Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Facebook Twitter YouTube Twitter
Facebook Twitter YouTube Twitter
Marcin Malik
Bunkier

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Kanał YouTube

Polecam mój pełen przygód kanał YouTube

Przekaż darowiznę

Jeśli lubisz stronę Kompas i chciałbyś wesprzeć ten projekt, przekaż darowiznę naciskając na poniższy guzik.

Polityka Prawdy

Wyszukiwanie
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Wycieczki do Azji

Szpieg – book

TECHNOLOGICZNE WIĘZIENIE ZE SZKLANYMI ŚCIANAMI

Moje konto było wielokrotnie blokowane za publikowanie prawdy i konserwatywnych poglądów.

Facebook jest lewicową fortecą, która prawdę definiuje jako „mowę nienawiści”, a zdrowy rozsądek jako „dyskryminację”. Zdarzyło się nawet, że Facebook usunął wpis papieża emeryta Benedykta XVI, ponieważ był zbyt konserwatywny - czyli nie spełniał „standardów społecznościowych” Facebooka. Innym razem Facebook ocenzurował zdjęcie przedstawiające Świętego Mikołaja klęczącego przed dzieckiem Jezus, określając je jako "agresywany materiał".

Ponadto Facebook regularnie usuwa „polubienia” z prawicowych stron internetowych i obniża je w wynikach wyszukiwania. Facebook teoretycznie „pozwala” na promowanie artykułów krytykujących propagandę homoseksualną i politykę antyimigrancką, ale jednocześnie ich nie promuje, gdyż liczba odwiedzin na takich wpisach jest zamrażana.

Najlepiej znane agencje wywiadowcze na świecie to: CIA, FBI, MI5, MOSSAD, KGB ..... oraz Google i Facebook. Zakładając konto na Facebooku sam zakładasz sobie kartotekę na policji!

Dobrze się zastanów zanim podasz informacje o sobie na tym ważnym skrzydle CIA. Żyjemy w czasach, gdy nie trzeba brutalnie przesłuchiwać „wrogów rewolucji”, skoro istnieje urządzenie, dzięki któremu ludzie chętnie mówią co zrobili, oraz nawet co zrobią. Facebook wie z kim jesteś połączony, a jeśli jesteś naprawdę naiwny to zna też twoją rodzinę i numer rejestracyjny twojego samochodu. Dla tajnych służb Facebook jest spełnieniem marzeń.

Facebook to kopalnia, która wydobywa informacje o tobie zamiast węgla, i zarabia na twojej prywatności. Naprawdę nie ma już prywatności, a technologia staje się coraz bardziej niebezpieczna. Jak potwierdza milczenie w tej sprawie założyciela Facebooka, myślę że nawet jeśli usuniesz swoje konto FB, informacje o tobie pozostaną z nimi na zawsze.

Tym, którzy wątpią w „wolność słowa”, radzę nauczyć się, jak fałszować swój adres IP. Pierwszą zasadą jest to, że adres IP nie podróżuje z użytkownikiem, choć istnieją też inne sposoby. Jeśli ktoś jest „nietolerancyjnym rasistą” i chce napisać na FB, że: Anglicy są biali i tylko biali, że nie chce przekształcić Big Bena na minaret, lub że odbyt został zaprojektowany tylko do celów toaletowych, to lepiej zamieszczać takie komentarze poza swoim adresem, gdyż inaczej, jak czytałem: „dzielni mężczyźni w mundurach policyjnych nie mają problemu ze znalezieniem delikwenta, który promuje ekstremistyczny materiał”. Nawiasem mówiąc, nie jest to komunizm, ale „postępowa demokracja”.

Ponadto Facebook ma uzależniać. Szablon szybko przykuwa uwagę, pozwala ludziom narzekać na sprawy społeczne i polityczne, a ci którzy czują się samotni, mają własne społeczności na FB, co sprawia że nie czują się już tak samotni. Użytkownicy są nagradzani i karani, dlatego starają się zaprezentować jak najlepiej w oczach swoich społeczności. Nieświadomie otwierają drzwi policji, tajnym służbom i zagranicznym konsulatom wydającym wizy. FB i inne portale społecznościowe promują fałszywy, ulepszony obraz własnej rzeczywistości, za który użytkownicy chcą być podziwiani i nagradzani.

Marzenia kontra Rzeczywistość- na platformach społecznościowych.

Nie próbuj promować ulepszonego wizerunku samego siebie w Internecie, ponieważ gonisz nierealny sen, który może stać się strasznym ciosem psychicznym podczas pierwszego brutalnego kontaktu z rzeczywistością.

Zamiast tego radzę ci nuczyć się pracy manualnej, która rozwija myślenie i niezależność - (stolarstwo, budownictwo, hydraulika, zielarstwo), abyśmy nie mieli pokolenia idiotów, których cały świat kończy się na głupich selfie i polubieniach na Facebooku.

Twitter to kolejna marksistowska platforma prowadzona przez marksistowskie śmieci; i dlatego moje konto na Twitterze zostało już zawieszone. Zasadniczo na Twitterze, kościół i biali ludzie mogą być obrażani do woli, ale z drugiej strony krytyka ruchów homoseksualnych i antyliberalne, nieglobalistyczne poglądy prowadzą do zawieszenia konta. Zauważyłem również, że zwłaszcza cytaty z Biblii na Twitterze są jak sól w oku.

Jeśli chodzi o kobiety, radzę im nauczyć się piec ciasta dla swoich mężów, zamiast napinać dupy na Instagramie. Media społecznościowe są również przeznaczone do odseparowania ludzi od prawdziwego społeczeństwa, ponieważ osoby, których uwagę stale przykuwają tablety, smartfony i komputery, nie mają czasu na interakcję z prawdziwymi ludźmi.

"Ludzie pokochają otaczającą ich przemoc, zaczną wielbić technologie, które pozbawią ich wolności myślenia.”
— Aldous Huxley

Wyrzuć smartfona, i używaj tanich tandetnych telefonów bez dostepu do internetu, a razem z nimi używaj tymczasowych kart SIM. Po tygodniu lub dwóch spal je i kontaktuj się przez następną jednorazową tandetę. Będziesz bezpieczniejszy i zachowasz większą prywatność od ciągle podążających za Tobą uczu Wielkiego Brata. Gdyby kilka milionów osób tak zrobiło, smartfony byłyby darmowe, pod warunkiem długich kontraktów i podłączenia pod internet. Przestań marnować życie na naciskaniu guzików na smartfonie, których nawet do końca nie rozumiesz, i które zawładnęły już twoją wolnością. Zamiast tego porozmawiaj z żywym człowiekiem, mniej kontakt z przyrodą, a telefon może być tak prymitywny jak to tylko możliwe. Uważam nawet, że nieużywanie smartfona jest dziś aktem rebelii przeciwko Wielkiemu Bratu, który chce nas coraz bardziej kontrolować poprzez atrakcyjne wizualnie lecz dla większości niezrozumiałe; coraz bardziej zaawansowane aplikacje.

Uzależnienie od telefonu to wg mnie groźna choroba cywilizacyjna

„Wolność słowa” w mediach społecznościowych nie jest wolna, prywatność jest jak złoty pył, i oficjalnie nie jest to ani komunizm, ani cenzura, ale „postępowa demokracja" polegająca na inwiligacji totalnej - poprzez kreowanie przyjemnego i zaawansowanego technicznie obozu koncentracyjnego ze szklanymi ścianami!

"Nie wierz w nic co słyszysz, i tylko w połowę tego co widzisz."
- Edgar Allan Poe

W sekcji 'O autorze' zamieściłem najciekawsze wpisy z mojego konta Facebook.

Miejsce na reklamę

Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i doceniałem także piękno oraz wartości naszej pięknej - Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Wymiana walut
Prognoza pogody
Aktualności

Wyprawa do Azji Zachodniej 2015

Napisał: Marcin Malik

W tym roku zamierzam pojechać do wybranych krajów Azji Zachodniej. W roku 2013 byłem na Kaukazie oraz w Iranie natomiast już wkrótce wybieram się do Libanu, Jordanii, Izraela i Palestyny. Cały region, którego nigdy nie nazywam “Bliskim Wschodem” uważam za bardzo ciekawy choć jednocześnie wyjątkowo niestabilny, i jest to jeden z powodów dla którego jadę tam w tym roku. W przyszłym może być za późno. Amerykańska “demokracja”, żydowski terroryzm oraz gorący temperament muzułmanów to trzy rzeczy, które mogą zrujnować wyprawę miłującemu pokój podróżnikowi. Niezależnie od tego co słyszymy w propagandowych mediach, według mnie każda ze stron jest siebie warta a sytuacja w kraju może się zmienić z dnia na dzień gdy któraś ze stron pociągnie za niewłaściwy sznurek.

Podróże po krajach muzułmańskich są wielkim, ciekawym doświadczeniem i za każdym razem czuję się szczęśliwy, że mam szansę przemierzać ich interesujące i piękne kraje. Z drugiej jednak strony dziękuję Bogu, że sam jestem chrześcijaninem i że wszyscy muzułmanie, których spotykam podczas moich podróży ciągle są w swoich krajach, a nie w Europie. Pod tym warunkiem każdy muzułmański kraj serdecznie polecam.

Sprzedawca owoców w Tripoli - Liban.

Sprzedawca owoców w Tripoli – Liban.

Czas mojej wyprawy przewiduję na około 1,5 miesiąca lecz to może się oczywiście zmienić gdyż jak zwykle oczekuję nieoczekiwanego. Zdaję sobie sprawę, że autostop, krótkie dni oraz szukanie miejsc przeznaczenia zajmie dużo czasu. Będę też potrzebował czas na odpoczynek, na zrobienie prania, pisanie dziennika oraz wyspanie się na prawdziwym łóżku. Reasumując na wszystkie te kraje przewiduję maksymalnie 2 miesiące, co uważam że jest optymalnym czasem w którym będę w stanie dużo zobaczyć. Jednocześnie przypominam też o syndromie japońskiego turysty, który w 2 miesiące “zobaczyłby” pewnie 20 krajów, i co bardzo odradzam.

Lecąc do Libanu zatrzymam się na 2 dni w Atenach gdyż skoro i tak lecę w tamtą stronę, najpierw zamierzam zobaczyć piekny Akropol oraz antyczne świątynie. Jestem pewien że Ateny, kolebka europejskiej cywilizacji, będą piękne.

Następnie lecę do Bejrutu i zamierzam podróżować po Libanie przez około 10 dni do 2 tygodni. Liban zawsze mnie interesował, tym bardziej że z powodów politycznych jest to niechętnie odwiedzany kraj. Pomimo dobrze zachowanych rzymskich ruin, Morza Śródziemnego, wielu unikalnych starych miast i arabskich słodyczy wszystko co okupacyjna telewizja podaje nam do wiadomości o Libanie to ciągła wojna, terroryści i Hezbollah – i niestety wiele Białych owiec wierzy w te bzdury. Liban ma także malowniczą Dolinę Kadisza, która oprócz pięknych widoków może się poszczycić chrześcijańskim dziedzictwem kulturowym poprzez kościoły zbudowane w górach. Spodziewam się blokad dróg, uzbrojonych żołnierzy i być może także kontroli przez Hezbollah ale z drugiej strony Liban jest ich krajem więc mają prawo kontrolować.

Liban

Z szyickimi bohaterami Hezbollahu, którzy zginęli walcząc z izraelskim okupantem.

Po Libanie lecę do Jordanii czyli do kraju, który jest czasem nazywany “Tajlandią Bliskiego Wschodu”. Podejrzewam, że tu będzie łatwiej podróżować i, że będzie to najprzyjemniejszy czas mojej podróży. Na pewno zamierzam pojechać do Petry na parę dni oraz nad Morze Martwe. Planuje też spędzić kilka dni na pustyni w Wadi Rum.

Po Jordanii zamierzam pojechać do Izraela, lub jak kto woli do okupowanej Palestyny. W Izraelu i Palestynie zamierzam zobaczyć przede wszystkim wszystkie biblijne miejsca, takie jak: Jerozolima, Nazaret, Betlejem czy Galileę gdzie Jezus nakazał Piotrowi zarzucić sieci z drugiej strony. Chcę także zobaczyć miejsce pochówku Jezusa i miejsce jego narodzin, miejsce narodzin Maryi oraz także ogród w którym Jezus był aresztowany za sprawą nienawiści i manipulacji żydów. Izrael i Palestynę zamierzam poznać od strony chrześcijańskiej, mimo że kraj ten ma o wiele więcej do zaoferowania. Izrael/Palestyna to także horror związany z okupacją żydowską Palestyny i dlatego chcę odwiedzić terytoria palestyńskie oraz obozy uchodźców, będące dowodem na to że żydzi wypychają Palestyńczyków z ich własnego kraju. Podejrzewam że podróż po Izraelu/Palestynie będzie więc emocjonalna z punktu widzenia chrześcijanina oraz emocjonalna z powodu okupacji żydowskiej i jej przykrych rezultatów. Podobnie jak w Libanie tutaj także zobaczę wiele blokad, drut kolczasty, dużo uzbrojonych żołnierzy oraz niesławną ścianę oddzielającą “naród wybrany” od prawowitych właścicieli Palestyny.

Jestem pewien, że podróż ta da mi także lepszy obraz kłamstw europejskich mediów choć w moich podróżach nie chodzi o politykę ale przede wszystkim o dobre przygody i edukację.

petra jordania

Na terenie Petry w Jordanii.

Jordania ma także dobrze zachowane rzymskie ruiny w Jerasz, piękne szlaki górskie w parku narodowym Dana, antyczne zamki na pustyni oraz oczywiście wielbłądy, herbatę u Beduinów, Morze Czerwone i wiele więcej. W Jordanii zamierzam spędzić minimum 2 tygodnie po których pewnie zdam sobie sprawę, że potrzebuję zostać dłużej. Na dzień dzisiejszy słyszałem o Jordanii same dobre rzeczy.

TAGI
PODOBNE ARTYKUŁY

ZOSTAW KOMENTARZ

  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan