Marcin Malik
Wilcza Nora

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Rejestracja
Dzięki rejestracji otrzymasz możliwość komentowania, używania avatara i otrzymywania powiadomień o nowych wpisach na stronie. Aby się zarejestrować kliknij w ten link.
Osoby nie chcące się rejestrować mogą komentować jako goście bez dodatkowych funkcji.
Logowanie

Nie pamiętasz hasła?

Wyszukiwanie
Polityka prawdy
Wycieczki do Azji
„Pejs”book
Moje konto jest często blokowane za publikowanie prawdy i konserwatywnych poglądów. Koszerna demokracja w akcji.
Miejsce na reklamę
Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i zawsze doceniałem piękno oraz wartości naszej wspaniałej, Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Prognoza pogody
O autorze

Mapy przebytego świata

Napisał: Marcin Malik
Postanowiłem załaczyć tę sekcję gdyż pomyślałem, że będzie to atrakcyjny i przejrzysty dodatek do moich podróży. Na podstawie zamieszczonych map użytkownicy strony Kompas Travel będą mieli jaśniejszy obraz tego gdzie już byłem i jakie kraje przemierzyłem. Życzę udanych podróży.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
O autorze

Od autora

Napisał: Marcin Malik
Podróżnik potrzebuje czasu aby ogarnąć dany kraj, aby zgubić się w jego chaosie i braku zrozumienia i samemu odnaleźć właściwą drogę, gdyż tylko w ten sposób nabierze on realistycznych doświadczeń. Podwodny świat można oglądać na ogromnym ekranie telewizora albo zanurkować i wówczas samemu stać się częścią podwodnej fauny i flory.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Przetrwanie Białego Podróżnika

"My musimy za wszelką cenę zabezpieczyć egzystencję naszej rasy i przyszłość dla Białych dzieci".

Podróżnik patriota
O autorze

Banery Kompasa do pobrania

Napisał: Marcin Malik
W tej sekcji zamieściłem banery do pobrania, które wykonałem bazując tylko na moich własnych fotografiach i które cieszą się dużą popularnością. Aby pobrać baner należy na niego nacisnąć i zachować.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
O autorze

Publikacje prasowe

Napisał: Marcin Malik
Polecam moje publikacje prasowe na temat krajów w których byłem oraz wywiad ze mną. Znajduje się tu więcej informacji na temat Birmy i Kazachstanu a także odpowiedzi co skłoniło mnie do podróży i gdzie chciałbym jeszcze pojechać.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan