Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Facebook YouTube
Facebook YouTube
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

==============================================  „Religia, tak samo jak alkohol, powinna być tylko dla ludzi mądrych”

Marcin Malik

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Najnowsze komentarze
Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut

CurrencyRate

Prognoza pogody
O autorze Polityka prawdy

Publikacje z Facebooka

Napisał: Marcin Malik

Publikacje z Facebooka

 

Dziś Facebook jest, a jutro go nie ma. Na całym świecie prawicowe, czy raczej politycznie przebudzone strony są usuwane przez Żyda u władzy bez zapowiedzi i ostrzeżenia. Facebook usuwa także strony, które promują europejską kulturę i historię, te które promują europejskie zabytki oraz nawet te które pokazują białych ludzi. Facebook zawiesił oraz usunął sklepy internetowe sprzedające patriotyczne ubrania, i promuje wszystkie święta oprócz chrześcijańskich. 

 

Wstęp

Z powyższych powodów zdecydowałem się zacząć ten rozdział, aby kopiować tutaj niektóre z moich wpisów na koncie Facebook. Nie znam dnia ani godziny, ale wiem że moje konto może zostać usunięte tak samo jak Twitter i Instagram, których właścicielem też jest Facebook. Nie planuję tu publikować moich wszystkich wpisów politycznych, oraz tych o podróżach, gdyż przez wiele lat było ich zbyt wiele. Będę zamieszczał tylko niektóre, co oznacza że rozdział ten będzie się rozwijał.

(Publikacje z Facebooka o podróżach będę wklejał na stronach konkretnych krajów.)

Tymczasem polecam mój artykuł na stronie głównej Kompas Travel, pod tytułem: „Facebook i kontrola medialna”. Artykuł ten napisałem w taki sposób aby każdy mógł lepiej zrozumieć czym jest lewicowa forteca propagandowa Facebook, oraz aby mógł zrozumieć że osoba otwierająca konto na Facebooku sama zakłada sobie kartotekę na policji. Moja działalność publicystyczna jest pod lupą służb, dlatego tym bardziej rozdział ten jest potrzebny. Oni już starali mi się wmówić coś czego nigdy nie powiedziałem. Poza tym zauważyłem, że czasem media głównego nurtu kradną moje pomysły, zmieniając narrację, ale nie chcą się do mnie przyznać.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

„W szczególności Facebook jest najbardziej przerażającą maszyną szpiegowską, jaką kiedykolwiek wynaleziono. Mamy tu najbardziej wszechstronną na świecie bazę danych o ludziach, ich związkach, nazwiskach, adresach, miejscach i komunikacji między sobą, ich krewnych, wszystkich siedzących w Stanach Zjednoczonych, a wszystko to dostępne dla wywiadu USA”.

 

Dla RT: „Informacje które przechowuje Facebook są potencjalnym dobrodziejstwem dla rządu USA, jeśli spróbuje stworzyć dokumentację dotyczącą użytkowników.”

 

Julian Assange

Chciałbym też doradzić polskiemu rządowi, że ten koniecznie powinien zbudować polską wersję Facebooka, dlatego że w przeciwnym razie Zuckerberg będzie miał władzę absolutną nad tym co Polacy mogą mówić, a co nie, i będzie cenzurował opinie które w jego przekonaniu ’naruszają standardy społeczności’ – cokolwiek to znaczy? Na przykład Rosjanie już o tym pomyśleli i dlatego mają swój własny odpowiednik Facebooka – VKontakte (VK). Polacy jednak lubią gdy ich żydowski właściciel ich cenzuruje, i w imię fałszywego bożka świętego spokoju nic z tym nie robią, mając nadzieję że jutro Bóg to za nich załatwi.

Większość osób jest zbyt zajętych lub zbyt leniwych aby chciało im się czytać długie artykuły. Z tego powodu prezentuję tutaj moje krótkie myśli polityczne, dzieki którym każdy będzie mógł w stanie stworzyć swój własny, podstawowy profil polityczny na mój temat.

Ktoś mógłby się zastanawiać, jaka jest najbardziej niebezpieczna rzecz na świecie. Tą rzeczą jest 'PRAWDA’.

Niektóre z moich wpisów skopiowane z Facebooka


BĘDZIE OSCAR

Wygląda na to że Syjonwood przyzna Oscara w kategorii: 'Kino propagandowe dla dzieci’. Tytuł filmu to: „Samotna Matka”. Wzruszająca opowieść dla dzieci o tym jak biała dziewczyna postanowiła walczyć z 'rasizmem’ i dlatego związała się z przywódcą czarnego gangu nożowników. Aby bezboleśnie przejść ciąże brała bardzo modny w USA i całkowicie legalny fentanyl.

Dla potrzeb filmu biała dziewczyna jest ładna lecz wszyscy wiedzą że gdyby film miał odzwierciedlać rzeczywistość to byłaby ona brzydka, tłusta, z papierosem, puszką piwa i oczywiście z podbitym okiem.

Różnorodność naszą siłą. Zawsze to kolejny krok w stronę afrykanizacji białych. Będzie Oscar.

race mixing white genocide replacement project

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/syjonwood-fabryka-zydowskich-snow/


„SKRAJNIE PRAWICOWA TEORIA KONSPIRACYJNA”

„W największych miastach post-brytyjskich biali ludzie stanowią mniejszość – około 40%. W Londynie, Birmingham, Luton, Leicester, Manchesterze i Slough biali stanowią około 40% całej populacji, a białe dzieci w wieku szkolnym stanowią 10%–30%, w zależności od miasta.

Według spisu ludności z 2021 r. biała populacja Londynu liczyła 53,8%, w tym rdzennych Brytyjczyków 36,8%. Populacja białych ludzi stale spada.
(Najwyraźniej największymi wrogami Wielkiej Brytanii nie jest brytyjska elita i jej machina propagandowa BBC, ale Rosja i Iran).

Może pod koniec stulecia będą budować wioski tubylcze dla Anglików, niczym ogrody zoologiczne dla zagrożonych gatunków?

Brytyjscy politycy

Na zdjęciu: premier Wielkiej Brytanii, burmistrz Londynu, pierwszy minister Szkocji. Biali ludzie nie mają już szans w żadnych wyborach w Wielkiej Brytanii, chyba że jest to skrajna anty-biała lewica.

Anglia – kraj Trzeciego Świata za ogromne pieniądze.

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/


KWINTESENCJA SOCJALIZMU (liberalne państwo opiekuńcze)

Przedstawiam rysunek, który dobrze obrazuje jak wygląda liberalne państwo opiekuńcze. Jest to mroczna strona socjalizmu, która oznacza że państwo odbiera pracowitym i zaradnym ludziom, a następnie rozdaje ich pieniądze leniom i oszustom którym nie chce się pracować.

Lenin powiedział: ’Bierzcie. To wszystko należy do was’. Tylko jak ten komunistyczny złodziej mógł cokolwiek komu dać, skoro nic nie należało do niego?

Polacy! Najkrótszą drogą do biedy i zależności od waszych liberalnych socjalistycznych pseudo-władców jest czekanie na opodatkowaną i niszczoną przez inflację mannę z nieba w postaci zasiłków. Socjalizm i komunizm utrzymują się tak długo tylko dlatego, że ludzie wciąż wierzą że dostają za darmo. Rządy mają milion sposobów abyście dopłacili do swoich zasiłków.

W poprawnie politycznych, wielorasowych krajach rzeczywiście tzw. 'mniejszości’ dostają coś za darmo, ale tylko dlatego aby komuniści mogli podtrzymywać władzę. Moje hasło ekonomiczne to: 'Nic wam nie dam za darmo, ale dzięki temu nie będę was okradał’. Tylko czy naród wychowany na socjaliźmie podjąłby to wyzwanie? Na rysunku proszę zwrócić uwagę na ilość ciastek.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Przypominam mój artykuł, pt. „PASOŻYTNICTWO SPOŁECZNE”:  https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/pasozytnictwo-spoleczne/


HETERO-SEKSUALNA BIAŁA DUMA

Ogłaszam wiek dumy z powodu bycia heteroseksualnymi białymi ludźmi.

, Publikacje z Facebooka, Kompas TravelGłówne zalety heteroseksualizmu to:

– Działa świetnie od tysięcy lat, czyli jest sprawdzony.
– Nie jest bezpłodny, co znaczy że powstaje rodzina.
– Białe dzieci nie są zagubione gdyż wiedzą gdzie przynależą.
– W stałym związku nie powoduje HIV/AIDS, ani chorób wenerycznych.
– Nie powoduje chaosu, dlatego że wiadomo kto jest mężem a kto żoną, i naturalnie wiadomo kto ma jakie role.
– Otoczenie nie nienawidzi i nie wymiotuje na widok pary heteroseksualnej tej samej rasy.
– Pomaga przedłużyć białą cywilizację.
– Nie jest dziwacznym i zdegenerowanym marginesem społecznym.
– Jest zgodny z naturą !!!

!!! Także, bądźmy dumni z bycia białymi heteroseksualistami. My jednak nie potrzebujemy parad, dlatego że te są zarezerwowane dla zdegenerowanych dziwolągów o niskim poczuciu własnej wartości.


NADREPREZENTACJA CZARNYCH W POLSKICH MEDIACH

W Anglii i USA nadreprezentacja kolorowych to już przykra norma. Obliczyłem, że w Anglii czarni w reklamach stanowią 8 na 10 przypadków i zawsze pokazują ich jako nieprzęciętnie inteligentnych ekspertów i bohaterów. Tymczasem białych pokazują jako idiotów, fajtłapów, dziwolągów i homoseksualistów. Gdy w brytyjskich mediach pokazują białych to najczęściej są to białe kobiety w mieszanych związkach i z kolorowymi dziećmi.

W Polsce zaczyna się dokładnie ta sama niszcząca anty-biała propaganda, w czym przoduje TVN i WP. Ja nie widzę pomiędzy nimi żadnej różnicy. Nawet żydowska Gazeta Wyborcza nie jest tak nachalna jak TVN i WP, które promują się na polityczne centrum. Ma to jednak sens gdyż Wyborcza i Michnik mają już tyle na sumieniu że są uważne, natomiast TVN i WP jadą z Polakami jak ze stadem baranów.

Często w polskich mediach widzę czarne kobiety przedstawiane jako 'Polki’, które są promowane na wielke gwiazdy …. dlatego że są czarne. Oni Wam mówią, że 'Polacy są czarni’ i że jest to nowa normalnoś, którą musicie zaakceptować, chyba że jesteście 'rasistami’. W ten sposób właśnie po woli wprowadzają 'pozytywną dyskryminację’, która jest łagodnym określeniem na politykę białego apartheidu.

POLACY. Nie dajcie się nabrać na to pranie umysłów. Oni chcą abyście przyzwyczaili się do czerni dlatego że mają dla was plan. W Anglii też na początku pokazywali tylko jednego, a teraz białych rodzin już w brytyjskich reklamach po prostu nie ma. Polacy są biali, a wszystkie czarne gwiazdy i modelki promowane przez WP i TVN osiągnęły w swoim życiu tylko tyle że są czarni.

„Istota kulturowego Marksizmu”

"Multikulturalizm: przed i po".

„Multikulturalizm: przed i po”.


MIKE TYSON – 'PRAWDZIWA HISTORIA’

Tak to już jest w żydowskich filmach, że biali ludzie są bezczelnie usuwani ze swoje kultury i historii. W tym celu czarni aktorzy grają białe postacie historyczne, oraz odgrywają role przeznaczone dla białych aktorów.

Był już czarny Achilles, czarny Juliusz Cezar, czarni Rzymianie, czarna królowa Anglii i żona Henryka VIII Anna Boleyn, czarny Zeus, czarna Joanna D’Arc, i czarny Sir Lancelot. Wkrótce będzie też czarny James Bond i czarny Robin Hood. Wątpię jednak aby zrobili kiedyś szmirę z czarnym Dalajlamą, dlatego że tutaj chodzi o zniszczenie europejskiej cywilizacji, kultury i historii.

CZY KTOŚ KIEDYŚ SŁYSZAŁ ABY MURZYN NAWIĄZYWAŁ DO: ”SWOJEGO BOGATEGO DZIEDZICTWA KULTUROWEGO’? Czarni nie mają swojej własnej historii do opowiedzenia, więc chętnie przyjmują białe role.

Pomyślałem więc, że może sam powinienem nagrać film. NIE WIDZĘ WIĘC POWODU DLA KTÓREGO CZARNEGO BOKSERA MIKA TYSONA MIAŁBY NIE ZAGRAĆ ZDZISIEK Z OTWOCKA! Nazwę ten film: „Mike Tyson – historia oparta na faktach”.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Mam jednak w planach kolejny film. Będzie nim historyczna opowieść o muzułmańskim królu Polski Janie III Sobieskim, który w imię Allaha bronił Polski przed najazdem tureckich chrześcijan.

’CZARNA HISTORIA EUROPY’ – (O usuwaniu Europejczyków z europejskiej historii i kultury.)

Prezentuję trzy filmy, które pokażą jak dalece obrzydliwa potrafi być anty-biała propaganda, oraz z jaką zaparczywością i nienawiścią wrogowie białej cywilizacji wypisują Europejczyków ze swojej własnej historii. Ponadto mamy tu też do czynienia z odwróceniem naturalnych ról, w których mężczyźni są przywódcami. Według naszych wrogów białą cywilizację stworzyły i rozwinęły czarne kobiety!

Proszę, chrońcie swoje dzieci przed tym bezwartościowym ściekiem!

1. Anna Boleyn – druga żona króla Anglii Henryka VIII i królowa Anglii w latach 1533-1536. Na filmie jest ona czarna, choć w rzeczywistości była biała jak śnieg, gdyż miała pochodzenie anglosaskie.

2. Królowa Charlotte – żona króla Anglii Georga III – . Królowa Charlotte była królową Brytanii i Iralndii do swojej śmierci w 1818 roku. W serialu Bridgerton na Netflix jest ona czarna. Natychmiast w sieci pojawiło się wiele artykułów w jęz. angielskim że 'prawdopodobne była czarna i że jednak miała afrykańskie korzenie’. Nachalnie robią z Anglików idiotów.

3. Za wikingów też się zabrali. Znowu w stacji Netflix powstał film 'historyczny’ w którym starają nam się wmówić że przywódcą wikingów była czarna kobieta. Reżyser sam jednak przyznaje, że Jarl Estrid Haakon jest postacią fikcyjną. Oczywiście że jest, dlatego że Wikingowie mają pochodzenie nordyckie, a przywódcami byli mężczyźni.

Zmiana europejskiej historii na potrzeby nowoczesnej polityki, której podstawą jest walka z białą cywilizacją.

Zmiana europejskiej historii na potrzeby nowoczesnej polityki, której podstawą jest walka z białą cywilizacją.

4. Zauważyłem, że w Polsce też zakorzeniła się ta propaganda. Mieliśmy kilku czarnych piłkarzy i siatkarza przedstawianych jako Polaków. Od czasu do czasu WP i Onet pokazują też czarne kobiety, wmawiając że są Polkami i jednocześnie zachwycają się ich 'pięknem’. W Polsce już to jest, dlatego że Ameryka już jest w naszym kraju.

Prezentuję mój artykuł: „Złudny sojusz z Ameryką” – https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/zludny-sojusz-z-ameryka/

Prezentuję mój artykuł: „Syjonwood–fabryka żydowskich snów” – https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/syjonwood-fabryka-zydowskich-snow/


EUROPA i ANTY-EUROPA (czyli ludobójstwo w białych rękawiczkach)

Myślę, że nawet średnio inteligentni powinni sobie zdać sprawę, że wymieszanym i skłóconym stadem łatwiej jest rządzić, oraz je zniewolić. Problem w tym, że tylko jakieś 2% ludzi w narodzie potrafi samodzielnie myśleć.

Skrajne lewactwo (potajemni wyznawcy Trockiego i Lenina) mają mi za złe że na swojej stronie publikuję cytaty przywódców Trzeciej Rzeszy. Także na osłodę zacytuję ich największego idola; Karola Marxa:

“Klasy i rasy zbyt słabe aby opanować nowe warunki życia muszą się poddać lub przepaść w rewolucyjnym holokauście.”

 

— Karl Marx – (komunista jako pierwszy pisał o holokauście)

Idąc za cytatem Marxa: 'klasa i rasa która przepadnie w rewolucyjnym holokauście’ to biała cywilizacja, jej kultura, oraz konstrukt społeczno-etniczny znany jako 'biała rasa’. Do tego prowadzi tak zwany 'multikulturalizm’. Oznacza to że 'multikulturalizm’ kończy się gdy na danym terenie przestają się rodzić białe dzieci.

Co ciekawe, największymi adwokatami różnorodności, tolerancji i feminizmu są Żydzi. Żydzi promują te niszczące ideologie w każdym kraju na świecie, oprócz jednego Izraela. Nie powinniśmy tego ignorować.

Swedish school

Szkoła w tak zwanej Szwecji.

Przedstawiam mój artykuł, pt: „PROJEKT WIELKIEJ WYMIANY„. Polecam go wszystkim, bez względu na poglądy polityczne. Być może w kilku głowach trochę się przejaśni?


MARSZ DEGENERATÓW …. ludzi zagubionych i ofiar propagandy LGBT

W Warszawie odbył się kolejny marsz zorganizowany i finansowany przez międzynarodowe lobby na rzecz demoralizacji i niszczenia psychiki młodych ludzi. Nie mam osobistej urazy do tych którzy mają homoseksualny problem, jednak jestem przeciwko wykorzystywaniu homoseksualistów w celach politycznych.

W imię idei DZIEL I RZĄDŹ elita na szczycie góry lodowej płaci, bo chce aby szczury na samym dole były skłócone i ogłupione jak tylko się da. Elita zdaje sobie sprawę, że LGBT zabija siłę i jedność narodu. Aby było łatwiej rządzić, rozrywka musi być prostacka i dehumanizacyjna! Aby była łatwiej rządzić Europa nie może być Europą silnych białych mężczyzn i kobiet, ale Europą wymieszaną rasowo i kulturowo, gdzie mężczyźni będą zniewieściali.

NA ULICE WYSZLI:

– Ludzie zagubieni którzy sami nie wiedzą kim już są.
– Ofiary propagandy wierzące że mniejszości seksualne są 'prześladowane’ i dlatego z dobroci serca wyszli aby ich bronić.
– Prowokatorzy (homo i hetero), których jedynym celem jest wzbudzać oburzenie.
– Ludzie, którzy nie rozumieją dlaczego przyszli ale 'wiedzą że ktoś jest prześladowany’.
– Politycy (cwane lisy) którzy liczą na głosy lewactwa.
– Głupi celebryci, którzy chcą się wylansować na czym tylko się da.
– Sataniści.
– Oraz zwykli zboczeńcy bez grama wstydu.

Turcja jednak ma zdrowy rozsądek. Tam zablokowano ten upadek człowieczeństwa.

W Anglii ludzie siedzą cicho bo się boją, ale wiele osób ma dość i coraz bardziej nienawidzi tego zepsucia. To widać i słychać.

W Norwegii ktoś otworzył ogień do 'tolerancyjnych’ spod znaku tęczy.

Wielu afrykańskich prezydentów odmawia promowania zboczeń, ale USA i UK wciskają im to na siłę. (Czarni choć raz mądrzejsi !)

Tygrys wymiotuje na LGBT.

Dlatego że jestem przeciwko promocji degeneracji, postanowiłem pokazać zdjęcie które najlepiej odzwierciedla reakcje świata na 'tęczową zarazę’. (Katolicki biskupie, trafnie to ująłeś! Gratuluję!)

Jaki będzie efekt tej demoralizacji i eksperymentów seksualnych? HIV/AIDS eliminuje część z nich. Resztę wyeliminują muzułmańscy ubogacacze kulturowi, których w Europie jest coraz więcej. Oni pomogą rozwiązać problem tolerancji.


ANGLIA – JAK KAMIENOWAĆ KOBIETY NA ŚMIERĆ? IMAM W UK DAJE INSTRUKCJE. UROKI MULTI-KULTI. 

W Anglii jest już 4mln muzułmanów choć w 2050 ma ich być 13mln. W 2023 roku jest już 1800 meczetów. Muzułmanie domagają się prawa szariatu w UK ….i we Francji, Szwecji, Niemczech, Holandii etc…

The Economist podał informację że w UK co roku na islam przechodzi średnio 5200 Brytyjczyków a dotychczas na islam przeszło już 100.000. Są to oczywiście głównie angielskie kobiety.

Niedawno Imam który jest autorytetem w dziedzinie islamu edukuje muzułmanów w kwestii życia wg zasad islamu oraz o życiu w UK. Imam skarży się na angielskiego nauczyciela, który pokazał uczniom publikacje prasowe na temat proroka islamu, stwierdził on że nie zgadza się z islamem i że islamu nie powinno być w Anglii. Nauczyciel ten ukrywa się, zmienił nazwisko i boi się o swoje życie. Policja natomiast chroni muzułmanów a Rząd płaci.

Tymczasem Imam mówi o braku tolerancji wobec mniejszości religijnych oraz o tym że nauczyciel naucza wbrew brytyjskim wartościom, którą jest tylko multikulturalizm. Wg niego nie ma czegoś takiego jak brytyjska kultura. Rząd Brytyjski zgodził się z tym wiele razy. Imam Shayk Zakaullah Saleem naucza tysiące muzułmanów że za seks pozamałżeński należy kamienować kobiety na śmierć choć w pewnych okolicznościach można dać łagodniejszą karę, którą jest 100 batów na publicznym zebraniu.

Rząd Brytyjski i media w UK milczą i dalej finansują islam.Niedawno meczet ten dostał £2.2mln od Rządu Brytyjskiego a w 2023 roku Rząd Brytyjski przeznaczył £24mln na ochronę muzułmańskich szkół i meczetów, choć Minister Bezpieczeństwa UK potwierdził że wkrótce ta suma zostanie podniesiona do £28mln.

Dotychczas wszyscy Anglicy którzy mówili aby deportować muzułmanów zostali posłani do więzień za 'rasizm’. Jeśli jednak muzułmanie krzyczą aby mordować niewiernych, dostają miliony od Rządu UK.

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/kulturowe-ubogacenie-europy-czesc-ii-muzulmanie/


KRÓLOWA ELŻBIETA II (1926-2022) oraz IMPERIUM BRYTYJSKIE

Królowa Elżbieta II była królową Zjednoczonego Królestwa oraz 14 innych państw Wspólnoty Brytyjskiej, od jej koronacji w 1952 roku aż do jej śmierci w 2022. Wraz z nią odeszła do historii era Wielkiej Brytanii, która już nigdy nie wróci.

Elżbieta II reprezentowała Brytanię przez 70 lat, a jej zdjęcie widniało na wielu banknotach i znaczkach pocztowych w wielu krajach świata. Imperium Brytyjskie kontrolowało około 20% świata, a po jego zakończeniu, po II wojnie światowej, na rozkaz USA zbankrutowane Imperium Brytyjskie resztką swoich sił stało się Wspólnotą Narodów, do którego należały 54 kraje. Dziś razem z UK jest ich 15.

Pomimo że w UK jest 10 dniowa żałoba i media publikują emocjonalne materiały, to jednak są tacy którzy cieszą się z rozpadu Imperium i ewentualnego rozpadu UK, a nawet z samej śmierci królowej. Czarna kobieta w USA Dr Uju Anya napisała: „Słyszałam że główny monarcha złodziejskiego, gwałcącego, ludobójczego imperium w końcu umiera”. Kolorowi są po cichu bardzo szczęśliwi.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Wcześniej studenci z Indii i Karaibów nie zgodzili się aby portret królowej wisiał na uniwersytecie Oxford, dlatego że: „kojarzy im się z niewolnictwem i kolonizacją”. Cóż, to samo roszczeniowe i niewdzięczne murzyństwo dostaje dziś bardzo dużo właśnie od rządu UK … ale oni mają swoją opowieść.

Z mojego polskiego punktu widzenia do Imperium Brytyjskiego nie mam żalu, choć przyjaciółmi Polski nigdy nie byli. Pomimo że Imperium Brytyjskie nie podróżowało z misją łaski i dobroci; to podróżując po świecie widziałem jego wspaniałe osiągnięcia oraz postęp technologiczny, cywilizacyjny i ekonomiczny. Sama królowa też mi nigdy nie zaszkodziła i uważam że dobrze reprezentowała UK. Ludy kolorowe lubią wyciągać tylko złe rzeczy, zapominając o dobrych.

Przypomnę, że przynajmniej wg mnie Imperium Brytyjskie skończyło się dwa razy. Najpierw w 1947 roku gdy Indie ogłosiły niepodległość od UK, a następnie w 1997 roku gdy Brytania była zmuszona oddać Hong Kong Chinom. Elżbieta II panowała od 1952 roku, także po akcie niepodległości krajów Subkontynentu Indyjskiego. Jak więc Hindusom Elżbieta II może kojarzyć się z kolonizacją? Nie wiem, i wątpię aby oni wiedzieli.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Wielu Anglików wspomina królową bardzo dobrze i traktuje z czułością, jednak inni są przeciwko rodzinie królewskiej gdyż wg ich oficjalnej opowieści: ’posiadanie niewybieralnego przywódcy kłóci się z ich poczuciem demokracji.” Moja odpowiedź: ’demokracja to i tak oszustwo, bez znaczenia czy jest rodzina królewska czy nie.’

Jakkolwiek byśmy nie oceniali królowej oraz Imperium Brytyjskiego, nastąpił koniec ważnej ery dla UK i krajów Wspólnoty. Ja nawet nie jestem pewien czy Wspólnota przetrwa kolejne lata oraz czy przetrwa samo UK w obecnej formie.

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/brytyjczycy-narod-wielkich-udawaczy-czesc-i/

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/brytyjczycy-narod-wielkich-udawaczy-czesc-ii/

Interesujące komentarze pod tym wpisem z Polski:

Aleksander: Brytyjska Kompania Wschodnioindyjska to historia niewolnictwa i głodu spowodowanego wyzyskiem. Nie dziwię się Hindusom że nienawidzą Elżbiety II, nawet jeżeli to nie ona była monarchą podczas rozwiązania Kompanii. Rany historii nie goją się przez 10/20/70 lat.

Kompas Travel: Według statista.com roczny przychód z produkcji herbaty w Indiach wyniósł US$15.67mld w 2022, natomiast sam eksport herbaty z Indii w 2021 roku wyniósł US$687.9mln. Hindusi pamiętają tylko to co jest w ich interesie. Częścią ich interesu jest też ideologia 'Białej Winy’.


PARYŻ – 'ROMANTYCZNE MIASTO ZAKOCHANYCH’

„Kochanie, wybierzemy się do Paryża, do miasta zakochanych, miasta poetów i artystów? Doświadczymy francuskiej kultury.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel


SZCZERE WYZNANIE ARABÓW I MURZYNÓW WE FRANCJI

Podczas palenia Paryża Arabowie grozili śmiercią Marine Le Pen oraz powiedzieli że zostaną we Francji aby zgwałcić wszystkie białe kobiety w Europie i obciąć głowy wszystkim białym mężczyznom. Arabowie uznali że podbili Europę. (Nie było aresztowań za mowę nienawiści i nawoływania do masowych gwałtów i morderstw ! ! ! To jest tylko dla białych.)
(Cóż, po latach lewicowego reżimu, poprawności politycznej, promocji białej winy, przemilczenia pewnych części historii oraz wchodzenia w ich czarne tyłki, ciężko mi się dziwić że tak właśnie sądzą.)

Obecnie Front Narodowy Marine Le Pen ma ponad 52% poparcia, głównie wśród kobiet. Cóż, ubogacenie kulturowe Europy ubogaciło Europę lawiną gwałtów i morderstw, także Francuzi mają dość. Zresztą poparcie dla tzw. 'skrajnej prawicy’ w Europie stale rośnie.

Ja ciągle czekam na uzasadnienie wyroku za 'znieważenie grup rasowych’ (czytaj: napisanie prawdy). Gdy Le Pen dojdzie do władzy, przewiduję efekt domina w całej Europie, i wtedy wszystkie lewicowe paprochy oraz ich wierne sługusy dostaną uzasadnienie wyroku. Nie uważam jednak kolorowych za źródło problemu. Oni zostali zaproszeni w konkretnym celu.
Strategia wojenna: 'Dziel i Rządź’ tylko się pogorszy albo jak powiedział Karol Marx: 'jedna ze stron się podda i przepadnie w rewolucyjnym holokauście’. Marx mówił o Europejczykach.

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/

Arabs in France


FRANCJA – EFEKT UBOGACENIA KULTUROWEGO (oraz kwestia RPA)

Gdy napisałem moje artykuły pt. „Ubogacenie kulturowe Europy” lewactwo nazwało mnie 'rasistą, faszystą, nazistą’ i wyło ze wściekłości. Teraz, gdy Francja jest palona i rabowana przez leniwych czarnych i muzułmańskich kryminalistów, po raz kolejny widzę że miałem rację.

Rozwiązaniem tych problemów jest tylko i wyłącznie masowa deportacja kolorowych do krajów ich etnicznego pochodzenia. Wszelkie inne rozwiązania, jak próba 'integracji’, podwyższanie zasiłków i wprowadzanie dodatkowych przywilejów to tylko pogarszanie problemów rasowych i kulturowych.

Zastanawiam się czy prokuratorzy i sędziowie którzy skazali mnie za napisanie prawdy plują sobie teraz w ryj. Prawda jest znieważająca. Wciąż czekam na uzasadnienie wyroku ktore chyba przejdzie do historii, a zamierzam nagłośnić. Cóż, zapraszam ich do Francji (oraz ich żony i córki). Tam jest wiele gett które sprawią że oni też staną się 'rasistami’.

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/kulturowe-ubogacenie-europy-czesc-i-murzyni/

5 części.

Na zdjęciu: zbrodnie czarnych na białych kobietach i dzieciach i nawoływania do mordowania białych w RPA. Media nigdy o tym nie powiedzą lecz nawet były premier Australii Tony Abbott przyznał że jednego roku w RPA murzyni zabili 400 białych rolników.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel


NOWOCZESNE NIEWOLNICTWO (Bez promocji białej winy)

Wszyscy znamy oficjalną wersję historii, czyli: 'białe łobuzy przypłynęły do Afryki, zakuły murzynów w kajdany i przesiedlili na inne kontynenty jako niewolników’.

PÓŁ PRAWDY + PÓŁ PRAWDY = CAŁE KŁAMSTWO.

1. Dlaczego tak niewiele mówi się o tym, że afrykańscy przywódcy sprzedawali Europejczykom swoich własnych Afrykańczyków? Gdy tylko afrykańscy przywódcy widzieli brytyjskie statki na horyzoncie, sami wiązali murzynów i kładli ich na plaży, aby Anglicy czy Francuzi nie musieli ich szukać. Na szczęście teraz już nawet w Anglii sobie o tym przypomnieli, co można zobaczyć w gazetach i w muzeach.
Opisałem to w artykule: https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/kulturowe-ubogacenie-europy-czesc-i-murzyni/

2. Czy ktoś wam kiedyś mówił o arabskiej kolonizacji Afryki?? Wątpię! Obecnie w Afryce są 54 kraje; z czego jest aż 19 krajów gdzie islam jest większością (od 52% do 99.99% populacji), oraz dodatkowo 14 krajów gdzie muzułmanie są liczącą się mniejszością (14%-35%).

Kto zaczął islam w Afryce, bo na pewno nie Brytyjczycy, nie Holendrzy, Włosi czy Francuzi? Zrobił to Kalifat z Półwyspu Arabskiego w 7 wieku? Dlaczego Europejczycy nie są uczeni na ten temat? Dlatego że celem 'edukacji’ jest indoktrynacja 'białą winą’, tak aby Europejczyków było łatwiej podbić. Ci którzy czują się winni będą zawsze bardziej pokorni, poddani, i zniewoleni.

3. Według https://www.globalslaveryindex.org/ jest dziś więcej niewolników na świecie niż w czasach gdy niewolnictwo było legalne. W samych Indiach jest 18mln niewolników, a w Afryce jest ponad 9mln.
Opisałem tą kwestię w moim artykule: https://www.kompas.travel.pl/ciekawostki/przelecz-chajber-w-pakistanie/

4. Na zdjęciu widzimy afrykańskich niewolników na wybrzeżu Libii w 2020 roku. Są oni zniewoleni i sprzedawani przez innych murzynów za około $400-$700. Czarni uciekający przez Morze Śródziemne do Europy bardzo często uciekają przed niewolnictwem z rąk czarnych właścicieli niewolników. W Indiach jest tak samo: zarówno niewolnik jak i jego właściciel są Hindusami, lecz różnych kast.

Dlaczego nikt o tym nie mówi? Dlatego że biali zostali wybrani na symbol zła, aby było nas łatwiej podbić. Jest to podstawa kulturowego marksizmu: podział na 'prześladowców i prześladowanych’; dla wygranych politycznych globalistów. Mój artykuł o tym: https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/istota-kulturowego-marksizmu-czesc-i/

Edukacja jest najkrótszą drogą do wolności ! ! !

Nowoczesne afrykańskie niewolnictwo.

Nowoczesne afrykańskie niewolnictwo. To jest rezultat inwazji 'krajów cywilizowanych i demokratycznych’ na reżim M.Gadaffiego. Kryzys humanitarny + afrykanizacja Europy + niewolnictwo. Libia 2020.

Czarni niczego się nie nauczyli ze swojej własnej historii. Przypominam, że gdyby ktoś ciągle wybierał białych jako jedynych winnych niewolnictwa, to mam szeroką literaturę aby zrobić z takich anty-białych propagandzistów skończonych idiotów! Ludzie jednak mają tą cechę, że lepiej im z kłamstwem; tym bardziej że inflacja i stopy procentowe kopią po tyłkach.

Kompas Travel: Może to będzie nieoczekiwane sądząc po moich artykułach, ale jeśli akurat chodzi o niewolnictwo to jest mi szczerze szkoda czarnych. Nikt nie powinien być niewolnikiem! Niestety Afryka nadal jest kontynentem zniewolonym; albo przez Europejczyków, albo przez Żydów, Arabów, Chińczyków, oraz także przez samych czarnych: tzw. 'afrykańskich baronów wojny’.
https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/

Przypominam też o niewolnictwie seksualnym, które ciągle ma się dobrze w Azji, Europie, Afryce i obu Amerykach. Smutny jest ten świat.
https://www.kompas.travel.pl/o-autorze/czy-podroze-sa-tylko-dla-bogatych/

W Anglii ci bardziej inteligentni czarni z Parlamentu zaczęli głośno mówić o tym że właśnie Żydzi kontrolowali 10% afrykańskiego przemysłu niewolniczego w świecie anglosaskim, a w Gujanie Holenderskiej (dziś: Surinam) Żydzi kontrolowali plantacje cukrowe i afrykańskie niewolnictwo absolutnie.

Ci czarni za zaintersowanie zabronioną historią zostali nazwani 'antysemitami’.


MÓJ POMYSŁ NA POMOC UKRAINIE I UKRAIŃCOM

Obecnie trwa wojna domowa na terytorium Ukrainy, która jak wiemy jest zlepkiem kilku krajów. Nazywam tą wojnę 'wojną domową’ z uwagi na to że państwo rosyjskie narodziło się w Rusi Kijowskiej, której wiele ziem zajmuje dziś właśnie obecna Ukraina. To jest właśnie ten punkt widzenia Putina, który daje mu prawo włączenia do Rosji dawnych rosyjskich ziem. (Przypomnę że Żydzi wrócili do Palestyny po 2000 lat, natomiast Rosjanie i większość 'Ukraińców’ to i tak ci sami ludzie.)

Jak wiemy, Ukraińcy masowo osiedlają się w Polsce, i wielu z nich chce aby Ukraina dołączyła do NATO i Unii Europejskiej. Myślę, że Polska powinna dać tą szansę przynajmniej części Ukrainy; dokładnie tej części, która została Polsce skradziona przez Stalina. Gdybym ja rządził w Polsce, to z dobroci serca dążyłbym do takiego rozwiązania. Zresztą Rosja proponowała Polsce oddanie Kresów Wschodnich w 1989 roku, a potem proponowała Polsce część ukraińską Kresów Wschodnich po dołączeniu Krymu; więc Putin na pewno nie miałby z tym problemu.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Gdy Rosja anektowała Krym w 2014 roku, Rząd Rosji zaproponował Polsce podział Ukrainy, mając na uwadze bardzo łaskawy i sprawiedliwy scenariusz. Mnie na tej mapie najbardziej interesuje odzyskanie przez Polskę części Kresów Wschodnich, które są obecnie nielegalnie okupowane przez Ukrainę. Ważny jest też fakt, że ciągle istnieje terytorium buforowe 'Ukraina’, oddzielające Rosję od Polski. Jak widzimy na mapie, Rosja także odebrała należne sobie ziemie, mimo że mogłaby wziąć tereny aż do granicy z większą Polską, oraz Mołdawię. Przeciwko takiemu podziałowi też nie miałbym nic przeciwko, gdyby Rosja dała Polsce Kalinigrad.

Tak się jednak nie stanie, dlatego że najpierw Polska musiałaby dostać zgodę USA, Niemiec i światowego Żydostwa. Polska sama w sobie nic nie znaczy, a jej przywódcy są słabi. Cóż, może na tej wojnie Polska mogłaby chociaż postarać się o odzyskanie Lwowa, ale na samo wyjście z taką propozycją najpierw trzebaby było mieć charakter. Do tego dochodzi naiwne polskie społeczeństwo wyhodowane na wrogich mediach, które poprzez swoje ślepe poparcie dla Ukrainy upadla się coraz bardziej. Polacy wciąż nie znają swojej historii, i dlatego wkrótce ją powtórzą. Główna naiwność Polaków polega na iluzji, że: 'jeśli my będziemy dobrzy dla nich, to oni dla nas na pewno też.’ Ukraińcy to jednak elementy wartościowe rasowo, a Polska ma problem demograficzny. Jest mi przykro że giną Słowianie po obu stronach, ale na wojnie tej walczą narody, które mają polską krew na rękach, zarówno Rosjanie jak i Ukraińcy.

Jeśli natomiast chodzi o Ukraińców, to oczywiście najpierw przyjąłbym tych, którzy mają Karty Polaka. Następnie wszystkie przestraszone i cierpiące płodne kobiety, i dzieci, a także mężczyzn, którzy chcieliby dołączyć do Polski. Jednocześnie można deportować tych Ukraińców, którzy budują swoją tożsamość narodową na banderyźmie oraz są nastawieni wrogo do Polski, a wziąć tych którzy chcą w Polsce pracować i mają przyjazne plany dla Polski i Polaków. Następnie zacząłbym ich polonizację oraz częściowe przesiedlenia Polaków na wschód. Putin natomiast zaopiekowałby się swoimi 'nowymi Rosjanami’ po swojej stronie. Nie uratowałbym całej Ukrainy, ale przynajmniej uratowałbym jej zachodnią część, włączając ją do Polski. Obecnie na Kresach Wschodnich mieszka 4mln Polaków, a wielu Ukraińców też ma dość swojej ciężkiej sytuacji. Jest tam więc dla kogo organizować referendum.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Wschodnie granice Polski wymagają ponownego rozpatrzenia.

W celu zapewnienia Polakom i Słowianom wschodnim przestrzeni życiowej, grzecznie wyprosiłbym z Polski imigrantów egzotycznych i obcych kulturowo, zaczynając przede wszystkim od Cyganów. Zrobiłbym co możliwe aby wprowadzić ten plan w miarę humanitarnie. Po dołączeniu starych polskich ziem, które są obecnie okupowane przez Ukrainę; uratowałbym wielu Ukraińców, dałbym im pracę, dobrobyt, i także wziąłbym ich pod parasol NATO i UE. Miałbym też Ukraińców na oku, czy warunki im odpowiadają, pod rygorem deportacji.

Ukraińcy powinni być mi wdzięczni za ten pomysł i powinni nazwać mnie swoim dobrodziejem. MM.

================================================================================

Oto kolejna niepodzianka, po tym jak cenzorzy postanowili mnie zgłosić do Facebooka za 'mowę nienawiści’. Oczywiście woleliby mnie podać do sądu za 'mowę nienawiści i promowanie totalitaryzmu’, ale że pomimo wszelkich starań nie było ku temu podstaw, to zgłosili mnie do Facebooka. Facebook natomiast usunie wszystko co nie jest zgodne z jego myślą ideologiczną. Cóż, mam to gdzieś, ale podaję informację. Konkretnie poszło o mój wpis opublikowany powyżej, w którym zasugerowałem odebranie Kresów Wschodnich. Ten wpis został usunięty z Facebooka jako niespełniający zasad społeczności. Proszę przeczytać i samemu ocenić. Gdy Polak przypomina o tym co powinno należeć do Polski, to widać jest to: 'mowa nienawiści’.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Konto Kompas Travel na FB może zostać wycofane z publikacji.


MR & MISS ENGLAND 2021

Wpis z cyklu: 'Poprawność polityczna oszalała’.

Proszę spojrzeć na tą afrykańską parę, która została wybrana na najpiękniejszych w całej Anglii. Ja nie kwestionuję, że być może oni nawet zasługują na ten tytuł, ale na pewno nie w Anglii. Anglia od wielu dekad prowadzi otwartą wojnę przeciwko swojej kulturze oraz etniczności. Zresztą politycy w UK otwarcie przyznali że:

– 'Brytyjczycy nie reprezentują żadnej rasy.’
– 'Angielska linia krwi nie jest warta tego aby przetrwać.’
– 'Niedługo w Anglii nie będzie blondynów.’ – (łagodne określenie Białego Ludobójstwa)

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Ciekawy jestem jak wyglądają Mr & Miss Africa 2021? Pewnie tak samo jak ci w Anglii? Czy moi czytelnicy nadal uważają że jestem 'Teoretykiem Konspiracyjnym’, 'uprzedzonym rasistą’ lub 'schizofrenikiem’? Od czasu do czasu słyszę te i inne zarzuty! Jeśli nienormalny i szkodliwy system nie wie jak ze mną walczyć, to uznają że najlepiej będzie ze mnie zrobić idiotę.

https://www.kompas.travel.pl/…/projekt-wielkiej-wymiany/


KANAŁY MARCINA ROLI ZABLOKOWANE – (wRealu24.pl i wRealu24.tv ; oraz ILUZJA DEMOKRACJI)

Obserwując Polskę z Anglii, interesuje się też stanem 'demokracji’. 'Demokracja’ to według mnie czysta fikcja. Ponadto uważam, że każdy kto wierzy w 'demokrację’, jego światopogląd zatrzymał się w połowie XX wieku, dlatego że 'demokracja’ też jest dziś totalitarna. Widzimy tego przykłady.

Ja byłem nawet oskarżony i skazany za 'promocję systemów totalitarnych’ – choć ani sędzia ani prokurator nie chce mi powiedzieć jaki system totalitarny ja rzekomo promuję. Cóż, może sąd II instancji mi w końcu zdradzi tą tajemnicę, ???

Według mnie PIS-owska 'demokracja’ jest warta tyle samo co komunizm w Chinach. W Anglii jest tak samo: każda partia i działacz o prawicowych poglądach jest delegalizowany, albo wyrzucany z Wysp. Szczytem ohydy było gdy bojownicy ISIS wrócili do UK z Syrii na zasiłki i wsiąkli w społeczeństwo, a deportowano prawicową aktywistkę z Kanady, dlatego że ta mówiła prawdę o islamie. Ot, angielska 'demokracja’. To była głośna sprawa w UK, ale życie toczy się dalej.

Tym razem ABW zablokowało portale informacyjne dziennikarza Marcina Roli za rzekome 'rozsiewanie prorosyjskiej propagandy w sprawie Ukrainy’. Taka wymówka. ABW zablokowało aby było im bezpieczniej. Marcin Rola miał inny punkt widzenia, więc stał się niewygodny.

CZY W POLSCE COŚ SIĘ ZMIENI? – Na pewno nie. Polacy wciąż dają się nabierać oszustom z PO, a potem zaprzedali swoje dusze PIS-owi za 500zł (realnie warte jakieś 300zł) i są oszukiwani i grabieni jeszcze bardziej niż za PO. Gdy naród da się kupić za ich własne pieniądze demokracja się natychmiast kończy. Inflacja, bieda, desperackie kredyty, reżim sanitarny i propaganda zamieniły Polaków w naród niewolników. Odnoszę wrażenie że Polacy idą jak owce na rzeź. Tak długo jak mają co jeść, obrali strategię ciszy na przetrwanie.

Siła demokracji zależy od siły ognia!

Nowy Porządek Świata

Kompas Travel: Izrael jeszcze niedawno chwalił się, że Ukraina jest jedynym krajem poza Izraelem gdzie zarówno prezydent jak i premier są Żydami. Jednak zapomnieli dodać że obecny minister obrony Ukrainy też jest Żydem. Ukraina siedzi na ogromnych złożach naturalnych, i Słowianie chyba tam przeszkadzają. Poza tym Ukraina jest spichlerzem świata, co oznacza że kontrola na tym terytorium ułatwi kontrolę wielu narodów za pomocą głodu.


UPADEK PIĘKNA (poprawność polityczna)

Jako przykład podaję reklamy firmy Calvin Klein. W latach 90-tych była to piękna, wysportowana biała kobieta w kostiumie kąpielowym. Jednak neo-marksistowska zaraza o nazwie 'Poprawność Polityczna’ narzuciła reklamowanie tego co chore, brzydkie i odrażające. Na pewnych reklamach Calvin Klein jest tłusty czarny transwestyta przebrany za kobietę. Zdjęcia te są pokazywane na ulicach w USA, ku odruchom wymiotnym ludzi.

W taki właśnie sposób biała cywilizacja traci nie tylko swoją tożsamość, ale także podstawową moralność, godność i piękno. Proszę aby moi czytelnicy obejrzeli te zdjęcia i zastanowili się czy powinny być one reklamowane. Dla mnie jest to anty-reklama, za którą Calvin Klein był już krytykowany. Myślę, że reklama bielizny powinna być pokazem piękna i zdrowia, a nie otyłości i genderyzmu.

Dodam, że Calvin Klein ma w większości ładne modelki, ale tym razem pokazał obrzydliwość.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Degeneracja piękna poprzez poprawność polityczną.


PIS ZROBIŁ MAŁPI INTERES (Polska, Niemcy, Rosja, Ukraina)

Mam nadzieję, że nie jestem tak 'mądry’ jak wybrańcy narodu, i dlatego kilka faktów przyszło mi do głowy. Czy mam rację? Osądźcie sami.

1. PIS wypowiedział wojnę polityczną Rosji, pewnie na polecenie USA. Wg mnie z Rosją nie trzeba się zgadzać ani jej popierać, ale trzeba z nią robić interesy dla dobra Polski. Polska miała umowy gospodarcze z Rosją które straciła, dlatego że Rosja straciła cierpliwość do zaczepek Polski.

2. Polska zamknęła wszystkie kopalnie, czyli 'czarne złoto’. które było podstawowym źródłem energii w Polsce, oraz zwłaszcza w czasach kryzysu sposobem na niezależność energetyczną od innych krajów. W trosce o klimat, na polecenie Niemiec, Polska zamknęła wszystkie kopalnie; a w tym samym czasie 'przejęte ochroną środowiska Niemcy’ zatrzymały swoje kopalnie i jeszcze otworzyły nowe.
(Wygląda to tak jakby Polska zrobiła uprzejmość Niemcom. PO a potem PIS wykończyły polskie górnictwo aby nie robić Niemcom konkurencji, i aby dorabiać inne kraje kosztem Polaków.)

3. Gdy wybuchła wojna na Ukrainie, PIS postawił się Rosji, zamiast z nią współpracować i porozmawiać o odzyskaniu Kresów Wschodnich. Zamiast zrobić na tej wojnie interes; czyli aby mieć ultra tani gaz od Rosji oraz aby sprzedawać Rosji art. spożywcze, Polska wypowiedziała Rosji kolejną wojnę dyplomatyczną. W końcu Putin stracił cierpliwość i zakręcił Polsce gaz. Przypomnę że Węgry i Niemcy wciąż robią interesy z Rosją, także można. Teraz Polska będzie musiała importować bardzo drogi gaz z Norwegii i dalszych części świata, a Polacy zarżnięci ekonomicznym wirusem będą żyli w kraju ogromnych podatków, wysokich stóp procentowych i inflacji. (Obecnie 12%, czyli wciąż wspaniale w porównaniu z Zimbabwe czy Wenezuelą.)

4. Każdy polski rząd, PO a potem PIS wyrzucał Polaków z Polski, i zastępował ich obcokrajowcami. Myślę, że sama Ukraina może przegrać tą wojnę chociażby z powodu zagrożenia głodem, ale Ukraińcy w Polsce na pewno wygrają. Polacy raczej nie.)

5. Dużo się mówi o zagranicznych korporacjach w Polsce, ale co z polskimi korporacjami? Są takie? Mały kraj: Czechy, produkuje Skody i piwo, które eksportuje masowo. Czy Polska produkuje chociaż własne rowery? Co jest jeszcze polskie?

Ja, jako miłośnik turystyki oraz ogrodnictwa, który z pozoru nie rozumie polityki i ekonomii, doszedłem do wniosku że rządzący Polską pracują na niekorzyść Polaków. (Przypomnę że Polska ma bogate surowce naturalne, jest krajem rolniczym i ma wielu pracowników, więc w Polsce powinien być dobrobyt.)

Po angielsku taki kraj jak Polska nazywa się 'client state’, czyli kraj którego polityka polega na wykonywaniu rozkazów innych krajów, wbrew własnemu interesowi narodowemu. Obce kraje decydują więc z kim Polska może handlować, z kim ma się przyjaźnić, a z kim kłócić. Wszystko to w imię pustych obietnic, kilku uścisków dłoni i bożka świętego spokoju, którego nigdy nie było. Polak jest jak potulny pies – potrzebuje mieć właściciela który go pogłaszcze i powie: 'dobry z ciebie Polak’.


ANGLIA CHCE UŁATWIĆ HINDUSOM MASOWĄ IMIGRACJĘ DO UK

Rząd Brytyjski wpadł na kolejny 'genialny pomysł’. Według tego co czytałem to w Wielkiej Brytanii jest obecnie ponad 1.4mln bezrobotnych, z czego 750.000 przyznaje otwarcie że nawet nie zamierza pracować. Brytyjczycy zostali rozleniwieni przez swoje zasiłki. W Angli brakuje kierowców ciężarówek, nie ma komu pracować w fabrykach, na polach, oraz na budowach. Kiedyś Anglicy nienawidzili Polaków dlatego że 'zabieraliśmy im pracę’, a teraz gdy Polacy oraz inni ludzie z Europy wschodniej i południowej wyjechali, Anglicy sami odmawiają pracy. Anglikom się po prostu nie chce, albo mają zbyt wysokie wymagania. Drugim problemem są ogromne problemy społeczne i przestępcze getta.

Boris Johnson – zamiast zdjąć swoich leni z zasiłków i wyrzucić ich do roboty, planuje ułatwić imigrację dla młodych Hindusów. Podobno najpierw na 3 lata, ale to jest kłamstwo, dlatego że gdy kolorowi raz przyjadą do Europy, to już nigdy nie wyjeżdżają. Hindusi są bardzo pracowici, inteligentni i pragramatyczni – ale też podstępni i bezwzględni. Na początku Hindusi będą tanią siłą roboczą, ale potem to oni przejmą Anglię. Zresztą angielskie miasta już nie są nawet białe. Będzie więcej mieszania się ras. Lordowie mają to gdzieś bo tylko liczą pieniądze i nie mają kontaktu z angielską biedą i patologią. Dla Lordów biała klasa pracująca to i tak tylko śmieci.

Jest jednak coś jeszcze. Anglicy maja tą starą mentalność, która nakazuje im szukać niewolników. Cóż, ja byłem dziś na spotkaniu o pracę, ale jej nie dostałem bo jestem za drogi, a Anglicy przecież sami nie zrobią. Zatrudnianie Polaków już się nie opłaca, dlatego Anglicy czekają na Hindusów, którzy będą pracować za mniejsze pieniądze, i bez skarżenia się. Jednak do czasu. Hindusi zajmują także coraz wyższe stanowiska w Brytyjskim Rządzie oraz w Parlamencie. Hindusi co prawda nie mają mentalności kolonialnej, ale demografia i polityka sama zrobi swoje. Do tego tysiące murzynów cały czas przypływa na pontonach, ale ci już nie do pracy dlatego że oni są 'ofiarami rasizmu i niewolnictwa’, więc to im trzeba zapłacić.

Według mnie najcięższe choroby na które chorują dziś Anglicy to: iluzja posiadanego imperium, lenistwo, sztucznie napompowane poczucie własnej wyższości, poprawność polityczna, liberalizm, i poczucie że Anglia należy do Anglików (mimo że w wielu dzielnicach i całych miastach Anglików już po prostu nie ma, gdyż dokonał się projekt wielkiej wymiany).

Według mnie na początku Hindusi będą posłusznie pracować, a gdy już urosną w siłę i zarobią pieniądze, to wtedy pojadą z Anglikami jak z baranami; jeśli nadal będą Anglicy. W kulturze Indii nie ma nic za darmo.

Na Subkontynent Indyjski ja zamierzam jeszcze wrócić gdyż jest to pasjonujące miejsce – oraz męczące, irytujące, skorumpowane, bezwzględne, wymagające niebywałej odporności, cierpliwości oraz umiejętności adaptacyjnych. Szkoda tylko, że Indie przenoszą się coraz bardziej do Anglii. https://www.kompas.travel.pl/kraje/indie/

Kulturowe 'ubogacenie’ Europy; część IV 'Hindusi’


MUZUŁMANIE w UK – LICZNI I DRODZY W UTRZYMANIU

Wojna w Afganistanie kosztowała Wielką Brytanię prawie 40 miliardów funtów, a zabitych zostało 454 brytyjskich żołnierzy i członków personelu. Na tym jednak nie koniec, dlatego że Brytania ponosi ogromny koszt związany z ISLAMIZACJĄ ANGLII. Obliczono, że przez następne 10 lat Rząd UK wyda 2.5 miliarda funtów na samych Afgańczyków, i już na ten cel wydano 400mln funtów, a wkrótce potrzebne będzie kolejne 557mln funtów. W tym samym czasie Rząd obcina zasiłki Anglikom, aby móc zapłacić Afgańczykom, i pomniejszyć liczbę białych dzieci. Dodatkowo, każdego roku do UK ma się sprowadzać kolejne 5000 Afgańczyków, co będzie kosztowało UK dodatkowe 1.65mld funtów.
Więcej w artykule: https://www.dailymail.co.uk/…/Resettling-Afghan…

Nawet najbardziej lewicowe, liberalne angielskie miasta i dzielnice nie chcą już więcej uchodźców, dlatego że nie mają ani miejsca ani pieniędzy, i żądają od Rządu zastrzyku finansowego w postaci setek milionów funtów. Zbankrutowało już Slough, a wg mnie kolejne miasta w UK są na tej samej drodze. Gdzie w takim razie trzymać niepracujących, oderwanych od zachodniej kultury uchodźców, skoro nie ma miejsca. Oczywiście w hotelach, narazie 'tymczasowo’, ale nikt nie wie jak długo może to trwać, więc może na zawsze. Przynajmniej media głównego nurtu w UK są takiego zdania.
Więcej w artykule: https://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/afghans-hotels-refugees-home-office-uk-b1913030.html

Tak to już jest w Anglii: nie ma miejsca i nie ma pieniędzy, ale ciągle biorą miliony ludzi. Brytyjczycy głosowali na Brexit aby zatrzymać imigrację, i rzeczywiście wyjechało sporo Europejczyków – lecz tylko po to aby zrobić miejsce dla większej liczby murzynów i muzułmanów. Obecne 4.3mln muzułmanów w UK to dla Rządu UK wciąż za mało, i dlatego postanowili wziąć kolejne 25.000 z Afganistanu. Rządu UK nie przekonują też prognozy, że POPULACJA MUZUŁMANÓW w 2050 roku w UK może wynosić nawet 13mln. Wielka Brytania na prawdę zmierza w tym kierunku, i nie jest to 'skrajnie prawicowa propaganda’, ale statystyka którą każdy może sprawdzić.

HISTORYCZNA POPULACJA UK: 2001 – 59mln , 2011 – 63mln, 2021 – 68.5mln !!! Przewidywana populacja UK w 2041 to około 73mln, a w 2050r około 77mln. Tak czy inaczej, przy obecnej i ciągle kontynuowanej imigracji to już nie będą Anglicy. Nie ma znaczenia jakie mam poglądy. Takie są fakty.

Jeśli martwisz się powyższym, to w Anglii zostajesz uznany za 'rasistę’ i 'skrajną prawicę’. Po komentarzach w wielu artykułach widzę, że Anglicy mają tego dość i zgodziliby się ze mną, ale system demokratyczny w UK nie pyta ich o zdanie, tylko kontynuuje inwazję.


, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Jeśli masz inne poglądy niż zakłada globalny bolszewizm, wtedy Facebook od czasu do czasu ograniczy twoje prawa, aby zbyt wiele osób nie polubiło twojej strony. Pisałem wcześniej o 'koszernej demokracji’.


ŚWIĘTO ŚW. JERZEGO – PATRONA ANGLII

Dzień Świętego Jerzego to święto narodowe obchodzone w Anglii 23 kwietnia. Św. Jerzy jest patronem Anglii, a symbolem tego święta jest flaga Anglii, czyli czerwony krzyż na białym tle.  Ze świętem tym jest związana także interesująca legenda. Otóż zły smok terroryzował miasto i jego mieszkańców. Aby go zadowolić, ludzie obiecali bestii że będą dostarczać mu dwie owce każdego dnia, aby mogli brać wodę ze źródła, w którym smok zrobił sobie gniazdo. Jednak pewnego dnia smok zażyczył sobie zjeść księżniczkę. Gdy dziewczyna była już gotowa aby złożyć mu się w ofierze, na drodze smoka pojawił się św.Jerzy, który uratował księżniczkę, przebijając smoka swoją włócznią oraz broniąc się znakiem krzyża. Wdzięczne miasto porzuciło pogaństwo i przeszło na chrześcijaństwo.

Boję się jednak, że narodowe święto Anglii może przejść do historii. W angielskich miastach bez Anglików po prostu nie będzie komu świętować. Kościoły też są puste, a więc święto narodowe Anglii jest dziś głównie świętem picia piwa w pubach. Takie odnoszę wrażenie, ale obym się mylił. W ulicznym wywiadzie z muzułmanami, Hindusami i czarnymi w Anglii zadano pytanie: 'czy istnieje angielska kultura’. Oni zawsze odpowiadali że: 'angielska kultura to multi-kulturalizm, i że nie ma nic innego’. Powiedzieli też, że: 'flaga Anglii jest wg nich rasistowska, dlatego że kojarzy im się z kolonializmem i niewolnictwem’. (Jest to typowa wymówka kolorowych przesiedleńców.)

Z drugiej strony gdy jest Ramadan lub inne muzułmańskie święta, w centrum Londynu są pochody na tysiące osób z muzułmańskimi modlitwami nadawanymi przez megafony. W Birmingham uzbrojona policja pilnuje masowo modlących się muzułmanów na ulicach, 'aby żaden rasista i islamofob im nie przeszkodził’. Anglicy mogą tylko patrzeć jak dokonuje się Projekt Wielkiej Wymiany. Miasta takie jak Leicester, Sheffield, Birmingham to już 'IV Świat’. Londyn jest miastem tak egzotycznym, że na bilecie jednodniowym można zwiedzić cały świat.


TALIBOWIE WYGRALI – KOLEJNA KOMPROMITACJA USA

Myślę, że największą słabością USA jest jej pycha. Podczas tej bezsensownej wojny, która nic nie zmieniła, a nawet pogorszyła sytuację w Afganistanie, Talibowie i tak doszli do władzy. USA straciło 2 tryliony dolarów oraz około 2.5tys żołnierzy. Zginęło także 43 Polaków oraz zostało rannych 361. Po co Polska się tam pchała na pewną śmierć? Chyba tylko po to aby podlizać się Ameryce.

Imperium Brytyjskie, Imperium Rosyjskie, Imperium Amerykańskie – wszystkie pokonane przez geologię i geografię Afganistanu, oraz przez niepiśmiennych pasterzy kóz z AK-47, którzy biegają po górach w klapkach. Zachód ma lotniskowce, F-35, i nawet broń laserową jak z 'Gwiezdnych Wojen’, a zostali skompromitowani przez prostych pasterzy kóz z przestarzałą bronią, którzy nie mają żadnego przemysłu.

Wcześniej też Afganistanu nie mógł podbić Alexander Wielki, ani Imperium Perskie. Afganistan nie jest jednolity. Jest to górzysty kraj podzielony na klany z różnych grup etnicznych, i oddzielony górami. Do tego każdy klan ma swoją kulturę i zwyczaje, a władza centralna w Kabulu ma małe znaczenie i nigdy nie miała kontroli nad całym Afganistanem, choćby dlatego że nie ma tam dróg.

Teraz czas aby Chiny dostały po mordzie, bo są zbyt pewne siebie, i jak same mówią: 'bardzo interesują się Afganistanem i chcą z nim współpracować’. Chiny byłyby pierwszym mocarstwem w XX-XI wieku z poza kultury zachodniej, które weszłoby do Afganistanu. Jednak Chińczycy są mądrzejsi niż liberalni Europejczycy, i ich wejście do Afganistanu mogłoby wyglądać inaczej. Możliwe że jeśli wojna Chinom nie wyjdzie, to postawią oni wielkie fabryki i będą obiecywać Afgańczykom bogactwa. Jednak Afgańczycy nie są przekupni jak Europejczycy.

Ja uważam że w obecnej chwili Talibowie mogą nawet przejąć dużą część Pakistanu, która należy do Pasztunów. Pasztunowie z Afganistanu i Pakistanu współpracują ze sobą i przekraczają granicę jak mają ochotę. Przypominam moją podróż w stronę Afganistanu, po pakistańskiej ziemi Pasztunów: https://www.kompas.travel.pl/ciekawostki/przelecz-chajber-w-pakistanie/

Pamiętam gdy naiwni Europejczycy z Anglii, Niemiec, Szwecji i Holandii oskarżali mnie o rasizm i islamofobię, gdy mówiłem im aby deportować wszystkich muzułmanów z Europy dlatego że oni są niereformowalni. Europa jest pełna 'uśpionych wilków’ które czekają na odpowiedni moment aby zaatakować to tęczowe, przemieszane z murzynami, liberalne europejskie stado.


GRZEGORZ BRAUN kontra STRAŻNICY KŁAMSTW: 'BĘDZIESZ PAN WISIAŁ’

Nikt w tym 'Sejmie Zdrady i Hipokryzji’ nie mógł niestety znieść prawdy, dlatego że klika która tam siedzi bała się, że pewnego dnia Polacy mogą ich rozliczyć, i dlatego przerwali wypowiedź Brauna, łamiąc przy tym 54 punkt konstytucji RP.

Grzegorz Braun mówił o skutkach reżimu sanitarnego :

– 110 tys nadmiarowych zgonów,
– o 1/3 wzrosła liczba zamachów samobójczych wśród młodych Polaków

Gdy Braun chciał powiedzieć też o PORONIENIACH będących bezpośrednim skutkiem szczepionek, wtedy towarzyszka z PO Małgorzata Kidawa-Błońska wyłączyła mu mikrofon i zaczęła drzeć mordę, że to 'skandal’. Potem też ten żałosny, niepotrzebny lizus Władysław Kosiniak-Kamysz, zdesperowany na popularność, postanowił wtrącić swoje 2 grosze, dlatego że myślał że może ugra kilka głosów na krytyce Brauna. Moim zdaniem prawdziwym skandalem była tu właśnie polityka PIS, oraz ministrów śmierci i bankructwa: Szumowskiego i Niedzielskiego, a następnie skandalem była też ta anty-polska para (Błońska + Kamysz). To są SZKODNIKI.

Skandalem było też zachowanie marszałek Sejmu Elżbiety Witek, dlatego że składając donos do prokuratury na Brauna pokazała że najwyraźniej zgadza się z tym, że Polacy powinni nadmiarowo umierać, młodzi Polacy powinni popełniać samobójstwa, a Polki powinny mieć poronienia. Ja to tak zrozumiałem. Gdzie są teraz kobiety walczące o swoje prawa?

’GROŹBA KARALNA’

’Będziesz pan wisiał’ nie jest groźbą, ale stwierdzeniem faktu, że być może kiedyś Polacy rozliczą Niedzielskiego oraz jemu podobnych, którzy doprowadzili do nadmiarowych zgonów Polaków. Grzegorz Braun nigdy nie powiedział że on powiesi Niedzielskiego. Było to więc zdanie czysto hipotetyczne, ale na pewno NIE groźba.

Mój artykuły o Covid-19:

Wirus polityczny Covid-19; część I    

Wirus polityczny Covid-19; część II

Przerwane przemówienie posła Brauna, będące pokazem selektywnej wolności słowa: https://www.youtube.com/watch?v=zA65uwJVve0
Dlaczego nie było skandalu, gdy Polacy masowo umierali, tracili majątki, i byli zamykani jak w więzieniach? Dlaczego wtedy to nie był skandal? Niedzielski, Witek, Błońska, Kamysz – dlaczego wtedy żadne z was nie darło mordy, że to był skandal ? ? ?


TŁUMY DO WYNAJĘCIA

Czasem zastanawiam się dlaczego ludziom chce się wychodzić na ulice aby wrzeszczeć, prowokować i robić z siebie idiotów? Otóż dlatego że to jest ich praca. Miliarder może sobie wynająć tłum na każdą okazję i w dowolnym celu, dla przepchnięcia swoich własnych projektów politycznych.

Wirus ekonomiczny szaleje bez litości, więc jeśli ktoś może zarobić 50 euro dziennie za wyjście z flagą i transparentem, krzycząc: „chcemy więcej murzynów, Big Ben na minaret, czy: odbyt też kocha”, to zawsze jest to dodatkowy grosz.

Pomyślałem więc, że gdy w końcu wygram 100mln funtów to też sobie kupię własny tłum, i wyślę go na ulice polskich miast aby krzyczeli: „sprawiedliwość dla szopa pracza, złota rybko dlaczego mnie zawiodłaś, oraz: chcę do toalety”. Tak. Właśnie tak zrobię. Skoro tłumy tego chcą, to naiwna demokracja zrobi wszystko aby ich zaspokoić.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Kompas Travel (Marcin Malik) opowiada się za sprawiedliwością dla szopa pracza. Zamierzam wysłać list do prezydenta w tej sprawie, a następnie wysłać na ulice dziki tłum Polaków, aż władza się ugnie. Wiem, szop pracz ukradł parówkę, ale to dlatego że był bardzo głodny. Proszę go wypuścić, albo zorganizujemy rewolucję. Polacy kochają demonstracje, bez względu na to czy je rozumieją czy nie, więc na pewno znajdę wielu chętnych.


CWANI TALIBOWIE i ANGIELSCY IDIOCI (+ statystyka)

Lewactwo zawsze wyciąga moje zdania z kontekstu gdy krytykuję kolorowych, ale nigdy nie chce omawiać mojej obszernej krytyki Anglików. Niestety angielska naiwność, oraz uporczywe działania Anglików mające na celu zniszczenie UK od środka to część ich planu.

Wiele mediów głównego nurtu w UK pisze o tym, że przyjmie 20tys-25tys Afgańczyków, choć liberałowie mówią że 35tys to powinien być dopiero początek. Jak znam działania Rządu UK, to z czasem tylnymi drzwiami, i bez reżimu sanitarnego, do UK pewnie wjedzie kolejne 100.000 Afgańczyków, z których część będzie Talibami czekającymi na właściwy moment do ataku – tzw. 'uśpione wilki’. Liczby te oczywiście nie obejmują czarnych pontoniarzy.

Nawet jeden angielski generał nawinie przyznał, że jego zdaniem 'Talibowie się zmienili i będą bardziej umiarkowani’, gdyż pomagają odwozić niechcianych na lotnisko. Moim zdaniem to nie dlatego że sa umiarkowani, ale dlatego że pozbywają się niewiernych i chcą coś wygrać z Zachodem. Angielski generał jest więc albo głupi, albo tak dobrze opłacany że nie chce przyznać prawdy.

Poprawnie politycznie media w UK piszą, że „w średniowieczu nastąpiła wymiana kulturowa pomiędzy światem chrześcijańskim a muzułmańskim” – ani słowa o ciągłych wojnach i masowych mordach, gdyż prawda w UK jest zakazana. Historii w szkołach nie ma gdyż mogłaby obrazić nie tylko muzułmanów ale wszystkich kolorowych.

STATYSTYKA:
– W 2021 roku w UK żyje 4.3mln muzułmanów, i jest to najszybciej rosnąca populacja, gdyż w 2011 było ich 2.6mln.
– W 2021 roku UK jest 1800 meczetów, choć w 2017 było ich oficjalnie 1750. Media głównego nurtu w UK podają, że: „meczety w UK są w stanie ciągłej ewolucji, oraz dokumentują i celebrują unikalny wizualny język islamu, który pojawił się w architekturze Wielkiej Brytanii.” – tylko otwierać szampana.

Najgorsze jest to, że rozmowa z Anglikami na ten temat jest automatycznym posądzeniem o 'rasizm’ i 'nazizm’. Moim zdaniem Anglicy będą etnicznie usuwani z pokolenia na pokolenie z powodu swojej własnej słabości, naiwności, oraz tchórzostwa. Śmieszy mnie gdy Anglicy mówią, że 'wygrali wojnę’. No cóż – Hitler chciał pokoju z Anglią i chciał aby Anglia zachowała swoje Imperium. Anglia jednak zniszczyła III Rzeszę, potem na rozkaz USA straciła Imperium, a teraz też traci swoją wyspę, która w obecnym kształcie może nawet nie przetrwać kolejnych 10 lat.

Al-takiya – muzułmańska filozofia kłamstwa

Burmistrzami Londynu, Luton i Birmingham są muzułmanie. Anglicy jednak nie mają dość. Kiedy Big Ben zostanie przerobiony na minaret?


COVID-19 – PROPAGANDA WOJNY BEZ WOJNY

Media głównego nurtu oraz kupieni politycy wciąż kontynuują globalną konspirację mającą na celu totalną kontrolę owczych społeczeństw. My natomiast mamy ślepo wierzyć w ich kłamstwa, i dać się zniewolić 'dla naszego dobra’.

’Moim najwięszym marzeniem jest totalna kontrola na ludźmi.’

– David Rockefeller (właściciel 6 serc)

Ja uważam, że wirus Covid-19 to co najwyżej inna forma grypy, niegroźna, i być może nawet stworzona w laboratorium. Jednak dla zniewolenia ludzi, dla pogłębienia ich zależności od rządów, w celu pogłębienia nędzy i depopulacji – z punktu widzenia władzy kłamstwo to jest bardzo opłacalne. Testy też przecież kosztują, a tak długo jak testują, tak długo będą fałszować liczby zarażonych i ściągać haracz.

Straszą kolejną ogromną falą w Polsce oraz w Anglii. Ja jednak mieszkając w Anglii nie czuję aby istniał wirus. Czuję tylko więzienie ze szklanymi ścianami, które buduje władza. Polsko-języczne media piszą: 'W Wielkiej Brytanii statystyki są zatrważające, ale też w dużym stopniu wskazują, co niebawem może czekać i nas.’ To się nazywa propaganda wojny bez wojny. Media głównego nurtu nigdy nie pokazują marszów przeciwko zamknięciom, tylko te promujące strach i degenerację.

Nie mam wątpliwości, że oni wszyscy są zamieszani w ciągłą konspirację przeciwko nam. Wróg marksistowskiej rewolucji / rasista / homofob / antycovidowiec / schizofrenik- to określenia dla przebudzonych, którzy mają inne zdanie niż globalna władza, i scenariusz ten jest niezmienny od stuleci.

Jeśli pod wątpliwość musi być poddany każdy aspekt życia; to nie tylko tożsamość narodowa i kulturowa, nie tylko seksualność, ale także poczucie bezpieczeństwa, zdrowie, i wiara we własny rozsądek. https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/wirus-polityczny-covid-19-czesc-i/


11 WRZEŚNIA 2001 – ATAK KTÓRY ZMIENIŁ ŚWIAT

Fragment artykułu Marcina Malika: ’Przełęcz Chajber w Pakistanie’.

…. odpowiedziałem pakistańsko-afgańskiemu towarzystwu, że według mnie Ameryka, a konkretnie CIA i MOSSAD same zorganizowały zamach na dwie wieże w Nowym Jorku, aby obarczyć kraje muzułmańskie dookoła Izraela ogromnym poczuciem winy. Powiedziałem, że oglądając film z zamachu widać, że dwie wieże runęły w taki sposób jakby były wysadzone od spodu. Ponadto zawaliły się też te budynki dookoła, w które nie uderzyły samoloty. Na ten temat wypowiadali się też inżynierowie specjalizujący się w budowaniu drapaczy chmur, których zdaniem uderzenie dwóch samolotów mogło co najwyżej spowodować pożar w górnych partiach budynków, a nie wysadzenie kilku budynków nie mających z zamachem nic wspólnego. Zresztą, Ameryka ma tak dobrą technologię że widzi samoloty latające na końcu świata, a z jakiegoś powodu nie widziała dwóch samolotów, które weszły w przestrzeń powietrzną Nowego Jorku, jak nóż w ciepłe masło.

Moim zdaniem jest to opowieść dla naiwnych dzieci. Powiedziałem: was muzułmanów można oskarżać o wiele rzeczy, ale na pewno nie o zamach 9/11. Dodałem, że: Izrael może być silny tylko poprzez słabość krajów sąsiednich, natomiast korzyści propagandowe oraz korzyści z ropy już dawno przekroczyły cenę dwóch wież. Poza tym powiedziałem, że: nie ma żadnego znaczenia czy Osama bin Laden pracuje dla Ameryki czy nie. Raz na jakiś czas Amerykanie tworzą i finansują muzułmańskich terrorystów, a potem się ich pozbywają gdy ci już nie są impotrzebni. Dodałem: gdyby Izrael był na wyspie Madagaskar, i gdyby muzułmanie zamiast ropy zajmowali się tylko hodowlą kóz, to nigdy nie byłoby zamachu 9/11, a w Ameryce nikt by nawet nie słyszał o muzułmanach.

Two towers

Niech czytelnicy sami osądzą, czy zdanie Marcina Malika na temat zamachu z 11 września to prawda czy teoria konspiracyjna.


ABRAMSY DLA POLSKI – CZY STAĆ NAS NA BENZYNĘ ? ? ?

W związku z pogarszającymi się stosunkami pomiędzy Polską a USA, wygląda na to że PIS chce wydać w Ameryce kolejne miliardy aby udobruchać USA. Czołgi Abrams stoją bezużyteczne na pustyni, więc Amerykanie pomyśleli że zamiast przerabiać je na żyletki, wcisną je Polakom za grube miliardy. Wystarczy naprawić kilka rzeczy, pomalować, i Polacy kupią każdy sprzęt za każdą cenę, aby tylko od USA.

Ameryka chce wcisnąć Polsce 250 sztuk tych żelaznych potworów, tylko czy interes ten Polsce się opłaca? Według ogólnie dostępnych informacji Abrams waży aż 72 tony i na dystansie 100km spala aż 1500 litrów nafty lotniczej. Dla porównania, niemiecki Leopard 2 waży 62 tony i spala około 730 litrów paliwa na 100km. PT-91 Twardy waży ok. 46 ton.

Przy takim ciężarze zastanawiam się czy mosty w Polsce są w stanie wytrzymać przejazd Abramsów. Dla Abramsów musiałaby powstać nowa infrastuktura serwisowa, inna niż dla Leopardów. Na wypadek inwazji i w czasie pokoju, za czołgami Abrams musiałaby jechać ogromne cysterny, aby móc je tankować. Gdy skończy się benzyna, skończą się i Abramsy, a to tylko jeden z kłopotów.

MOJA RADA DLA PISu : W ramach NATO, USA może dać Polsce za darmo minimum 500 Abramsów. Mniej się nie opłaca dlatego że nie ma sensu budować infrastruktury dla 250 czołgów. Wraz z czołgami USA powinno też dać dokumenty dla polskich inżynierów jak je serwisować, i zapłacić za przywiezienie ich do Polski. Dodatkowo USA mogłoby dać Polsce trochę paliwa co roku.

Z tego co się dowiedziałem, to nie ma innego czołgu na świecie który pochłaniałby więcej paliwa niż właśnie M1 Abrams. Czołg ten polecam Arabii Saudyjskiej.

Niech lepiej PIS kupi więcej Leopardów od Niemiec za symboliczną kwotę, albo niech produkuje ulepszone kopie Leopardów w polskich fabrykach, po tym jak przetopią stare sowieckie czołgi. Wygrałaby wtedy też polska ekonomia i PIS stworzyłby setki tysięcy miejsc pracy dla Polaków w Polsce. Moim zdaniem Abramsy to fatalna decyzja, ale boję się że lizanie amerykańskiej pupy wygra z honorem i rozumem.


RÓŻNORODNE MIASTO SLOUGH OGŁOSIŁO BANKRUCTWO

Polish Express pisze, że różnorodne etnicznie miasto Slough w hrabstwie Berkshire w końcu ogłosiło bankructwo. Obecnie Slough ma dług w wysokości 56m funtów, a w 2025 przewidują że będzie to nawet 159mln. Co więcej, rządzący Slough sami przyznają że nie mają zdolności do zarządzania finansami, i proszą rząd UK aby ich wykupił.

Według BBC: 'Slough to nadzwyczajny mix’. Mówią tam 150 językami, a Anglicy stanowią tam tylko 35% społeczeństwa? (Ja sądzę inaczej) Według organizacji w UK zbierającymi dane statyczne o zbrodniach, to zbrodnie w Slough stoją na poziomie 98%, i są o 14% wyższe niż w poprzednim roku. Najczęściej zdarzają się pobicia, pchnięcia nożem i ataki na tle seksualnym.

Podejrzewam, że większość w tej pakistańsko-murzyńskiej dziurze pobiera jakieś zasiłki. Oprócz tego jest też tzw. Pakistańskie Stowarzyszenie Opieki Społecznej, które zbiera na dopłatę do zasiłków państwowych, już pobieranych przez Pakistańczyków.

OCZAMI ŚWIADKA: Byłem w Slough tylko raz, i o ten jeden raz za dużo. Białych ludzi tam nie widziałem, ale za to widziałem wielu czarnych i muzułmanów, także z nożami. Po zmroku radzę w ogóle nie wychodzić, zwłaszcza białym kobietom, jesli takie tam jeszcze są. W Slough jest tak źle, że gdy jechałem autobusem, to czarny kierowca nie stanął na przystanku, gdyż bał się otworzyć drzwi murzynom, rzucającym się na jego autobus. Dobrze, że kierowca nie był biały, bo już by go wrobili o 'rasizm’.


Muslim immigartion

Kwestia czasu. Europejskie lewactwo: 'Oni są tacy sami jak my, opaleni Europejczycy, nabiorą naszych wartości, będą się asymilować, pracować, ubogacą nas kulturowo’. (Żródło: Good Ideas vs Bad Ideas)


PARADA ANALNEJ OBSESJI W WARSZAWIE

Po raz kolejny w Warszawie odbyła się parada dewiantów, podczas której promotorzy sodomii dali upust swoim wyuzdanym, analnym fantazjom. Jak zwykle, pod przykrywką 'tolerancji, równości i miłości’, zrobili z siebie idiotów, i chcą aby normalni ludzie bili im brawa.

Ruch homoseksualny to nowoczesny komunizm za fałszywą flagą, służący do niszczenia białych chrześcijańskich społeczeństw. O tolerancję na pewno tu nie chodzi, Jest to raczej globalna bolszewicka zaraza, z tęczą i głupimi hasłami. Jest to symbol upadku Europy.

Najbardziej mi się jednak chce śmiać ze wszystkich tak zwanych 'gwiazd i gwiazdeczek’, które starają się lansować na tego rodzaju spędach lewackiego bydła. Kiedyś będą sobie za to pluć w ryj.

Zachęcam też do zapoznania się ze związkiem homoseksualizmu z HIV/AIDS, chorobami wenerycznymi, oraz ścisłego związku homoseksualizmu z pedofilią, oraz niszczeniem psychiki dzieci.


UNIWERSYTET NA OXFORDZIE ZDEJMUJE PLAKAT KRÓLOWEJ

Portret królowej Elżbiety II nie będzie już wisiał w kluczowym miejscu spotkań w Magdalen College Uniwersytetu Oksfordzkiego, po tym, jak studenci zagłosowali za usunięciem obrazu z powodu obaw, które symbolizują kolonializm.

Domyślam się, że najbardziej urażeni zdjęciem królowej Elżbiety II byli angielscy komuniści reprezentujący pokolenie tolerancyjnych meneli; oraz Hindusi którzy głośno krzyczą na temat ich ogromnych cierpień wyrządzonych im przez Imperium Brytyjskie. Wcześniej studenci z Indii oraz Karaibów nie chcieli aby w ich uniwersytecie wisiała flaga Anglii (krzyż świętego Jerzego), dlatego że flaga Anglii też kojarzy im się z kolonializmem i niewolnictwem. Moim zdaniem to raczej biali ludzie kojarzą im się ze wszelkim złem, oprócz pieniędzy białych ludzi oczywiście.

W ten sposób, krok po kroku, Anglicy idą na ustępstwa różnym grupom rasowym i kulturowym, aż w końcu nie będzie już miejsca na więcej ustępstw, dlatego że Anglia stanie się tylko wspomnieniem. Czarni i Hindusi są tak ekstremalnie bezczelni, że usuwają flagę Anglii i portret głowy państwa, dlatego że im się nie podoba, a Anglicy po prostu dają się podbić – i są z tego dumni ! ! !

Na pocieszenie, Anglicy zostali powiadomieni, że portret królowej jest przechowywany w bezpiecznym miejscu. Według mnie, oraz według niektórych mediów w Anglii, królowa Elżbieta II może się okazać królową Elżbietą ostatnią.

Jak powiedziała mi jedna angielska dziewczyna na Filipinach: 'Anglia to już nie Anglia. To jest tylko jakieś miejsce.’ Mieszkając w Anglii przez większość swojego życia coraz bardziej zgadzam się z tą tezą. Mamy tu angielskie dzielnice i angielskie miasta bez Anglików, natomiast język angielski jest jednym z 300 języków używanych w tym miejscu; w Anglii.

Aby uniknąć ukamienowania, chcę powiedzieć wszystkim ciemnoskórym ludziom byłego Imperium Brytyjskiego, że mój ojczysty kraj – Polska – nigdy nie miał kolonii i nigdy nie miał niewolników. Przypuszczam, że ta informacja i tak miałaby dla nich niewielkie znaczenie, ponieważ ich wojna toczy się przeciwko białej rasie jako całości, a nie tylko przeciwko byłym potęgom kolonialnym. Przeciętny człowiek z Afryki czy Indii nie widzi różnicy między Anglikami a Polakami i nie ma pojęcia, gdzie te kraje się znajdują. Ich historia jest maksymalnie uproszczona: „Wszyscy biali są źli, chyba że płacą lub zostają wyruchani”.


, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel

Cenzura Facebooka.


ART 54 POLSKIEJ KONSTYTUCJI O WOLNOŚCI SŁOWA

Zasada wolności poglądów:

1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.

2. Cenzura prewencyjna środków społecznego przekazu oraz koncesjonowanie prasy są zakazane. Ustawa może wprowadzić obowiązek uprzedniego uzyskania koncesji na prowadzenie stacji radiowej lub telewizyjnej.

W tłumaczeniu na j.polski 54 punkt konstytucji oznacza, że poglądy radykalne są także dozwolone w świetle prawa polskiego. Poparł to nawet prokurator w moich aktach sprawy. Wszelkie organizacje starające się ocenzurować wolność wypowiedzi robią to nielegalnie, gdyż łamią konstytucję.


PRZYGODY W MIĘDZYRASOWYCH ZWIĄZKACH (wykorzystanie seksualne + morderstwo + poćwiartowanie zwłok)

Media głównego nurtu w Anglii podają, że pijana Angielka natrafiła na muzułmanina i postanowiła z nim spędzić wieczór. Uchodźca z Iraku, Azum Mangori wziął naiwną Angielkę do swojego pokoju nad knajpą z kebabem, a następnie wykorzystał seksualnie, zabił nożem, potem poćwiartował na 7 kawałków i wyrzucił na śmietnik.

Poprawne politycznie media na początku ukrywały pochodzenie mordercy, dlatego że nie chciały wyjść na 'rasistów’, ale prawda szybko wyszła na jaw. Jest to jedna z najbardziej szokujących spraw, z uwagi na jej brutalny charakter. Dlatego że nasz 'wspaniały’ uchodźca nie ma pieniędzy na obronę, już została mu przydzielona obrona z urzędu, która z tego co wiem będzie kosztować podatników dziesiątki tysięcy funtów. Link do artykułu: https://www.mirror.co.uk/news/uk-news/woman-night-out-killed-cut-23593418

Dla polskiej policji natchnionej kłamstwami lewicy, oraz dla polskich prokuratorów ścigających za paragraf 256kk i 257kk to może być szok, ale zapewniam że w Anglii jest to tylko jak 'kolejny dzień w biurze’. Czarni w Londynie nie wyrzynają się już tylko w swoich gettach. Parę dni temu cięli się nożami na Oxford Street w Selfridges.

Problem masowych morderstw nożami stał się już sztandarowym hasłem wyborczym nawet dla największych miłośników multi-kulti, a jeszcze kilka lat temu Anglicy mieli sprawy w sądach za samo mówienie o tym (bo 'rasizm. , 'islamofobia’ itd).

Uprzedzam, że to będzie właśnie skutek głosowania na Lewicę. POLITYKA PRAWDY:  https://www.compasstravelguide.net/the-politics-of-truth/


’RASIZM’ – ZŁY KOMUNISTYCZNY ŻYD LEON TROCKY WYJAŚNIA

Leon Trocky był jednym z najgorszych komunistycznych Żydów, jacy kiedykolwiek stąpali po Ziemi. Trocky wiedział, że aby podbić Rosjan, najpierw musiał w nich wyrobić poczucie winy, tak aby Rosjanie bali się walczyć o swój kraj i stali się stadem posłusznych owiec. W tym celu Żyd Trocky masowo oskarżał o 'rasizm’, tłumacząc przy tym, że w ten sposób zrobi z Rosjan naród 'białych czarnuchów’. Dziś strategia jest dokładnie ta sama, i dlatego białe narody są oskarżane o 'rasizm’. Właśnie dlatego aby było nad nimi łatwiej zapanować i zaszczuć Europejczyków do kąta, jak przestraszone bydło.

’Rasizm’ – termin wymyślony przez Leona Trocky’ego (prawdziwe nazwisko Lev Bronstein), marksistowskiego Żyda, po to aby usprawiedliwić zniszczenie narodów europejskich i osłabić ich instynkty obronne i tożsamość plemienia. Termin ten jest używany TYLKO w stosunku do Europejczyków. Oskarżenie o 'rasizm’ to metoda kontroli. Gdy Europejczyk ośmiela się spojrzeć na cokolwiek ze swojego punktu widzenia, i stara się chronić siebie lub swoich białych ludzi.

Trocky urodził się w ukraińsko-żydowskiej rodzinie w 1879 roku. W 1920 roku pomógł Leninowi napaść na Polskę, lecz Polska wygrała z Bolszewikami, broniąc także resztę Europy przez zalewem komunizmu. Trocky został zamordowany na rozkaz Stalina w Meksyku w 1940 roku.

Niech ci ziemia ciężką będzie ty ukraińsko-żydo-komunistyczna kurwo.


KOZIOŁ OFIARNY DEREK CHAUVIN – I NAIWNOŚĆ CZARNYCH

Sąd w USA postanowił złożyć białego policjanta na ołtarzu poprawności politycznej. Biały policjant złapał karierowego przestępcę: George Floyd, który akurat chciał zapłacić w sklepie fałszywym banknotem. Sąd uznał białego za winnego, i dał mu dożywocie, aby partia demokratyczna mogła liczyć na poparcie murzynów w kolejnych wyborach.

Oprócz narkotyków i włamań, George Floyd podczas jednego ze swoich napadów przystawił ciężarnej białej kobiecie pistolet do brzucha, grożąc aby dała mu pieniądze i biżuterię. W ten właśnie sposób globalna anty-biała propaganda zrobiła bohatera i męczennika ze zwykłego przestępcy i aktora porno.

Wyrok ten sprawi, że czarni w USA staną się bezkarni, przez co USA stoczy się jeszcze bardziej na dno. Ja mam lepszy pomysł: niech umieszczą wszystkich czarnych w jednym stanie, usuną z niego policję i zalegalizują narkotyki. Niech im dadzą pełną wolność, aby tylko zostali na oddzielnym terenie. Myślę, że nie trzeba być wróżką aby wiedzieć co by się stało.

Przypominam mój artykuł: ’Rewolucja bolszewicka 2020′ https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/rewolucja-bolszewicka-2020/, w którym opisałem czym jest BLM oraz globalne lewactwo (także białe).

Podaję też link do artykułu opublikowanego przez światowej sławy specjalistów w dziedzinie lizania czarnej dupy: BBC. Jest to jednostronna opowieść, napisana tak aby czarnych zachęcić do dalszego mordowania, gwałcenia i handlowania narkotykami: https://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-56818766

Pozatym naiwność murzynów nie zna końca. W USA cieszą się jakby każdy z nich wygrał milion dolarów, a ciągle są biedni, a w Afryce jest ciągle skrajna nędza, gwałty, choroby, głód, muzułmańscy terroryści ….. i niewolnictwo większe niż za czasów kolonialnych.


BIDEN DZWONI DO PUTINA

Biden: Cześć Vladimir. Mogłbyś bardziej postraszyć Ukraińców, bo chcemy im sprzedać starą broń, której nie potrzebujemy.

Putin: Tak, ale jeśli kupisz od nas gaz i oddasz nam za benzynę.

Biden: Świetnie, tylko nie przestawaj straszyć. Powiem Borysowi, żeby przesłał statki brytyjskie na Morze Czarne, dlatego że oni też chcą sprzedać Ukraińcom starą broń. Nie mogą się pozbyć tych starych czołgów, no wiesz.

Putin: Nie ma sprawy. Ja będę straszył, wy róbcie interes, i każdy na tym zarobi, a pod koniec tej farsy przyłączę do Rosji Donieck i Ługańsk, i podpiszemy traktat pokojowy (na 2 lata, a potem znowu to samo).

Biden: Super. Dzwoniłem do Czechów. Po godzinnym przekonywaniu w końcu zgodzili się wyrzucić z Czech rosyjskich dyplomatów, także też daj im zniżkę na gaz, bo to ci się opłaci. Polakom damy kilka starych samolotów transportowych, które gniją u nas na pustyni, i też się ucieszą.

Putin: A co z Nord Stream 2 ? Samo straszenie nie wystarczy!

Biden: Oj, za Nord Stream 2 to musiałbyś straszyć trochę bardziej, ale też załatwimy. Zarobi na tym Rosja, USA, państwa bałtyckie, Polska i Niemcy. Tylko musimy trochę odczekać aż świat się przyzwyczai do małych zmian granic we wschodniej Ukrainie.

Putin: Zgadzam się. Zastanawiam się tylko czy głupie Polaki na prawdę wierzą w tą wojnę ??? Może też im damy jakiś stary grat, aby się tak nas bardzo nie bali. W końcu dzięki nam i tak będą mieli tanią siłę roboczą z Ukrainy, więc już im się opłaca.


POLSCY UCIEKINIERZY W IRANIE

Zanim przejdę do opisu Iranu, najpierw chciałbym podać do wiadomości, że jako Polak, serdecznie dziękuję Iranowi za przyjęcie 120.000 polskich uciekinierów, którzy w 1942 roku uciekli do Iranu z Syberii. Po tym jak Niemcy i Rosja napadły na Polskę w 1939 roku, i podzieliły polskie terytorium, w latach 1939-41 komunistyczny reżim Związku Radzieckiego wywiózł na Syberię około 1.7mln Polaków, 100.000 Polek zostało zgwałconych, a około 500.000 Polaków umarło podczas walki przeciwko komunistycznemu najeźdzcy. W międzyczasie kontynuowane były represje radzieckich komunistów przeciwko Polakom. Warunki życia Polaków na Syberii były tak katastrofalne, że większość umarła z zimna i głodu, zapracowując się na śmierć w KOMUNISTYCZNYCH OBOZACH ZAGŁADY ! ! !

“Pierwszy rząd Związku Radzieckiego składał się w 80% – 85% z Żydów”.

– Prezydent Rosji Vladimir Putin

W 1942 roku zaczął się exodus ocalałych Polaków do Iranu, przez Morze Kaspijskie. Razem około 120.000 Polaków znalazło bezpieczne schronienie w Iranie. Wśród nich były niedożywione i cierpiące z powodu chorób i głodu polskie kobiety i dzieci. Irańczycy traktowali Polaków z szacunkiem, opiekowali się nimi, oraz edukowali polskie dzieci w języku polskim. Polscy żółnierze pojechali do Iraku, aby tam trenować i następnie wrócić do Europy, po to aby walczyć przeciwko Niemcom. Wielu Polaków jednak zostało w Iranie, a Irańczycy byli do takiego stopnia dobrzy, że udzielili Polakom schronienia nawet w budynkach rządowych. W latach 1942-1945 przez Isfahan przeszło 2000 polskich dzieci, przez co Isfahan było na krótko nazywane “miastem polskich dzieci”.

Dziś w Teheranie znajduje się Polski Cmentarz, na którym znajduje się 1937 polskich grobów. Serdecznie dziękuję Iranowi za ten szlachetny czyn. Niech Bóg błogosławi Wasz piękny kraj i jego dobrych ludzi.


8 MARCA – KOMUNISTYCZNE ŚWIĘTO KOBIET

Międzynarodowy Dzień Kobiet to ładna nazwa tylko z pozoru, dlatego że jego prawdziwe pochodzenie jest szokujące. W 1922 roku Lenin ogłosił, że 8 marca będzie oficjalnie ustanowiony Dniem Kobiet. Znacznie później było to święto narodowe w Związku Radzieckim i większości byłych krajów socjalistycznych, które jest kontynuowane do dziś, gdyż ciągle mamy ten sam system.

Z pozoru Dzień Kobiet ma na celu uczczenie wszystkich osiągnięć kobiet na całym świecie, oraz ich wkładu w rozwój społeczny, gospodarczy, kulturalny i polityczny. Jednak na prawdę, jest to bolszewicki plan do mobilizacji swoich kołchoźnic do jeszcze cięższej pracy, na rzecz partii komunistycznej, ukrywającej się pod wieloma różnymi nazwami.

Nie mam dziś wątpliwości, że wszystkie strajki kobiet to kolejny filar komunistycznego ploretariatu. Kobiety były od zawsze wykorzystywane przez komunistów do swoich celów: mieszanie się ras, przechodzenie na islam, feminizm, poczucie bycia ofiarą w świecie mężczyzn, tolerancja, prawa mniejszości. W systemie komunistycznym kobiety będą zawsze tylko narzędziem prowadzącym do ostatecznej rewolucji. Mało która kobieta to jednak rozumie.


POLSKIE BOCIANY DLA ANGLII

Bociany – jeden z wielu symboli Polski. W wielu częściach Polski bociany budują gniazda i odchowują pisklęta. To piękny widok podczas podróży po tym kraju. Anglia otrzymała bociany z Polski, które gnieżdżą się po 606 latach przerwy. Powodzenia Anglio – z polskimi bocianami!

Pełna opowieść: https://www.thefirstnews.com/article/polish-storks-making-major-contribution-to-revival-of-uk-stork-populations-19744


DUŻE BIAŁE RODZINY

Kluczem do przetrwania naszej pięknej i rzadkiej białej rasy są duże białe rodziny. Kompas Travel nie od dziś promuje CZYSTOŚĆ RASOWĄ w celu kontynuacji naszej białej cywilizacji. Należy więc dobierać się w pary w taki sposób, aby zagwarantować sobie czyste rasowo białe potomstwo . . . . . i jak najwięcej!

Przypominam artykuł 'RASA czy CYWILIZACJA’ : https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/rasa-czy-cywilizacja/


SOCJALIZM vs KAPITALIZM

Przedstawiam bardzo dobry przykład na temat różnic pomiędzy socjalizmem a kapitalizmem. Temat ten poruszałem już wiele razy. Polska jest niestety krajem socjalistycznym, a w socjaliźmie nigdy nie będzie dobrze. Socjalizm zabija ambicje, pomysłowość, pracowitość, kreatywność, dążenie do celu. Socjalizm przyzwyczaja naród do lenistwa, wprowadza w biedę i beznadzieję.

Różnicę pomiędzy socjalizmem a kapitalizmem widzieliśmy już bardzo dobrze gdy istniał Berlin zachodni i Berlin wschodni, oraz dziś pomiędzy Koreą Płn i Koreą Płd. Ludzie ryzykują życie aby uciec z kraju socjalistycznego do kapitalistycznego, i to się nigdy nie zmieni.

Polecam świetny wywiad z socjalistą, który na początku przekonuje że chce wolności: https://www.youtube.com/watch?v=HIkqmsG_rNA .
Chce on wolności od rządu i od wszelkich reguł, ale wychodzi na to, że socjalista:
– chce nam mówić jak mamy żyć.
– i chce kraść zgodnie ze swoim prawem.

Socjalizm to: niewolnictwo i złodziejstwo. Żaden system nie jest perfekcyjny, ale akurat socjalizm jest najmniej, dlatego że rząd socjalistyczny rozdziela biedę wśród społeczeństwa „po równo”, a sam żyje ponad stan i robi długi na dziesięciolecia. Na Kubie do dziś nie mogą wyjść na prostą po socjalistycznych eskperymentach. Nawet Chiny przyznają że Mao w 70% miał rację a w 30% się mylił, gdyż wyrządził on tak ogromne szkody. Socjalizm to najkrótsza droga do biedy i trwa on jedynie tak długo jak sa pieniądze. Gdy kończą się pieniądze, kończy się też socjalizm, i zaczyna się jego esktremalna forma, czyli komunizm.


WYBORY PREZYDENCKIE W USA

Jakie ma to znaczenie kto wygra? Ameryką rządzą banki i korporacje, natomiast władza prezydenta jest bardzo ograniczona. Jeśli któryś prezydent im się nie spodoba to go sprzątną. Kennedy chciał zamknąć żydowskie imperium finansowe Federal Reserve i miał 'wypadek’. Wybory prezydencie w USA to teatr dla naiwnych.

„My Żydzi kontrolujemy Amerykę, i Amerykanie o tym wiedzą”

– premier Izraela Ariel Sharon 3 października 2001.


SELEKTYWNA WOLNOŚĆ SŁOWA W ANGLII (bardzo szokujący materiał)

Anglia jest lewicową fortecą, gdzie poglądy prawicowe, ani sprawiedliwe nie są dopuszczane do głosu. Nie ma znaczenia, która partia jest u władzy, dlatego że wszystkie te partie są takie same. Ciemny lud natomiast cieszy się że może wziąć udział w wyborach aby wybrać swojego kandydata- czyli teoretycznie 'jest demokracja’; będąca oszustwem.

PRZYKŁADY SELEKTYWNEJ WOLNOŚCI SŁOWA W ANGLII:

1. Ekstremalni muzułmanie mający powiązania z organizacjami terrorystycznymi organizują przemówienia na brytyjskich uniwersytetach, w ramach 'wolności słowa i tolerancji do innych kultur’. Ci 'muzułmańscy kaznodzieje nienawiści’, jak są nazywani, mają ochronę policji i pełną wolność słowa. W ten sposób zradykalizowali oni też wielu studentów do walki po stronie ISIS w Iraku i Syrii.
Jednak Anglicy, którzy chcą przemawiać na uniwersytetach przeciwko muzułmanom i ich ideologii, są natychmiast aresztowani za 'rasizm i islamofobię’.

2. Brytyjska gazeta 'The Independent’ podała, że 'skrajnie prawicowa aktywistka’ z Kanady została usunięta z UK i ma dożywotni zakaz wstępu. Ta sama gazeta podała też, że '400 jihadystów z ISIS szczęśliwie wróciło do Anglii’.

3. Przez prawie 20 lat muzułmańskie gangi zgwałciły tysiące angielskich dziewczynek w miasteczkach Rotheram i Rochdale. Jednak na polecenie lewicowych polityków angielscy policjanci niszczyli dowody przeciwko muzułmańskim pedofilom, co zostało udowodnione im w sądzie. Są doniesienia, że ofiarami przestępstw seksualnych muzułmanów w Anglii mogło paść nawet milion dzieci. Gdy ofiary tych przestępstw zaczęły zeznawać przeciwko muzułmańskim gwałcicielom w sądzie i w mediach, partia lewicowa powiedziała: 'Te dziewczyny powinny się zamknąć dla dobra różnorodności’. Do dziś, spośród około 2000 muzułmańskich gwałcicieli zarzuty postawiono tylko dwóm. Do więzienia poszli natomiast Anglicy, którzy otwarcie opowiadali o tych zbrodniach. Wsadzili ich za 'rasizm i islamofobię’.

Co ci wszyscy pedofile na zdjęciu mają ze sobą wspólnego? Ktoś wie? Widzicie tam jakichś 'białych rasistów’, czy może tu chodzi o coś innego? https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/
Zapamiętajcie ten wpis aby polskie dzieci były bezpieczniejsze, jeśli władzę w Polsce przejmie 'progresywna’ Lewica.

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel


FLAGA ZSRR vs FLAGA EU

Flaga ZSRR czy flaga EU – dla mnie jest to: 'to samo gówno, inny odbyt’. Niektórzy Polacy świętują Unię Europejską dlatego że ta zapłaciła za kilka dróg i mostów. Tak rzeczywiście jest, ale Unia Europejska jest wrogiem europejskiej kultury! Polacy cieszą się że Unia Europejska pokryła część ich rachunku za dentystę, zapominając jednak że Unia wciąż wybija Polakom zęby.


BRENTON TARRANT – ZABÓJCA MUZUŁMANÓW

Wpis ten dedykuję sprawie białego mężczyzny z Australii, który zdecydował się na masowe morderstwa muzułmanów w Nowej Zelandii.

1. Nie znałem go ale bardzo możliwe że był to obiecujący młody człowiek, który został mordercą gdyż nie zgadzał się z islamizacją kraju. Pewnie zna historię związaną z najazdami muzułmanów na Europę, czytał wersy Koranu na temat zabijania „niewiernych”, oraz widział filmy dokumentalne na których muzułmanie bardzo szczerze krzyczą, że „chcą nas wyrżnąć a nasze żony zostaną ich trofeami wojennymi” – (Anglia, Dania, Szwecja). Postanowił więc wziąć sprawę w swoje ręce.

2. Brenton Tarrant zapomniał jednak, że on nie walczy z muzułmanami, ale z globalizacją i całym rządem Nowej Zelandii, reprezentowanym przez tą liberalną tragedię Jacindę Ardern. (Teresa May gościła ją w Londynie. Teatr figur woskowych! Rzygać się chciało!)

3. Hipokryzja! Z jednej strony USA, UK i Izrael obracają kraje muzułmańskie w strefę śmierci, doszczętnie niszczą te kraje i do muzułmanów strzelają jak do kaczek, a z drugiej strony skazują człowieka na dożywocie za znacznie mniejsze zbrodnie na muzułmanach. Terrorysta z armii USA czy Izraela dostałby za to wypłatę i medale. Warto się nad tym zastanowić.

Brenton Tarrant! Muzułmanie w Europie mają dla nas znacznie gorsze plany niż ty dla nich, do czego publicznie nawołują w brytyjskich meczetach (’muzułmańscy kaznodzieje nienawiści’). Życzę ci abyś złożył apelację i wyszedł na wolność.

Po ataku, do muzułmanów wyszła Jacinda Ardern z Nowej Muzułmanii w islamskim habicie, aby nachalnie włazić im w dupę.


8 MARCA – KOMUNISTYCZNE ŚWIĘTO KOBIET

Międzynarodowy Dzień Kobiet to ładna nazwa tylko z pozoru, dlatego że jego prawdziwe pochodzenie jest szokujące.

W 1922 roku Lenin ogłosił, że 8 marca będzie oficjalnie ustanowiony Dniem Kobiet. Znacznie później było to święto narodowe w Związku Radzieckim i większości byłych krajów socjalistycznych, które jest kontynuowane do dziś, gdyż ciągle mamy ten sam system.

Z pozoru Dzień Kobiet ma na celu uczczenie wszystkich osiągnięć kobiet na całym świecie, oraz ich wkładu w rozwój społeczny, gospodarczy, kulturalny i polityczny. Jednak na prawdę, jest to bolszewicki plan do mobilizacji swoich kołchoźnic do jeszcze cięższej pracy, na rzecz partii komunistycznej.

, Publikacje z Facebooka, Kompas TravelNie mam dziś wątpliwości, że wszystkie strajki kobiet to kolejny filar komunistycznego ploretariatu. Kobiety były od zawsze wykorzystywane przez komunistów do swoich celów: mieszanie się ras, przechodzenie na islam, feminizm, poczucie bycia ofiarą w świecie mężczyzn, tolerancja, prawa mniejszości. W systemie komunistycznym kobiety będą zawsze tylko narzędziem prowadzącym do ostatecznej rewolucji. Mało która kobieta to jednak rozumie.


NACHODŹCY – OPOWIEŚĆ OPARTA NA FAKTACH

Szok!!! Nigel Farage raczej nie jest przyjacielem Polaków, ale nie to jest tu ważne. Otóż Nigel podaje informacje, że w angielskich hotelach 4 gwiazdkowych mieszka już 48.000 nielegalnych imigrantów z muzułmańskich krajów Afryki i Bliskiego Wschodu, co przez 10 lat będzie kosztowało UK ponad 4mld funtów. Według prawa brytyjskiego deportacja ich będzie niemożliwa nawet jeśli nie dostaną statusu „uchodźcy”. Podobno w 80% są to młodzi mężczyźni w wieku od 18 do 26 lat.

Zabawna jest scena gdy Nigel wchodzi do hotelu i pyta czy są wolne pokoje, na co obsługa hotelu mówi, że pokoi nie ma i hotel jest zamknięty do końca roku. Na szczęście przybysze wytłumaczyli mu jaka jest prawda. Co zabawne Rząd Brytyjski „walczy z imigracją”, lecz po cichu wpuszcza muzułmanów. W Dover na muzułmanów czekają autokary które zawożą ich do 4 gwiazdkowych hoteli.

Jakiś czas temu pisałem, że jeden uchodźca z Sudanu zaatakował 6 innych uchodźców i policjanta nożem, gdyż nie był zadowolony z warunków w 4 gwiazdkowym hotelu. W Anglii i Szkocji ataki „uchodźców” są na porządku dziennym, a wiele dzielnic głównych miast to strefy gdzie biali już nie wchodzą, gdyż boją się o życie (nawet wg zeznań muzułmanów i czarnych). Zastanawiam się więc, jaki ze mnie straszny frajer, skoro ja mieszkam w Anglii i płacę wszystkie rachunki?!

Polecam programy na Youtube o tysiącach bezdomnych Anglików, którzy mieszkają na ulicach nawet zimą. Wyobraźmy sobie sytuację, że Polska przyjmuje milion murzynów i Arabów do najlepszych hoteli w Polsce, a Polacy płacą za nich rachunki i są bezdomni. https://www.youtube.com/watch?v=G5XKksiSgac

Kwestia „uchodźców” jest nowym sposobem na podbój Europy. Za każdym razem gdy widzę tak zwanych „uchodźców”, nigdy nie widzę kobiet i dzieci. Za każdym razem są to tylko zdrowe i silne afrykańskie i arabskie byki w wieku militarnym, które wyciskają 100kg na ławce. Po co nasi wrogowie mają posyłać armię i inwestować w drogi sprzęt, skoro do podboju Europy wystarczą niewytrenowani żołnierze, oraz głupi jak but europejscy przywódcy.

Natomiast rdzenni Europejczycy chroniący swoich granic są oczywiście kim? Oczywiście są „rasistami”? Czy nie tak? Czy ktoś w to w ogóle jeszcze wierzy ? ? ? Niestety wierzą, dlatego że w imię chrześcijańskiego miłosierdzia głosują tak jakby chcieli aby Projekt Wielkiej Wymiany dopełnił się do końca.

Ktoś mógłby powiedzieć: jaka różnica, czarny czy biały, chrześcijan czy muzułmanin. No cóż, przykład z RPA uczy nas bardzo dobrze jak wygląda życie białej miejszości z czarną większością. Mam tylko nadzieję, że „uchodźcy” najpierw zabiorą się za lewaków i liberałów. Islam uczy nas przecież jasno, że jest kategorycznym zaprzeczeniem tolerancji. Ja nawet uważam, że większości Anglikom sytuacja ta jest obojętna, dlatego że też mają zasiłki, ogłupiające media i zniżkę na najwowszego smartfona.


PROJEKT WIELKIEJ WYMIANY 

Podobno Projekt Wielkiej Wymiany to 'skrajnie prawicowa teoria konspiracyjna’. Spójrzmy na miss piękności krajów Europy i krajów Ameryki Południowej. Widzicie co oni robią?

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/projekt-wielkiej-wymiany/

, Publikacje z Facebooka, Kompas Travel


MUZUŁMANIE ZAATAKOWALI KATOLICKĄ PROCESJĘ WE FRANCJI (oraz problem islamizacji i niszczenia Europy przez białe kobiety)

Początek multi-kulti zaczyna się zazwyczaj bardzo miło. Arabowie otwierają knajpy z kebabami i bakhlavą. Czasem też dekorują te miejsca arabską sztuką, dywanami oraz przyklejają zdjęcia zabytków Arabii. Ty natomiast pamietasz swoje podróże po Jordanii czy Palestynie, podobał ci się Dubaj i piramidy w Egipcie. Myślisz więc że nie ma problemu. Następnie muzułmanie budują swój pierwszy meczet, potem drugi i trzeci – i tak pod płaszczem tolerancji w stosunku do innych kultur oraz za filarem religii – dochodzi do islamizacji kraju 'niewiernych’.

Do czasu gdy muzułmanów jest mało i czują sie jeszcze niepewnie w kraju 'niewiernych’, są oni grzeczni. Zresztą Eurpejczycy wychowani na potulnym i poddańczym chrześcijaństwe są bardzo dobrzy w nadstawianiu drugiego policzka. Gdy muzułmanie stają się już liczną grupą, wówczas tworzą oni bojówki dżihadystów, zaczynają się ataki terrorystyczne, oblewanie kwasem, i honorowe zabójstwa, np. za znieważenie proroka. Wtedy jest już dla naiwnych europejskich owiec za późno!!! Polityka prawdy | Kompas Travel

Ogromną rolę w wynaradawianiu białych narodów mają przede wszystkim białe europejskie kobiety. W Anglii już ponad 100.000 przeszło na islam, a te które nie przeszły witają uchodźców. Z jednej strony kobiety walaczą z 'męską opresją’ i są feministkami, a z drugiej strony radośnie przyjmują muzułmanów. Co roku 5000 Anglików, głównie kobiet przechodzi na islam.

Przedstawiam artykuł o tym jak muzułmanie zaatakowali katolicką procesję we Francji. Muzułmanie rzucili się na chrześcijan z płonącą pochodnią, i krzyczeli że poderżną im gardła. Narazie muzułmanie ci pozostają bezkarni, gdyż policja nic nie widziała.

Podejrzewam, że w przyszłych wyborach zryte marksizmem francuskie stado znowu wybierze Lewicę.

“Na Koranie poderżnę ci gardło”. Katolicy zostali zaatakowani podczas procesji we Francji (msn.com)

Liczba meczetów na rok 2021 to: Francja 2500, UK 1850, Belgia ok. 350, Niemcy 2800, Holandia 400, Szwecja ok. 400. Kosztują one miliony euro. Czasem są finansowe przez Arabię Saudyjską. Tym jest islamizacja.


ŚWIĘTO ŚW. JERZEGO – PATRONA ANGLII

Dzień Świętego Jerzego to święto narodowe obchodzone w Anglii 23 kwietnia. Św. Jerzy jest patronem Anglii, a symbolem tego święta jest flaga Anglii, czyli czerwony krzyż na białym tle.

Ze świętem tym jest związana także interesująca legenda. Otóż zły smok terroryzował miasto i jego mieszkańców. Aby go zadowolić, ludzie obiecali bestii że będą dostarczać mu dwie owce każdego dnia, aby mogli brać wodę ze źródła, w którym smok zrobił sobie gniazdo. Jednak pewnego dnia smok zażyczył sobie zjeść księżniczkę. Gdy dziewczyna była już gotowa aby złożyć mu się w ofierze, na drodze smoka pojawił się św.Jerzy, który uratował księżniczkę, przebijając smoka swoją włócznią oraz broniąc się znakiem krzyża. Wdzięczne miasto porzuciło pogaństwo i przeszło na chrześcijaństwo.

Boję się jednak, że narodowe święto Anglii może przejść do historii. W angielskich miastach bez Anglików po prostu nie będzie komu świętować. Kościoły też są puste, a więc święto narodowe Anglii jest dziś głównie świętem picia piwa w pubach. Takie odnoszę wrażenie, ale obym się mylił. W ulicznym wywiadzie z muzułmanami, Hindusami i czarnymi w Anglii zadano pytanie: 'czy istnieje angielska kultura’. Oni zawsze odpowiadali że: 'angielska kultura to multi-kulturalizm, i że nie ma nic innego’. Powiedzieli też, że: 'flaga Anglii jest wg nich rasistowska, dlatego że kojarzy im się z kolonializmem i niewolnictwem’. (Jest to typowa wymówka kolorowych przesiedleńców.)

Z drugiej strony gdy jest Ramadan lub inne muzułmańskie święta, w centrum Londynu są pochody na tysiące osób z muzułmańskimi modlitwami nadawanymi przez megafony. W Birmingham uzbrojona policja pilnuje masowo modlących się muzułmanów na ulicach, 'aby żaden rasista i islamofob im nie przeszkodził’. Anglicy mogą tylko patrzeć jak dokonuje się Projekt Wielkiej Wymiany. Miasta takie jak Leicester, Sheffield, Birmingham to już 'Czwarty Świat’. Londyn jest miastem tak egzotycznym, że na bilecie jednodniowym można zwiedzić cały świat.


Facebook cenzura

Chyba znowu napisałeś prawdę? No właśnie. Zrozum wreszcie, że prawda jest przeciwko standardom społeczności Facebooka.

Następne wpisy wkrótce . . .

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY
2 komentarze
 1. Odpowiedz

  Henryk

  16 kwietnia 2023

  Nie wiele obecnie zdziałam w celu uratowania białej haplogrupy człowieka. Dlaczego? Bo sam jestem R1a. Ja zajmuję się religią. Biali ludzie dosłownie wynaleźli wszystko a żydy z garażu CIA okradły białych ludzi ze wszystkiego. Długo dochodziłem do przyczyny tego chorego stanu rzeczy i chcąc nie chcąc dotarłem.
  Przyczyną upadku białego człowieka są okultystyczne żydowskie religie. Twittera mam do tej pory zablokowanego Przez 3 lata od 2018 miałem często blokowanego FB YT ale o dziwo od 3 lat pozwalają mi publikować.

 2. Odpowiedz

  Łukasz

  17 kwietnia 2022

  Bardzo dobry pomysł rozwiązania kwestii fikcyjnego państwa Ukraina, który jest tworem zachodu przeciw Polsce i Rosji.

  Niestety nawet przy najbardziej pokojowym rozwiązaniu bez obozów pracy dla neonazistów ukraińskich by się nie obyło. Już tam w mózgu jedyne co jest to 3 Rzesza Niemiecka.

ZOSTAW KOMENTARZ

 • Zwierzęta
 • Akta plażowe
 • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
 • Birma (Myanmar)
 • Armenia
 • Tadżykistan