Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Rejestracja
Dzięki rejestracji otrzymasz możliwość komentowania, używania avatara i otrzymywania powiadomień o nowych wpisach na stronie. Aby się zarejestrować kliknij w ten link.

Osoby nie chcące się rejestrować mogą komentować jako goście bez dodatkowych funkcji.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Polityka prawdy
Wycieczki do Azji

Lewicowy “Szpieg-book”

Moje konto jest często blokowane za publikowanie prawdy i konserwatywnych poglądów.

Ponadto Facebook regularnie usuwa "likes" z prawicowych stron i zaniża je w wynikach wyszukiwania.

Facebook w teorii "pozwala" promować artykuły krytykujące propagandę homoseksualną i anty-imigrancką, lecz jednocześnie ich nie promuje, gdyż liczba odwiedzin w takich wpisach jest zamrażona.

Facebook jest lewicową fortecą, która prawdę określa jako "mowę nienawiści", a zdrowy rozsądek jako "dyskryminację". Doszło nawet do tego, że Facebook usunął wpis papieża emeryta Benedykta XVI, gdyż był on zbyt konserwatywny - czyli fachowo mówiąc, nie spełniał "standardów społeczności" Facebooka.

Dobrze się zastanów zanim dasz informacje o sobie na tym istotnym skrzydle CIA. Żyjemy w czasach gdy nie trzeba brutalnie przesłuchiwać "wrogów rewolucji", skoro istnieje urządzenie dzięki któremu ludzie sami powiedzą co zrobili, i nawet co będa robić. Facebook wie z kim jesteś powiązany; a jesli jesteś bardzo naiwny to zna też twoja rodzinę i rejestrację twojego samochodu. Dla wywiadu, Facebook to kraina spełnionych marzeń.

Facebook to kopalnia, która zamiast węgla wydobywa informacje o tobie, i zarabia pieniądze na twojej prywatności.

Miejsce na reklamę
Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i zawsze doceniałem piękno oraz wartości naszej wspaniałej, Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut
Prognoza pogody
O autorze

Mapa przebytego świata

Napisał: Marcin Malik

Mapa przebytego świata

Postanowiłem załaczyć mapę przebytego świata, gdyż uznałem że będzie to atrakcyjny i przejrzysty dodatek do moich podróży. Na podstawie zamieszczonych map użytkownicy strony Kompas Travel będą mieli jaśniejszy obraz tego gdzie już byłem, i jakie kraje przemierzyłem. Nie należy jednak traktować tych map jako definitywnego przewodnika po moich podróżach.

Podane kraje są zaznaczone w całości, co nie oznacza że byłem w każdym “zakamarku” każdego z nich. Niektóre z krajów przemierzyłem bardzo dobrze, a inne gorzej. Na przykład Francja jest podana cała, choć nigdy nie byłem na Korsyce. Przykładów tego typu mógłbym podać wiele. W niektórych krajach byłem tylko raz na tydzień lub dwa. Natomiast do innych wjeżdżałem kilka razy i zostawałem po kilka miesięcy. Dlatego właśnie najlepszym dowodem na to gdzie byłem, są ciągle moje relacje z wypraw.

Życzę wam udanych przygód,

Kraje odwiedzone przez autora Kompas Travel, według powyższej mapy.

Europa: Polska, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry, Włochy, Francja, Hiszpania, Anglia, Walia, Irlandia, Austria, Bułgaria, Serbia, Chorwacja, Finlandia, Szwecja, Norwegia, Islandia, Estonia, Grecja, Malta.

Azja: Turcja, Emiraty Arabskie, Indie, Nepal, Sri Lanka, Bangladesz, Pakistan, Birma, Tajlandia, Laos, Kambodża, Wietnam, Singapur, Malezja, Brunei, Filipiny, Chiny, Tybet, Hong Kong, Makao, Mongolia, Korea Płd, Kazachstan, Kirgistan, Tadżykistan, Uzbekistan, Iran, Gruzja, Armenia, Gorny Karabach, Azerbejdżan, Liban, Jordania, Izrael, Palestyna, Irak (Kurdystan).

Afryka: Egipt, Tunezja.

 

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY
Od autora

26 lipca 2011

Banery Kompasa do pobrania

18 lutego 2011

Publikacje prasowe

9 sierpnia 2012

1 Komentarz
 1. Avatar
  Odpowiedz

  A.P.1975

  23 sierpnia 2014

  A gdzie sa zdjecia ze egiptu i tunezji????panie marcinie to sa Terz interesujace panstwa.
  jesli wolno spytac delikatnie gdzie sie pan wybiera w 2014??sam podrozuje juz od lat..jak pan..wlasnie wrocilem u usbekistanu..
  wybieram sie do tybetu w pazdzierniku..w jakiej porze roku pan byl w tym regionie..i jakie temperatury tam byly..wybieramy sie Terz do bazy na mont everest

ZOSTAW KOMENTARZ

Informuj mnie o dyskusji w temacie "Mapa przebytego świata" bez zostawiania komentarza, na e-mail:

 • Zwierzęta
 • Akta plażowe
 • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
 • Birma (Myanmar)
 • Armenia
 • Tadżykistan