Moim zdaniem Abramsy to fatalna decyzja, ale boję się że lizanie amerykańskiej pupy wygra z honorem i rozumem.


RÓŻNORODNE MIASTO SLOUGH OGŁOSIŁO BANKRUCTWO

Polish Express pisze, że różnorodne etnicznie miasto Slough w hrabstwie Berkshire w końcu ogłosiło bankructwo. Obecnie Slough ma dług w wysokości 56m funtów, a w 2025 przewidują że będzie to nawet 159mln. Co więcej, rządzący Slough sami przyznają że nie mają zdolności do zarządzania finansami, i proszą rząd UK aby ich wykupił.

Według BBC: 'Slough to nadzwyczajny mix’. Mówią tam 150 językami, a Anglicy stanowią tam tylko 35% społeczeństwa? (Ja sądzę inaczej) Według organizacji w UK zbierającymi dane statyczne o zbrodniach, to zbrodnie w Slough stoją na poziomie 98%, i są o 14% wyższe niż w poprzednim roku. Najczęściej zdarzają się pobicia, pchnięcia nożem i ataki na tle seksualnym.

Podejrzewam, że większość w tej pakistańsko-murzyńskiej dziurze pobiera jakieś zasiłki. Oprócz tego jest też tzw. Pakistańskie Stowarzyszenie Opieki Społecznej, które zbiera na dopłatę do zasiłków państwowych, już pobieranych przez Pakistańczyków.

OCZAMI ŚWIADKA: Byłem w Slough tylko raz, i o ten jeden raz za dużo. Białych ludzi tam nie widziałem, ale za to widziałem wielu czarnych i muzułmanów, także z nożami. Po zmroku radzę w ogóle nie wychodzić, zwłaszcza białym kobietom, jesli takie tam jeszcze są. W Slough jest tak źle, że gdy jechałem autobusem, to czarny kierowca nie stanął na przystanku, gdyż bał się otworzyć drzwi murzynom, rzucającym się na jego autobus. Dobrze, że kierowca nie był biały, bo już by go wrobili o 'rasizm’.


Muslim immigartion

Kwestia czasu. Europejskie lewactwo: 'Oni są tacy sami jak my, opaleni Europejczycy, nabiorą naszych wartości, będą się asymilować, pracować, ubogacą nas kulturowo’. (Żródło: Good Ideas vs Bad Ideas)


PARADA ANALNEJ OBSESJI W WARSZAWIE

Po raz kolejny w Warszawie odbyła się parada dewiantów, podczas której promotorzy sodomii dali upust swoim wyuzdanym, analnym fantazjom. Jak zwykle, pod przykrywką 'tolerancji, równości i miłości’, zrobili z siebie idiotów, i chcą aby normalni ludzie bili im brawa.

Ruch homoseksualny to nowoczesny komunizm za fałszywą flagą, służący do niszczenia białych chrześcijańskich społeczeństw. O tolerancję na pewno tu nie chodzi, Jest to raczej globalna bolszewicka zaraza, z tęczą i głupimi hasłami. Jest to symbol upadku Europy.

Najbardziej mi się jednak chce śmiać ze wszystkich tak zwanych 'gwiazd i gwiazdeczek’, które starają się lansować na tego rodzaju spędach lewackiego bydła. Kiedyś będą sobie za to pluć w ryj.

Zachęcam też do zapoznania się ze związkiem homoseksualizmu z HIV/AIDS, chorobami wenerycznymi, oraz ścisłego związku homoseksualizmu z pedofilią, oraz niszczeniem psychiki dzieci.


UNIWERSYTET NA OXFORDZIE ZDEJMUJE PLAKAT KRÓLOWEJ

Portret królowej Elżbiety II nie będzie już wisiał w kluczowym miejscu spotkań w Magdalen College Uniwersytetu Oksfordzkiego, po tym, jak studenci zagłosowali za usunięciem obrazu z powodu obaw, które symbolizują kolonializm.

Domyślam się, że najbardziej urażeni zdjęciem królowej Elżbiety II byli angielscy komuniści reprezentujący pokolenie tolerancyjnych meneli; oraz Hindusi którzy głośno krzyczą na temat ich ogromnych cierpień wyrządzonych im przez Imperium Brytyjskie. Wcześniej studenci z Indii oraz Karaibów nie chcieli aby w ich uniwersytecie wisiała flaga Anglii (krzyż świętego Jerzego), dlatego że flaga Anglii też kojarzy im się z kolonializmem i niewolnictwem. Moim zdaniem to raczej biali ludzie kojarzą im się ze wszelkim złem, oprócz pieniędzy białych ludzi oczywiście.

W ten sposób, krok po kroku, Anglicy idą na ustępstwa różnym grupom rasowym i kulturowym, aż w końcu nie będzie już miejsca na więcej ustępstw, dlatego że Anglia stanie się tylko wspomnieniem. Czarni i Hindusi są tak ekstremalnie bezczelni, że usuwają flagę Anglii i portret głowy państwa, dlatego że im się nie podoba, a Anglicy po prostu dają się podbić – i są z tego dumni ! ! !

Na pocieszenie, Anglicy zostali powiadomieni, że portret królowej jest przechowywany w bezpiecznym miejscu. Według mnie, oraz według niektórych mediów w Anglii, królowa Elżbieta II może się okazać królową Elżbietą ostatnią.

Jak powiedziała mi jedna angielska dziewczyna na Filipinach: 'Anglia to już nie Anglia. To jest tylko jakieś miejsce.’ Mieszkając w Anglii przez większość swojego życia coraz bardziej zgadzam się z tą tezą. Mamy tu angielskie dzielnice i angielskie miasta bez Anglików, natomiast język angielski jest jednym z 300 języków używanych w tym miejscu; w Anglii.

Aby uniknąć ukamienowania, chcę powiedzieć wszystkim ciemnoskórym ludziom byłego Imperium Brytyjskiego, że mój ojczysty kraj – Polska – nigdy nie miał kolonii i nigdy nie miał niewolników. Przypuszczam, że ta informacja i tak miałaby dla nich niewielkie znaczenie, ponieważ ich wojna toczy się przeciwko białej rasie jako całości, a nie tylko przeciwko byłym potęgom kolonialnym. Przeciętny człowiek z Afryki czy Indii nie widzi różnicy między Anglikami a Polakami i nie ma pojęcia, gdzie te kraje się znajdują. Ich historia jest maksymalnie uproszczona: „Wszyscy biali są źli, chyba że płacą lub zostają wyruchani”.


Cenzura Facebooka.


ART 54 POLSKIEJ KONSTYTUCJI O WOLNOŚCI SŁOWA

Zasada wolności poglądów:

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W tłumaczeniu na j.polski 54 punkt konstytucji oznacza, że poglądy radykalne są także dozwolone w świetle prawa polskiego. Poparł to nawet prokurator w moich aktach sprawy. Wszelkie organizacje starające się ocenzurować wolność wypowiedzi robią to nielegalnie, gdyż łamią konstytucję.


PRZYGODY W MIĘDZYRASOWYCH ZWIĄZKACH (wykorzystanie seksualne + morderstwo + poćwiartowanie zwłok)

Media głównego nurtu w Anglii podają, że pijana Angielka natrafiła na muzułmanina i postanowiła z nim spędzić wieczór. Uchodźca z Iraku, Azum Mangori wziął naiwną Angielkę do swojego pokoju nad knajpą z kebabem, a następnie wykorzystał seksualnie, zabił nożem, potem poćwiartował na 7 kawałków i wyrzucił na śmietnik.

Poprawne politycznie media na początku ukrywały pochodzenie mordercy, dlatego że nie chciały wyjść na 'rasistów’, ale prawda szybko wyszła na jaw. Jest to jedna z najbardziej szokujących spraw, z uwagi na jej brutalny charakter. Dlatego że nasz 'wspaniały’ uchodźca nie ma pieniędzy na obronę, już została mu przydzielona obrona z urzędu, która z tego co wiem będzie kosztować podatników dziesiątki tysięcy funtów. Link do artykułu: https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/woman-night-out-killed-cut-23593418

Dla polskiej policji natchnionej kłamstwami lewicy, oraz dla polskich prokuratorów ścigających za paragraf 256kk i 257kk to może być szok, ale zapewniam że w Anglii jest to tylko jak 'kolejny dzień w biurze’. Czarni w Londynie nie wyrzynają się już tylko w swoich gettach. Parę dni temu cięli się nożami na Oxford Street w Selfridges.

Problem masowych morderstw nożami stał się już sztandarowym hasłem wyborczym nawet dla największych miłośników multi-kulti, a jeszcze kilka lat temu Anglicy mieli sprawy w sądach za samo mówienie o tym (bo 'rasizm. , 'islamofobia’ itd).

Uprzedzam, że to będzie właśnie skutek głosowania na Lewicę. POLITYKA PRAWDY:  https://www.compasstravelguide.net/the-politics-of-truth/


’RASIZM’ – ZŁY KOMUNISTYCZNY ŻYD LEON TROCKY WYJAŚNIA

Leon Trocky był jednym z najgorszych komunistycznych Żydów, jacy kiedykolwiek stąpali po Ziemi. Trocky wiedział, że aby podbić Rosjan, najpierw musiał w nich wyrobić poczucie winy, tak aby Rosjanie bali się walczyć o swój kraj i stali się stadem posłusznych owiec. W tym celu Żyd Trocky masowo oskarżał o 'rasizm’, tłumacząc przy tym, że w ten sposób zrobi z Rosjan naród 'białych czarnuchów’. Dziś strategia jest dokładnie ta sama, i dlatego białe narody są oskarżane o 'rasizm’. Właśnie dlatego aby było nad nimi łatwiej zapanować i zaszczuć Europejczyków do kąta, jak przestraszone bydło.

’Rasizm’ – termin wymyślony przez Leona Trocky’ego (prawdziwe nazwisko Lev Bronstein), marksistowskiego Żyda, po to aby usprawiedliwić zniszczenie narodów europejskich i osłabić ich instynkty obronne i tożsamość plemienia. Termin ten jest używany TYLKO w stosunku do Europejczyków. Oskarżenie o 'rasizm’ to metoda kontroli. Gdy Europejczyk ośmiela się spojrzeć na cokolwiek ze swojego punktu widzenia, i stara się chronić siebie lub swoich białych ludzi.

Trocky urodził się w ukraińsko-żydowskiej rodzinie w 1879 roku. W 1920 roku pomógł Leninowi napaść na Polskę, lecz Polska wygrała z Bolszewikami, broniąc także resztę Europy przez zalewem komunizmu. Trocky został zamordowany na rozkaz Stalina w Meksyku w 1940 roku.

Niech ci ziemia ciężką będzie ty ukraińsko-żydo-komunistyczna kurwo.


KOZIOŁ OFIARNY DEREK CHAUVIN – I NAIWNOŚĆ CZARNYCH

Sąd w USA postanowił złożyć białego policjanta na ołtarzu poprawności politycznej. Biały policjant złapał karierowego przestępcę: George Floyd, który akurat chciał zapłacić w sklepie fałszywym banknotem. Sąd uznał białego za winnego, i dał mu dożywocie, aby partia demokratyczna mogła liczyć na poparcie murzynów w kolejnych wyborach.

Oprócz narkotyków i włamań, George Floyd podczas jednego ze swoich napadów przystawił ciężarnej białej kobiecie pistolet do brzucha, grożąc aby dała mu pieniądze i biżuterię. W ten właśnie sposób globalna anty-biała propaganda zrobiła bohatera i męczennika ze zwykłego przestępcy i aktora porno.

Wyrok ten sprawi, że czarni w USA staną się bezkarni, przez co USA stoczy się jeszcze bardziej na dno. Ja mam lepszy pomysł: niech umieszczą wszystkich czarnych w jednym stanie, usuną z niego policję i zalegalizują narkotyki. Niech im dadzą pełną wolność, aby tylko zostali na oddzielnym terenie. Myślę, że nie trzeba być wróżką aby wiedzieć co by się stało.

Przypominam mój artykuł: ’Rewolucja bolszewicka 2020′ https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/rewolucja-bolszewicka-2020/, w którym opisałem czym jest BLM oraz globalne lewactwo (także białe).

Podaję też link do artykułu opublikowanego przez światowej sławy specjalistów w dziedzinie lizania czarnej dupy: BBC. Jest to jednostronna opowieść, napisana tak aby czarnych zachęcić do dalszego mordowania, gwałcenia i handlowania narkotykami: https://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-56818766

Pozatym naiwność murzynów nie zna końca. W USA cieszą się jakby każdy z nich wygrał milion dolarów, a ciągle są biedni, a w Afryce jest ciągle skrajna nędza, gwałty, choroby, głód, muzułmańscy terroryści ….. i niewolnictwo większe niż za czasów kolonialnych.


BIDEN DZWONI DO PUTINA

Biden: Cześć Vladimir. Mogłbyś bardziej postraszyć Ukraińców, bo chcemy im sprzedać starą broń, której nie potrzebujemy.

Putin: Tak, ale jeśli kupisz od nas gaz i oddasz nam za benzynę.

Biden: Świetnie, tylko nie przestawaj straszyć. Powiem Borysowi, żeby przesłał statki brytyjskie na Morze Czarne, dlatego że oni też chcą sprzedać Ukraińcom starą broń. Nie mogą się pozbyć tych starych czołgów, no wiesz.

Putin: Nie ma sprawy. Ja będę straszył, wy róbcie interes, i każdy na tym zarobi, a pod koniec tej farsy przyłączę do Rosji Donieck i Ługańsk, i podpiszemy traktat pokojowy (na 2 lata, a potem znowu to samo).

Biden: Super. Dzwoniłem do Czechów. Po godzinnym przekonywaniu w końcu zgodzili się wyrzucić z Czech rosyjskich dyplomatów, także też daj im zniżkę na gaz, bo to ci się opłaci. Polakom damy kilka starych samolotów transportowych, które gniją u nas na pustyni, i też się ucieszą.

Putin: A co z Nord Stream 2 ? Samo straszenie nie wystarczy!

Biden: Oj, za Nord Stream 2 to musiałbyś straszyć trochę bardziej, ale też załatwimy. Zarobi na tym Rosja, USA, państwa bałtyckie, Polska i Niemcy. Tylko musimy trochę odczekać aż świat się przyzwyczai do małych zmian granic we wschodniej Ukrainie.

Putin: Zgadzam się. Zastanawiam się tylko czy głupie Polaki na prawdę wierzą w tą wojnę ??? Może też im damy jakiś stary grat, aby się tak nas bardzo nie bali. W końcu dzięki nam i tak będą mieli tanią siłę roboczą z Ukrainy, więc już im się opłaca.


POLSCY UCIEKINIERZY W IRANIE

Zanim przejdę do opisu Iranu, najpierw chciałbym podać do wiadomości, że jako Polak, serdecznie dziękuję Iranowi za przyjęcie 120.000 polskich uciekinierów, którzy w 1942 roku uciekli do Iranu z Syberii. Po tym jak Niemcy i Rosja napadły na Polskę w 1939 roku, i podzieliły polskie terytorium, w latach 1939-41 komunistyczny reżim Związku Radzieckiego wywiózł na Syberię około 1.7mln Polaków, 100.000 Polek zostało zgwałconych, a około 500.000 Polaków umarło podczas walki przeciwko komunistycznemu najeźdzcy. W międzyczasie kontynuowane były represje radzieckich komunistów przeciwko Polakom. Warunki życia Polaków na Syberii były tak katastrofalne, że większość umarła z zimna i głodu, zapracowując się na śmierć w KOMUNISTYCZNYCH OBOZACH ZAGŁADY ! ! !

“Pierwszy rząd Związku Radzieckiego składał się w 80% – 85% z Żydów”.

– Prezydent Rosji Vladimir Putin

W 1942 roku zaczął się exodus ocalałych Polaków do Iranu, przez Morze Kaspijskie. Razem około 120.000 Polaków znalazło bezpieczne schronienie w Iranie. Wśród nich były niedożywione i cierpiące z powodu chorób i głodu polskie kobiety i dzieci. Irańczycy traktowali Polaków z szacunkiem, opiekowali się nimi, oraz edukowali polskie dzieci w języku polskim. Polscy żółnierze pojechali do Iraku, aby tam trenować i następnie wrócić do Europy, po to aby walczyć przeciwko Niemcom. Wielu Polaków jednak zostało w Iranie, a Irańczycy byli do takiego stopnia dobrzy, że udzielili Polakom schronienia nawet w budynkach rządowych. W latach 1942-1945 przez Isfahan przeszło 2000 polskich dzieci, przez co Isfahan było na krótko nazywane “miastem polskich dzieci”.

Dziś w Teheranie znajduje się Polski Cmentarz, na którym znajduje się 1937 polskich grobów. Serdecznie dziękuję Iranowi za ten szlachetny czyn. Niech Bóg błogosławi Wasz piękny kraj i jego dobrych ludzi.


8 MARCA – KOMUNISTYCZNE ŚWIĘTO KOBIET

Międzynarodowy Dzień Kobiet to ładna nazwa tylko z pozoru, dlatego że jego prawdziwe pochodzenie jest szokujące. W 1922 roku Lenin ogłosił, że 8 marca będzie oficjalnie ustanowiony Dniem Kobiet. Znacznie później było to święto narodowe w Związku Radzieckim i większości byłych krajów socjalistycznych, które jest kontynuowane do dziś, gdyż ciągle mamy ten sam system.

Z pozoru Dzień Kobiet ma na celu uczczenie wszystkich osiągnięć kobiet na całym świecie, oraz ich wkładu w rozwój społeczny, gospodarczy, kulturalny i polityczny. Jednak na prawdę, jest to bolszewicki plan do mobilizacji swoich kołchoźnic do jeszcze cięższej pracy, na rzecz partii komunistycznej, ukrywającej się pod wieloma różnymi nazwami.

Nie mam dziś wątpliwości, że wszystkie strajki kobiet to kolejny filar komunistycznego ploretariatu. Kobiety były od zawsze wykorzystywane przez komunistów do swoich celów: mieszanie się ras, przechodzenie na islam, feminizm, poczucie bycia ofiarą w świecie mężczyzn, tolerancja, prawa mniejszości. W systemie komunistycznym kobiety będą zawsze tylko narzędziem prowadzącym do ostatecznej rewolucji. Mało która kobieta to jednak rozumie.


POLSKIE BOCIANY DLA ANGLII

Bociany – jeden z wielu symboli Polski. W wielu częściach Polski bociany budują gniazda i odchowują pisklęta. To piękny widok podczas podróży po tym kraju. Anglia otrzymała bociany z Polski, które gnieżdżą się po 606 latach przerwy. Powodzenia Anglio – z polskimi bocianami!

Pełna opowieść: https://www.thefirstnews.com/article/polish-storks-making-major-contribution-to-revival-of-uk-stork-populations-19744


DUŻE BIAŁE RODZINY

Kluczem do przetrwania naszej pięknej i rzadkiej białej rasy są duże białe rodziny. Kompas Travel nie od dziś promuje CZYSTOŚĆ RASOWĄ w celu kontynuacji naszej białej cywilizacji. Należy więc dobierać się w pary w taki sposób, aby zagwarantować sobie czyste rasowo białe potomstwo . . . . . i jak najwięcej!

Przypominam artykuł 'RASA czy CYWILIZACJA’ : https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/rasa-czy-cywilizacja/


SOCJALIZM vs KAPITALIZM

Przedstawiam bardzo dobry przykład na temat różnic pomiędzy socjalizmem a kapitalizmem. Temat ten poruszałem już wiele razy. Polska jest niestety krajem socjalistycznym, a w socjaliźmie nigdy nie będzie dobrze. Socjalizm zabija ambicje, pomysłowość, pracowitość, kreatywność, dążenie do celu. Socjalizm przyzwyczaja naród do lenistwa, wprowadza w biedę i beznadzieję.

Różnicę pomiędzy socjalizmem a kapitalizmem widzieliśmy już bardzo dobrze gdy istniał Berlin zachodni i Berlin wschodni, oraz dziś pomiędzy Koreą Płn i Koreą Płd. Ludzie ryzykują życie aby uciec z kraju socjalistycznego do kapitalistycznego, i to się nigdy nie zmieni.

Polecam świetny wywiad z socjalistą, który na początku przekonuje że chce wolności: https://www.youtube.com/watch?v=HIkqmsG_rNA .
Chce on wolności od rządu i od wszelkich reguł, ale wychodzi na to, że socjalista:
– chce nam mówić jak mamy żyć.
– i chce kraść zgodnie ze swoim prawem.

Socjalizm to: niewolnictwo i złodziejstwo. Żaden system nie jest perfekcyjny, ale akurat socjalizm jest najmniej, dlatego że rząd socjalistyczny rozdziela biedę wśród społeczeństwa „po równo”, a sam żyje ponad stan i robi długi na dziesięciolecia. Na Kubie do dziś nie mogą wyjść na prostą po socjalistycznych eskperymentach. Nawet Chiny przyznają że Mao w 70% miał rację a w 30% się mylił, gdyż wyrządził on tak ogromne szkody. Socjalizm to najkrótsza droga do biedy i trwa on jedynie tak długo jak sa pieniądze. Gdy kończą się pieniądze, kończy się też socjalizm, i zaczyna się jego esktremalna forma, czyli komunizm.


WYBORY PREZYDENCKIE W USA

Jakie ma to znaczenie kto wygra? Ameryką rządzą banki i korporacje, natomiast władza prezydenta jest bardzo ograniczona. Jeśli któryś prezydent im się nie spodoba to go sprzątną. Kennedy chciał zamknąć żydowskie imperium finansowe Federal Reserve i miał 'wypadek’. Wybory prezydencie w USA to teatr dla naiwnych.

„My Żydzi kontrolujemy Amerykę, i Amerykanie o tym wiedzą”

– premier Izraela Ariel Sharon 3 października 2001.


TŁUMY DO WYNAJĘCIA

Czasem zastanawiam się dlaczego ludziom chce się wychodzić na ulice aby wrzeszczeć, prowokować i robić z siebie idiotów? Otóż dlatego że to jest ich praca. Miliarder może sobie wynająć tłum na każdą okazję i w dowolnym celu, dla przepchnięcia swoich własnych projektów politycznych.

Wirus ekonomiczny szaleje bez litości, więc jeśli ktoś może zarobić 50 euro dziennie za wyjście z flagą i transparentem, krzycząc: „chcemy więcej murzynów, Big Ben na minaret, czy: odbyt też kocha”, to zawsze jest to dodatkowy grosz.

Pomyślałem więc, że gdy w końcu wygram 100mln funtów to też sobie kupię własny tłum, i wyślę go na ulice polskich miast aby krzyczeli: „sprawiedliwość dla szopa pracza, złota rybko dlaczego mnie zawiodłaś, oraz: chcę do toalety”. Tak. Właśnie tak zrobię. Skoro tłumy tego chcą, to naiwna demokracja zrobi wszystko aby ich zaspokoić.


FLAGA ZSRR vs FLAGA EU

Flaga ZSRR czy flaga EU – dla mnie jest to: 'to samo gówno, inny odbyt’. Niektórzy Polacy świętują Unię Europejską dlatego że ta zapłaciła za kilka dróg i mostów. Tak rzeczywiście jest, ale Unia Europejska jest wrogiem europejskiej kultury! Polacy cieszą się że Unia Europejska pokryła część ich rachunku za dentystę, zapominając jednak że Unia wciąż wybija Polakom zęby.


BRENTON TARRANT – ZABÓJCA MUZUŁMANÓW

Wpis ten dedykuję sprawie białego mężczyzny z Australii, który zdecydował się na masowe morderstwa muzułmanów w Nowej Zelandii.

1. Nie znałem go ale bardzo możliwe że był to obiecujący młody człowiek, który został mordercą gdyż nie zgadzał się z islamizacją kraju. Pewnie zna historię związaną z najazdami muzułmanów na Europę, czytał wersy Koranu na temat zabijania „niewiernych”, oraz widział filmy dokumentalne na których muzułmanie bardzo szczerze krzyczą, że „chcą nas wyrżnąć a nasze żony zostaną ich trofeami wojennymi” – (Anglia, Dania, Szwecja). Postanowił więc wziąć sprawę w swoje ręce.

2. Brenton Tarrant zapomniał jednak, że on nie walczy z muzułmanami, ale z globalizacją i całym rządem Nowej Zelandii, reprezentowanym przez tą liberalną tragedię Jacindę Ardern. (Teresa May gościła ją w Londynie. Teatr figur woskowych! Rzygać się chciało!)

3. Hipokryzja! Z jednej strony USA, UK i Izrael obracają kraje muzułmańskie w strefę śmierci, doszczętnie niszczą te kraje i do muzułmanów strzelają jak do kaczek, a z drugiej strony skazują człowieka na dożywocie za znacznie mniejsze zbrodnie na muzułmanach. Terrorysta z armii USA czy Izraela dostałby za to wypłatę i medale. Warto się nad tym zastanowić.

Brenton Tarrant! Muzułmanie w Europie mają dla nas znacznie gorsze plany niż ty dla nich, do czego publicznie nawołują w brytyjskich meczetach (’muzułmańscy kaznodzieje nienawiści’). Życzę ci abyś złożył apelację i wyszedł na wolność.

Po ataku, do muzułmanów wyszła Jacinda Ardern z Nowej Muzułmanii w islamskim habicie, aby nachalnie włazić im w dupę.


8 MARCA – KOMUNISTYCZNE ŚWIĘTO KOBIET

Międzynarodowy Dzień Kobiet to ładna nazwa tylko z pozoru, dlatego że jego prawdziwe pochodzenie jest szokujące.

W 1922 roku Lenin ogłosił, że 8 marca będzie oficjalnie ustanowiony Dniem Kobiet. Znacznie później było to święto narodowe w Związku Radzieckim i większości byłych krajów socjalistycznych, które jest kontynuowane do dziś, gdyż ciągle mamy ten sam system. Z pozoru Dzień Kobiet ma na celu uczczenie wszystkich osiągnięć kobiet na całym świecie, oraz ich wkładu w rozwój społeczny, gospodarczy, kulturalny i polityczny. Jednak na prawdę, jest to bolszewicki plan do mobilizacji swoich kołchoźnic do jeszcze cięższej pracy, na rzecz partii komunistycznej.

Nie mam dziś wątpliwości, że wszystkie strajki kobiet to kolejny filar komunistycznego ploretariatu. Kobiety były od zawsze wykorzystywane przez komunistów do swoich celów: mieszanie się ras, przechodzenie na islam, feminizm, poczucie bycia ofiarą w świecie mężczyzn, tolerancja, prawa mniejszości. W systemie komunistycznym kobiety będą zawsze tylko narzędziem prowadzącym do ostatecznej rewolucji. Mało która kobieta to jednak rozumie.


NACHODŹCY – OPOWIEŚĆ OPARTA NA FAKTACH

Szok!!! Nigel Farage raczej nie jest przyjacielem Polaków, ale nie to jest tu ważne. Otóż Nigel podaje informacje, że w angielskich hotelach 4 gwiazdkowych mieszka już 48.000 nielegalnych imigrantów z muzułmańskich krajów Afryki i Bliskiego Wschodu, co przez 10 lat będzie kosztowało UK ponad 4mld funtów. Według prawa brytyjskiego deportacja ich będzie niemożliwa nawet jeśli nie dostaną statusu „uchodźcy”. Podobno w 80% są to młodzi mężczyźni w wieku od 18 do 26 lat.

Zabawna jest scena gdy Nigel wchodzi do hotelu i pyta czy są wolne pokoje, na co obsługa hotelu mówi, że pokoi nie ma i hotel jest zamknięty do końca roku. Na szczęście przybysze wytłumaczyli mu jaka jest prawda. Co zabawne Rząd Brytyjski „walczy z imigracją”, lecz po cichu wpuszcza muzułmanów. W Dover na muzułmanów czekają autokary które zawożą ich do 4 gwiazdkowych hoteli.

Jakiś czas temu pisałem, że jeden uchodźca z Sudanu zaatakował 6 innych uchodźców i policjanta nożem, gdyż nie był zadowolony z warunków w 4 gwiazdkowym hotelu. W Anglii i Szkocji ataki „uchodźców” są na porządku dziennym, a wiele dzielnic głównych miast to strefy gdzie biali już nie wchodzą, gdyż boją się o życie (nawet wg zeznań muzułmanów i czarnych). Zastanawiam się więc, jaki ze mnie straszny frajer, skoro ja mieszkam w Anglii i płacę wszystkie rachunki?!

Polecam programy na Youtube o tysiącach bezdomnych Anglików, którzy mieszkają na ulicach nawet zimą. Wyobraźmy sobie sytuację, że Polska przyjmuje milion murzynów i Arabów do najlepszych hoteli w Polsce, a Polacy płacą za nich rachunki i są bezdomni. https://www.youtube.com/watch?v=G5XKksiSgac

Kwestia „uchodźców” jest nowym sposobem na podbój Europy. Za każdym razem gdy widzę tak zwanych „uchodźców”, nigdy nie widzę kobiet i dzieci. Za każdym razem są to tylko zdrowe i silne afrykańskie i arabskie byki w wieku militarnym, które wyciskają 100kg na ławce. Po co nasi wrogowie mają posyłać armię i inwestować w drogi sprzęt, skoro do podboju Europy wystarczą niewytrenowani żołnierze, oraz głupi jak but europejscy przywódcy.

Natomiast rdzenni Europejczycy chroniący swoich granic są oczywiście kim? Oczywiście są „rasistami”? Czy nie tak? Czy ktoś w to w ogóle jeszcze wierzy ? ? ? Niestety wierzą, dlatego że w imię chrześcijańskiego miłosierdzia głosują tak jakby chcieli aby Projekt Wielkiej Wymiany dopełnił się do końca.

Ktoś mógłby powiedzieć: jaka różnica, czarny czy biały, chrześcijan czy muzułmanin. No cóż, przykład z RPA uczy nas bardzo dobrze jak wygląda życie białej miejszości z czarną większością. Mam tylko nadzieję, że „uchodźcy” najpierw zabiorą się za lewaków i liberałów. Islam uczy nas przecież jasno, że jest kategorycznym zaprzeczeniem tolerancji. Ja nawet uważam, że większości Anglikom sytuacja ta jest obojętna, dlatego że też mają zasiłki, ogłupiające media i zniżkę na najwowszego smartfona.


Facebook cenzura

Chyba znowu napisałeś prawdę? No właśnie. Zrozum wreszcie, że prawda jest przeciwko standardom społeczności Facebooka.

Następne wpisy wkrótce . . .

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ

  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan