Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Marcin Malik
Biały Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Rejestracja
Dzięki rejestracji otrzymasz możliwość komentowania, używania avatara i otrzymywania powiadomień o nowych wpisach na stronie. Aby się zarejestrować kliknij w ten link.

Osoby nie chcące się rejestrować mogą komentować jako goście bez dodatkowych funkcji.

Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
Polityka prawdy
Wycieczki do Azji

“Pejs”book

Moje konto jest często blokowane za publikowanie prawdy i konserwatywnych poglądów.

Ponadto, Facebook regularnie usuwa "likes" z prawicowych stron i zaniża je w wynikach wyszukiwania.

Koszerna demokracja w akcji!

Miejsce na reklamę
Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i zawsze doceniałem piękno oraz wartości naszej wspaniałej, Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut
Prognoza pogody

Zapomoga dla biednego…..czyli dla mnie oczywiście

Portal Kompas Travel jest darmowy i zawsze będzie lecz jego utrzymanie kosztuje niestety trochę pieniędzy. Są to opłaty za serwer, domenę i pomoc techniczną choć znacznie wyższe koszty zaczynają się gdy autor podróżuje po świecie aby zbierać materiały do swoich publikacji i są to nie tylko bardzo podstawowe koszty podróży ale także koszty sprzętu.

Następnie są to już długie godziny spędzone na pisaniu i publikowaniu zdjęć i artykułów, co sprawia mu przyjemność lecz za które autor nie dostaje wynagrodzenia.

Pomoc finansowa jest dobrowolna lecz jeśli Kompas Travel podoba ci się i chciałbyś docenić wkład pracy i treść portalu, namawiam do przekazania darowizny w dowolnej sumie na adres kompas@kompas.travel.pl, naciskając na poniższy obrazek. (Dodam, że ci którzy mnie nie lubią za moje poglądy polityczne też powinni zapłacić, dlatego że w podróży nie mam czasu pisać.)

Ewentulanie, jeśli czujesz że bardzo mnie lubisz (a może nawet i kochasz), możesz mi od czasu do czasu wysłać drobne na herbatę i ciastko. Ja osobiście uważam, że najwięcej pieniędzy powinno mi przesłać polskie MSZ za publikowanie prawdziwych rad dla podróżników.

Im więcej mi zapłacisz tym dłużej będę podróżował, więc nie bądź skąpy! W drodze rewanżu mogę udzielić darmowej reklamy (ale tylko tym z którymi się zgadzam).

 

 

  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan