Marcin Malik
Wilcza Nora

Witam na stronie Kompas. Mam na imię Marcin i to jest moja opowieść. Podróżuję gdyż sprawia mi to przyjemność a przy okazji jest to wspaniały sposób na ciągłą samoedukację, która wzbogaca światopogląd i otwiera oczy na rzeczy dotąd niezauważalne, zarówno w odległych krajach jak i mi najbliższych. Poznawajmy inne kultury lecz szanujmy i brońmy swojej.

Czytaj więcej O AUTORZE

Rejestracja
Dzięki rejestracji otrzymasz możliwość komentowania oraz otrzymywania powiadomień o nowych wpisach na stronie. Aby się zarejestrować kliknij w ten link
Wyszukiwanie
Polityka prawdy
Wycieczki do Azji
Polub nas na facebooku
Miejsce na reklamę
Parę słów od autora

Podróżując od chrześcijańskich pozostałości Konstantynopola i piasków antycznej Persji, poprzez Himalaje, Wielki Mur Chiński oraz gęste dżungle Borneo zdałem sobie sprawę, że świat powinien mieć swój ustalony porządek. Dlatego pomimo moich pięknych przygód i doświadczeń zawsze pamiętałem do której kultury ja sam należę i zawsze doceniałem piękno oraz wartości naszej wspaniałej, Białej Chrześcijańskiej cywilizacji.

Prognoza pogody

Zapomoga dla biednego…..czyli dla mnie oczywiście

Portal Kompas Travel jest darmowy i zawsze będzie lecz jego utrzymanie kosztuje niestety trochę pieniędzy. Są to opłaty za serwer, domenę i pomoc techniczną choć znacznie wyższe koszty zaczynają się gdy autor podróżuje po świecie aby zbierać materiały do swoich publikacji i są to nie tylko bardzo podstawowe koszty podróży ale także koszty sprzętu.

Następnie są to już długie godziny spędzone na pisaniu i publikowaniu zdjęć i artykułów za które autor nie dostaje wynagrodzenia.

Pomoc finansowa jest dobrowolna lecz jeśli Kompas Travel podoba ci się i chciałbyś docenić wkład pracy i treść portalu, namawiam do przekazania darowizny w dowolnej sumie na adres kompas@kompas.travel.pl, naciskając na poniższy obrazek. (Dodam, że ci którzy mnie nie lubią za moje poglądy polityczne też powinni zapłacić, dlatego że w podróży nie mam czasu pisać.)

Im więcej mi zapłacisz tym dłużej będę podróżował, więc nie bądź skąpy! W drodze rewanżu mogę udzielić darmowej reklamy.

 

 

  • Zwierzęta
  • Akta plażowe
  • Ciekawi ludzie - niezapomniane twarze
  • Birma (Myanmar)
  • Armenia
  • Tadżykistan