Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Facebook Twitter YouTube Twitter
Facebook Twitter YouTube Twitter
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut
Prognoza pogody
Przeglądasz kategorię

O autorze

W dziale „O Autorze” możesz dowiedzieć się więcej o autorze. Marcin Malik jest podróżnikiem oraz autorem artykułów na temat wypraw do dalekich, i czasem też niebezpiecznych regionów Azji. Ciekawym dodatkiem do podróży jest jego dział polityczny pt. „Polityka Prawdy”.

O autorze

Banery Kompasa do pobrania

Napisał: Marcin Malik
W tej sekcji zamieściłem banery do pobrania, które wykonałem bazując tylko na moich własnych fotografiach i które cieszą się dużą popularnością. Aby pobrać baner należy na niego nacisnąć i zachować.
O autorze

Od autora

Napisał: Marcin Malik
Podróżnik potrzebuje czasu aby ogarnąć dany kraj, aby zgubić się w jego chaosie i braku zrozumienia i samemu odnaleźć właściwą drogę, gdyż tylko w ten sposób nabierze on realistycznych doświadczeń. Podwodny świat można oglądać na ogromnym ekranie telewizora albo zanurkować i wówczas samemu stać się częścią podwodnej fauny i flory.
O autorze

Mapa przebytego świata

Napisał: Marcin Malik
Postanowiłem załaczyć tę sekcję gdyż pomyślałem, że będzie to atrakcyjny i przejrzysty dodatek do moich podróży. Na podstawie zamieszczonych map użytkownicy strony Kompas Travel będą mieli jaśniejszy obraz tego gdzie już byłem i jakie kraje przemierzyłem. Życzę udanych podróży.
O autorze

Publikacje prasowe z podróży

Napisał: Marcin Malik
Polecam moje publikacje prasowe na temat krajów w których byłem oraz wywiad ze mną. Znajduje się tu więcej informacji na temat Birmy i Kazachstanu a także odpowiedzi co skłoniło mnie do podróży i gdzie chciałbym jeszcze pojechać.

Przetrwanie Białego Podróżnika

"My musimy za wszelką cenę zabezpieczyć egzystencję naszej rasy i przyszłość dla białych dzieci".

Podróżnik patriota
O autorze

Czy podróże są tylko dla bogatych ?

Napisał: Marcin Malik
Często dostaję pytania na temat moich pieniędzy. Czasem ludzie pytają z ciekawości, choć częściej z zazdrości i nienawiści do mnie, jakbym był im coś winien. Dostaję oskarżenia, że "pewnie pochodzę z bogatej rodziny", że "może kogoś okradłem", oraz inne brzydkie teksty ocierające się o prześladowanie mnie. Mimo to chciałbym wytłumaczyć jak każdego może być stać na podróże, a zapewniam że nie jest to dyscyplina tylko dla bogatych.
O autorze

Filmy dla podróżników

Napisał: Marcin Malik
Jest wiele filmów, które zachęcają do podróżowania i głębokich przemyśleń o świecie. Przedstawiam filmy, które na pewno zachęcą do podróży, oraz pomogą w rozwinięciu wielu ciekawych zainteresowań. Temat ten zamierzam regularnie aktualizować, dodając nowe filmy. Polecam.
O autorze

Publikacje z Facebooka

Napisał: Marcin Malik
Dziś Facebook jest, a jutro go nie ma. Na całym świecie prawicowe, czy raczej politycznie przebudzone strony są usuwane przez Żyda u władzy bez zapowiedzi i ostrzeżenia. Postanowiłem więc kopiować tutaj niektóre z moich wpisów z Facebooka. Nie znam dnia ani godziny, ale wiem że moje konto może zostać usunięte tak samo jak Twitter, którego właścicielem też jest Pejsbook.
  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan