Marcin Malik
Wilcza Nora

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Rejestracja
Dzięki rejestracji otrzymasz możliwość komentowania oraz otrzymywania powiadomień o nowych wpisach na stronie. Aby się zarejestrować kliknij w ten link
Wyszukiwanie
Polityka prawdy
Wycieczki do Azji
Polub nas na facebooku
Miejsce na reklamę
Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i zawsze doceniałem piękno oraz wartości naszej wspaniałej, Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Prognoza pogody
O autorze

Mapy przebytego świata

Napisał: Marcin Malik
Postanowiłem załaczyć tę sekcję gdyż pomyślałem, że będzie to atrakcyjny i przejrzysty dodatek do moich podróży. Na podstawie zamieszczonych map użytkownicy strony Kompas Travel będą mieli jaśniejszy obraz tego gdzie już byłem i jakie kraje przemierzyłem. Życzę udanych podróży.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
O autorze

Od autora

Napisał: Marcin Malik
Podróżnik potrzebuje czasu aby ogarnąć dany kraj, aby zgubić się w jego chaosie i braku zrozumienia i samemu odnaleźć właściwą drogę, gdyż tylko w ten sposób nabierze on realistycznych doświadczeń. Podwodny świat można oglądać na ogromnym ekranie telewizora albo zanurkować i wówczas samemu stać się częścią podwodnej fauny i flory.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ

Przetrwanie Białego Podróżnika

"My musimy za wszelką cenę zabezpieczyć egzystencję naszej rasy i przyszłość dla Białych dzieci".

Podróżnik patriota
O autorze

Banery Kompasa do pobrania

Napisał: Marcin Malik
W tej sekcji zamieściłem banery do pobrania, które wykonałem bazując tylko na moich własnych fotografiach i które cieszą się dużą popularnością. Aby pobrać baner należy na niego nacisnąć i zachować.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
O autorze

Publikacje prasowe

Napisał: Marcin Malik
Polecam moje publikacje prasowe na temat krajów w których byłem oraz wywiad ze mną. Znajduje się tu więcej informacji na temat Birmy i Kazachstanu a także odpowiedzi co skłoniło mnie do podróży i gdzie chciałbym jeszcze pojechać.
PRZECZYTAJ ARTYKUŁ
  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan