Marcin Malik
Wilcza Nora

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Rejestracja
Dzięki rejestracji otrzymasz możliwość komentowania, używania avatara i otrzymywania powiadomień o nowych wpisach na stronie. Aby się zarejestrować kliknij w ten link.
Osoby nie chcące się rejestrować mogą komentować jako goście bez dodatkowych funkcji.
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Wyszukiwanie
Polityka prawdy
Wycieczki do Azji
„Pejs”book
Moje konto jest często blokowane za publikowanie prawdy i konserwatywnych poglądów. Koszerna demokracja w akcji.
Miejsce na reklamę
Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i zawsze doceniałem piękno oraz wartości naszej wspaniałej, Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Prognoza pogody
Polityka prawdy

Istota Kulturowego Marksizmu; część I

Napisał: Marcin Malik
Kulturowy marksizm jest taktyką wojenną wymyśloną przez Żydów prowadzącą do marginalizacji oraz ewentualnie nawet do usunięcia białej chrześcijańskiej cywilizacji z powierzchni ziemi. Wprowadzenie obcej uzbrojonej armii ubranej w mundury nie jest tak destruktywne dla białej cywlizacji jak wprowdzenie liczebnej i obcej nieuzbrojonej armii nie ubranej w mundury – lecz pod hasłami takimi jak: “tolerancja, multikulturowość, różnorodność, pomoc ofiarom wojny, tymczasowi pracownicy, łączenie rodzin czy liberalizm” zniszczenia stają się nieodwracalne. (Na zdjęciu - "MULTIKULTUROWOŚĆ; PRZED I PO").
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Istota Kulturowego Marksizmu; część II

Napisał: Marcin Malik
To jest właśnie to co anty-biali rasiści chcą zniszczyć. Oni chcą przyszłości bez białych dzieci. Czy normalny człowiek mógłby coś takiego zrobić? Albo więc opowiadasz się za prawem białych dzieci do życia albo jesteś ludobójcą, którą chce eksterminacji białej cywilizacji, w tym dzieci takich jak to. „Anty-rasizm” to zakodowane słowo oznaczające anty-biały. Jeśli zaś w obecnych czasach nazywają cię „rasistą”, to oznacza że prawdopodobnie dobry z ciebie człowiek. (Na zdjęciu: BIAŁY ANIOŁ)
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Białe kobiety jako genetyczne dziedzictwo białego plemienia

"Wszystkim promotorom mieszania się ras przypominam, że naród jest rasą a rasa jest narodem i jeśli dany naród oddaje swoje kobiety obcym rasom to ginie. Kobiety są ostoją rodziny, narodu, tradycji, przetrwania oraz są genetycznym dziedzictwem danego plemienia. Z tego powodu Białe kobiety powinny być najwyższą wartością i powinny być chronione za wszelką cenę. Gdy inna rasa przybywa do plemienia Białych to najpierw zdobywa ich kobiety aby wynaradawiać ich genetycznie poprzez płodzenie z nimi obcych dzieci. Następnie obca rasa zabija wszystkich mężczyzn i chłopców lub wymyśla politykę słabości, tak aby Biali mężczyźni byli zniewieściali i nie byli w stanie walczyć z wrogimi hordami. To obecnie dzieje się w Europie. "
                                                                                              Marcin Malik
Polityka prawdy

Polityka Prawdy

Napisał: Marcin Malik
WPROWADZENIE DO POLITYKI !! Nigdy nie słyszałem aby Afryka była zbyt afrykańska, aby Indie były zbyt indyjskie lub aby Chiny był zbyt chińskie lecz z powodu polityki Białego Ludobójstwa Europa jest zbyt europejska i dlatego Biała cywilizacja jako jedyna "potrzebuje" różnorodności i jest przez to równomiernie eksterminowana na wszystkich kontynentach.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Ukryte manipulacje lewicowego reżimu

Napisał: Marcin Malik
Powodem tego nonsensu jest mentalna industrializacja myśli, czyli schematyczno-tendencyjne frazy ograniczające rodowity język choć jednocześnie skłaniające do zastanowienia się nad czymś co jest kompletnie zbyteczne i bezsensowne.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Globalizacja oczami podróżnika

Napisał: Marcin Malik
Na naszym małym, obleganym kontynencie, ogarniętym epidemią poprawności politycznej i pełnym chorego, czasem nawet perwersyjnego nadliberalizmu, pomogłoby to utrzymać tożsamość narodową i religijną oraz tak niezmiernie ważną - czystość rasową.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Rasa czy cywilizacja?

Napisał: Marcin Malik
WYWIAD Z Marcinem Malikiem. Uważam że młodzi ludzie powinni się dobierać w taki sposób aby zagwarantować sobie czyste rasowo potomstwo dlatego że dziecko urodzone na danej ziemi jest nie tylko darem dla rodziny ale także darem dla kraju. Z tego powodu właśnie każde dziecko powinno spełniać rasowe standardy etnicznie charakterystyczne dla tego właśnie kraju.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Eksplozja populacji

Napisał: Marcin Malik
Rządy chcą ograniczyć populację Trzeciego Świata lecz biorąc pod uwagę poprawność polityczną oraz fakt, że depopulacja ma związek z ludobójstwem jest to bardzo wrażliwy temat, który źle wpływa na wyborców. Genetycznie modyfikowane warzywa i mięso firm Monsanto i Codex mają w swym składzie substancje toksyczne powodujące raka i bezpłodność.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Gwałt na Szwecji

Napisał: Marcin Malik
Jeszcze 20 lat temu Szwecja była tak bezpieczna, że nie trzeba było zamykać drzwi od domu a każda, choćby najciemniejsza ulica była bezpieczna o każdej porze dnia i nocy. Nie było podpaleń, brutalnych morderstw i gwałtów, nie było dzikich ludzi na ulicach oraz przestępczych gett. W tamtych czasach Szwecja była dostatnim, bezpiecznym rajem dla Białych rodzin.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Zdrada narodu

„Naród może przetrwać głupców, nawet ambitnych ale nie przetrwa wewnętrznej zdrady. Wróg u bram jest mniej groźny bo jest znany i otwarcie nosi swoje sztandary. Zdrajca porusza się swobodnie wśród tych wewnątrz bramy, po kryjomu skrada się szeleszcząc po wszystkich zaułkach, przedostając się do salonów samego rządu. Zdrajca nie pojawia się zdrajcą; on mówi akcentem swoim ofiar, upodabnia się do nich, ucieka się do różnych podłości argumentując swoją obecność pragnieniami leżącymi głęboko w sercach wszystkich ludzi. Doprowadza duszę narodu do zgnilizny, pracując w tajemnicy, w nocy, aby podważyć filary miasta, zarażając ducha narodu, tak że ten nie może się już nawet bronić. Zwykłego mordercy można obawiać się mniej. Zdrajca doprowadza do gangreny społecznej.”

― Cyceron, (zamordowany 7 grudnia 43 p.n.e.)
Polityka prawdy

Liberalizm jako choroba psychiczna

Napisał: Marcin Malik
Znieczulica owczego społeczeństwa wprawia je w przeświadczenie że złe wiadomości w mediach ich nie dotyczą a morderstwa i gwałty dzieją się zawsze o jedną ulicę dalej. Jednak same wiadomości w gazetach nie zabijają, nie gwałcą i nie sprzedają narkotyków - lecz społeczeństwo multi-„kulturowe” wpuszczane przez „liberałów”.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Schengen–strefa wielkiego ryzyka

Napisał: Marcin Malik
Obecnie muzułmanie z karabinami maszynowymi mogą przedostać się z Niemiec do Polski i pod warunkiem że nie łamią przepisów ruchu drogowego mogą przyjechać niezauważeni i wymordować “innowierców” w imię “religii pokoju”. Rezygnacja z Schengen zatrzymałaby też cygańskie tabuny oraz wysokiej klasy nierobów, gwałcicieli i terrorystów afrykańskich.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Europarlament i smak koszernej „demokracji”

Napisał: Marcin Malik
"Białe kobiety muszą współżyć z przedstawicielami ciemnych ras, biali mężczyźni z czarnymi kobietami. Wówczas Biała rasa wymrze a nasz najgroźniejszy wróg zostanie tylko wspomnieniem. Zaczniemy wówczas 10.000 erę pokoju i dobrobytu, Pakt Judaizmu, i nasza rasa będzie rządziła niepodzielnie nad światem......."
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Ostrzeżenie filozofa

"Tolerancja i apatia to ostatnie cnoty umierającego społeczeństwa".

Arystoteles
Polityka prawdy

Kulturowe „wzbogacenie” Europy; część I

Napisał: Marcin Malik
MURZYNI. Za panowania Białych kraje takie jak: RPA, Rodezja czy Haiti były gospodarczymi tygrysami swoich regionów, tak że nawet eksportowały towary. Biali ludzie budowali szkoły, szpitale, infrastrukturę i zapewniali murzynom bezpieczeństwo. Teraz mają ekstremalne przestępstwa z gwałtami i morderstwami na czele, średniowieczne choroby, problemy społeczne......
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Kulturowe „wzbogacenie” Europy; część II

Napisał: Marcin Malik
MUZUŁMANIE. Islam nie jest religią ale barbarzyńską, militarną ideologią składającą się z kilku głównych elementów (filarów), takich jak: religia, prawo, polityka, ekonomia i siły zbrojne i które są połączeniem mafii z nazizmem. Islam jest nie tylko niezgodny z kulturą Zachodu. Islam to zbrodnia przeciwko ludzkości oraz tortury psychiczne wykorzystywane jako narzędzie propagandy do kontrolowania brutalnych, niepiśmiennych mas .......
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Kulturowe „wzbogacenie” Europy; część III

Napisał: Marcin Malik
CYGANIE. Żyją w odseparowanych gettach, znani są ze swojej wysokiej przestępczości i opierają swoje przetrwanie na kradzieżach, oszustwach, porwaniach dla okupu i pomocy socjalnej. Cyganie byli wyrzucani ze wszystkich krajów w których byli a tam gdzie są zawsze są nienawidzeni gdyż mają słuszną reputację bandytów, złodziei, leni i maszyn rozrodczych.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Kulturowe „wzbogacenie” Europy; część IV

Napisał: Marcin Malik
HINDUSI I ORIENTALNI. Podróże po Azji uczą Białych jak samodzielnie myśleć gdyż istnieje wiele inteligentnych oszustów czekających na Europejczyków, co na przykład Hindusi opanowali do perfekcji i które zabierają ze sobą do Europy. Czasami czysto ubrany, cywilizowany Hindus mówiący perfekcyjnym angielskim potrafi opowiedzieć taką historię, że portfele Białych turystów same się otwierają. Oszustwa w Indiach czy kradzież kieszonkowa oraz przęstepstwa w „białym kołnierzyku” w Chinach to nieoficjalne tai chi i yoga tego pięknego i różnorodnego kontynentu.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Syjonwood–fabryka żydowskich snów

Napisał: Marcin Malik
Hollywood ma na celu pranie umysłów skrajnie lewicową, syjonistyczną propagandą, tak aby ludzie chłonęli to co bezwartościowe i myśleli w sposób w jaki Hollywood im sugeruje. Powinniśmy podchodzić do Hollywood z ogromnym dystansem i powinniśmy chronić nasze dzieci przed trucizną jaka wydobywa się z filmowych laboratoriów propagandowej machiny Syjonwood.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Brytyjczycy – Naród Wielkich Udawaczy; część I

Napisał: Marcin Malik
Według spisu powszechnego z 2011 roku Biali są już mniejszością w trzech największych miastach brytyjskich a nie-Białe dzieci szkolne w Londynie stanowiły aż 69% populacji szkolnej, co znaczy że w wielu szkołach nie ma wogóle Białych dzieci. Ekstremalni muzułmanie kontrolują już trzy hrabstwa w Anglii i ich głosy bardzo liczą się w lokalnych i generalnych wyborach.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Brytyjczycy – Naród Wielkich Udawaczy; część II

Napisał: Marcin Malik
Naród brytyjski chciał być Panami świata a teraz jest niewolnikiem i obywatelem ostatniej kategorii dla swojego rządu w swoim własnym kraju i jest kolonizowany oraz zapładniany przez murzyński i muzułmański prymityw. Cóż to innego jeśli nie ludobójstwo?
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Upadek kościoła anglikańskiego

Napisał: Marcin Malik
Związek kościoła anglikańskiego z syjonizmem jest ewidentny i oparty na nieprzemyślanym poparciu dla zbrodni Izraela przeciwko Palestyńczykom. Każdy arcybiskup Canterbury wygłasza żarliwe poparcie dla Izraela i zrównuje z ziemią każego kto waży się krytykować żydów, jednocześnie kompletnie ignorując zbrodnie popełniane przez muzułmanów i murzynów na Anglikach.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Wielka Brytania i WIELKA zdrada Polski; część I

Napisał: Marcin Malik
Zdrada Polski była przez Brytyjczyków skrupulatnie zaplanowana Nadzwyczaj pewni siebie alianci i tak mieli zamiar pokonać Niemców gdyż nie mogli sobie pozwolić na silny kraj w środku Europy. Najpierw jednak chcieli aby Niemcy wyeliminowali Polskę z wojny i aby zniszczyli polską gospodarkę i infrastrukturę, po to aby po wojnie Polska popadła w pełną zależność od Anglii
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
Polityka prawdy

Wielka Brytania i WIELKA zdrada Polski; część II

Napisał: Marcin Malik
W roku 1942 generał polskiej armii i premier Polski na wygnaniu Władysław Sikorski namawiał do bombardowania obozów zagłady, komór gazowych oraz torów do nich prowadzących lecz na rozkaz Churchilla propaganda brytyjska zagłuszyła polskiego premiera gdyż syjoniści chcieli wykorzystać masową tragedię biedoty żydowskiej do biznes-holocaustu.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Barbarzyńcy

Gdy naród zapomina o kunszcie wojennym, gdy jego religia jest kpiną, gdy cały naród staje się narodem zapatrzonym w pieniądz, wówczas nadchodzą barbarzyńcy.

Robert E. Howard

  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan